SENLUX Goleniów

Goleniów

Opinie o SENLUX Goleniów

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@pchla1234 czy naprawdę zauważyłeś jakieś rozbieżności? Powiedz nam o swoich doświadczeniach.

elek
użytkownik zarejestrowany

powiem wam, że jak na tak złożoną działalność jaką ma Senlux, to aż dziw mnie bierze, że nie poszukują pracowników.. bo czym się zajmują to chyba każdy wie, przetwórstwem pianek poliuretanowych standardowych, komfortowych, technicznych oraz innych pokrewnych.

puchowa paulina
użytkownik zarejestrowany

już kiedyś zajmowałam się sprzedażą pościeli, głównie wełnianej, więc myslę że teraz bez żadnego problemu odnajdę się w firmie SENLUX Goleniów. a może mają jakieś skecjalne wymagania wobec swoich nowych pracowników i na coś trzeba być gotowym wchodzac w ich rekrutację? z góry dziękuję za odpowiedź kochani.

pchla1234

co innego mowi przedstawiciel a co innego jest na umowie,umowa wyglada jakby pisal ja 10latek

rozczarowana

Człowieku wiesz co to jest woolmark?? czysta wełna jesli nie wiesz. A wiesz ze np camel to nie camel ?? to po prostu farba nałozona na welne z merynosa a koszt 4 tys hehe. Jak bym widzial takiego przedstawiciela np u w mojej rodzinie to po prostu bym go wysmial. NACIAGACZE zreszta nie tylko oni w branzy :)

spust

( usunięte przez administratora ) a Ci ich przedstawiciele handlowi to totalna porażka

POLAK

NAWET TELEFONU NIE ODBIERAJĄ I REKLAMACJI NIE PRZYJMUJĄ

bartos

Dodam jeszcze, że pościel ma znak jakości WOOLMARK :) przeczytajcie co to znaczy.

Żabka

Witam serdecznie, Senlux to super firma bardzo się cieszę, że tu pracuje!!! Właściciele to mili ludzie, na których można liczyć w każdej sytuacji!!!pozdrawiam

Zostaw opinię o SENLUX Goleniów - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENLUX Goleniów