Opinie o SENLUX Goleniów w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SENLUX Goleniów. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SENLUX Goleniów na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SENLUX Goleniów w Goleniów

elek Nowy wpis

powiem wam, że jak na tak złożoną działalność jaką ma Senlux, to aż dziw mnie bierze, że nie poszukują pracowników.. bo czym się zajmują to chyba każdy wie, przetwórstwem pianek poliuretanowych standardowych, komfortowych, technicznych oraz innych pokrewnych.

puchowa paulina Nowy wpis

już kiedyś zajmowałam się sprzedażą pościeli, głównie wełnianej, więc myslę że teraz bez żadnego problemu odnajdę się w firmie SENLUX Goleniów. a może mają jakieś skecjalne wymagania wobec swoich nowych pracowników i na coś trzeba być gotowym wchodzac w ich rekrutację? z góry dziękuję za odpowiedź kochani.

pchla1234 Nowy wpis

co innego mowi przedstawiciel a co innego jest na umowie,umowa wyglada jakby pisal ja 10latek

rozczarowana Nowy wpis

Człowieku wiesz co to jest woolmark?? czysta wełna jesli nie wiesz. A wiesz ze np camel to nie camel ?? to po prostu farba nałozona na welne z merynosa a koszt 4 tys hehe. Jak bym widzial takiego przedstawiciela np u w mojej rodzinie to po prostu bym go wysmial. NACIAGACZE zreszta nie tylko oni w branzy :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie SENLUX Goleniów? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant- Wałacz/ Goleniów
Hrappka.pl
spust

(usunięte przez administratora) a Ci ich przedstawiciele handlowi to totalna porażka

POLAK

NAWET TELEFONU NIE ODBIERAJĄ I REKLAMACJI NIE PRZYJMUJĄ

bartos

Dodam jeszcze, że pościel ma znak jakości WOOLMARK :) przeczytajcie co to znaczy.

Żabka

Witam serdecznie, Senlux to super firma bardzo się cieszę, że tu pracuje!!! Właściciele to mili ludzie, na których można liczyć w każdej sytuacji!!!pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o SENLUX Goleniów - Goleniów

SENLUX Goleniów