Opinie o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gala Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gala Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

marrruda

Świetna firma, wszystko robią na bieżąco. Jakiś tydzień temu dzwoniła do mnie pani z propozycją pracy, rozpatrzyli moją aplikację itd, chętnie mnie przyjmą. Szkoda tylko, że cv wysyłałam półtora roku temu i w tym czasie zdążyłam się już wyprowadzić z Wielunia :D zrobili mi dzień, muszę przyznać.

Justyna

Dzień dobry ! Poproszę o informacje dotyczące oferty na pracownika produkcji. Jaki system zmianowy od której do której kwestia dojazdów jak przedstawia się atmosfera oraz zarobki oraz inne kwestie o których warto wiedzieć? Bardzo proszę o pomocne opinie(wiadomo ze najlepiej wiedzą Ci którzy tam pracują/pracowali) Jak tak naprawdę wygląda sama rekrutacja oraz proces wdrażania nowego pracownika? Z góry dziękuje za informacje

ten on
@Justyna

Na wszystkie Twoje pytania odpowiedź jest jedna. Daj sobie spokój. Ale żeby nie było, że tak bezpodstawnie rzucam taką odpowiedzią, napiszę coś więcej. Zmiany są uzależnione od potrzeb. Jest praca to linie pracują na cztery zmiany. Nie ma pracy to linie przechodzą na trzy zmiany, a ludzie z czwartej zostają porozrzucani po innych liniach. Dwa dni na rano, dwa na popołudnie, dwie nocki, dwa dni wolne w przypadku czterozmianówki, w trzyzmianówce normalnie. Po tygodniu na rano, popołudnie i noc. Rekrutacja? Przychodzisz, mówisz że chcesz pracować i już. Biorą wszystkich jak leci. A potem pracujesz za takich, co się do roboty za bardzo nie nadają, leserów i innych '' wynalazków ''. Transport ? Nie wypowiadam się bo jeżdżę swoim autem. Zarobki ? Bez komentarza. Atmosfera ? Dno i dwa metry mułu. Zresztą co tu pisać. Przyjdź, zobacz, jak zostaniesz dłużej niż do końca umowy próbnej to szacun dla Ciebie.

jaaa
@ten on

@ten on atmosferę tworzą takie "wynalazki" i lesery jak ty.

Witek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

koroniarz
@Witek

Takich co zamiast iść do kadr zapytać tylko pytają na forum to firma nie potrzebuje.

pol
@koroniarz

w takim razie firma jest skrajnie zacofana. ja wole się spytać 20 firm na forum, niż marnować kilka dni na jazdę po siedzibach oddalonych od siebie o wiele kilometrów firm. ale jak widać ta jeszcze nie wyszła z mentalnego prl

Maja

@pracownik @Jebus Wasze wypowiedzi w dalszym ciągu nie mają wiele wspólnego z wyrażaniem opinii o pracodawcy, jakim jest firma Korona. W związku z tym nie pomagają innym użytkownikom forum. Jeśli zatem posiadacie jakieś aktualne informacje dotyczące na przykład warunków pracy tam, to zachęcam do podzielenia się nimi.

kulawy Czesiek
@Maja

Jak to nie ma nic wspulnego z pracą w firmie? Firma to ludzie. Ludzie to relacje. A najczenstsze relacje tam to se***s. Menżatki z mezżami za granicą to jest dopiero łatwy CEL! Nie zasp0k0j0ne same wchodzom na świece. Prostujom knota ile wejdzie...

Samanta
@kulawy Czesiek

Ale byki walisz aż oczy bolą...

kulawy Czesiek
@Samanta

Samanty to na roxie stojom. po stówie za numerek robiom. Nadajrsz sie hyba po wpisach sondzonc...

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gala Poland Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Key Account Manager?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Przepraszam czy to forum erotyczne.... Sądząc po w pisach o ruchaniu... Wackach i innym (usunięte przez administratora)

stary-ALE-jary
@Anna

Tak, forum erotyczne o ru***cha**niu. Przecież nie o lepieniu smierdzących świeczek z gó**w**na. A co?

JARY-bo-NIE-stary
@Anna

Ale jak ci knota brakuje to pisz na forum. Jakiś dziadzio na niebieskich tabletach cie Z PRZYJEMNOŚCIA przybije do palety swoim gowzidziem...

Janusz

Może napisze ktoś jaką macie atmosferę w pracy? Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Sylwester.

Nic się tam nie zmieniło z tego co czytam. Może poza datą w etykieciarce.

GrubyTwarrdyProstySoczystyKNOT
@Sylwester.

Jak bylo tak jest. nic nie ma zmian laski skaczom na knota. wystarczy niedużo. pogadać i twoja. a niekture zajebi%%%ste biore jak swoja. ehh zeby tylko siły wiecej bylo.

Kuba

Jak przedstawia się sytuacja w firmie po sprzedaży?

major

Wiadomo już coś o procesie Pawła i Grażyny bo coś ucichło ?

Maja

@kulawy Czesiek @Nowy Przystojniak Proszę, abyście na forum publicznym używali stosownego języka, gdyż w przeciwnym razie Wasze wpisy mogą zostać usunięte przez administratora. Jak chcecie dopowiedzieć coś (kulturalnie) o firmie Korona Candles, to zachęcam. @Arnold Ciebie również upominam o tym, iż tutaj należy używać stosownego słownictwa. Uważam, że tutaj również warto wypowiadać się o danym pracodawcy, bo to może realnie wpłynąć na czyjąś decyzję o ewentualnym zatrudnieniu się tam.

Arnold

Może z owijarek

@Arnold

Ta ruda ma kur.........ki w oczach

@Jebus

Ma fajne tatuaże na pupie

@Jebus

Duze okulary soczyste piersi i wypieta.pupe zapne ja za.hala

Nowy Przystojniak
@Jebus

Ta z nocki taka soczysta oczy ku......i mega tatuaże oj zapne Cie chcesz tego koledzy czy ktorys ha juz mial czy ja bede pierwszy?

Arnold

Hej Maja przestań pieprzyć głupoty posłuchaj lepiej ogłoszeń w radiu i zastanów się dlaczego one tam są . Dlaczego firma nie potrafi utrzymać pracowników bo to chory zakład widzi ludzi jak potrzebuje a potem kopa w (usunięte przez administratora) za najniższą krajową śmiech. Proszę nie udzielaj się już bo jak to czytam to mi się chce zygac się

Krzyzstof P.

OGŁOSZENIE!!! Sprzedam ś***eczki! HURT-DETAL Ceny niższe niż u producenta! (Przy zamówieniach paletowych rabat 20%) Oferta ważna aż do wyczerpania zapasów!

@Krzyzstof P.

to chyba spod wiaty s

Maja

@Jebus Twoja wypowiedź odbiega od głównego tematu tego wątku, czyli od opinii na temat pracodawcy, jakim jest Korona Candles. W związku z tym nie mówi nic osobom, które wchodzą tutaj po to, by zaczerpnąć informacji o nim. Jeśli jednak masz coś merytorycznego do przekazania, to zachęcam.

Maja

@to forum rządzi! Twój komentarz nie ma nic wspólnego z głównym tematem tego wątku, czyli z opiniami na temat pracy w Koronie. Jeśli masz coś do powiedzenia odnośnie tego pracodawcy - to bardzo Cię do tego zachęcam. Twoje uwagi mogą okazać się pomocne dla innych.

To forum rządzi
@Maja

Dobra dobra. Pani "moderator" z Korony. Pasujesz do tej roboty jak bat do d**py. NAWET jesli jestes moderatorka na TYM forum- na twoum miejscu wstydzilabym sie przyznac do tego znajomy. A co dopiero rodzinie. Lepiej mow ze jestes bezrobotna i starszy pan cie utrzymuje w zamian za towarzystwo- mniejsze zlo, mniejszy wstyd

Maja

Upominam niektóre z osób wypowiadających się poniżej, że komentarze nie mające związku z rzeczową dyskusją na temat pracy w Korona, a pisane w wulgarnym i obraźliwym tonie, mogą być zgłoszone do administratora forum i usunięte. Wasze wypowiedzi, ich forma i treść, są niedopuszczalne. Jeśli ktoś z Was zechciałby podzielić się swoją merytoryczną i rzeczową opinią na temat pracy w Korona w Wieluniu - zachęcam.

Była
@Maja

Brak słów, co za hasła tu sie wypisuje... Ludzie piszcie o pracy a nie o D...pie „Maryny”...

syf
@Maja

No i nie usunęłaś tych wpisów od tygodni. A ja zgłaszałam adminowi i też ma to gdzieś. Nie macie nawet przycisku ZGŁOŚ. To forum to (usunięte przez administratora) Niepotrzebnie macie pracę, dziewczyny, skoro nic nie robicie! I pewnie zarabiacie tyle co ja po studiach, czyli najniższą.

to forum rządzi!
@syf

Hahaha!! Tamtych wpisów nie usuneli ale za to twój ocenzurowali!! Śmiech na hali hahaha!!! Hulaj dusza piekła nie ma

jjjjjjjjjjjjjj

żałosne

DEUTSCHER LORD

JA! JA! JA! WIR MACHEN ZU KORONA DEUTSCH ORDNUNG!!! JA WOHL!!!! POLEN ZU ARBEITEN SCHNELLA SCHNELLA JA WOHL!!! ARBEIT ARBEIT SPRECHEN NICHT! JA! JA! JA!

ogier89

...Ale warto było...

@ogier89

zniesmaczona

Szkoda, że z tego forum niektórzy robią rynsztok a później dziwią się że ich wpis usunięto!!!

Ja123
@zniesmaczona

Zgadzam się z przedmówczynią. Dziwi mnie również to, że te płytkie wypowiedzi nadal są na forum. Dodajcie możliwość zgłoszenia niewłaściwej wypowiedzi. A do, tak ich nazwę "gawędziarzy ": niespełnione fantazje seksualne wypisujcie sobie gdzie indziej albo najlepiej zachowajcie dla siebie

Rolnik
@zniesmaczona

Same sie pchota a tero zale

@Ja123

Luzik taka prawda jest i byla

Zostaw merytoryczną opinię o Gala Poland Sp. z o.o. - Wieluń

• Jak się pracuje w Gala Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gala Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gala Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gala Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 566 ocen.
  • Fabryczna 10
    98-300 Wieluń