Korona

Wieluń

Opinie o Korona

opinia

A może daj Boże Zachcą wypłacić pokrzywdzonym z Funduszu Socjalnego Zakład niebiedny i z tradycjami.....

?

podejrzewam że chcą poznać skalę. może chcą się dobrać do tych co nie regowali na zgłoszenia? nikt ci nie powie

wxx

jakie nazwiska?

niepewny

nie wiecie po co zbieraja te nazwiska w kadrach?

Nie o kierownika chodzi tylko wskok na jego miejsce,wydaje się że (usunięte przez admininistratora).byłaby osobą odpowiedniejszą ma klasę i ogładę i dobrą opinię wśród pracowników.A kierownik super że to właśnie ON a nie przylepa poprzedniego:D

?

może jeszcze powiesz że wszyscy liderzy, kierownicy są tacy? Wszyscy do zwolnienia! Ty byłbyś lepszy tylko nie możesz bo cię nie chcą dopuścić :)))

Zakład spoko tylko ludzie sami stwarzają taka chorą atmosferę,podlizują się gadając przełożonym wszelkie pierdoły kto co a gdzie i z kim a ten powiedział to a ten tamto obłęd.A liderzy zamiast wykazać się kulturą i ogładą jak przystoi na dane stanowisko to na słuchanie pierdół owszem mają czas, ale na wysłuchanie dlaczego tak a nie inaczej idzie że jest jakiś problem to nie ma czasu jak nie ma normy to najwyżej upierdziele cię na punktach.Potem dopisują na tablicy bo dla dyrektora czy kierownika musi jakoś wyglądać, lider ucieszony bo dyrektor zadowolony (usunięte przez admininistratora)

inkognito

elita utworzyła sobie 2 grupę i rządzi najwyższy czas żeby ktoś z dystansem bez wpływów i nacisku na swoich liderów zdecydował

?

- 2013-09-07 22:28:42 Z kierowników to nie tylko ten jeden był i jest (usunięte przez admininistratora) ale jest ich jeszcze więcej.A góra udaje że nic nie wie.A o tym wszystkim co się tu dzieje jak by się dowiedzał Pan (usunięte przez admininistratora) to w Koronie dopiero by były zmiany na górze."(usunięte przez admininistratora)"? Możesz powiedzieć co miałeś na myśli?

kiedyś pracowałem w koronie

Swięte słowa:)

eprawnik

Tak, trzeba zebrac sie i zlozyc pozew zbiorowy i odzyskacie kase, pozdrawiam i powodzenia :D

poszkodowany

on - 2013-08-29 22:59:33 ten proceder trwał od x czasu,poszkodowani zgłaszali "górze" ale problem zamiatano pod dywan,wreszcie znalazł się ktoś mądry i mamy rozwiązanie zagadki...wstyd !!!!!!!!Czy skoro już wiadomo kto za tym stał, to czy jest szansa na odzyskanie skradzionych pieniążków?

opinia

A ilu naprawdę dobrych ludzi odeszło z Korony,lub im podziekowano.[uusnięte przez moderatora]to tylko jeden z chwastów. Jeszcze ich troszkę zostałoNieważne, że się szczerzą nieszczerze do pracowników.To ich znak firmowy

ela

jedynie[usunięte przez moderatora] nadaje się na nowego kierownika. jest to osoba kompetentna i przede wszystkim wykształcona.

opinia

Tu jest własnie ten problem Nie twierdzę, że akurat góra tu zawiniła, ale trudno jest pracownikowi się bronić.Tu bezgranicznie wierzy się [usunięte przez moderatora], który niekiedy jest [usunięte przez moderatora] jak kilo gwoździ, ale stoi wyżej od szarego robola.Pomyślcie nad tym....

Był nisko wszedł wysoko ale spadł tak że niżej juz sie nie da Normalny człowiek tak nie postępuje czemu tak długo pracował w Koronie i nas wszystkich tak okłamywał

ja toże magazynior

jaki Ty jesteś dokuczliwy :):):)

tomek

Witam!mam doświadczenie w pracy na magazynie chciałbym podjąć tam pracę,ile można zarobić na magazynie?niech ktoś poda jasną kwotę

w321

Zycie ponad stan i na kilka frontow kosztuje tylko dlaczego nas przeciez on zarabiał pare razy wiecej niż my . . . . .

ktos

Myślę że nie wszyscy poszkodowani zgłaszali swoje straty.Jak można ''zabierać' cokolwiek nam zarabiającym najniższą krajową Wstyd Panie S. wstyd jak cholera. Mało było to trzeba zejść do niższego poziomu życia, my musimy oglądać ceny aby starczyło do ostatniego. pozdrawieam

zenek

- 2013-08-29 20:57:35 na pewno nie anonimowe. anonimy to dobre dla gówniarstwa, tchórzów i donosicieli. nie jestesmy w przedszkolu. przerabiamy " anonimowe" :):) ankiety komunikacji, ile w tym szczerej prawdy, znikomy procent, byle komus dopiec albo sie umówic.powazna organizacja a zasady przedwojenne.A wiesz że niewygodnych świadków zawsze można zwolnić, dlatego w podpisanej imieniem i nazwiskiem ankiecie nikt Ci nie powie prawdy, bo zależy mu na pracy. No chyba że taki chojrak jesteś i potrafisz powiedzieć co myślisz prosto w twarz przełożonemu. Ludzie dużo widzą i dużo wiedzą, tylko nikt nie chce się wychylać bo każdemu na pracy zależy. Powiem tyle "góra" powinna zacząć przetrząsać dział po dziale, stanowisko po stanowisku a wtedy jeszcze nie jeden ze stołka poleci...

?

Anonim chyba z tobą coś jest nie tak bo te chwasty z Korony trzeba wyplewic a jeszcze ich trochę zostało

on

zwolnic wszystkich kierowników, po co kierownicy, niech rządzą pracownicy, zwolnic dyrektorów, bo oni odpowiadaja za kierownikow a nie Prezesi , zwolnic.... został ktos jeszcze ? :):) Ale bedziemy mieli raj :)

?

A ja na miejscu prezesów przyjżał bym się kierownikom tym co jeszcze zostali a na pewno warto!

abdg

A ja sobie tak myślę, czy gdyby dział kadr lub dyrektorowie działów zbierali od pracowników anonimowe ankiety na temat ich przełożonych (tj. kierowników), czy nie przedłożyłoby się to na lepsze dla wszystkich. Wiadomo, każdy z szaraków boi się powiedzieć cokolwiek na swojego szefa, bo o pracę ciężko w Wieluniu, a nie zawsze jest tak jak być powinno. Forum nie jest dobrą formą piętnowania czyichś brudów, a anonimowe ankiety dałyby radę zmienić pewne rzeczy na lepsze...

?

wstyd to mało a jakie były komentarze jak zwolniali za wynoszenie swieczek jacy to byli zlodzieje, albo jakie psy wieszali na tych co padli na bramie to jak nazwac to za co zwolnili kierownika. [usunięte przez moderatora] to tez malo tylko gdzie byl wtedy ten wielki wodz ktoremu od dawna zglaszali ze ginie. tych pokrzywdzonych byloby znacznie mniej odda im to ktos teraz?

sprawiedliwość

Wstyd to mało. Ja bym się zapadła ze wstydu

opinia

Nie wypowiadaj się lepiej..jakim był człowiekiem..A jesli chodzi o zwolnienie to chyba mieli dobre podstawy.ŻAl i wstyd

?

No własnie a za co go zwolnili?Bo w Koronie lubią dużo gadać to co im ślina na język przyniesie i jeszcze dużo dodają.Mnie nie obchodzi za co go zwolnili,ale jakim był człowiekiem a był w porządku facetem i kierownikiem.Nie ma ludzi idealnych.którzy nie maja coś za skórą.

abc

anonim - 2013-08-28 22:39:27 Super kierownik,znał sie na ludziach wiedział kto pracuje a kto się [usunięte przez moderatora]-czyli wiadomo dla kogo był dobrym kierownikiem ,szkoda że juz nie pracuje.Głowa do góry Panie BogdanieDomniemywam że nie wiesz za co go zwolnili, bo generalnie cała korona aż huczy od tego, za co został zwolniony

?

To dwóch kierowników w Koronie mniej i napewno powinni się jeszcze zaintresowac innymi bo większośc z pozostałych też ma nieczyste sumienie

w Koronie nie zwalniają nikogo bez powodu , czyli sprawiedliwosc!!

szok a moze sprawiedliwosc

dzis w godzinach popoludniowych zostal zwolniony dlugo letni pracownik naszej firmy pan Bogdan Stępień

xxx

jaki ty jestes bystry chłopczyk no patrz że nikt tego nie zauwazyl :):):):):):):)

?

Na magazynie jest taki leśny ludek co w poniedziałek ma problem z przyjściem do pracy będż początek wekendu rozpoczyna sią od czwartku

a co wam na magazynie tak zle sie dzieje a wszyscy mowia ze tam najwieksze boczki mozna obijac

?

A tak wogóle to na magazynie to słyszałem o akcji dmuchamy na trzeżwośc tylko że sprawdzający sami nie są w porządku i to może od nich by trzeba było zaczynac to sprawdzanie w szczególności po wekendach i to tych trochę wyżej

kierowca

A co oni myślą że za taką wyplatę będą mieli ludzi co są im mogą zrobic wszystko chyba na tym magazynie powinny nastąpic zdecydowane zmiany

amigo

na magazynie ludzi brakuje? wozkowych nie maja? jedno co słyszalem to ze kilka osob sie zwolnilo i z magazynu sami i przez swoja glupote, jeszcze troche i nie bedzie mial kto robic, a placa jak placa pewnie... hehhe

Wózkowych brakuje..??

żeby te ludki umiały jeszcze wózki widłowe obsługiwać...

kierowca

A na magazynie stara gwardja się wykrusza i niedługo leśne ludki będą musiały [usunięte przez moderatora] ruszyc i siadac na wózki a nie przez osiem godzin siedziec na internecie i pociskac w gierki

- 2013-08-24 10:26:38 Gościu ale ty chrzanisz. Ci co jeżdżą do pracy samochodami to po to żeby "błyszczeć"? A ci co jeżdżą rowerami to po co, też żeby "błyszczeć"? Miejsc na rowery też jest za mało, a strażnicy gonią, żeby czasem pod płotem nie postawić nawet jak nie ma miejsca na stojaku, bo ich Skoczek opiernicza. Zobaczysz, jak będzie padać i ci z rowerów przerzucą się na auta co będzie działo się na parkingu. Z innej beczki słyszeliście że Beton wrócił? Podobno ma jeszcze Chuciu wrócić?Beton i Chuciu.........??????

no wiesz rowerem to raczej nie błysniesz chyba ze masz nowy lakier-metalic:):) czyli czego brakuje parkingu czy stojakow na rowery? a tak z innej beczki to chusteczki do noskow tez by sie przydaly:)

?

Gościu ale ty chrzanisz. Ci co jeżdżą do pracy samochodami to po to żeby "błyszczeć"? A ci co jeżdżą rowerami to po co, też żeby "błyszczeć"? Miejsc na rowery też jest za mało, a strażnicy gonią, żeby czasem pod płotem nie postawić nawet jak nie ma miejsca na stojaku, bo ich [usunięte przez moderatora] opiernicza. Zobaczysz, jak będzie padać i ci z rowerów przerzucą się na auta co będzie działo się na parkingu. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Korona - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korona