Opinie o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gala Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gala Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

B

Helmut a kto tu narzeka?

Helmut

Przede wszystkim żeby pracować w firmie trzeba być dobrym pracownikiem. Wydaje się, że narzekający takimi nie są.

ulala z tego co słyszę to w koronie jest coraz gorzej, mhmm nie pracuje tam już 4 lata, i jak kobiety są non stop poniewierane po liniach (usunięte przez administratora) a na magazynie dalej się obijają, już nie wspomną o kierowniku magazynu który nie po przedłużył umów o pracę a dlaczego??? bo byli pewnie nie wygodni i zatrudnił swoich tzw. słupów wolę wymarznąć na hurtowni w której pracuje, mam tylko dwie zmiany a nie cztero brygadówa i na miesiąc wyciągam ponad 2700 zł hello korona!!! może czas jakoś ludzi z szacunkiem traktować!!!

Chcemy podwyżki
@były pracownik

Tutaj racja. Pracownicy magazynu zarabiają bardzo mało. To samo z pracownikami produkcji. 1850zł na miesiąc zarabiają kobiety, przy dobrych wiatrach 1900 lub 1950. Co to jest za wypłata!? Najniższa krajowa. Oczywiście. To prawda. Korono prosimy o podwyżki!!! Niedługo nie będzie miał kto pracować przy świeczkach. Nie dość, że ciągle są zwolnienia to jeszcze pensja mała.

@Chcemy podwyżki

Za leżenie dostaniecie 2 zł za kilo banana mówię o biurowcach należy się robolą :)

??

Naprawdę w Koronie jest aż tak źle?

@??

Czy zostały przeprowadzone jakiekolwiek badania dotyczące szkodliwości substancji używanych do produkcji świeczek?

??

Sądzę, że nie, bo jest (usunięte przez administratora) jakich mało.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gala Poland Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Key Account Manager?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Hahahaha

Korona jak się bawicie na nocnej zmianie?

Jeszcze obecna pracownica

Gdzie te podwyżki jedni mają 2100 drudzy 2300 a trzeci 2600 PORAŻKA!!!!! Hej KORONO wielki wstyd!!!!!!!!!!!

Pracownik produkcji
@Jeszcze obecna pracownica

Też się zastanawiam, kiedy będzie do 2250złbrutto + premia, Korona to kłamliwy

@Jeszcze obecna pracownica

A te 2600 to kto niby dostał?

....

Magazyn

Dobre wreszcie ktoś napisał prawdę

Chyba chodzi o panią lider tą wyżej postawioną bo z niej to naprawdę ............!!!!!!!!!????????????

Czy ta wielka pani lider z owijarek pani EWUNIA ogarnie się i przestanie wreszcie pieprzyć farmazony o podwyżkach już się zygac chce jaka ona jest zesrana. Ona nie ma pojęcia o pracy na tym dziale ????????????????????????????

Koroneczka

Hej Eliza chyba miało być na konfekcji ale wiem o kogo chodzi , na jej miejsce jest 15 osób normalnych chętnych do pracy które dają z siebie wszystko. Podobnież co ona odstawia obok autobusu w stronę Toplina to jest kabaret, wszyscy uciekają bo się boją!!!!

Eliza

Zastanawiam się dlaczego na konferencji pracują tacy ludzie jak Gosia Ś . Chodzi do pracy kiedy chce, robi to co chce a jej zachowanie to całkowita porażka!!!!!!!!!

Wiesio
@Eliza

Trudno stwierdzic. Moze ma twarde kolana, i co za tym idzie może długo pod biurkiem pracować.

Magazynier

Nocna zmiana na forum GOWORK- sprawdzam obecność!

Wozkkwy
@Magazynier

Jestem.

ONA

Korona to nieufny pracodawca. Proszę zastanowić się milion razy czy chcesz tu przyjść. Najlepiej mają na szkle. Podgrzewacze najtrudniej. Ludzie mają niestabilne zatrudnienie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech sam się domyśli

Hary nocne mary

Śpij dobrze Hary. A my na nocce walymy browary.

Robol
@Hary nocne mary

Przecież on ma zdalny podgląd i wali razem z wami tylko .....

Mała

Czy kontrola jakości pracuje na 4 brygady ? Ile mogę zarobić w kontroli? Jest ogloszenie na stronie firmy

GALA KERZEN

Wiodący producent świec Korona Candles ma nowego właściciela. Jeden z największych pracodawców w Wieluniu został przejęty przez niemiecką grupę Gala Kerzen.- Zachowamy daleko idącą samodzielność – zapewnia prezes spółki Andrzej Wróbel. - Przejęcie nas nie ma absolutnie nic wspólnego ze skupowaniem podupadłych zakładów i prób ich reanimacji. Korona była i jest w dobrej kondycji finansowej. -Nie przewiduje się zmian w profilu produkcji zakładu przy ulicy Fabrycznej. Korona Candles zatrudnia ok. 1000 osób i ten poziom zostanie utrzymany. -Pozycja Korony jest w tej chwili silna, a w grupie będzie silniejsza. http://wielun.naszemiasto.pl/ TRZYMAMY ZA SŁOWO P. WRÓBEL

@GALA KERZEN

Ale wy jesteście tuki. Korona się przekształciła żeby podatków nie płacić. Ten nowy właściciel to fikcja. była kiedyś korona, potem korona zo.o potem korona s.a , potem korona candles, a teraz będzie korona gala. I dalej podatków nie będzie płacić i tak co 5 lat.

Zawodowe
@pracownik

Bo na produkcji same tuki pracuja wiec bez dziwienia

GalaKoro
@pracownik

Pracownik: sam jestes tuk. Co innego zmiana nazwy z korona s.a. na korona candles s.a. a co innego wykupienie udzialow przez niemieckie konsorcjum czy inny holding. Niewazne czy sprzedajesz, samochod czy "swietnie prosperujaca firme". Zapamietaj swiete slowa: DOBREGO NIKT NIE SPRZEDAJE. Pracuje tam od wielu wielu lat i nie jedno juz widzialem. Ten kibel juz dawno zalalo g...em. Zeby nas tylko niemcy w nim nie potopili.

pol
@GalaKoro

czyli koniec końców Korona jest teraz niemiecka?

@pol

czyli koniec koncow korona jest nadal gowniana

AL
@pracownik

Twoja wiedza nt kodeksu społek prawa handlowego oraz prawa podatkowego jest porazajaca!;). Wroze kariere;)

@AL

Za to twoja jest taka, że cała korona się z ciebie napier...la, że taka geniuszke zatrudnia!

Praclwnik

Co to się Harry się oburzył i opinie usunięto? Pytałem jak tam się czuje pracownik po wypadku który jeździł wozkiem widłowy bez uprawnień? Żebra całe? A może znów wypadku nie było tak jak w przypadku Anny i Pawła i wielu innych? Śmieszni jesteście gdzie ta Maja co odpowiada za posty, czemu mój usunęła? przecież nie zawierał on niedozwolonych treści tylko wskazywał na fakty.

@Praclwnik

Opinia jest cały czas. Nikt jej nie usunął. Otwórz oczy najpierw, poszukaj, a dopiero potem pisz.

Ciekawy
@Praclwnik

jakiś dowód, że chłopak nie ma uprawnień do jazdy wózkiem widłowym ??

Robol
@Ciekawy

Zapytaj go to się dowiesz????????

koronczarka

Jak widze te zenujace wpisy to od razu widac ze to koledzy operatorzy, owijacze i opierdalacze ze starej hali w smierdzacych skarpetach o bardzo cienkim libido. Pies by wam nie chcial ogona uniesc, do roboty sie wezcie buraki!

Anonymous
@koronczarka

Tak wogole z kąd taka myśl że to operator napisał? Koronczarko liderko bez was sobie poradzimy za to wy bez nas - no macie problem. Juz chyba lepszego wzoru do opierdalania niż wy to nie ma w tym zakładzie. My swoją pracę wykonujemy zgodnie z zakresem obowiązków a wam sugeruję odrobić prace domową i sobie przypomnieć co do was należy i za co macie dodatek. Szczerze trochę was jest ale tylko nieliczni się przykładają i choć trochę interesują się co się dzieje. A co do buraka - do twojego poziomu zniżać się nie będę bo podważe teorie ewolucji. Radzę skorzystać z fachowej pomocy specjalistycznej.

@Anonymous

Anonymous bo tez jestem pracownikiem produkcji, nie liderem więc obserwuje zachowania operatorów, panów i władców linii produkcyjnych.

@koronczarka

to się lepiej za robotę weź a nie za obserwowanie ludzi

jaaa
@Anonymous

"Z kąd"... i wszystko jasne. :)))

Anonymous
@jaaa

Edit: :skąd: błąd poprawiony

@ihaha

Ihaha uwierz mi, nie sposób nie zauważyć jesli co chwila przylatuje lider i pyta o operatora.

@koronczarka

To co to za lider, co nie wie gdzie są jego ludzie ? Umarłby tam który w kiblu, to by go na koniec zmiany dopiero znaleźli , jak by zaczęli szukać, bo by się okazało, że nie ma kto podać ile świeczek nalane.

olaaa

Witam, czy ktoś z Was był na stażu w Koronie ? Jest w ogóle taka możliwość ? Czy to co piszą na stronie to ściema ?

Jak tam się czuje pracownik bez uprawnień po wypadku w pracy na wózku widłowy? Czy wreszcie pan Harry odpowie dyscyplinarne za swoje czyny, a raczej głupotę?

Zostaw merytoryczną opinię o Gala Poland Sp. z o.o. - Wieluń

• Jak się pracuje w Gala Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gala Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gala Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gala Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 566 ocen.
  • Fabryczna 10
    98-300 Wieluń