Korona

Wieluń

Opinie o Korona

Ktoś ja wiem, ale to nie powód,żeby wypisywać takie rzeczy- są inne tematy związane z pracą.... Jeżeli wiesz z doświadczenia to widocznie korzystałeś z tych "usług"...........????

ktos

anonim,niestety ale LOLO i GOSC maja racje,wiem to z doswiadczenia

Lolo masz wszystkich w domu...????????!!!!!!!!!!!!!!

witamina

jesteście śmieśni

romek

od czego sąd płaczku,sieroto.

Dziecko Lenina:nie ma zachodu,i nie predko bedzie,a to dlatego,ze wlasnie gro osob sie boi powidziec prawde,lub isc do inspekcji pracy

Dziecko Lenina

[usunięte przez moderatora] .Żeby kogos oskarżyć trzeba miec mocne dowody Inaczej jak zwykle utknie wszystko w pewnym miejscu .Jak zwykle zamiotą pod dywan Tu jeszcze nie ma Zachodu

hahaha

Dobre ;) Szkoda Wam i tyle... Zapewne jedyne doświadczenia seksualne macie przed monitorem komputera :)

Zostaw opinię o Korona - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korona