Opinie o PROTECTOR - ochrona osób i mienia w Poznań

PROTECTOR - ochrona osób i mienia
2 272 730 5 1

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w PROTECTOR - ochrona osób i mienia?

Głos Nowy wpis
@Pytanie

W sprawie awansów w firmie Protector trzeba kontaktować się z Panią Katarzyną Sierant urzekająca w biurze na ul. Andrzeja Struga 66 w Łodzi. Ona właśnie reprezentuje zarząd Poznański w Łodzi.

Tak2Nie
Adrian Nowy wpis
@Głos

Ok, a wiesz może, czy trudno jest dostać w tej firmie awans? Pytam, ponieważ sądzę, że może to nie być takie proste, więc chciałbym wiedzieć, co przede wszystkim ceni ten pracodawca wśród zatrudnionych osób. Może są jakieś szczególne cechy?

Gabrys

Ten Tomeczek który pracował jest dobry wodę pije w pracy a na innych donosi sprzedał tych z którymi pił (usunięte przez administratora) jakich mało konfident. Teraz pracuje na sądzie przy placu Dąbrowskiego ze jego tam nie poznali to masakra.

Tak10Nie
Konficiusz
@Gabrys

Na Sienkiewicza robił to samo i wyleciał. Specjalista od donosow. Pił i wracał pijany samochodem do swojej wioski a potem. Pozdrowienia dla konfidenta

Tak10Nie
Marzena
@Konficiusz

Spożywanie alkoholu w miejscu pracy jest oczywiście niedopuszczalne. Szukam informacji na temat pracy w PROTECTOR - ochrona osób i mienia. Mógłbyś powiedzieć coś na ten temat, jakie są Twoim zdaniem jej wady i zalety?

Prywatny Nowy wpis
Nazwa działu: IT
@Marzena

W sprawie picia alkoholu w pracy zgłoś się Marzenko do Pana Dariusza M. To specjalista od tego tytułu zadań. Odpowie Ci zapewne szybko na forum .

Pracownik ochrony

Powstało konsorcjum VFP, to nowe dziecko Protectora teraz pewnie pod taką nazwą będą startować do przetargów. Zapamietajcie VFP - KONSORCJUM.

Tak5Nie
Poznaniak
@Pracownik ochrony

to konsorcjum jest od dawna vigor-fides-protector trzy złodziejskie firmy dwie upadły(vigor i fides) to przejął ich protector.

Marzena
@Poznaniak

Dlaczego złodziejskie? Wynagrodzenia w Protector są chyba na czas i są wypłacalni, prawda? Jak w ogóle mają się tutaj sprawy z zarobkami - można za nie godnie wyżyć?

Młody Nowy wpis
@Poznaniak

Dlaczego złodziejskie? Bo głównym szefem jest Pan Marek Krala , wielki łysy byk ,znany policji Poznańskiej z nieuczciwości j lewych Faktur VAT.

Nowy 2019

Jak oceniacie osobę Pana Jacka M z białej służbowej Daczki? Jaką on właściwie pełni rolę w firmie?

TakNie4
Hub
@Nowy 2019

On chyba sam nie wie co robi w tej firmie

Tak2Nie4
Nowy2019
@Hub

Co masz na myśli? Możesz rozwinąć temat.

Daniel
@Nowy 2019

Jacek Musielak przeniósł się na stanowisko dyrektora MM Security. Wiarygodny pracodawca i ma ok.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Darek

Protector,to dobra firma pracowałem u nich na obiekcie w Skierniewicach i w Łowiczu.

Miron

@Walek Ale ten wątek dotyczy Poznania więc warto sprawdzać gdzie zostawiamy swoje uwagi!

Lotek
@Miron

To Protector Poznań oddział w Łodzi ma osobne forum? Od kiedy ? Czy Łodzi już nie ma ? Bo z biurem i tak zwaną Fioną kontaktu brak. Trzeba teraz bezpośrednio z Poznaniem się kontaktować?

Walek

Mam dość biura w Łodzi. Fiona albo nie odbiera albo nic nie wie.

Tak12Nie
Dorian
@Walek

Poznaniu, jeśli to czytasz zrób coś żeby pracownik nie musiał sie prosić o swoje i wydzwaniac niewiadomo ile. Panienka ma wywalone na nas, zlewka.

Tak11Nie
Horacy
@Dorian

Shekowa to Shrekowa. Sprawa którą się u niej załatwia zawsze jest w toku, ale nigdy nie ma zakończenia. Przez cztery miesiące czekałem na obiecane zaświadczenie. I się nie doczekałem oczywiście.

Tak11Nie1
Świat należy do Biznesu

Początkowo sceptycznie przyglądaliśmy się częściom dochodów zwolnionych z podatku dochodowego na podstawie innej umowy bo do dziś nie ma jeszcze w tej sprawie przepisów prawnych. Imperium jednak rozrasta się każdego roku i ma coraz większy pozytywny wpływ na polską gospodarkę. Decydujemy już w wielu urzędach skarbowych, które podpisały z nami umowy. Na kolejny rzut pójdą prokuratury. Szukamy kandydatów na posłów i senatorów.

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 175 dni.

Czy w PROTECTOR - ochrona osób i mienia panuje luźna atmosfera?

Mietek

A co na zlecenie nie płacą na konto???

Mietek

10-tego była wypłata noob a co nie przeleli????

Noob
@Mietek

Chodzi mi o zlecenie

Jan

Halo halo chyba wiesz co podpisujesz. Jak to mówi mały Waldek: wszystko jest pełen legal

Noob

Witam ktos wie kiedy bedzie wyplata ??

Konferencja Prasowa

Szanowni Państwo w dniu 7.08.2019r odbędzie się konferencja prasowa z udziałem głównego szefa firm z siedzibą na ul. Wergiliusza 42. Tematem rozmów będzie wyjaśnienie sposobu działania firmy, tematyka dotycząca legalności działania, posiadanych uprawnień przez konsorcjum, zasięgu działania, osób uprawnionych do reprezentowania firmy na rynku oraz inne. Zapraszamy serdecznie osoby zainteresowane tematem do siedziby firmy. Liczba miejsc ograniczona.

Tak3Nie
Krala tata słupów

To nawet nie jest firmą ochrony to typowy wałkomat. Ale z tego co słyszałem już się dobierają im do tyłka oczywiście mowa o słupach/dyrektorach . Najlepiej na tym wydzie tata słupów Marek K. On będzie na wolności a słupy w pudle no ale od tego ich ma☺

Tak5Nie
Olsza

Co to się stało ze odpada Szpital Kopernik a wchodzi mm service. Imperium się sypie?????

Tak7Nie
janusz

firma protektor to (usunięte przez administratora) w warszawie razem z prezesem ,kontorlny żaden z niego kontrolny kradna z każdej pensji (usunięte przez administratora) i nie zatrudniać się w tej firmie

Tak7Nie1
Jacaszek

Ludzie co wy tu piszecie przecież w sądzie firma protector na pismo sądu odpowiedziała ze Pan Dariusz i Rafał nigdy zaznaczam nigdy nie pracowali i nie byli koordynatorami firmy Protector. Porobili lewe umowy na ludzi ,ludzie wzywani są na przesłuchania przez policję mają przedstawione lewe umowy przed oczy. Reasumując ta firma to jeden wielki wałek a wy którzy jesteście zakochani w tej firmie to zapewne macie komornika lub inne zobowiązania i jest to wam na rękę. Pan Dyrektor tej firmy w lodzi Marcin O. To lepszy cwaniak który żeruje na waszym nieszczęściu i zabija kasę co miesiąc . A Poznań udaje głupiego bo od tego ma takich słupów ja ten niby dyrektor. Wiec powodzenia z patologią tej branży

Tak12Nie1
Zero
@Jacaszek

Taka cudowna jest ta firma☺

Tak5Nie1
Horty

Tak naprawdę jaka to jest firma to każdy o tym wie przypomina to lazurowe wybrzeże w województwie łódzkim czyli piękna woda która zachęca do wejścia lecz po wejściu okazuje się ze muł Cię wciąga.

Tak14Nie1
Asia

pracowalam w Protector za tych naprawde super czasow , nie wiem jak jest teraz , ale w tamtych czasch naprawde dobrze wspominam wspolprace z Panem Czarkiem i Panem Markiem, jesli chodzi o Pana Darka juz mniej :-) Mam nadzieje ze nadal tak traktuja pracownikow jak wtedy , pomijajac jednego z szefów

TakNie9
Rudy
@Asia

Typowa ciota z ciebie pewnie coś odwalilas to wyleciałas ja Pana (usunięte przez administratora)znam do tej pory jedne z lepszych szefów Pan (usunięte przez administratora)też

Tak6Nie4
Kor

Ta firma to totalne dno to co o niej się słyszy to potwierdzam to (usunięte przez administratora) mnie oszukali na kasie i zusie

Tak11Nie1
Licencja na broń
@Kor

Ja tam pracowałem i było dobrze od 1 do 10 (10)

Tak1Nie9
Jan

Dzień dobry. Pracowałem w protector jak było dobrze. Jeźeli ta firma będzie miała jakiś obiekt w Skierniewicach to jestem zainteresowany pracą. Kiedyś to nie firma mnie zwolniła tylko ja sam ale by chciał u nich pracować.

Tak1Nie5
Były pracownik pdotectora

Z tego co wiem,to protector stracił obiekty w skierniewicach. Instytut ogrodnictwa i zus został im Urząd Skarbowy. No fakt ten młody (usunięte przez administratora)to lata po obiekcie w dzień i w nocy. Znam go pracuje do końca czerwca na obiekcie i koniec. On pracuje na obiekcie kolejowym w Skierniewicach jakaś tam była przebudowa torów.

Tadeusz Skierniewice

Tak to prawda ludzie na obiektach w Skierniewicach spali i jak spali 20 m od portierni (usunięte przez administratora)garaż,a ochrona spała to była służba(usunięte przez administratora) Dobrym pracownikiem był młody chłopak (usunięte przez administratora)34 lata. Pracownik ochrony z pasji on nigdy nie spał latał w dzień i w nocy po obiekcie. Pracowaliśmy razem. Takich ludzi się bierze do pracy.

Skierniewice

Czy ktoś wie czy protector ma jakieś obiekty w Skierniewicach? Ale chyba z tego co wiem już nic nie mają szkoda! Potracili obiekty przez ludzi,bo spią na służbie. Jest Robert.N który stoi na skarbowym i spi. Apeluje do protector zwolnić Roberta.N,bo jak tam wam został obiekt to też zabiorą. Pracowałem w protector w Skierniewicach i było dobrze chciałbym pracować ponownie w tej firmie w Skierniewicach dobra firma.

Wiesiek

Pytanie za 100 punktów po raz 16 - ty do Was świadomych pracowników, czy będąc w burze Protector na ul. ANDRZEJA STRUGA 66 widzieliście tam specjalne drzwi do Magazynu Broni?! Ponieważ będąc w szpitalu Kopernik widziałem jak pracownik umundurowany z logo firmy Protecror stał z bronią krótką prawdopodobnie pistolet Glock. Więc proszę Was o wytłumaczenie mi tego jak można nie posiadać magazynu broni, jednostek broni a chronić obiekty z bronią? O co tutaj chodzi? Kim są ci ludzie i z jakiego środowiska się wywodzą?

marcin
@Wiesiek

poprosze o opinie : czy ktoś wie czy w protector jest wolny etat na koordynatora obiektu ? ponoć nawet pracują tam kobiety ok 20 letnie bez doswiadczenia, i czy to prawda że zatrudniają bez doświadczenia na takie stanowisko??. fajna praca, kasa jest, służbowe auto a nic nie trzeba robić. proszę o informację czy jest wolny etat na to stanowisko ?

Tak9Nie2
@marcin

Najlepiej zadzwoń do źródła i dowiesz się czy jest wolny etat na koordynatora.Po jaki grzyb pytasz tutaj.

Tak3Nie2
Maga M.

Układy??Możesz coś więcej napisać??Rozumiem że coś mądrego przybliżyć na ten temat.Bo jak jakieś brednie wyssane z palca to lepiej nie.Duzo ludzi pisze chodź nie mają bladego pojęcia ma czym polega praca koordynatora.Poniewaz nigdy nim nie był.

Rafał
@Maga M

Koordynator, dobre hehe po co Wam koordynator jak obiektów nie ma garstka została żeby nie urzędy skarbowe to już byście zamknęli ten bajzer..... Zresztą zegar tyka. Tyk, tyk, tyk......

Tak5Nie1
@Rafał

Skąd takie wiadomości????Rafał piszesz totalne brednie.Tylko po Co??Jaki masz cel w tym??Jeśli jesteś pracownikiem A twierdzę że tak.To po prostu robisz we własne gniazdo. A to jest po prostu (usunięte przez administratora) i obłuda.

Tak3Nie1
Staszek

Jak pracuje się w Poznaniu? Podpowiecie jak przebiega rekrutacja?

Tak1Nie4
Tomek

Kiedy wypłaty w Łodzi?

Tak3Nie3

Zbys
@Tomek

Już jest wypłata. Teraz płacą do 20go każdego miesiąca.

Tak1Nie2

Przecież teraz płacą do 20go.Tak nas informował koordynator

MICHAŁ
@Zbys

Ale jak do 20 go jak w umowie o pracę jest, że mają obowiązek płacić zawsze do 10 go dnia każdego miesiąca.

Tak3Nie1

MICHAŁ
@Blondas

Który koordynator tak Wam powiedział, że do 20 każdego dnia miesiąca firma płaci?

@MICHAŁ

Do 20go płacą umowę zlecenie.Umowa o pracę do 10go i tam miałem na koncie.

@MICHAŁ

Umowa o pracę tak.Mi chodziło na umowę zlecenie.

Tadeusz
@Blondas

Jeżeli chodzi o umowę zlecenie, to przepisy mówią, że maksymalnie pieniądze powinny być do 15 go dnia każdego miesiąca tak jest w kodeksie pracy napisane.

Tak3Nie

Tadeusz
@Blondas

Rozumiem. Pytanie do Was jaki termin wypłaty macie wpisany w umowie zlecenie? Ponieważ, to jest bardzo istotne. Do którego dnia każdego miesiąca zleceniodawca określił się, że będzie płacił za wykonanie zlecenia?

Zbys
@Tadeusz

A gdy wcześniej dostawaliscie pieniądze to nikt nic nie mowil.Szkoda słów.

TakNie2

Protek

Podobno nigdy

Zbulwersowany.
@MICHAŁ

Jak to jaki koordynator. Mirek z Leszna.

Jurek
@Zbulwersowany.

Ale My pytalismy o Łódź nie o Leszno Michale....

Ryba

Łódź odpływa. Biuro na cztery spusty zamknięte. Dyrektor nieosiągalny.

Tak7Nie

Przepowiednia
@Ryba

To było do przewidzenia, teraz ciekawe czy dostaniemy wypłaty za marzec?!

Iwona
@Ryba

Ryba czy możesz coś więcej napisać o co chodzi z tym zamkniętym biurem? Były drzwi zamknięte, było ciemno, nikt nie otworzył jak pukales? Skąd wiesz że Dyrektor jest nieuchwytny?

@Ryba

Ryba co Ty piszesz za głupoty??W piątek byłem i wszystko jest ok

Aga1

Pytanko kiedy w lodzi na struga beda placili za luty

Konkurencja
@Aga1

To co przestali wam już płacić?

Tak2Nie1

@Aga1