Opinie o PCC Bakki Silicon w Islandia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PCC Bakki Silicon. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PCC Bakki Silicon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PCC Bakki Silicon w Islandia

imm

Wykorzystywanie ludzi jak niewolnikow

Elżbieta

Chciałbyś w dalszym ciągu podjąć zatrudnienie w firmie? Aktualne oferty pracy znalazłam na stronie firmy: https://www.pcc.eu/o-nas/kariera/?lang=pl Czy jesteś zainteresowany aplikowaniem na któreś z opisanych stanowisk? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

TOMJ

Ile godzin wchodzi w stałą płace o której tu piszecie?

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w pcc bakki silicon? Podzielcie się tymi informacjami.

Panie Administrator a co tu pisać? Przyjedź pan to pan zobaczysz jak tu jest:)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PCC Bakki Silicon? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Icelandnews

a ja mam takie pytanie to jak tak zle to po co tam pracuja?

marek
@Icelandnews

Bo może się coś zmieni? Bo może nie tak łatwo skakać jak cymbał z mieksca na miejsce po całej islandi zwlaszcza bez auta i z rodzina? Bo co ci do tego?

Lodolamacz

Ale pierdoly gadacie. (usunięte przez administratora) wiecie. Jak tam jeszcze nie zaczęli robić, to o czym mowa ze ludzi traktują jak murzynów ? Masz stałą pensje a nie na godziny, to jak mogą oszukiwać na godzinach :D Ktoś jest bardzo kreatywny wypisując takie bzdury. Prawdopodobnie sam chce tam cała rodzine albo wiochę wkręcić dlatego pisze takie brednie .. murzyn . Zryj gruz

@Lodolamacz

Spadaj na drzewo wieśniaku z Polski. Prostakiem się urodziłeś i prostakiem pozostaniesz nawet gdy jesteś w Islandii. Szczyt twojej kariery to robota w hucie. Na tyle cię tylko stać czy może wcześniej wypasałeś owce i zbierałeś owcze placki na opał.

sąsiad z bloku
@Lodolamacz

Dlaczego tak bronisz Islandczyków? Czy może jesteś w Islandii od kilku lat i tak im w tyłek wchodzisz? Najgorsi są tacy jak ty zrobią wszystko za kasę dla obcokrajowca. Najgorszy rodzaj Polaczka co za granicą dla kasy sprzeda się jak najgorsza (usunięte przez administratora) i Islandczykowi będzie wchodził w tyłek bez wazeliny.

kawior
@Lodolamacz

ale buraczkow zabolalo chyba sie boja o te miejsce dla rodziny lub dla hamow od siebie z wioski,wy sie buroki sami tam zagryziecie, sami sobie pewnie taka atmosfere wprowadzacie, no ale coz (usunięte przez administratora) ze wsi wyjdzie ale wies z hama nie:)zgadzam sie z lodolamacz w 100%

Firma, która dopiero staruje i poszukuje pracowników w Europie a zajmuje się generalnie oszukiwaniem kandydatów (na stawkach godzinowych), a nowych pracowników dosłownie traktują jak murzynów. Islandczycy maja gdzieś robotników z Polski. Miło się tylko uśmiechają. Atmosfera wśród większości pracowników katastrofalna, większość myśli z tej firmy uciekać. Dobrze to jest tylko Islandczykom zresztą większość kadry biurowej to rodzina albo znajomi. Oni wzajemnie krzywdy sobie nie zrobią. To jest dla mnie dziwne, że już na starcie firma ma gdzieś pracowników. Tym sposobem jak większość zacznie im uciekać to po kilku latach do tej firmy nikt naiwny już nie przyjedzie.

Gustaw

Sprawę skierujcie do mocnych związków zawodowych.

OKO

Firma oszukuje na stawkach godzinowych. Przedstawione stawki w ofercie są o ok. 30 procent niższe od faktycznie wypłacanych. Jest to naruszenie Islandzkiego prawa jednak jak z nimi walczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o PCC Bakki Silicon - Islandia

• Jak się pracuje w PCC Bakki Silicon?

Zobacz opinie na temat firmy PCC Bakki Silicon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PCC Bakki Silicon?

PCC Bakki Silicon