Opinie o JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament w Kielce

Brak wynagrodzenia Nowy wpis

Po wykonaniu zlecenia pieniążki miały znaleźć się na koncie do 21 dni roboczych, czyli dobry miesiąc temu. Pieniędzy nie ma, kontakt utrudniony, praktycznie nie możliwy. Dostałam nawet jakie potwierdzenia bankowe, szkoda że z data 27.09 a jakoś nadal kasy nie ma. Nic tylko zgłaszać, nie polecam

paulina Nowy wpis

Dzień dobry, pracowałam w sierpniu 2018 roku, jeden dzień przy promocji sklepu Media Expert. Na wstępie pojawiły się luki informacyjne, brak sprecyzowania stawek godzinowych oraz dokładnych godzin pracy (rozbieżność z informacjami przekazanymi do Media Expert oraz do hostess ) Pani (usunięte przez administratora)zasypywała mnie telefonami w trakcie trwania mojej pracy, prosiła żebym znalazła nowe chętne osoby, bo nie zjawiła się cała grupa, co absolutnie nie należało do moich obowiązków. ogólnie kontakt telefoniczny nie był dobry, nie mozna bylo uzyskać zbyt wielu informacji, Pani Sylwia , z którą zazwyczaj miałam przyjemność rozmawiać rozłączała się w pół słowa... Były opóźnienia z wypłatami. Powinnam otrzymać swoją na początku września a otrzymałam w połowie sierpnia ( bo licznych wiadomościach i próbach kontaktu z agencją) Na koniec usłyszałam wymówkę,ze był błąd w podaniu numeru konta. Odliczono mi 1,5 z wypłaty za wykonanie przelewu. Nadal tego nie rozumiem, ponieważ przelew został wysłany drogą elektroniczną, za pośrednictwem Banku PKO S.A, gdzie takie przelewy są darmowe. Zraziło mnie to do podejmowania pracy hostessy, później wykonywałam jeszcze raz taką pracę ale za pośrednictwem innej agencji, która traktowała inne osoby z szacunkiem, zapewniała dobry kontakt oraz nie stwarzała problemów z wypłatą wynagrodzenia.

Generalnie to szkoda sobie zawracać nimi głowę, warunki niejasne, brak zgłoszonej umowy, bo żadnej nie dostałam. Grożenie karami i ostatnie najgorsze kontakt, z nikim tam nie można się normalnie porozumieć oraz brak jakiegokolwiek wsparcia.

@Anna

Pani Aniu każda umowa jest legalna, zgłaszamy je, i potem jeśli przysługuje to dostaje nawet Pani z niej PIT więc bardzo proszę nie insytuoeac oszustw. Jesteśmy tylko ludźmi i też nie widzimy na tefonach po 24 godziny. Jeśli się ktoś z Nami kontaktuje w godzinach pracy zawsze odbieramy telefony czy też oddzwaniamy ale niestety jak ktoś dzwoni wieczorami czy w nocy to kontakt wtedy zdecydowanie będzie utrudniony. Jeśli potrzebuje Pani wyjaśnić proszę pisać bezpośrednio do mnie Julita.diament@gmail.com

Monika Chat Nowy wpis
@Diament

Dokładnie, zgadzam się w 100%, wszystkie sprawy są do wyjaśnienia. Ja dostałam PIT i oczywistym jest że praca jest legalna :-)

Anka Skakanka

Jestem zadowolona :) wszystko ok, bałam się po tych opiniach ale kasa wpłynęła, wszystko się zgadza :0 Polecam !

Monika Chat Nowy wpis
@Anka Skakanka

Ja też tak miałam, wszystko w porządku :-)

Promotor

Portal Facebook

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Xyz

Co prawda pracowałam z koleżanką 3 dni temu ale wszystkie pytania po wykonanej pracy są olewane. Także czekam te 19 dni jak nie to trzeba będzie załatwić to inaczej ponieważ nie mogą oszukiwać tak ludzi :) stalysmy 7 godzin w minusowej temperaturze, nie czułyśmy już palców nabawiłyśmy się przeziębienia, a jeżeli faktycznie tak będzie, że pieniążków nie otrzymamy to sprawę przekażemy dalej. Także jeżeli ktoś czyta to z tej agencji proszę wziąć to sobie do serca ponieważ zastraszanie karami na podstawie umowy której tak naprawdę nie ma jest karalne :) Dodam jeszcze, że byłam pewna, że owa koordynatorka stawi się rano i będzie można porozmawiać z nią oraz podpisać umowę ani koordynatorki ani umowy nie widziałam na oczy :)

diament
@Xyz

Proszę o kontakt julita.diament@gmail.com

Monika Chat
@Xyz

Dziwne, bo ja miałam bardzo dobry kontakt i na prawdę jak zadzwoniłam to uzyskałam odpowiedź. Przecież jest kontakt do firmy do koordynatorów, ja osobiście rozmawiałam z 2 koordynatorami i wszystko zawsze było w porządku. Umowa jest już podpisanie formularza, który zobowiązuje. Ja za prace, którą wykonałam dostałam PIT na maila, więc chcąc nie chcąc umowa musiała być skoro wykonywałaś pracę. Koordynator, był u mnie, był to koordynator ze sklepu Media Expert i nawet z nim można było porozmawiać a on skontaktowałby się z agencją. Wszystko jest do wyjaśnienia, tak sądzę :-) Pozdrawiam

Monika Chat

Ja jestem bardzo zadowolona, pracowałam na zleceniach w Katowicach i Dąbrowie Górniczej. Rewelacyjny kontakt. Pieniążki wypłacone w ciągu miesiąca tak jak było to ustalone. Bardzo polecam tą firmę z chęcią podjęłabym tam pracę następnym razem. Wszystko było w porządku.

Dobrze

Polecam wszystko sprawnie.

jkl
@Dobrze

ciekawa jestem czy ta opinia była wystawiona przez osoby pracujące może ktoś próbuje reperować opinie ...

Oszuści

PRZESTRZEGAM PRZED PRACĄ, (usunięte przez administratora)

Oszukany

Praca została wykonana zgodnie z umową natomiast zleceniodawca nie wywiązał się ze swoich zobowiązań wobec mnie i do dnia dzisiejszego nie wypłacił mi pieniędzy a trwa to już ponad półtora miesiąca. Firma okazała się NIEWIARYGODNA i nie polecam współpracy. Firma porostu żeruje na młodych ludziach którzy chcą uczciwie zarobić parę złotych. Przestrzegam wszystkich mocno się zastanówcie nad współpracą z tą pseudo agencją

@Oszukany

Prawda

nice

Czekałam na wypłatę wynagrodzenia za 12h stania w deszczu i nie doczekałam się, zlecenie wykonane 2 miesiące temu . Nie opłaca się chodzić po sądach o 130 zł a PiP nie zajmuje się umowami zlcenia więc firma jest bezkarna, omijajcie tą firmę szerokim łukiem

@nice

Bardzo proszę ponownie o kontakt Julita.diament@gmail.com oczywiście rozwiążemy sprawę. Pozdrawiam

@nice

Zawsze można zrobić pozew zbiorowy skoro jest (usunięte przez administratora) tak wiele

Pati

Na pieniądze czekam ponad miesiąc i jeszcze ich nie ma. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wpłacać pieniądze na czas.

Juswal

Przez 3 trzy roznosiłam gazetki,są mi winni ponad 300 zł, a wypłaty jak nie było tak nie ma ... Moje sugestie dla Agencja Hostess Diament: Nie polecam. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacać pieniądze

qrs

karma wraca ,szkoda słów na złodziei , nie polecam z nimi współpracy, nie wypłacają pieniędzy !

@qrs

Bardzo proszę ponownie o kontakt Julita.diament@gmail.com oczywiście rozwiążemy sprawę. Bardzo prosze jednak nie nazywac nas złodziejami gdyz nimi nie jestesny. Czekam na kontakt. Pozdrawiam

Ola

Nie polecam! Ci co piszą żeby omijać firmę szerokim łukiem maja rację. Mam 18 lat, w wakacje chciałam sobie dorobić roznosząc ulotki. Przed rozpoczęciem pracy czytałam te opinie, i pozytywne i negatywne. Myśląc, że jednak wypłatę dostane na czas, podjęłam się tej pracy. Pracowałam 11 godzin. Moja stawka miała wynosić 12zł/h. Mija drugi miesiąc, a ja do dzisiaj nie dostałam ani złotówki. Ludzie, nie dajcie się oszukiwać i wykorzystywać! Dzwonię dzień w dzień do biura, tam mnie zlewają, każą oddzwaniać kiedy indziej albo wiecznie kierują do kogoś innego. Firma najzwyczajniej w świecie robi (usunięte przez administratora) z ludzi, którzy chcą sobie dorobić kilka groszy. Powtarzam, nie polecam!

@Ola

Hostessniusia

A no i inna koleżanka że mną pracowała to nie dostała zapłaty ale potem się okazało że podała zły numer konta i jak tylko podała dobry to dostała zapłatę. Wystarczy być człowiekiem to działa w obie strony

Ola
@Hostessniusia

Czy Agencja bez problemu zgodziła się na powtórne wysłanie wynagrodzenia? Trochę to dziwne i naiwne z ich strony, a wątpie żeby pozwolili sobie na takie coś. To są cwaniaki. Wysyłając powtórne wynagrodzenie, na inny numer konta tylko na tym tracą. Każdy może zgłosić do nich problem że źle podało się numer konta i nie wierzę, że Agencja bez najmniejszego problemu będzie wysyłać pieniądze do skutku.

@Ola

Szanowna Pani numer konta był zły co się wiąże z tym że nie przeszło przez płatność bankową i zupełnie nie zostało wysłane a nie naiwnie wysyłamy ponownie. Jeśli numer konta podany jest zly (np za krótki ) to płatność zupełnie nie przejdzie a nie naiwnie wysyłać będziemy do hostessy która co rusz podaje nam różny numer konta :) I Nie, nie jesteśmy i nie uważamy się za cwaniaków. Mając kilkaset hostess miesięcznie zdarzają się różne sytuacje ale jesteśmy tylko ludźmi i naprawdę każda sytuację staramy się wyjaśniać i dochodzić do porozumienia.

Whsisksmdieq

NIE POLECAM! Pracowałam 3 dni po 11 godzin w sierpniu. W umówię pisało że do 21 dni roboczych dostanę pieniądze za pracę. Pieniędzy nie było jak i nie ma, nikt nie odbiera każdy zlewa.

@Whsisksmdieq

Animatorka

Nie polecam. Pracowałam, swoje zrobiłam, a pieniędzy jak nie ma tak nie było. Upominanie się nic nie daje, nie odpowiadają na maile. Odradzam.

@Animatorka

Hostessniusia

Tyle razy dla nich pracowałam i zawsze zapłatę otrzymuje nie wiem czemu tu tyle takich opinii. A jeśli ktoś się zobowiązał do pracy a potem nie przyszedł to dziwne że ma jeszcze pretensje. Pracowałam i będę pracować wiele razy bo było wszystko oki. Moja koleżanka raz nie przyszła no ale nigdy nikt od niej nie ządał danych pieniędzy nie wiem e ogóle co wy tu wymyślacie. Za każdym razem umowa jest zgłaszana więc wszystko legalnie.

@xcd rozumiem Twoje emocje, ale bardzo Cię proszę o nieużywanie na forum publicznym imion pracowników firmy. Regulamin serwisu gowork zabrania podawania takich informacji ze względu na ochronę danych osobowych. Komentarze, które łamią tę zasadę mogą być kasowane. Szczegóły znajdziesz pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

@nice czy dobrze się domyślam, że kontaktowałaś się z Agencja Hostess Diament w tej sprawie? Jak wyglądała ich reakcja na Twoje upomnienie? @Małgorzata bardzo proszę o informację jak dalej potoczyła się sprawa i czy agencja po Twojej interwencji przestała wymagać wpłaty kary. Będzie to cenna wskazówka dla innych osób.

Zostaw merytoryczną opinię o JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament - Kielce

• Jak się pracuje w JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament?

Zobacz opinie na temat firmy JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament?

Kandydaci do pracy w JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament
2.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Duża 20
    25-304 Kielce