Opinie o JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament w Kielce

Małgorzata

Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem!Moja córka chciała sobie zarobić w wakacje i znalazła ofertę pracy w tej nieszczęsnej agencji.Wypelnila kwestionariusz i miała zgłosić sie do pracy danego dnia.Niestety z przyczyn rodzinnych nie była w stanie pracować danego dnia o czym poinformowała osobę kontaktową i wtedy się zaczęło!Straszenie córki karą w wysokości 1000 zł za nie wywiązanie się z "umowy",której tak naprawdę nie było!Po rozmowie z prawnikiem pozwolilam sobie zadzwonić do owej pani i cóż zero konkretów,zero odpowiedzi na pytania i zero argumentów, oczywiście wyłączyla się w trakcie rozmowy, także pełen profesjonalizm! Pewnie niejedna osoba zapłaciła karę,ja jestem w stanie iść do sądu. Smutne jest to, że żerują na ludzkiej niewiedzy i liczą na zastraszenie, często bardzo młodych osób!UWAŻAJCIE!!!

@axc a czy możesz podać jakieś szczegóły? Pracowałeś lub pracowałaś dla Agencja Hostess Diament? Sytuacja związana z niewypłacaniem wynagrodzeń dotknęła Cię osobiście? Jeśli tak, to czy próbowałeś/łaś jakoś ją wyjaśnić? Jeśli podasz więcej szczegółów, będziemy mieli lepsze rozeznanie co do sytuacji.

axc

Nie płacą ludziom pieniędzy, nie polecam

asieńka

gra gitarra :) wszystko w porząsiu, za 4 dni pracy wypłata jak za pół miesiąca w innej :) ja zrobiłam swoje, płatność otrzymałam i już proponuje mi Pani inne zlecenia. Jestem bardzo zadowolona! kaska na wakacje odłożona. Polecam

Promotor

Portal Facebook

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
omijać

Ostrzegam przed tą Agencją. Zastraszają ludzi karą umowną jeśli chcą zrezygnować z podjęcia zlecenia przed podpisaniem umowy bo w regulaminie widnieje zapis o karze w przypadku rezygnacji z podjęcia pracy. Wysłanie formularza zgłoszeniowego mailem nie jest podpisaniem umowy więc ludzie nie dawajcie oszukiwać się. Zmuszają tym sposobem ludzi do nieludzkiej pracy w mrozie -15C na dworze bez zapewnienia ciepłego posiłku, napoju i odpowiedniej odzieży.

P.
@omijać

Sama prawda. Ta agencja to wyłudzanie pieniędzy od biednych ludzi. Nikt nie chce pracować w takich warunkach jak oni proponują dlatego później straszą ludzi karami umownymi. Ludzie nie wysyłajcie im swoich danych. Firma krzak.

adas
@P.

W firmie jest zapis o karze jak się oleje firme i nie przyjdzie i nie da znać itp. jak sie rezygnuje w ostatniej chwili wystarczy pomoc znalezc zastepstwo. ja pracowalem wiele razy i jestem zadowolony.jak ja jestem w porządku oni tez. polecam

Domi krk

jak dla mnie porządna firma. nie zgadzam się z negatywną opinią, od początku jeśli zlecenie jest na zawnątrz to o tym wiadomo i jak Ci nie pasują na polu to się nie godzisz. nie zapewniają odpowiedniej odzieży? haha to chyba normalne, że trzeba się ubrać samemu, każdy inaczej odczuwa zimno. Ja pracowałam na zewnątrz i nie narzekałam, ale byłam też na zleceniu w galerii, sporo przerw i wypłata na czas. Zapis o karze owszem jest w umowiee, ale jak podejmujesz zlecenie na jeden czy dwa dni to chyba normalne , że trzeba przyjść, ale niestety nie dla wszystkich i zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka, a inni co chcą pracować to nie mogą przez takiie coś :/ Panie oferujące prace zawsze miłe i jak jest jakiś 'problem' to podchodzą do tego tak jakby sama chciała być potraktowana i to mi się podoba, idzie się dogadać. polecam, tym bardziej, że pracowałam już w innych agencjach i bywa różnie...

Małgonia

Również polecam. Wszystko jest opisane wczesniej co trzeba robić, gdzie i za ile więc albo ci pasuje i sie zgadzasz albo nie. nawet jesli praca jest gdy jest zimno zarobki są adekwatne do warunkow i duzo wyzsze niz normalnie. to ze jest zapis o karze umownej to co takiego dziwnego? chyba jasne ze jak ktos sie zglasza to sie powinien wywiazac z tego i tyle. ja polecam. zarobki w porownaniu do innych agencji naprawde wysokie.

Sandra

Nie zgadzam sie z wypowiedzia ``Omijać``,pracowałam w tej firmie kilkukrotnie.Dziewczyny rzeczowe,wynagrodzenie na czas.Czasem naawet wcześniej:)Jezeli oferuja prace na zewnatrz,jasno o tym mówią,jak również jest to wpisane w umowę.Pracowałam u nich ponownie w zeszłym tygodniu.Jezeli podpisuje się umowe,proste trzeba się z niej wywiązać.Dla mnie plus dla firmy

Kornela

Ja też jestem zadowolona, wypłata w ustalonym terminie i wynagordzenie też fajne. Dobra propozycja na zarobienie szybko kilku dodatkowych groszy. Wszystko uczciwie tak jakbyło ustalone

Magdalina

Nowa Agencja w Polsce ale zdecydowanie polecam współpracę. Wszystko w porządku. Chetnie ponownie skorzystam z ich usług.

Niunia

Wszystko w porządku. Polecam współpracę. Agencja ma bardzo dużo różnych zleceń i nawet jeśli nie jestem zainteresowana bo wtedy nie mogę to i tak dostaję propozycje. DLa mnie oki

Zostaw merytoryczną opinię o JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament - Kielce

• Jak się pracuje w JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament?

Zobacz opinie na temat firmy JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament?

Kandydaci do pracy w JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JULITA PIECZABA Agencja Hostess Diament
2.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Duża 20
    25-304 Kielce