Opinie o Confiance w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Confiance. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Confiance o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Confiance w Poznań

Jakie są warunki zatrudnienia w Confiance?

Warunki są uzależnione od doświadczenia w branży finansowej oraz w sprzedaży. Rekrutujemy również na inne stanowiska - kadry zarządzającej, księgowości, działu prawnego oraz działu administracji. Więcej informacji i aktualne oferty pracy znajdziesz na www.znajlepszymi.pl Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym :)

Coś od pewnego czasu cicho tutaj, co mnie zastanawia. Z ciekawości zaczęłam przeglądać oficjalną stronę firmy Confiance i natknęłam się na informacje o rekrutacji - wszystko jest w zakładce "Kariera": https://confia.pl/kariera/#kariera Chcą tam zatrudnić (między innymi) Client Account Assistant. Powie mi ktoś, jaki jest właściwie zakres obowiązków na tym stanowisku? Chodzi mi o same konkrety.

@Karolina

Zapraszamy na naszą stronę poświęconą rekrutacji - www.znajlepszymi.pl To poprawny adres strony, która została przygotowana specjalnie dla kandydatów, w zgodzie z zasadami koalicji Przyjazna Rekrutacja, której członkiem jest Confiance. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym! :)

analityczka

Witam, Widzę, że w tej firmie aktualnie prowadzona jest non stop rekrutacja - w tym na stanowisko analityka.(usunięte przez administratora). W takim układzie zastanawiam się czy warto aplikować(usunięte przez administratora)

Witajcie, Widziałem ogłoszenie ze poszukujecie Nowe osoby do załogi, planuje wysłać CV. Czy może mi ktoś opowiedzieć jak się kształtują zarobki na początku kariery w tej firmie? Wiadomo sprzedaż wiąże się swoimi prawami ale to i owo o niej? :) Pozdrawiam Marek

@Marek

Czy mógłby ktoś opowiedzieć więcej o pracy w Confiance, ponieważ chce złożyć aplikacje.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Confiance? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
Natalia

Pracuje w tej firmie już kilka miesięcy , mam Umowę o pracę i jestem bardzo zadowolona. Są tu przede wszystkim duże możliwości rozwoju na ,których mi osobiście bardzo zależy w pracy. Dodatkowo świetna atmosfera i bonusy; można wygrać super nagrody nawet co miesiąc.

@Była pracownica Taka praca i takie wymagania , każdy zna swoje umiejętności.

wysokapani

Zrekrutowana przez zawodowców, wyszkolona przez kompetentnych ludzi. Nigdy wcześniej nie pracowałam w firmie, gdzie były tak jasno i precyzyjnie określone warunki. A to dobre warunki! Nieustannie podnoszę swoje kwalifikację i wiedzę a co za tym idzie jestem lepiej wynagradzana przez pracodawców. A to nie koniec, bo pracując w przemiłej atmosferze z wyjątkowymi ludźmi jesteśmy jeszcze lepsi i czujemy się jak w domu :)) #ilovemyjob

Pracownica

W firmie Confiance pracuje od kilku miesięcy, po rozmowie rekrutacyjnej nie spodziewałam się, że to co jest mówione, będzie realizowane ( pensja, narzędzia służbowe, godziny pracy, stawki prowizyjne ) bardzo miło się zaskoczyłam. Wsparcie przełożonego, nagrody za sprzedaż... Jest to do tej pory najlepsza firma, w której miałam przyjemność pracować! Moje sugestie dla Confiance: Oby tak dalej! Lubię atmosferę w Confiance za: Narzędzia służbowe, godziny pracy, stawki prowizyjne.

Jj

@lemon Nie bez powodu strona rekrutacyjna to znajlepszymi.pl - tutaj pracują najlepsi, zdeterminowani, zaangażowani w 150%, nie zgadzam się z Twoją opinią, sprzęt i biuro w firmie jest super, jedno z lepszych jakie jest w Poznaniu, atmosfera super wszyscy są pomocni nikt nie odmawia pomocy. Jedyno co trzeba robić, to się starać. Ja na przykład nie miałem wyniku w pierwszym miesiącu - ale udało mi się przekonać Kasię, że warto ze mną pracować dalej i że jest sens dać mi szansę, tylko potrzebuję pomocy, spiąłem się, i się udało. Więc moim zdaniem trochę słabo z Twojej strony, nie wyszło Ci i szukasz winnych do okoła.

Agnieszka

@Lemon, dlaczego oceniasz wpis użytkownika @Waldi jako ironię? Może warto udowodnić swoją przydatność dla firmy i pokazać swoje zaangażowanie. To na pewno będzie mile widziane przez pracodawcę i może w dalszej pracy. Napisałeś w poprzednim wpisie, że to bardzo dobra firma. Jak oceniasz poziom wynagrodzenia, czy jesteś z niego zadowolony?

Jakub

Może warto było porozmawiać z przełożonym na temat twojego zwolnienia. Czy mimo wszystko, z perspektywy czasu uważasz, że doświadczenie zdobyte w tej firmie przydały Ci się w zdobyciu nowej pracy?

Dentysta

Na prawdę super firma! Obsługa klienta na najwyższym poziomie, za nic nie trzeba płacić z góry - a u konkurencji często tak jest. Kontakt super, ludzie komunikatywni, nie ma żadnych niespodzianek, wszystko bez problemu i bardzo dobrze potrafią wytłumaczyć.

KP

Fajne jest to, że oprócz całego profesjonalizmu cały czas mieliśmy dobry kontakt i zwyczajnie dobrze było czasem przedyskutować jakąś kwestię. Polecam wszystkim!!

Zadowolony klient

Usługi oferowane przez firmę Confiance- pierwsza klasa, polecam serdecznie!

Zadowolony klient

Pośrednictwo finansowe pierwsza klasa, polecam serdecznie!

Agnieszka

@Neo, poruszyłeś ważną i ciekawą kwestię dotyczącą podejścia w Confiance. Jak konkretnie przedstawia się to podejście? W jaki sposób pracodawca ten docenia swoich pracowników? Czy zapewniany jest system premiowy? Jeżeli tak, to jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać premię u tego pracodawcy?

@Agnieszka

Dzień Dobry Agnieszko W oczekiwaniu na odpowiedź od Neo postanowiliśmy podesłać kilka informacji bezpośrednio od nas - prosto z Confiance:) Nasze podejście to budzenie potencjału, który drzemie w naszych pracownikach. - Jesteś niezłym handlowcem? Z nami będziesz świetna! - chcesz pracować w innym dziale? Może masz ambicje trenerskie lub zarządcze? Pomożemy Ci znaleźć właściwą ścieżkę. - u nas drzwi są zawsze otwarte i doceniamy wszelkie inicjatywy (dzięki naszym pracownikom zaadoptowaliśmy bielika w poznańskim zoo, wspieramy lokalne schronisko, wzięliśmy udział w akcji Szlachetna Paczka - szczegóły znajdziesz na FB - obserwuj nas:) - uczymy i pomagamy w zdobywaniu wiedzy i umiejętności (szkolenia, kursy, indywidualny coaching) Nieskromnie dodamy, że to chyba dlatego 80% uczestników naszej corocznej ankiety zapytanych o to, co cenią w Confiance najwyżej wskazało ATMOSFERĘ :) A my doceniamy finansowo i pozafinansowo - najlepiej na rynku (odwiedź nas podczas rekrutacji a poznasz szczegóły:) ) By uzyskać u nas premię, wystarczy być bardzo pracowitym :) pozdrawiamy Zespół Confiance

Neo
@Confiance

@Agnieszka w pracy jest przyjemnie, jadę tam i jestem podekscytowany od rana, są różne motywacyjne konkursy, można samemu wybrać nagrodę np. torebki Michael Kors, albo nowy iphone i konkurs jest tylko za Twoją pracę, nie ma rywalizacji że jedna osoba tylko wygrywa i to jest fajne. A premia jest zawsze od transakcji, im więcej zrobisz tym więcej zarobisz. No i ludzie którzy dostają awans rzeczywiście uczą się nowych rzeczy, a nie tylko dostają awans na papierze

Też jestem ciekawa sprawy premii, bo niedługo mam rozmowę o pracę w firmie

Neo

Pracuje tu od kilku miesięcy i rzeczywiście bardzo fajne podejscie do pracownika. Chcialem pracowac w finansach, bylem gdzies indziej i nie ma porownania, lepsze biuro, lepsze pieniadze, fajni ludzie w pracy.

Najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam, jeżeli szukasz pracy w której: - rano możesz napić się pysznej kawy -zawsze jest świetna atmosfera -czujesz się doceniany to właśnie tutaj. ;)

Partner Account Manager

Zaczęłam pracę w firmie Confiance jako doradca klienta. Niestety,nie sprawdziłam się w tej roli i wszystko wskazywało na to, że będę musiała pożegnać się z tą firmą jednakże byłam bardzo zaskoczona gdy szef zaproponował mi inne stanowisko pracy, jako specjalista ds kontaktów z partnerami handlowymi.No i teraz jest super, mam ciekawą pracę, fajne kontakty z klientami oraz, co jest niezwykle ważne, w naszej firmie jest miło i wesoło.

Financial Expert

Zacząłem pracę w firmie Confiance rok temu po pół roku dostałem awans, jest to świetny przykład na to, że w naszej firmie starania i Twoja praca jest doceniana, codziennie uczysz się czegoś nowego cały czas się rozwijasz, zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc osób funkcyjnych/przełożonych zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Atmosfera w firmie jest dla nas bardzo ważna, jeżeli jesteś osobą ambitną, lubisz kontakt z ludźmi i łatwo nawiązujesz nowe znajomości, masz chęci do pracy i samodoskonalenia, szukasz pracy gdzie będziesz wstawać do niej z uśmiechem ? wyślij CV !

Zostaw merytoryczną opinię o Confiance - Poznań

• Jak się pracuje w Confiance?

Zobacz opinie na temat firmy Confiance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confiance?

Confiance
3.1/5 Na podstawie 54 ocen.

Confiance