3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 51 63 5 1

Opinie o Confiance

Pytanie Nowy wpis

Czy Confiance zapewnia kartę multisportu?

Nowy wpis

@Pytanie

W Confiance poszliśmy o krok dalej. U nas każdy pracownik może wziąć udział w indywidualnym programie motywacyjnym i wygrać niemalże wszystko co pieniądze mogą kupić. Karnet na ulubioną siłownię? Na basen? Pobyt w SPA co miesiąc? Katering dietetyczny? Wycieczka za granicę, samochody służbowe, komputery, gadżety takie jak np. hulajnoga elektryczna, smart watche itp. Zapraszamy do wizyty na naszym profilu FB, tam znajdują się zdjęcia z wręczenia nagród i to nie raz :) Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym :)

TakNie2
Dr G. Nowy wpis

Dziękuję Panu Jakubowi Malinowskiemu za zaangażowanie i profesjonalizm .Pozdrawiam. S. Gęsior

Nowy wpis

@Dr G.

Bardzo dziękujemy za dobrą opinię! :)

Tak4Nie

Nataly

Oczywiście ze pracowałam 8 miesięcy premie śmiech na sali każdy się jara tym ile można wyciągnąć a tak naprawdę(usunięte przez administratora)!! Klimat tragedia Mlody gościu w ciemnych krótkich włosach tak ok lat 25 ze (usunięte przez administratora) charakterem awansował po to by (usunięte przez administratora) swoich pracowników nie w dodatku mega (usunięte przez administratora) firma ok klimat tragediaaa !!!

Tak7Nie2
neo
@Nataly

niestety w historii całej firmy nie było nigdy nikogo kto pracowałby 8 miesięcy na umowie zlecenie. bo już w końcu ile tu "pracowałaś" 8 miesięcy czy 3 miesiące? jeśli jesteś czyimś pracownikiem, to chyba naszej konkurencji ;) zapraszamy do nas :)

Tak8Nie2

Pracodawca

Podpisujemy się pod tą odpowiedzą :)

jakub
 Rekomendacja

Fantastyczna firma, zostałem bardzo dobrze przyjęty w jej szeregi. Rewelacyjna atmosfera oraz ludzie. Wiadomo łatwo jest pisać na portalu i wypisywać bardziej lub mniej obiektywne informacje. Moim zdaniem jeżeli ktoś ma wątpliwości czy tak jest faktycznie czy też nie, powinien sam się o tym przekonać. Jedno jest pewne pracowałem już w różnych firmach i tak naprawdę jest to pierwsza z której wychodzi się po pracy z większą energią niż się przyszło. Praca daję bardzo dużo satysfakcji i można się nauczyć bardzo wielu uniwersalnych umiejętności, które przydają się nie tylko w pracy ale również w życiu prywatnym. Polecam!!

Tak5Nie2

@jakub

Kuba bardzo dziękujemy za rekomendację i opinię :) Wspólnie budujemy Confiance z Tobą na pokładzie już od 3 lat. Gratulujemy wielu wygranych nagród m.in. służbowego samochodu, PS4, roweru :) i gratulujemy również regularnie osiąganych efektów sprzedażowych. Wielkie dzięki! :)

Była pracownica

Tak zupelnie szczerze- jako osoba ktora kiedys tam pracowala. Jezeli jest sie dobrym a nawet bardzo dobrym w sprzedazy produktow finansowych to na pewno sie tam czlowiek odnajdzie. (usunięte przez administratora)Nie masz formatek baaaa nie masz podpisanej umowy kredytowej to wylatujesz i nie ma zlituj. Mam nadzieje ze pomoglam

Tak5Nie2
@Była pracownica

Praca w sprzedaży zazwyczaj polega na uwaga - sprzedaży! Szkoda, że osoba która dawno temu pracowała w firmie, pisze o 3 w nocy komentarze na temat starej firmy, w której mogło się dużo zmienić na lepsze.

Tak2Nie2
Była pracownica
@Pracownik

bardzo zaluje ze spory watek mojej wypowiedzi zostal usuniety przez administratora wtedy moze kolega nie myslalby ze odkryl ameryke ze w sprzedazy nalezy sprzedawac. powaznie? bylam przekonana ze tylko sobie siedze a pieniadze same wpadaja do kieszeni i nic nie trzeba robic. zupelnie nie wiem dlaczego szczere opinie tak bardzo sie podwaza. jak firma jest dobrym pracodawcom ale tez wspiera poczatkujacych i pracownikow z dluzszym stazem to sama sie w tej kwesti obroni.

Tak3Nie1

@Była pracownica

Jako administratorzy usuwamy treści wulgarne, obraźliwe oraz niezgodne z prawdą - często pracownicy naszej konkurencji dodają tu opinie, które nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. Tak jest też w tym przypadku, ponieważ mamy duże wątpliwości co do tego, czy na pewno z Panią współpracowaliśmy ;)

Tak2Nie3

Pracodawca

Dziękujemy za bardzo miła i wyczerpującą opinię! : )

Zofia

Dziękuję za Twoją opinię. Czy mógłbyś ją uzupełnić o to, czy byłeś zadowolony z pensji i oferowanych przez Confiance stawek prowizyjnych? Twoja opinia pomoże osobom, które chciałyby aplikować do pracy w tej firmie. Aktualnie na stronie Confiance można dodać zgłaszać swoją kandydaturę praktycznie cały czas: https://confia.pl/kariera/#kariera

@Zofia

Ta strona nie jest dostępna - zapraszamy na www.znajlepszymi.pl

beznicku

Znalazłem ofertę na stanowisko analityka w tej firmie. (usunięte przez administratora)Czy pracownicy są są zatrudnieni na swoich działalnościach gospodarczych czy UoP?(usunięte przez administratora)Dodatkowo zastanawia mnie fakt pozytywnych opinii na google, zdecydowana większość jest w podobnym tonie i z zeszłego roku, ostatnia sprzed 7 miesięcy. Rzeczywiście firma jest tak profesjonalna, ale nic się w niej nie działo od tego czasu czy to po prostu zorganizowana akcja promocyjna? Proszę o szczere odpowiedzi,(usunięte przez administratora) bo mocno zastanawiam się nad ofertą pracy.

TakNie4

@beznicku

Dobre pytanie :) Z każdym dogadujemy się indywidualnie w zależności od jego oczekiwań i powierzonych zadań. Są tu osoby posiadający swoje działalności gospodarze, ale zdecydowana większość kadry pracuje w oparciu o Umowę o pracę. Co do opinii na Google - pojawiają się one regularnie na bieżąco, proszę przyjrzeć się im dokładniej :)

Zadowolony pracownik.

Atmosfera w Confiance to wspaniała sprawa, ludzie zawsze z pozytywnym nastawieniem, miejsce uspokaja i relaksuje, a wnętrze firmy wygląda świetnie. Prawdziwa rzetelna firma!

Tak10Nie5
Jakub
@Zadowolony pracownik.

Poruszyłeś bardzo istotny aspekt organizacji miejsca pracy. Czy możesz napisać coś więcej o narzędziach i stanowisku pracy w firmie Confiance? Czy do dyspozycji pracowników są służbowe laptopy? Jak oceniasz wyposażenie biura pod kątem organizacji pomieszczeń socjalnych takich, jak kuchnia pracownicza?

Tak5Nie3
@Jakub

Służbowe laptopy ? Naprawdę to taka atrakcja firmy ? Dostęp do kuchni ??? To chyba oczywiste

Tak2Nie3
@Pracownik

Myślę, że nie w każdej firmie tak jest. Widzę, że wiesz coś o pracy w Confiance. Za co można dostać premię?

Tak2Nie2
Ryszard
@Zadowolony pracownik.

Dobra atmosfera w pracy bardzo motywuje pracowników, więc fajnie, że możesz pracować w przyjaznym otoczeniu. Czy inne aspekty pracy takie jak benefity i dodatki do wynagrodzenia też są zadowalające?

@Jakub

Przy zatrudnieniu każdy pracownik otrzymuje służbowy laptop ASUS lub tablet. Do tego służbowy telefon - Iphone. W firmie posiadamy kuchnie z lodówką, ekspresem do kawy, mikrofalą, blenderem do smoothie, płatkami musli oraz śniadaniowymi, ciastkami i świeżymi owocami dla każdego pracownika. Praca odbywa się na piętrze w Open Space, gdzie znajduje się CHILL ZONE - czyli specjalne miejsce do odpoczynku, w którym można pograć w gry planszowe, piłkarzyki, na konsoli XBOX, poczytać czasopisma, poleżeć na leżakach, fotelach lub kanapach. W całym budynku ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja. Przed budynkiem duży parking i ogród, w którym spędzamy czas w okresie letnim. Niedaleko biura znajduje się Jezioro Strzeszyńskie, gdzie spędzamy FUNDAY - czyli dzień w pracy bez pracy - grając w siatkówkę plażową, jedząc jedzenie z Grilla.

@Zadowolony pracownik.

Wielkie dzięki, staramy się :) Zapraszamy na naszego facebooka, gdzie można podejrzeć zdjęcia z naszego biura i aktywności, które proponujemy pracownikom. www.facebook.com/confiapl

@Zofia

Dobre pytanie! :) Premię można otrzymać za zaangażowanie, ilość pozyskanych do obsługi klientów, ilość sfinalizowanych transakcji. Premie zależą od efektów i w 2020 roku kształtują się od 200 złotych do 25 tys. złotych miesięcznie.

Rekomendacja

Szanowni Kandydaci! Bardzo dziękujemy za sprawdzenie naszej firmy na Gowork. Nie bójcie się zadawać pytań, będziemy starali się na nie odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe. W Confiance rekrutujemy zawsze - ponieważ dobrych pracowników nigdy nie za wiele. Nasza praca polega na pozyskiwaniu nowych klientów - osób prowadzących firmy, oraz ich obsłudze w zakresie: prawa, rachunkowości, finansów i doradztwa w prowadzeniu biznesu. Jest to praca, która da Wam wysokie zarobki, ogromną wiedzę i dużo nowych możliwości, ale... Jest to praca trudna. W Confiance trzeba się starać. Dużo oferujemy i wymagamy od Was zaangażowania, komunikatywności i gry fair play. Jeśli jesteście pomysłowi, na pewno się do Was odezwiemy. Jeśli szukacie pracy na chwilę, takiej gdzie po wejściu do biura wystarczy zrobić kawę i siedzieć - to nie jest miejsce dla Was. Bardzo dużo informacji znajdziecie na naszej stronie poświęconej rekrutacji: www.znajlepszymi.pl oraz na facebooku, gdzie bardzo często dodajemy zdjęcia z naszego biura, z naszymi pracownikami. www.facebook.pl/confiapl Dużo informacji znajdziecie również w naszych oficjalnych odpowiedziach na portalu gowork- zapraszamy do lektury. Trzymamy kciuki i czekamy na Wasze CV :) Michał - Prezes Zarządu

Aleksandra
 Rekomendacja

Bardzo pozytywne odczucia .Pracuję w tej firmie dopiero 2 miesiące ale już widzę że warto. Biuro co prawda strasznie daleko ale bardzo ładne, nowoczesnie wyposażone, jest konsola i piłkarzyki i kanapy na których można się podczas przerwy rozsiąść. Do tego w kuchni zawsze są świeże owoce i ciasteczka ( chociaz szybko schodzą, hehe ) . Jest dużo szkoleń wewnętrznych, ogólnych i produktowych. Podczas mojego niedlugiego stazu zdołałam też zaliczyć jedno baardzo fajne szkolenie z prospectingu i wyjazd firmowy na kajaki. Współpracownicy na wyższych stanowiskach są bardzo pomocni i nie czuje się dystansu, często dopytują jak nam idzie i służą dobrą radą. Pani dyrektor to bardzo konkretna, młoda kobieta widać że zna się na rzeczy, a jej mąż pan prezes jest duszą towarzystwa i do tego zawsze można go o wszystko dopytać w kwestiach pracy. Jeżeli się starasz i to widać to na pewno zostaniesz doceniony - ja pomimo tego że jestem jeszcze na umowie zlecenie dostałam premię od podpisanej umowy. Do tego dostaje się ciągle dużo istotnych porad na temat tego jak pracowac z ciezkimi klientami, jak podejsc do wybranego tematu itp.

Tak4Nie2
@Aleksandra

To super, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Confiance. Jestem ciekawa na jakie zarobki można liczyć rozpoczynając pracę w firmie? Czy istnieje możliwość zdobycia premii? Dzięki.

Tak3Nie

@Aleksandra

Bardzo dziękujemy, staramy się jak możemy :) Nawet w czasie pracy zdalnej odbywają się szkolenia webinarowe!

Ona

(usunięte przez administratora).. głównie praca telefonistki i zdobywanie leadów jak domniemam dla "najlepszych" tak aby statystyki się zgadzały, przerwy 2 x 0,5h dla młodego i początkującego człowieka praca ok, dla osoby z doświadczeniem stanowczo odradzam, krzyczenie do słuchawki i zakłócanie spokoju innym to tu norma, za dużo emocji wypływa podczas kontaktu z klientem, laptop i telefon, jakość konfiguracji oraz wiek sprzętu bardzo zniechęca do wykonywania jakiejkolwiek pracy, pisanie raportu, uzupełnianie leadów, spowiedź etc. wybór należy do Ciebie!

Tak4Nie4
Aga

Nasi nowi pracownicy na umowę o pracę przechodzą zazwyczaj po próbnych pierwszych dwóch tygodniach zdarzało się nawet po tygodniu. Awans - zależy tak naprawdę od Nas samych, prowizje to indywidualna sprawa w zależności od stanowiska etc.

Tak7Nie4

@Ona

Dziękujemy za opinię :) W zespole sprzedażowym wymagamy zaangażowania oraz efektów pracy, niezależnie od doświadczenia zdobytego w innych firmach cenimy sobie pracę u nas, gdy zatrudniamy pracownika do naszego zespołu. W każdej pracy w sprzedaży normalnym jest, że cele trzeba realizować, albo przynajmniej pokazać zaangażowanie w powierzone zadania. My pomagamy wiedzą merytoryczną, rozwijamy praktyczne umiejętności, szukamy wspólnych rozwiązań, ale do tego potrzebni są klienci. Żeby zdobyć klientów trzeba pracować. Confiance to praca, gdzie cenimy sobie pracowitość. Co do wieku sprzętu, pracujemy na komputerach ASUS, pracownicy otrzymują służbowy telefon- Iphone. Są to narzędzia zakupione w roku 2018, 2019 i 2020. Przed rozwiązywaniem umowy otrzymał Pan/ otrzymała Pani szansę na poprawę swojego zaangażowania, dodatkowo przy rozwiązaniu umowy wykazaliśmy czego nam brakowało. Na jedno miejsce pracy u nas czeka średnio 40 kandydatów i mamy pewność, że oni docenią szansę na wspólny sukces oferując nam w zamian jedno - zaangażowanie :) W przyszłości proponujemy wykazać się w pracy większym zaangażowaniem :)

Tak1Nie

Jakie są warunki zatrudnienia w Confiance?

@Pytanie

Warunki są uzależnione od doświadczenia w branży finansowej oraz w sprzedaży. Rekrutujemy również na inne stanowiska - kadry zarządzającej, księgowości, działu prawnego oraz działu administracji. Więcej informacji i aktualne oferty pracy znajdziesz na www.znajlepszymi.pl Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym :)

Karolina

Coś od pewnego czasu cicho tutaj, co mnie zastanawia. Z ciekawości zaczęłam przeglądać oficjalną stronę firmy Confiance i natknęłam się na informacje o rekrutacji - wszystko jest w zakładce "Kariera": https://confia.pl/kariera/#kariera Chcą tam zatrudnić (między innymi) Client Account Assistant. Powie mi ktoś, jaki jest właściwie zakres obowiązków na tym stanowisku? Chodzi mi o same konkrety.

@Karolina

Zapraszamy na naszą stronę poświęconą rekrutacji - www.znajlepszymi.pl To poprawny adres strony, która została przygotowana specjalnie dla kandydatów, w zgodzie z zasadami koalicji Przyjazna Rekrutacja, której członkiem jest Confiance. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym! :)

analityczka

Witam, Widzę, że w tej firmie aktualnie prowadzona jest non stop rekrutacja - w tym na stanowisko analityka.(usunięte przez administratora). W takim układzie zastanawiam się czy warto aplikować(usunięte przez administratora)

TakNie6
Marek

Witajcie, Widziałem ogłoszenie ze poszukujecie Nowe osoby do załogi, planuje wysłać CV. Czy może mi ktoś opowiedzieć jak się kształtują zarobki na początku kariery w tej firmie? Wiadomo sprzedaż wiąże się swoimi prawami ale to i owo o niej? :) Pozdrawiam Marek

Tak9Nie2
Marek
@Marek

Czy mógłby ktoś opowiedzieć więcej o pracy w Confiance, ponieważ chce złożyć aplikacje.

Natalia

Pracuje w tej firmie już kilka miesięcy , mam Umowę o pracę i jestem bardzo zadowolona. Są tu przede wszystkim duże możliwości rozwoju na ,których mi osobiście bardzo zależy w pracy. Dodatkowo świetna atmosfera i bonusy; można wygrać super nagrody nawet co miesiąc.

Tak3Nie1
Tomek

@Była pracownica Taka praca i takie wymagania , każdy zna swoje umiejętności.

Tak4Nie1
wysokapani

Zrekrutowana przez zawodowców, wyszkolona przez kompetentnych ludzi. Nigdy wcześniej nie pracowałam w firmie, gdzie były tak jasno i precyzyjnie określone warunki. A to dobre warunki! Nieustannie podnoszę swoje kwalifikację i wiedzę a co za tym idzie jestem lepiej wynagradzana przez pracodawców. A to nie koniec, bo pracując w przemiłej atmosferze z wyjątkowymi ludźmi jesteśmy jeszcze lepsi i czujemy się jak w domu :)) #ilovemyjob

Tak8Nie3
Pracownica

W firmie Confiance pracuje od kilku miesięcy, po rozmowie rekrutacyjnej nie spodziewałam się, że to co jest mówione, będzie realizowane ( pensja, narzędzia służbowe, godziny pracy, stawki prowizyjne ) bardzo miło się zaskoczyłam. Wsparcie przełożonego, nagrody za sprzedaż... Jest to do tej pory najlepsza firma, w której miałam przyjemność pracować! Moje sugestie dla Confiance: Oby tak dalej! Lubię atmosferę w Confiance za: Narzędzia służbowe, godziny pracy, stawki prowizyjne.

Tak8Nie2
Jj

@lemon Nie bez powodu strona rekrutacyjna to znajlepszymi.pl - tutaj pracują najlepsi, zdeterminowani, zaangażowani w 150%, nie zgadzam się z Twoją opinią, sprzęt i biuro w firmie jest super, jedno z lepszych jakie jest w Poznaniu, atmosfera super wszyscy są pomocni nikt nie odmawia pomocy. Jedyno co trzeba robić, to się starać. Ja na przykład nie miałem wyniku w pierwszym miesiącu - ale udało mi się przekonać Kasię, że warto ze mną pracować dalej i że jest sens dać mi szansę, tylko potrzebuję pomocy, spiąłem się, i się udało. Więc moim zdaniem trochę słabo z Twojej strony, nie wyszło Ci i szukasz winnych do okoła.

Tak7Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Confiance - Poznań