Confiance

Opinie o Confiance

Marek

Witajcie, Widziałem ogłoszenie ze poszukujecie Nowe osoby do załogi, planuje wysłać CV. Czy może mi ktoś opowiedzieć jak się kształtują zarobki na początku kariery w tej firmie? Wiadomo sprzedaż wiąże się swoimi prawami ale to i owo o niej? :) Pozdrawiam Marek

Zadowolony pracownik.

Atmosfera w Confiance to wspaniała sprawa, ludzie zawsze z pozytywnym nastawieniem, miejsce uspokaja i relaksuje, a wnętrze firmy wygląda świetnie. Prawdziwa rzetelna firma!

Jakub
@Zadowolony pracownik. 05.11.2018 22:19

Poruszyłeś bardzo istotny aspekt organizacji miejsca pracy. Czy możesz napisać coś więcej o narzędziach i stanowisku pracy w firmie Confiance? Czy do dyspozycji pracowników są służbowe laptopy? Jak oceniasz wyposażenie biura pod kątem organizacji pomieszczeń socjalnych takich, jak kuchnia pracownicza?

wysokapani

Zrekrutowana przez zawodowców, wyszkolona przez kompetentnych ludzi. Nigdy wcześniej nie pracowałam w firmie, gdzie były tak jasno i precyzyjnie określone warunki. A to dobre warunki! Nieustannie podnoszę swoje kwalifikację i wiedzę a co za tym idzie jestem lepiej wynagradzana przez pracodawców. A to nie koniec, bo pracując w przemiłej atmosferze z wyjątkowymi ludźmi jesteśmy jeszcze lepsi i czujemy się jak w domu :)) #ilovemyjob

Pracownica

W firmie Confiance pracuje od kilku miesięcy, po rozmowie rekrutacyjnej nie spodziewałam się, że to co jest mówione, będzie realizowane ( pensja, narzędzia służbowe, godziny pracy, stawki prowizyjne ) bardzo miło się zaskoczyłam. Wsparcie przełożonego, nagrody za sprzedaż... Jest to do tej pory najlepsza firma, w której miałam przyjemność pracować! Moje sugestie dla Confiance: Oby tak dalej! Lubię atmosferę w Confiance za: Narzędzia służbowe, godziny pracy, stawki prowizyjne.

Jj

@lemon Nie bez powodu strona rekrutacyjna to znajlepszymi.pl - tutaj pracują najlepsi, zdeterminowani, zaangażowani w 150%, nie zgadzam się z Twoją opinią, sprzęt i biuro w firmie jest super, jedno z lepszych jakie jest w Poznaniu, atmosfera super wszyscy są pomocni nikt nie odmawia pomocy. Jedyno co trzeba robić, to się starać. Ja na przykład nie miałem wyniku w pierwszym miesiącu - ale udało mi się przekonać Kasię, że warto ze mną pracować dalej i że jest sens dać mi szansę, tylko potrzebuję pomocy, spiąłem się, i się udało. Więc moim zdaniem trochę słabo z Twojej strony, nie wyszło Ci i szukasz winnych do okoła.

Agnieszka

@Lemon, dlaczego oceniasz wpis użytkownika @Waldi jako ironię? Może warto udowodnić swoją przydatność dla firmy i pokazać swoje zaangażowanie. To na pewno będzie mile widziane przez pracodawcę i może w dalszej pracy. Napisałeś w poprzednim wpisie, że to bardzo dobra firma. Jak oceniasz poziom wynagrodzenia, czy jesteś z niego zadowolony?

Jakub

Może warto było porozmawiać z przełożonym na temat twojego zwolnienia. Czy mimo wszystko, z perspektywy czasu uważasz, że doświadczenie zdobyte w tej firmie przydały Ci się w zdobyciu nowej pracy?

Dentysta

Na prawdę super firma! Obsługa klienta na najwyższym poziomie, za nic nie trzeba płacić z góry - a u konkurencji często tak jest. Kontakt super, ludzie komunikatywni, nie ma żadnych niespodzianek, wszystko bez problemu i bardzo dobrze potrafią wytłumaczyć.

Opinie pracowników związane z pracą w Confiance okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Aga

Chyba tą opinią jest dodana w nieodpowiednim miejscu :) kilka rzeczy się nie zgadza , nie pracuje w naszym zespole żadna Natalia i z tego co pamiętam też nigdy nie pracowała. Kolejna kwestia to premie o których piszesz więc wnioskuje że jesteś nowym pracownikiem skoro jej jeszcze nie dostałeś/aś . Premia to coś co dostajemy za nasze transakcje a to ile jej dostaniemy zależy od naszych umiejętności a po za premiami mamy jeszcze konkursy (widziałeś jaką piękna mam torebkę?) ;) Może więc warto zabrać się do roboty bo możliwości zarobków są nieograniczone ! A jeśli chodzi o komentarz na temat zachowania osób po awansie to uważam że warto poruszyć tą kwestię na zebraniach które mamy jeśli czujesz że coś jest nie tak .

Nataly
@Aga 21.04.2018 14:51

Oczywiście ze pracowałam 8 miesięcy premie śmiech na sali każdy się jara tym ile można wyciągnąć a tak naprawdę(usunięte przez administratora)!! Klimat tragedia Mlody gościu w ciemnych krótkich włosach tak ok lat 25 ze (usunięte przez administratora) charakterem awansował po to by (usunięte przez administratora) swoich pracowników nie w dodatku mega (usunięte przez administratora) firma ok klimat tragediaaa !!!

neo
@Nataly 10.05.2018 09:06

niestety w historii całej firmy nie było nigdy nikogo kto pracowałby 8 miesięcy na umowie zlecenie. bo już w końcu ile tu "pracowałaś" 8 miesięcy czy 3 miesiące? jeśli jesteś czyimś pracownikiem, to chyba naszej konkurencji ;) zapraszamy do nas :)

Agnieszka

Moja Droga a raczej mój drogi :) odkąd zostali wybrani nasi team leaderzy do zespołu dołączyły tylko 3 osoby z czego tylko 1 odpadła (poszła wyrzucić śmieci i nie wróciła - co mówi samo za siebie jak dojrzałym trzeba być by tak postąpić, zamiast zwyczajnie powiedzieć o rezygnacji ) Jeśli byłeś naszym pracownikiem przez 8 miesięcy to proszę może przedstaw się z prawdziwego imienia bo w imię "Natalia" źle trafiłeś. Proszę Cię byś przestał wypisywać bajki o firmie w której zwyczajnie się może nie sprawdziłes, bo szczerze żaden pracodawca nie będzie trzymał "lesera" który nie wykazuje chęci nauki i olewa swoje obowiązki, a jeśli któryś z naszych team lederow zwrócił ci o to uwagę ,to należy do do jego obowiązków więc nie nazywaj tego źle. Pracuje tu prawie półtora roku i wierz mi że przeszłam przez wiele prac w swoim życiu i wskaż mi jakąkolwiek która pozwala na tak wiele jak nasza . Atmosfera - bywa że jest gorąco i bywa że czasem może być coś nie tak , ale jesteśmy małym zespołem i o problemach rozmawiamy i je rozwiązujemy . Jeśli więc Twoja wymarzona praca jest leżenie i nic nie robienie to może rzeczywiście nie była to praca dla siebie . My przyszliśmy tu pracować, czasem na prawdę ciężko to fakt, ale gdy zobaczysz finansowy efekt swojej pracy to wierz mi przestaniesz mieć jakiekolwiek wątpliwości :) Zapraszam serdecznie wszystkich by się przekonali ze to o czym mówię jest prawda. P.S ja się podpisuje swoim prawdziwym imieniem co daje wam powód by mi wierzyć ;)

KP

Fajne jest to, że oprócz całego profesjonalizmu cały czas mieliśmy dobry kontakt i zwyczajnie dobrze było czasem przedyskutować jakąś kwestię. Polecam wszystkim!!

Zadowolony klient

Usługi oferowane przez firmę Confiance- pierwsza klasa, polecam serdecznie!

Zadowolony klient

Pośrednictwo finansowe pierwsza klasa, polecam serdecznie!

Agnieszka

@Neo, poruszyłeś ważną i ciekawą kwestię dotyczącą podejścia w Confiance. Jak konkretnie przedstawia się to podejście? W jaki sposób pracodawca ten docenia swoich pracowników? Czy zapewniany jest system premiowy? Jeżeli tak, to jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać premię u tego pracodawcy?

Confiance
pracodawca
@Agnieszka 07.03.2018 20:06

Dzień Dobry Agnieszko W oczekiwaniu na odpowiedź od Neo postanowiliśmy podesłać kilka informacji bezpośrednio od nas - prosto z Confiance:) Nasze podejście to budzenie potencjału, który drzemie w naszych pracownikach. - Jesteś niezłym handlowcem? Z nami będziesz świetna! - chcesz pracować w innym dziale? Może masz ambicje trenerskie lub zarządcze? Pomożemy Ci znaleźć właściwą ścieżkę. - u nas drzwi są zawsze otwarte i doceniamy wszelkie inicjatywy (dzięki naszym pracownikom zaadoptowaliśmy bielika w poznańskim zoo, wspieramy lokalne schronisko, wzięliśmy udział w akcji Szlachetna Paczka - szczegóły znajdziesz na FB - obserwuj nas:) - uczymy i pomagamy w zdobywaniu wiedzy i umiejętności (szkolenia, kursy, indywidualny coaching) Nieskromnie dodamy, że to chyba dlatego 80% uczestników naszej corocznej ankiety zapytanych o to, co cenią w Confiance najwyżej wskazało ATMOSFERĘ :) A my doceniamy finansowo i pozafinansowo - najlepiej na rynku (odwiedź nas podczas rekrutacji a poznasz szczegóły:) ) By uzyskać u nas premię, wystarczy być bardzo pracowitym :) pozdrawiamy Zespół Confiance

Neo
@Confiance 23.03.2018 11:14

@Agnieszka w pracy jest przyjemnie, jadę tam i jestem podekscytowany od rana, są różne motywacyjne konkursy, można samemu wybrać nagrodę np. torebki Michael Kors, albo nowy iphone i konkurs jest tylko za Twoją pracę, nie ma rywalizacji że jedna osoba tylko wygrywa i to jest fajne. A premia jest zawsze od transakcji, im więcej zrobisz tym więcej zarobisz. No i ludzie którzy dostają awans rzeczywiście uczą się nowych rzeczy, a nie tylko dostają awans na papierze

anonymous

Też jestem ciekawa sprawy premii, bo niedługo mam rozmowę o pracę w firmie

Neo

Pracuje tu od kilku miesięcy i rzeczywiście bardzo fajne podejscie do pracownika. Chcialem pracowac w finansach, bylem gdzies indziej i nie ma porownania, lepsze biuro, lepsze pieniadze, fajni ludzie w pracy.

Najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam, jeżeli szukasz pracy w której: - rano możesz napić się pysznej kawy -zawsze jest świetna atmosfera -czujesz się doceniany to właśnie tutaj. ;)

Partner Account Manager

Zaczęłam pracę w firmie Confiance jako doradca klienta. Niestety,nie sprawdziłam się w tej roli i wszystko wskazywało na to, że będę musiała pożegnać się z tą firmą jednakże byłam bardzo zaskoczona gdy szef zaproponował mi inne stanowisko pracy, jako specjalista ds kontaktów z partnerami handlowymi.No i teraz jest super, mam ciekawą pracę, fajne kontakty z klientami oraz, co jest niezwykle ważne, w naszej firmie jest miło i wesoło.

Financial Expert

Zacząłem pracę w firmie Confiance rok temu po pół roku dostałem awans, jest to świetny przykład na to, że w naszej firmie starania i Twoja praca jest doceniana, codziennie uczysz się czegoś nowego cały czas się rozwijasz, zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc osób funkcyjnych/przełożonych zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Atmosfera w firmie jest dla nas bardzo ważna, jeżeli jesteś osobą ambitną, lubisz kontakt z ludźmi i łatwo nawiązujesz nowe znajomości, masz chęci do pracy i samodoskonalenia, szukasz pracy gdzie będziesz wstawać do niej z uśmiechem ? wyślij CV !

Kuba

W confi pracuję od ponad 2 lat, niesamowite jak na firma idzie do przodu. Ciągle coś się dzieje!

Agnieszka

Jestem szczęśliwym pracownikiem tej firmy od od prawie 9 miesięcy. Jeśli ktoś szuka miejsca pracy gdzie panuje świetna atmosfera i zarobi fajne pieniądze to serdecznie polecam i zapraszam do nas !

Zostaw opinię o Confiance - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Confiance