Confiance

Opinie o Confiance

Opinie pracowników związane z pracą w Confiance okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Natalia

Firma wyposażenie na najwyższym poziomie ludzie 99% jest ok klimat delikatnie sztywny ale to norma non stop nacisk na połączenia dlaczego nie dzwonisz albo za krótko rozmawiasz delikatny rygor poprzez awans niektórzy mają d upe wyżej niż (usunięte przez administratora) ą traktują cie przedmiotowo ale to wyjątki premia.....heh a co to..? bujasz się z 3 miechy na zleceniówce i to tyle nie zrobisz przez ten czas umowy wylot gwarantowaany

Nataly
@Agnieszka 23.05.2018 19:02

to jeżeli koleżanka nie pamięta z kim pracowała to musi mieć niezłe premie w końcu zapracowana była

Kris

Masakra (usunięte przez administratora) macie czelność stawiać mi warunki przy spotkaniu o jakąś tam waszą brokerke..? czy jak to się nazywa człowiek chce 50 tysięcy dostaje 40 bo jakiś cwaniak przyjeżdża (usunięte przez administratora)

KP

Fajne jest to, że oprócz całego profesjonalizmu cały czas mieliśmy dobry kontakt i zwyczajnie dobrze było czasem przedyskutować jakąś kwestię. Polecam wszystkim!!

Zadowolony klient

Usługi oferowane przez firmę Confiance- pierwsza klasa, polecam serdecznie!

Zadowolony klient

Pośrednictwo finansowe pierwsza klasa, polecam serdecznie!

Agnieszka

@Neo, poruszyłeś ważną i ciekawą kwestię dotyczącą podejścia w Confiance. Jak konkretnie przedstawia się to podejście? W jaki sposób pracodawca ten docenia swoich pracowników? Czy zapewniany jest system premiowy? Jeżeli tak, to jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać premię u tego pracodawcy?

Neo
@Confiance 23.03.2018 11:14

@Agnieszka w pracy jest przyjemnie, jadę tam i jestem podekscytowany od rana, są różne motywacyjne konkursy, można samemu wybrać nagrodę np. torebki Michael Kors, albo nowy iphone i konkurs jest tylko za Twoją pracę, nie ma rywalizacji że jedna osoba tylko wygrywa i to jest fajne. A premia jest zawsze od transakcji, im więcej zrobisz tym więcej zarobisz. No i ludzie którzy dostają awans rzeczywiście uczą się nowych rzeczy, a nie tylko dostają awans na papierze

anonymous

Też jestem ciekawa sprawy premii, bo niedługo mam rozmowę o pracę w firmie

Neo

Pracuje tu od kilku miesięcy i rzeczywiście bardzo fajne podejscie do pracownika. Chcialem pracowac w finansach, bylem gdzies indziej i nie ma porownania, lepsze biuro, lepsze pieniadze, fajni ludzie w pracy.

Najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam, jeżeli szukasz pracy w której: - rano możesz napić się pysznej kawy -zawsze jest świetna atmosfera -czujesz się doceniany to właśnie tutaj. ;)

Partner Account Manager

Zaczęłam pracę w firmie Confiance jako doradca klienta. Niestety,nie sprawdziłam się w tej roli i wszystko wskazywało na to, że będę musiała pożegnać się z tą firmą jednakże byłam bardzo zaskoczona gdy szef zaproponował mi inne stanowisko pracy, jako specjalista ds kontaktów z partnerami handlowymi.No i teraz jest super, mam ciekawą pracę, fajne kontakty z klientami oraz, co jest niezwykle ważne, w naszej firmie jest miło i wesoło.

Financial Expert

Zacząłem pracę w firmie Confiance rok temu po pół roku dostałem awans, jest to świetny przykład na to, że w naszej firmie starania i Twoja praca jest doceniana, codziennie uczysz się czegoś nowego cały czas się rozwijasz, zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc osób funkcyjnych/przełożonych zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Atmosfera w firmie jest dla nas bardzo ważna, jeżeli jesteś osobą ambitną, lubisz kontakt z ludźmi i łatwo nawiązujesz nowe znajomości, masz chęci do pracy i samodoskonalenia, szukasz pracy gdzie będziesz wstawać do niej z uśmiechem ? wyślij CV !

Kuba

W confi pracuję od ponad 2 lat, niesamowite jak na firma idzie do przodu. Ciągle coś się dzieje!

Agnieszka

Jestem szczęśliwym pracownikiem tej firmy od od prawie 9 miesięcy. Jeśli ktoś szuka miejsca pracy gdzie panuje świetna atmosfera i zarobi fajne pieniądze to serdecznie polecam i zapraszam do nas !

Zostaw opinię o Confiance - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Confiance