Italservice Luca Zamuner

Jelcz Laskowice

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Italservice Luca Zamuner
6 1 6 1

Opinie o Italservice Luca Zamuner

Monika

@Agnieszka z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś ich pracownikiem. Czy posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie Italservice Luca Zamuner i czy zechciałabyś się podzielić wskazówkami z forumowiczami, odnośnie tego, na co rekruterzy przede wszystkim zwracają uwagę, i jaka atmosfera w firmie panuje?

anonim

(usunięte przez administratora)

anonymous

Nawet silki nie ma? Zadnego socjalu?

Monika

Jak wygląda sytuacja względem benefitów pozapłacowych w firmie Firma Italservice Luca Zamuner w 2018 roku? Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

Zostaw opinię o Italservice Luca Zamuner - Jelcz Laskowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Italservice Luca Zamuner