C-Bit-Bis S.C. Sklep Komputerowy

Gajków

Opinie o C-Bit-Bis S.C. Sklep Komputerowy

Stały bywalec

Ja nie będę narzekał, w sumie od kilku lat kupuję sprzęt u nich. Wszystkie lapki ok. Problem był raz z licencją Windowsa. Po zgłoszeniu przysłali nową.

fifirifi

Ja jestem zadowolony - zawsze gdy kupowałem sprzęt był czysty i zadbany. Zawsze wgrany system i wszystkie sterowniki. Miła i uprzejma obsługa.

Dariusz Kowalski

Pracodawcy tną w ( usunięte przez administratora ) aż "miło". Jest stała rotacja rekrutacyjna i wymogiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest praca na dzień "wolontariatu", po czym i tak nie można liczyć na cokolwiek, bo tak po prostu oszukuje się tam ludzi. Omijać z daleka. kompów też nie kupujcie od nich. Takiego dziadowstwa jeszcze jak żyję nie widziałem. Robione na szybko i sprowadzane z za granicy "trupy" są serwisowane "od oka", bo liczy się przede wszystkim ILOŚĆ i ZYSK. Wszędzie kurz, brud i nędza. Całe stosy sprzetu leżą jeden na drugim i traktowane są jak worki foliowe na wysypisku. Pozdrawiam.

Ania

Przestrzegam przed firmą! Jest to firma z serii Skrzyp Polny i Familia. Oszukują. Kupiłam tablet DELL, na fakturze napisali 3 lata gwarancji. Tablet był wielokrotnie naprawiany przez Dell. Chciałam oddać, Dell odsyłał do sprzedawcy. Okazało się, że gwarancja była oszukana, C-Bit-bis kupił rok wcześniej ten sprzęt, więc gwarancja DELL trwała już tylko dwa lata. Jak zaczęłam drążyć dalej to okazało się, że sprzęt był używany i C-Bit-Bis daje tylko 3 miesiące gwarancji.

mm

Uwaga na tą firmę! Skusiłem się na zakup notebooka DELL Precision M4600 i jak się okazało (mimo iż kwota 2700 PLN) że towar dostarczony ma uszkodzoną klawiaturę, porysowaną obudowę. Firma zarzekała się że sprzęt jest w 100% sprawny, a po zakupie kontakt się urwał. Naprawdę nie polecam!

Zostaw opinię o C-Bit-Bis S.C. Sklep Komputerowy - Gajków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C-Bit-Bis S.C. Sklep Komputerowy