Opinie o WMH sp. z o.o. sp.k w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie WMH sp. z o.o. sp.k. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w WMH sp. z o.o. sp.k o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WMH sp. z o.o. sp.k w Warszawa

Joanna

Mistrzowie spamu. Od blisko dwóch lat, z tą samą regularnością, oferują swoje usługi pomimo wielokrotnych próśb o zaprzestanie wysyłki ofert. Firma atakuje z kazdej strony. Proszę, zacznijcie traktować poważnie odmowne odpowiedzi, Wasz spam jest męczący.

@Joanna

Dobrze, że opowiedziałaś nam tu o swoim problemie. Czy próbowałaś wyjaśniać tę sprawę w sposób bezpośredni z jakimś Przedstawicielem firmy WMH? Myślę, iż wypadałoby zacząć o podjęcia właśnie takiego kroku. Jak się na to zdecydujesz, to koniecznie daj znać, jak Ci poszło!

Angelika W.

Super firma, fajny kontakt, usługa wykonana zgodnie z planem. Poleciłam już znajomym :)

Niestety usługa wykonana fatalnie, niezgodnie z ofertą. Brak kontaktu ze strony firmy. Brak odpowiedzi na maile, telefony, reklamacje...

nick

Daj znać o co dokładnie chodzi, możemy porozmawiać na priv? Miałam podobną sytuację, teraz walczę.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie WMH sp. z o.o. sp.k? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ted

(usunięte przez administratora) Nie polecam. Moje sugestie dla Warsaw Media House sp. z o.o. sp.k: Niech zmienia system rozliczania wynagrodzenia dla pracowników. Bo póki co jest jeden wielki bałagan i dogadać się nie można.

O.

Sprawa została wyjaśniona.

M

Niezmiennie podziwiam mechanizm działania WMA. Tylko zastanawia mnie, po co bierzecie firmę z innego miasta do dystrybucji. (usunięte przez administratora)

Dawid

Pracowalem przy kilku akcjach i bylo ok, dobre miejsce zeby sobie dorobic czy to po poludniu czy w weekendy

Aga

Również zostałam (usunięte przez administratora)... chętnie opiszę sytuację...

Anna, wyczerpałaś moją cierpliwość

@anonymous

(usunięte przez administratora), skontaktuj się ze mną, bo to już jest żart (usunięte przez administratora)

Jakub
@anonymous

daj namiar :)

Czy posiadacie jakieś informacje odnośnie nowych rekrutacji w Warsaw Media House? Gdzie można znaleźć ogłoszenia z ofertami pracy? Na stronie firmy nie ma żadnych informacji na ten temat. Na jakie stanowiska Warsaw Media House potrzebuje pracowników? Jakie wymagania należy spełniać? Jakie są warunki zatrudnienia oferowane na początku rozpoczęcia współpracy?

@Anna, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Twoja wypowiedź jest bardzo krótka i brakuje jej uzasadnienia. Dlaczego firma Warsaw Media House postąpiła w ten sposób? Czy próbowaliście wyjaśnić tę sytuację? W jaki sposób zachowała się firma i jej pracownicy? Zawsze warto szukać wspólnego porozumienia, czasami niektóre czynniki są niezależne od firm.

@Angelika, rozumiem, że byłaś klientem firmy Warsaw Media House? Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Użytkownicy wymieniają się opiniami na temat warunków pracy u konkretnego pracodawcy. Może znasz kogoś, kto pracuje dla tej firmy i jest z niej zadowolony? Kto z Was w ostatnim czasie uczestniczył w rozmowie rekrutacyjnej do tej firmy, o co zostaliście zapytani?

@Uwaga, czy możesz napisać coś więcej o tej sytuacji? Czy byłaś pracownikiem firmy Warsaw Media House czy jej kontrahentem? @Ania, czy możesz napisać jak przebiega taka współpraca? Czy realizowane projekty są ciekawe? Czy firma oferuje pracownikowi umowę o dzieło?

Pracowałam u nich przy kilku akcjach i nie narzekałam.

Jak widać, ostatnie opinie na forum zostały napisane przez klientów firmy. Jakie zdanie na temat firmy mają jej pracownicy? Ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w tej firmie i może ją polecić innym osobom? Czy firma Warsaw Media House nadal działa pod tą nazwą? Jeden z użytkowników podejrzewa, że firma zmieniła nazwę.

Mia

Czy mogę skontaktować się z Panem osobiscie? Planuję współpracę z tą firmą, zależy mi na rzetelnej opinii. Jeśli sie Pan zgodzi podam swój nr telefonu.

@X, czy udało Ci się skontaktować z pracodawcą? Może zaległość z wynagrodzeniem była spowodowana tylko jakimiś przejściowymi problemami firmy. @DrDreee, a na jaką umowę można liczyć w Warsaw Media House? Jaki jest tryb pracy? @girl on fire, na jakim stanowisku pracowałaś? Rozważasz ponowne zatrudnienie w Warsaw Media House?

Tadzik

Praca na ulotkach może nie jest szczytem marzeń, ale firma jest wyplacalna. Daje regularne zlecenia :)

@Tadzik

A ile czasu czekałeś na pieniędze?

DrDreee

Szału może nie było. Zlecenie spore i dużo przy nim miałam roboty, ale koniec końców nie mogę narzekać. Ogólnie polecam, tylko czasem trzeba czekać na tą kasę co jest według mnie sporym problemem. Kilka dni poczekałam to fakt i to mogliby zmienić, bo to według mnie jest problem przez który ludzie będę mniej chętnie u nich pracować. Dam takie 6,5/10

Andrz
@DrDreee

A ile czasu czekałaś na pieniędze?

Zostaw merytoryczną opinię o WMH sp. z o.o. sp.k - Warszawa

• Jak się pracuje w WMH sp. z o.o. sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy WMH sp. z o.o. sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WMH sp. z o.o. sp.k?

WMH sp. z o.o. sp.k

WMH sp. z o.o. sp.k