WMH sp. z o.o. sp.k

Adres: Wrzesińska 12 lok 1, 03-713 Warszawa

NIP: 5242822961 REGON: 366636438 KRS: 0000665404

WMH sp. z o.o. sp.k
4 125 50 5 1

Opinie o WMH sp. z o.o. sp.k

Filtruj opinie po kryteriach:

Joanna
 Opinia

Mistrzowie spamu. Od blisko dwóch lat, z tą samą regularnością, oferują swoje usługi pomimo wielokrotnych próśb o zaprzestanie wysyłki ofert. Firma atakuje z kazdej strony. Proszę, zacznijcie traktować poważnie odmowne odpowiedzi, Wasz spam jest męczący.

Tobiasz
 Opinia

W firmie pracują niezwykli (usunięte przez administratora) nie dość, że przyjmując zlecenie na roznoszenie ulotek w formacie A5 w liczbie 5000 dostałemm od klienta 5000 gazet po 12 stron formatu A4 do rozniesienia, to jeszcze firma nie zgodziła się na to że nie przyjmuję zlecenia z wyżej wymienionego powodu strasząc mnie karą porządkową. Po konsultacji z prawnikiem oddałem te gazety następnego dnia od odebrania materiałów reklamowych klientom którzy zlecili firmie tą całą akcję reklamową, niestety od firmy WMH dostałem list (co jest niezwykłym hamstwem że mam zapłacić im karę na którą nie zasłużyłem a jak się nie ustosunkowuje to że sprawę przekażą do sądu). Później wysłałem im list z odwołaniem od kary porządkowej na który nie odpowiedzieli mi nawet drogą elektroniczną co jest równoważne zgodnie z prawem że przyjmują moje odwołanie od kary. Ciekaw jestem czy sprawy nie wysłali dalej do sądu i czy nie będę musiał dochodzić swoich racji w sądzie. Moim zdaniem jest to firma bez żadnego sumienia i moralności a o tym piszą nawet o nich na internecie. Radzę omijać szerokim łukiem.

Unlucky
 Opinia

Masakra!(usunięte przez administratora) Zleciłem druk i kolportaż ulotek w Warszawie. Wysłali mi(usunięte przez administratora) raport realizacji zlecenia. Po czym sprawdziłem 30 adresów, żaden z nich nie dostał mojej ulotki. Pieniądze poszły w błoto! Unikajcie współpracy z nimi!

Tak4Nie
Anonim
 Opinia

(usunięte przez administratora)To dobiero jest profesjonalna firma na poziomie.

TakNie3
Angelika W.
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Super firma, fajny kontakt, usługa wykonana zgodnie z planem. Poleciłam już znajomym :)

Tak3Nie8
Marta
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Niestety usługa wykonana fatalnie, niezgodnie z ofertą. Brak kontaktu ze strony firmy. Brak odpowiedzi na maile, telefony, reklamacje...

Tak8Nie1

Tak15Nie1
nick
 Opinia

Daj znać o co dokładnie chodzi, możemy porozmawiać na priv? Miałam podobną sytuację, teraz walczę.

Ted
 Opinia

(usunięte przez administratora) Nie polecam. Moje sugestie dla Warsaw Media House sp. z o.o. sp.k: Niech zmienia system rozliczania wynagrodzenia dla pracowników. Bo póki co jest jeden wielki bałagan i dogadać się nie można.

O.

Sprawa została wyjaśniona.

M
 Opinia

Niezmiennie podziwiam mechanizm działania WMA. Tylko zastanawia mnie, po co bierzecie firmę z innego miasta do dystrybucji. (usunięte przez administratora)

Dawid
 Opinia

Pracowalem przy kilku akcjach i bylo ok, dobre miejsce zeby sobie dorobic czy to po poludniu czy w weekendy

Aga
 Opinia

Również zostałam (usunięte przez administratora)... chętnie opiszę sytuację...

anonymous

Anna, wyczerpałaś moją cierpliwość

anonymous
@anonymous 24.07.2018 22:28

Jakub, skontaktuj się ze mną, bo to już jest żart na miarę Sex Pistols

Jakub
@anonymous 24.07.2018 22:29

daj namiar :)

Opinia

Czy posiadacie jakieś informacje odnośnie nowych rekrutacji w Warsaw Media House? Gdzie można znaleźć ogłoszenia z ofertami pracy? Na stronie firmy nie ma żadnych informacji na ten temat. Na jakie stanowiska Warsaw Media House potrzebuje pracowników? Jakie wymagania należy spełniać? Jakie są warunki zatrudnienia oferowane na początku rozpoczęcia współpracy?

Tak12Nie
nabrany
 Opinia

Można i to super proste. Sam się dziwię, że nie wpadłem na to. Tylko za uczciwy jestem.

nabrany
 Opinia

Dostałaś już list od prawnika ? Walczą z hejtem w sieci przecież

Tak1Nie1
 Opinia

@Anna, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Twoja wypowiedź jest bardzo krótka i brakuje jej uzasadnienia. Dlaczego firma Warsaw Media House postąpiła w ten sposób? Czy próbowaliście wyjaśnić tę sytuację? W jaki sposób zachowała się firma i jej pracownicy? Zawsze warto szukać wspólnego porozumienia, czasami niektóre czynniki są niezależne od firm.

Opinia

@Angelika, rozumiem, że byłaś klientem firmy Warsaw Media House? Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Użytkownicy wymieniają się opiniami na temat warunków pracy u konkretnego pracodawcy. Może znasz kogoś, kto pracuje dla tej firmy i jest z niej zadowolony? Kto z Was w ostatnim czasie uczestniczył w rozmowie rekrutacyjnej do tej firmy, o co zostaliście zapytani?

Opinia

@Uwaga, czy możesz napisać coś więcej o tej sytuacji? Czy byłaś pracownikiem firmy Warsaw Media House czy jej kontrahentem? @Ania, czy możesz napisać jak przebiega taka współpraca? Czy realizowane projekty są ciekawe? Czy firma oferuje pracownikowi umowę o dzieło?

Filip
 Opinia

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Tak3Nie1
Tak
@Filip 25.04.2018 19:36

Ani jednego pozytywnego słowa. (usunięte przez administratora)

Tak4Nie1
Ania
 Opinia

Pracowałam u nich przy kilku akcjach i nie narzekałam.

Tak7Nie2
 Opinia

Jak widać, ostatnie opinie na forum zostały napisane przez klientów firmy. Jakie zdanie na temat firmy mają jej pracownicy? Ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w tej firmie i może ją polecić innym osobom? Czy firma Warsaw Media House nadal działa pod tą nazwą? Jeden z użytkowników podejrzewa, że firma zmieniła nazwę.

Mia
 Opinia

Czy mogę skontaktować się z Panem osobiscie? Planuję współpracę z tą firmą, zależy mi na rzetelnej opinii. Jeśli sie Pan zgodzi podam swój nr telefonu.

Opinia

@X, czy udało Ci się skontaktować z pracodawcą? Może zaległość z wynagrodzeniem była spowodowana tylko jakimiś przejściowymi problemami firmy. @DrDreee, a na jaką umowę można liczyć w Warsaw Media House? Jaki jest tryb pracy? @girl on fire, na jakim stanowisku pracowałaś? Rozważasz ponowne zatrudnienie w Warsaw Media House?

Tak6Nie1
Tadzik
 Opinia

Praca na ulotkach może nie jest szczytem marzeń, ale firma jest wyplacalna. Daje regularne zlecenia :)

Tak14Nie1
Marcin
@Tadzik 23.12.2017 14:36

A ile czasu czekałeś na pieniędze?

Tak2Nie1
DrDreee
 Opinia

Szału może nie było. Zlecenie spore i dużo przy nim miałam roboty, ale koniec końców nie mogę narzekać. Ogólnie polecam, tylko czasem trzeba czekać na tą kasę co jest według mnie sporym problemem. Kilka dni poczekałam to fakt i to mogliby zmienić, bo to według mnie jest problem przez który ludzie będę mniej chętnie u nich pracować. Dam takie 6,5/10

Tak3Nie1
Andrz
@DrDreee 16.01.2018 20:39

A ile czasu czekałaś na pieniędze?

Opinia

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Warsaw Media House sp. z o.o. sp.k o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

girl on fire
 Opinia

Praca mi się podobała, dobry kontakt z koordynatorami, polecam :)

Tak7Nie1
Damian

Dobre miejsce, żeby sobie dorywczo popracować. Jest OK

Tak6Nie1
Smerfetka
 Opinia

Pracowałam ostatnio na iwencie, fajna praca. Pieniądze otrzymałam gotówką po 5 dniach roboczych. Polecam serdecznie firmę

Tak9Nie
Kamila
 Opinia

Polecam współpracę z WMH. Firma jest wypłacalna. Ciekawe zlecenia żeby sobie dorobić

Zostaw opinię o WMH sp. z o.o. sp.k - Warszawa