Opinie o WMH sp. z o.o. sp.k w Warszawa

WMH sp. z o.o. sp.k
4 129 67 5 1
dudek Nowy wpis

współpraca z tą agencją dąży do oszustwa. ulotki nie rozniesione , brak kontaktu ze strony WMH.

spamują Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Napisali do mnie: "Znaleźliśmy w wielu serwisach, negatywne opinie o Państwa firmie. Znajduję się tam bardzo ostre wpisy, często szkalujące dobre imię." Nie mam żadnej negatywnej opini o mojej małej firmie, same pozytywne. Straszne jest to, że firmy próbują naciągać uczciwych ludzi na kasowanie niby jakiś negatywnych opinii. FIrma, która nie ma godności i poczucia etyki! Nie płaccie im nic(usunięte przez administratora)

WMH Nowy wpis
@spamują

Szanowny Pan/i WMH sp.z o.o.o sp.k korzysta z zewnętrznych dostawców baz danych takich jaki portale internetowe. Każda z takich baz jest zarejestrowana i zgłoszona do OUDO. Tym samym wszystkie te bazy są w pełni legalne. Jako subskrybent skrzynki pocztowej w jednym z największych polskich portali, na pewno otrzymuje Pan/i kilkanaście różnych wiadomości w ciągu tygodnia. To tacy sami klienci portalu jak i WMH. Nasz wiadomości ofertowe są skierowane wyłącznie do przedsiębiorców, posiadających konta w tym portalu, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na otrzymywania ofert handlowych w postaci elektronicznej. Oczywiście jeżeli nasza wiadomość została przez Pan/ią odebrana źle, prosimy o jej skasowanie bądź kontakt z naszym działem handlowym. Przekażemy portalowi informację, aby usunął Pana z grupy odbiorców. Niemniej zachęcamy do zmiany ustawień na skrzynce pocztowej portalu, z którego Pan/i korzysta. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgód marketingowych rozwiąże w 100 % problem niechcianej korespondencji reklamowej. Życzymy miłego dnia.

Tak28Nie
Dawid
Nazwa działu: Handlowy

Firma zatrudnia na umowę zlecenie (usunięte przez administratora)

Lena

Dawid jak Twoja sytuacja? u mnie bez zmian. Nie odpuszcze!

@Dawid

Dziwnie, bo ja nie pisałam opinie 6.11.19 Chyba że to jakaś inna p. Lena. Pozdro.

Lena Nowy wpis
@Lena

Hey też jest poszkodowana i mam na imię Lena :) zwyczajny zbieg okoliczności. Jak wasza sytuacja wygląda?

Lena

Właśnie nie mogę wyjść z podziwu że ta agencja ma 4 gwiazdki,(usunięte przez administratora)

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Oko

Nie pracujcie dla nich !Jak zleceniodawca będzie nie zadowolony z kolportażu całą winę przeniosą na was (usunięte przez administratora)

Tak7Nie
Honorata
@Oko

@Oko Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Miałaś tak na swoim przykładzie?

TakNie

Jaka atmosfera jest między działami w WMH sp. z o.o. sp.k?

WMH
@Pytanie

Historia WMH zaczyna się od 2011 od jednoosobowej działalności gospodarczej, wtedy nie było mowy o żadnych działach. Przez te kilka lat firma szukała niszy do zagospodarowania na rynku. Zdobyła spore doświadczenie, które po przekształceniu w spółkę, wpłynęły na wzrost dynamiki przychodów o 30 % r/r. To zaufanie klientów i partnerów biznesowych dało impuls do rozwoju. Firma od 2016 dynamicznie się rozrasta i w pewnym momencie musieliśmy wyjść poza schemat family biznes, narzucić sobie standardy, np. przychodzenie na konkretną godzinę do biura itp. I wtedy zaczęliśmy wyłaniać z naszej ekipy osoby z największym poważaniem i praktyką, które w drodze ewolucji stworzyły działy WMH: handlowy, marketingu, koordynacji. Każdy jest w jakiś sposób od siebie uzależniony, więc komunikacja jest bieżąca i staramy się pracować tak, aby ułatwiać sobie realizację projektów. Liderzy znają firmę od podszewki, co jest pomocne przy wdrażaniu nowych osób. Ci z długim stażem zawodowym, bez problemu wchodzą w relację z nowymi członkami zespołów. Każdy z nas jest inny, mamy różne poglądy i zainteresowania, ale różnice wieku nie są odczuwalne i szanujemy się wzajemnie. Poza tym dość często chodzimy na różnego rodzaju integracje i każdy się w to angażuje podrzucając własne pomysły na fajne spędzenie czasu, albo zostajemy w biurze po pracy, tak po prostu, pogadać. No i mamy tematyczne piątki i testujemy kuchnie świata :D To nasza przed weekendowa odskocznia po całym tygodniu ???? Ogólnie jeśli miałabym podsumować atmosferę z mojej perspektywy, to napisałabym, że jest raczej pozytywna, bo zwyczajnie lubię ludzi z którymi pracuję i nie ma typowego korpo-spięcia, które na dłuższą metę jest męczące i przytłacza???? Poza tym nie ma problemu, aby przekonać się, jak to wygląda w praktyce, bo jesteśmy otwarci i zawsze można do nas wpaść na pyszną kawę. Mamy też Instagrama, który pokazuje agencję ‘’od kuchni’’ ???? @warsaw.media.house ????

Tak12Nie4

Bartosz

Mógłbyś napisać coś więcej o samej pracy w firmie WMH? Przede wszystkim ciekawi mnie, czy pracodawca zatrudnia na podstawie umowy zlecenie, czy może umowy o pracę? To ważna informacja, która według mnie powinna się pojawić.

Klient
Nazwa działu: Handlowy

Firma miala do wykonania usłgę marketingową - niestety jej wykonanie daleko odbiega od założeń. Juz wczesniej mialem dylematy aby rozpocząc współpracę, teraz moge potwierdzić że jakość i sposób prowadzenia współpracy przez właściciela pozostawia dużo do życzenia. Jeśli ktoś zastanawia się nad współpracą zalecam poszukac innej agencji. (usunięte przez administratora)

Joanna
Nazwa działu: Handlowy

Zleciłam im kolportaż ulotek na rozpoczęcie roku 02.09 po realizacji oczywiście raport tabliczka szkoły i zero ludzi.na 30 lokalizacji pod jedną szkoła tylko byli ludzie na rozpoczęciu roku. Ulotki niestety nikt nie widział. Oczywiście reklamacja nie zasadna(usunięte przez administratora)Odradzam współpracę!!!!!!

X
Nazwa działu: Marketing

Zleciłam im kolportaż ulotek, po realizacji oczywiście raport. Ulotki niestety nikt nie widział. Oczywiście zero odzewu, odpowiedzi itp.(usunięte przez administratora)

Tak3Nie
Tadek
@X

Zgadzam się, miałem to samo.

Tak7Nie
Anna

Pracujesz w WMH sp. z o.o. sp.k? To forum służy właśnie do wypowiadania się na temat warunków pracy i może dlatego zostańmy tutaj. Wiele osób w postach poniżej skarżyło się na sytuację w firmie, napisz proszę jak obecnie wygląda sytuacja.

Joanna

Mistrzowie spamu. Od blisko dwóch lat, z tą samą regularnością, oferują swoje usługi pomimo wielokrotnych próśb o zaprzestanie wysyłki ofert. Firma atakuje z kazdej strony. Proszę, zacznijcie traktować poważnie odmowne odpowiedzi, Wasz spam jest męczący.

Tak13Nie5
@Joanna

Dobrze, że opowiedziałaś nam tu o swoim problemie. Czy próbowałaś wyjaśniać tę sprawę w sposób bezpośredni z jakimś Przedstawicielem firmy WMH? Myślę, iż wypadałoby zacząć o podjęcia właśnie takiego kroku. Jak się na to zdecydujesz, to koniecznie daj znać, jak Ci poszło!

TakNie3
Anonim

(usunięte przez administratora)To dobiero jest profesjonalna firma na poziomie.

Tak1Nie8
Angelika W.
Nazwa działu: Handlowy

Super firma, fajny kontakt, usługa wykonana zgodnie z planem. Poleciłam już znajomym :)

Tak8Nie18
Marta
Nazwa działu: Marketing

Niestety usługa wykonana fatalnie, niezgodnie z ofertą. Brak kontaktu ze strony firmy. Brak odpowiedzi na maile, telefony, reklamacje...

Tak18Nie3

nick

Daj znać o co dokładnie chodzi, możemy porozmawiać na priv? Miałam podobną sytuację, teraz walczę.

Ted

(usunięte przez administratora) Nie polecam. Moje sugestie dla Warsaw Media House sp. z o.o. sp.k: Niech zmienia system rozliczania wynagrodzenia dla pracowników. Bo póki co jest jeden wielki bałagan i dogadać się nie można.

Tak5Nie2

Tak6Nie
O.

Sprawa została wyjaśniona.

M

Niezmiennie podziwiam mechanizm działania WMA. Tylko zastanawia mnie, po co bierzecie firmę z innego miasta do dystrybucji. (usunięte przez administratora)

Dawid

Pracowalem przy kilku akcjach i bylo ok, dobre miejsce zeby sobie dorobic czy to po poludniu czy w weekendy

Tak7Nie4

Aga

Również zostałam (usunięte przez administratora)... chętnie opiszę sytuację...

anonymous

Anna, wyczerpałaś moją cierpliwość

anonymous
@anonymous

Jakub, skontaktuj się ze mną, bo to już jest żart na miarę Sex Pistols

Jakub
@anonymous

daj namiar :)

Anna

Czy posiadacie jakieś informacje odnośnie nowych rekrutacji w Warsaw Media House? Gdzie można znaleźć ogłoszenia z ofertami pracy? Na stronie firmy nie ma żadnych informacji na ten temat. Na jakie stanowiska Warsaw Media House potrzebuje pracowników? Jakie wymagania należy spełniać? Jakie są warunki zatrudnienia oferowane na początku rozpoczęcia współpracy?

TakNie2

Tak12Nie
nabrany

Można i to super proste. Sam się dziwię, że nie wpadłem na to. Tylko za uczciwy jestem.

nabrany

Dostałaś już list od prawnika ? Walczą z hejtem w sieci przecież

Tak1Nie1
Anna

@Anna, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Twoja wypowiedź jest bardzo krótka i brakuje jej uzasadnienia. Dlaczego firma Warsaw Media House postąpiła w ten sposób? Czy próbowaliście wyjaśnić tę sytuację? W jaki sposób zachowała się firma i jej pracownicy? Zawsze warto szukać wspólnego porozumienia, czasami niektóre czynniki są niezależne od firm.

Anna

@Angelika, rozumiem, że byłaś klientem firmy Warsaw Media House? Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Użytkownicy wymieniają się opiniami na temat warunków pracy u konkretnego pracodawcy. Może znasz kogoś, kto pracuje dla tej firmy i jest z niej zadowolony? Kto z Was w ostatnim czasie uczestniczył w rozmowie rekrutacyjnej do tej firmy, o co zostaliście zapytani?

Anna

@Uwaga, czy możesz napisać coś więcej o tej sytuacji? Czy byłaś pracownikiem firmy Warsaw Media House czy jej kontrahentem? @Ania, czy możesz napisać jak przebiega taka współpraca? Czy realizowane projekty są ciekawe? Czy firma oferuje pracownikowi umowę o dzieło?

Filip

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Tak3Nie2
Tak
@Filip

Ani jednego pozytywnego słowa. (usunięte przez administratora)

Ania

Pracowałam u nich przy kilku akcjach i nie narzekałam.

Tak8Nie3
Anna

Jak widać, ostatnie opinie na forum zostały napisane przez klientów firmy. Jakie zdanie na temat firmy mają jej pracownicy? Ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w tej firmie i może ją polecić innym osobom? Czy firma Warsaw Media House nadal działa pod tą nazwą? Jeden z użytkowników podejrzewa, że firma zmieniła nazwę.

Zostaw opinię o WMH sp. z o.o. sp.k - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie