counter
4 129 67 5 1
spamują

(usunięte przez administratora) Napisali do mnie: "Znaleźliśmy w wielu serwisach, negatywne opinie o Państwa firmie. Znajduję się tam bardzo ostre wpisy, często szkalujące dobre imię." Nie mam żadnej negatywnej opini o mojej małej firmie, same pozytywne. Straszne jest to, że firmy próbują naciągać uczciwych ludzi na kasowanie niby jakiś negatywnych opinii. FIrma, która nie ma godności i poczucia etyki! Nie płaccie im nic(usunięte przez administratora)

Tak15Nie
Radek

Bardzo dobra firma. Rzetelnie i bardzo profesjonalnie podchodzą do współpracy

Tak10Nie7
Tadzik

Praca na ulotkach może nie jest szczytem marzeń, ale firma jest wyplacalna. Daje regularne zlecenia :)

Tak15Nie5
Marcin
@Tadzik

A ile czasu czekałeś na pieniędze?

Tak2Nie1
Dawid Nowy wpis
@Marcin

Ja czekam już drugi rok

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Czy pracownicy w WMH sp. z o.o. sp.k dogadują się między sobą?

Tak1Nie2
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.

Wiecie czy w WMH sp. z o.o. sp.k szukają chętnych na staż?

TakNie1
Czarek Nowy wpis

Nie szukajmy dziury w całym bo firma jest po prostu dobrym pracodawca pod warunkiem, że ma dobrych pracowników.

Tak1Nie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 277 dni.

Hej, czy w firmie WMH sp. z o.o. sp.k płacą za nadgodziny?

Tak1Nie1
Radek

Bardzo dobra firma. Rzetelnie i bardzo profesjonalnie podchodzą do współpracy

Tak10Nie7
Joanna

Zleciłam im kolportaż ulotek na rozpoczęcie roku 02.09 po realizacji oczywiście raport tabliczka szkoły i zero ludzi.na 30 lokalizacji pod jedną szkoła tylko byli ludzie na rozpoczęciu roku. Ulotki niestety nikt nie widział. Oczywiście reklamacja nie zasadna(usunięte przez administratora)Odradzam współpracę!!!!!!

Tak16Nie4
spamują

Tak15Nie
WMH
@spamują

Szanowny Pan/i WMH sp.z o.o.o sp.k korzysta z zewnętrznych dostawców baz danych takich jaki portale internetowe. Każda z takich baz jest zarejestrowana i zgłoszona do OUDO. Tym samym wszystkie te bazy są w pełni legalne. Jako subskrybent skrzynki pocztowej w jednym z największych polskich portali, na pewno otrzymuje Pan/i kilkanaście różnych wiadomości w ciągu tygodnia. To tacy sami klienci portalu jak i WMH. Nasz wiadomości ofertowe są skierowane wyłącznie do przedsiębiorców, posiadających konta w tym portalu, którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgodę na otrzymywania ofert handlowych w postaci elektronicznej. Oczywiście jeżeli nasza wiadomość została przez Pan/ią odebrana źle, prosimy o jej skasowanie bądź kontakt z naszym działem handlowym. Przekażemy portalowi informację, aby usunął Pana z grupy odbiorców. Niemniej zachęcamy do zmiany ustawień na skrzynce pocztowej portalu, z którego Pan/i korzysta. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgód marketingowych rozwiąże w 100 % problem niechcianej korespondencji reklamowej. Życzymy miłego dnia.

Tak6Nie6

Tak12Nie
Honorata

@Oko Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Miałaś tak na swoim przykładzie?

Tak28Nie
Dawid

Firma zatrudnia na umowę zlecenie (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Jaka atmosfera jest między działami w WMH sp. z o.o. sp.k?

WMH
@Pytanie

Historia WMH zaczyna się od 2011 od jednoosobowej działalności gospodarczej, wtedy nie było mowy o żadnych działach. Przez te kilka lat firma szukała niszy do zagospodarowania na rynku. Zdobyła spore doświadczenie, które po przekształceniu w spółkę, wpłynęły na wzrost dynamiki przychodów o 30 % r/r. To zaufanie klientów i partnerów biznesowych dało impuls do rozwoju. Firma od 2016 dynamicznie się rozrasta i w pewnym momencie musieliśmy wyjść poza schemat family biznes, narzucić sobie standardy, np. przychodzenie na konkretną godzinę do biura itp. I wtedy zaczęliśmy wyłaniać z naszej ekipy osoby z największym poważaniem i praktyką, które w drodze ewolucji stworzyły działy WMH: handlowy, marketingu, koordynacji. Każdy jest w jakiś sposób od siebie uzależniony, więc komunikacja jest bieżąca i staramy się pracować tak, aby ułatwiać sobie realizację projektów. Liderzy znają firmę od podszewki, co jest pomocne przy wdrażaniu nowych osób. Ci z długim stażem zawodowym, bez problemu wchodzą w relację z nowymi członkami zespołów. Każdy z nas jest inny, mamy różne poglądy i zainteresowania, ale różnice wieku nie są odczuwalne i szanujemy się wzajemnie. Poza tym dość często chodzimy na różnego rodzaju integracje i każdy się w to angażuje podrzucając własne pomysły na fajne spędzenie czasu, albo zostajemy w biurze po pracy, tak po prostu, pogadać. No i mamy tematyczne piątki i testujemy kuchnie świata :D To nasza przed weekendowa odskocznia po całym tygodniu ???? Ogólnie jeśli miałabym podsumować atmosferę z mojej perspektywy, to napisałabym, że jest raczej pozytywna, bo zwyczajnie lubię ludzi z którymi pracuję i nie ma typowego korpo-spięcia, które na dłuższą metę jest męczące i przytłacza???? Poza tym nie ma problemu, aby przekonać się, jak to wygląda w praktyce, bo jesteśmy otwarci i zawsze można do nas wpaść na pyszną kawę. Mamy też Instagrama, który pokazuje agencję ‘’od kuchni’’ ???? @warsaw.media.house ????

Tak15Nie11

Tak6Nie1
Bartosz

Mógłbyś napisać coś więcej o samej pracy w firmie WMH? Przede wszystkim ciekawi mnie, czy pracodawca zatrudnia na podstawie umowy zlecenie, czy może umowy o pracę? To ważna informacja, która według mnie powinna się pojawić.

Klient

Firma miala do wykonania usłgę marketingową - niestety jej wykonanie daleko odbiega od założeń. Juz wczesniej mialem dylematy aby rozpocząc współpracę, teraz moge potwierdzić że jakość i sposób prowadzenia współpracy przez właściciela pozostawia dużo do życzenia. Jeśli ktoś zastanawia się nad współpracą zalecam poszukac innej agencji. (usunięte przez administratora)

Tak11Nie2
X

Zleciłam im kolportaż ulotek, po realizacji oczywiście raport. Ulotki niestety nikt nie widział. Oczywiście zero odzewu, odpowiedzi itp.(usunięte przez administratora)

Tak3Nie
Tadek
@X

Zgadzam się, miałem to samo.

Tak1Nie

Tak7Nie
Anna

Pracujesz w WMH sp. z o.o. sp.k? To forum służy właśnie do wypowiadania się na temat warunków pracy i może dlatego zostańmy tutaj. Wiele osób w postach poniżej skarżyło się na sytuację w firmie, napisz proszę jak obecnie wygląda sytuacja.

Joanna

Mistrzowie spamu. Od blisko dwóch lat, z tą samą regularnością, oferują swoje usługi pomimo wielokrotnych próśb o zaprzestanie wysyłki ofert. Firma atakuje z kazdej strony. Proszę, zacznijcie traktować poważnie odmowne odpowiedzi, Wasz spam jest męczący.

Tak17Nie5
Anna
@Joanna

Dobrze, że opowiedziałaś nam tu o swoim problemie. Czy próbowałaś wyjaśniać tę sprawę w sposób bezpośredni z jakimś Przedstawicielem firmy WMH? Myślę, iż wypadałoby zacząć o podjęcia właśnie takiego kroku. Jak się na to zdecydujesz, to koniecznie daj znać, jak Ci poszło!

TakNie5
Anonim

(usunięte przez administratora)To dobiero jest profesjonalna firma na poziomie.

Tak1Nie10
Angelika W.

Super firma, fajny kontakt, usługa wykonana zgodnie z planem. Poleciłam już znajomym :)

Tak9Nie23
Marta

Niestety usługa wykonana fatalnie, niezgodnie z ofertą. Brak kontaktu ze strony firmy. Brak odpowiedzi na maile, telefony, reklamacje...

Tak24Nie3

nick

Daj znać o co dokładnie chodzi, możemy porozmawiać na priv? Miałam podobną sytuację, teraz walczę.

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o WMH sp. z o.o. sp.k - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

WMH sp. z o.o. sp.k
4/5 Na podstawie 129 ocen.