Opinie o Witman Mercedes Benz w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Witman Mercedes Benz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Witman Mercedes Benz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Witman Mercedes Benz w Gdańsk

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Witman Mercedes Benz?

Mercedes-Benz Witman

Godziny pracy zależą od Działu firmy. Administracja i Marketing pracują w godzinach 8:00 - 16:00. W Salonie i Serwisie obowiązuje system zmianowy. Pierwsza zmiana w Salonie pracuje w godzinach 8:00 - 16:00, a druga od 12:00 do 20:00. W Serwisie pierwsza zmiana pracuje w godzinach 7:00 - 15:00, a druga od 13:00 do 21:00. Pozdrawiamy!

Silvano

A ja jestem bardzo zadowolony i z serwisu (zwłaszcza serwisu!) i ze sprzedaży . Jestem wiernym klientem od ... kilkunastu lat . I wciąż jestem zadowolony :) p.s. Pozdrowienia dla serwisu , zwłaszcza dla SUPER-MAJSTRA Pana Zenka ! Sylwester

@Silvano

W imieniu całego Zespołu dziękujemy za miłe słowo. Zapraszamy ponownie!

Katarzyna
@Silvano

A ja myślałem, że to profil opiniujący firmę jako pracodawcę, a nie promujący pracowników serwisu. :D Po za tym jak wynika z nazwy działu, to "Handlowy" pisze opinie?

@Katarzyna

Szanowna Pani, cieszą nas zarówno opinie pracowników jak i cenne uwagi naszych klientów. Z uwagą i pokorą śledzimy wszystkie komentarze. Część z nich wymaga podjęcia przez nas działań i wyciągnięcia wniosków, a inne są dodatkową motywacją do pracy. Pozdrawiamy!

Zosia

A najgorszej w tym wszystkim jest, że "Państwo" każe zajmować się swoimi prywatnymi sprawami w ramach "obowiązków"

Olga Witman
@Zosia

Szanowna Pani, Dziękuję za przekazaną informację. Oczywiście polecenie przełożonego, wykraczające poza zakres obowiązków służbowych pracownika, jest niezgodne z prawem. W takiej sytuacji należy odmówić jego wykonania, bez obaw o konsekwencje. Zachęcam do zgłaszania wszystkich nadużyć do Zarządu Spółki lub Państwowej Inspekcji Pracy. Można to zrobić anonimowo. Jeżeli opisana sytuacja nie dotyczyła bezpośrednio Pani, trzeba brać pod uwagę, że pracownicy mają różne zakresy obowiązków, wymiary i normy czasu pracy. Ponadto w małych firmach rodzinnych pracodawcy i pracownicy nawiązują często bliskie relacje. Nie wszystkie działania osób przebywających w firmie są oparte na wykonywaniu poleceń służbowych, zwłaszcza gdy dotyczą pracowników z nienormowanym czasem pracy. Pozdrawiam, Olga Witman

fullnoiseornonoise

Jak mawiał przedmówca oponii google, odnośnie obsługi Klienta „ im więcej szkła i marmuru, tym gorsza obsługa” Atmosfera w pracy napięta jak baranie jaja. Przyjazna atmosfera ? Prawie jebłem. Jak mawiał klasyk. „Kompania - baczność. Spocznij. Witam w kolejnym tygodniu pięknie się rozpoczynającym i zapowiadającym i spytam po „żołniersku” o co (usunięte przez administratora) jego mać w tym (usunięte przez administratora) chodzi . O co tu chodzi. ?„ A wiec. porośli i się w (usunięte przez administratora) poprzewracało. Gównozjady. Dawno takiego gruzu nie widziałem. Kasia Graj zwalnia się i wraca z podkulonym ogonem. Brak podstawowych narzędzi w postaci komputerów diagnostycznych, brak narzędzi. Może zamiast organizować She’s Mercedes warto zapewnić kompletne narzedzia mechanikom . Insta i Fejsbik wszystko przyjmie. Zwłaszcza te, o pomocy na COVID ????

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Witman Mercedes Benz? Czy kandydat na stanowisko Pracownik myjni samochodowej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Magda

@pracownik to brzmi słabo.. ale może są jakieś plusy?

major
@Magda

Niestety aktualnie nic dobrego. Lepiej sobie odpuścić.

Przyjazna atmosfera, bardzo zabawne zwłaszcza kiedy p.dyrektor "wymienia uprzejmości" na całą firmę z innymi pracownikami,tak że klienci słyszą,o czym nie omieszkają pisać na opiniach Googla. Ktoś je w ogóle czyta? Nastawienie na klienta zerowe,nie raz w odpowiedzi na to gdzie pracuję słyszę,"nie ma tam chemi dla klienta, zawsze coś jest nie tak". Zatrudnione dzieciaki znajomych na "koordynatorskich" stanowiskach nieznające się na swojej pracy. Atmosfera denna, ludzie się boją szefowej lub nie chcą się do tego przyznać. Osoby zatrudnione przez firmy zewnętrzne a nie bezpośrednio w Witman prosimy o nie wypowiadanie się

Damian

Prosimy ? czy ty prosisz ? ... Szkoda że nie jesteś w stanie i nie masz odwagi napisać kim jesteś , a z przyjemnością wymienił bym się doświadczeniem oraz poglądami o firmie .. Dla mnie jesteś zwykłych tchórzem i pamiętaj że ludzie zatrudnieni przez firmy zewnętrzne ale pracujący dla danego kontrahenta mają czasami więcej do powiedzenia i widzą więcej niż tobie się wydaje. A wyrazić opinie ma prawo każdy kto tutaj pracuje.. Pozdrawiam wzorowego pracownika :))

Nie wiem czy zwrócić się do Ciebie w rodzaju zeńskim , męskim , czy nijakim . Mało ważne .. Ale czytając twoją opinie widać że znowu trafiła się osoba skrzywdzona przez los , przez nikogo nie lubiana pisząc takie wypociny . Jeżeli boli cię to że P. Dyrektor wymienia uprzejmości z pracownikami - nie z tobą , to podejdz, poproś o rozmowę a jestem przekonana że dla Ciebie też znajdzie czas na wymianę uprzejmości. W odpowiedzi na to gdzie pracujesz na twoim miejscu nie chwaliła bym się tym skoro słyszysz wiecznie jakieś pretensję czy skargi ! Dam radę zmień pracę! po co tu w taki razie pracujesz skoro jest tak zle ? Co do koordynatorów . Żal pupę ściska ? Że ktoś inny tam siedzi nie ty? gdyby było tak zle jak piszesz to firma by nie funkcjonowała dzieciaku :) O firmie zewnętrznej czy to o Paniach sprzątających czy to o ochroniarzach myślę że Ci ludzie więcej wnoszą do firmy jak ty ! Patrząc po komentarzu nic dobrego z ciebie nie jest i nie będzie . A jak coś cie boli ktoś cię skrzywdził to wyjdz do ludzi ! warto porozmawiać i powiedzieć co leży na sercu !

Mjr

W 100% potwierdzam i się pod tym podpisuje. Brawo za odwagę.

Szczerze nie polecam! Atmosfera straszna -jak w (usunięte przez administratora). Ludzie zarządzający wiecznie smutni ,wściekli ,wyżywają się na pracownikach. Wieczna nerwówka,spięcia,obwinianie każdego za coś i wieczny BRAK pieniędzy. Już z doświadczonych ludzi z branży nikt nie chce tam pracować ,dlatego teraz pełno dzieciaków pracuje ,bez pojęcia i kompetencji co też zauważają klienci. Poziom obsługi (usunięte przez administratora)po ziemi. Omijać z daleka,bo nie wszystko złoto co się świeci i można wtepnąć w niezłe łajno.

Jak jest z awansem w Witman Mercedes Benz?

Aleksandra

Awans to mogą dostać kolesie figurantów (usunięte przez administratora) P.S Ostatnio zatrudniają samych dzieciaków ,dzieci znajomych ,a nawet dzieci pracowników. I poziom jakikolwiek już ryje pod ziemią. O żadnej wiedzy produktowej i kompetencjach nie wspomnę ,bo tutaj ich nikt nie ma.. DRAMAT. Ta firma jest jak TITANIC. Tutaj 90% pracowników siedzi i sie smieje ale siedza i przytakują.

Irena

Czyli wypłaty w Witman też pewnie słabe, skoro brak kasy? Duże w ogóle te problemy finansowe mają? Bardzo to jest odczuwalne dla pracowników?

Damian

Ja jako ponad 3 letni pracownik z pełną odpowiedzialnioscią(usunięte przez administratora). I domyślam się że pracuję w tej firmie troche dłużej od kolegi I mogę więcej opowiedzieć. Atmosfera w pracy na codzień bardzo dobra, pracownicy pomocni sympatyczni uśmiechnięci, zawsze można się pośmiać ,porozmawiać. Wiadomo są gorsze dni jak w każdym domu, każdej firmie Ale nie przekłada się to na pracownika czy , pracownik nie jest zwyzywany jak to kolega napisał. Pani Prezes traktuje każdego pracownika jak swoje " dziecko " ZAWSZE są jakieś prezenty , bony , premie eventy organizowane po to aby zrobić pracownikowi przyjemność czy nagrodzić za dobra pracę.Ale wiadomo jak ktoś pracuje jak LESER to nie ma co się dziwic że taki pracownik nie jest poważnie traktowany. Nigdy nie było sytuacji żeby ktoś z firmy nie podał drugiej osoby pomocnej ręki w razie problemu. Przykro że tacy ludzie jak kolega pisząc tak krzywdząca opinie nie kierował się prawda tylko złośliwościa jak I złośliwościa. Pozdrawiam

Sławek

Długoletni pracowniku. Skoro było tak źle dlaczego tyle lat(rzekomo) cierpiałeś? Nikt w robocie na siłę nie trzyma. Jest tyle możliwości. A może po prostu robiłeś brzydkie rzeczy zanim kopnęli Cie w przysłowiową (usunięte przez administratora) Zresztą formą i treścią opinii dość jasno i czytelnie się przedstawiłeś. Trudno o drugą taka firmę z pracownikami z tak długim (naprawdę długim) stażem pracy.

Yuki

Forma ekspresji wypowiedzi sugeruje zwolnienie dyscyplinarne, lecz sporo prawdy jest - chociaż niektórzy boją się o tym głośno mówić... Na pewno "Matrona" powinna mniej angażować się w sprawy drobniejsze. Prowadzi mikro zarządzanie w firmie, a nie powinna. W zależności od tematu jest się firma rodzinna albo korporacja. Chociaż bliżej do korporacji niż firmy rodzinnej co nie jest złe same w sobie. W firmie są premie i inne gratyfikacje, więc nie jest aż tak źle jak pisze Pawcio...

Krzychu
@Irena

Zależy w jakim dziale. generalnie starzy pracownicy mają dobrze ,trzymają palec prosto i wiedzą jak się przylizać. Nowy pracownik to już "nowe standardy" pensje głodowe,nie chcą płacić. Serwis ,czy blacharnia ,zarobisz tyle zeby przeżyć. Na serwisie braki w wyposażeniu blacharnia to garaz. Na handlowym niby zarabiają ale też słyszałem ,że kombinują, ucinają. Co do atmosfery jak pisze kolega wyżej to muszę się zgodzić-zamordyzm straszny. Awantury i wyzwiska. Nieprzyjemnie. Ja stamtąd uciekłem i w życiu bym nie wrocił. A te super pozytywne opinie po negatywnym wpisie to sprawnie działający markieting :) taka maja prace.

Igor

Na jaką umowę można liczyć na początek?

Lariska
@Igor

Umowa o pracę

@Lariska

a jakie wynagrodzenie

Yuki
@Igor

O pracę na czas nieokreślony po kilku miesiącach. Czasem B2B jak ktoś chce... Rozwiązanie za porozumieniem stron najczęściej...

Mentalność ludzi czasami zadziwia. Fantastycznie pisze się (usunięte przez administratora)komentarze, szczególnie jeśli ma się na koncie dyscyplinarkę. Tak, bywają u nas lepsze i gorsze dni. Tak, nie zawsze wszyscy się ze sobą zgadzamy. Ale może warto napisać o tym, że wspomniana Matrona wymaga od nas wypełniania obowiązków, ale zawsze też służy pomocą? Że do Jej gabinetu może przyjść każdy? To już przecież mało istotne. Przychodzi do głowy taka refleksja... Zanim wylejesz wiadro hejtu - spójrz na siebie. Jesteś bez skazy? Pozdrowienia i powodzenia.

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakie newsy aktualne?

Grzesiek

Słyszałem, że to super pracodawca ale jak czytam wpisy to wszystko się potwierdza, super!!!!

Cezary

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Bardzo dobra firma, dbająca o pracowników oraz klientów. Praca w takim zespole jak Witman to zaszczyt. Nie jest łatwo, ale bardzo ciekawie. Praca w obszarze obsługi klienta nie należy do najłatwiejszych zadań. Wiele wyzwań, dobra atmosfera, dbałość o detale. Nie mógłbym sobie wymarzyć lepszego zespołu. Chce się do takiej pracy przychodzić, nawet do tych trudniejszych klientów, których wymaganiom często jeszcze trudniej sprostać. Inspirację stanowi dla mnie każdy z pracowników Witmana, z uśmiechem witający każdy dzień. A czasami nawet wieczór przed 20.00. kiedy o cokolwiek pozytywnego już może być trudniej...

Go Witman!

Bardzo pozytywnie należy ocenić ewolucję firmy Witman, szczególnie, iż proces ten trwa, przenosząc satysfakcję klienta na nowy poziom. Praca w tej firmie jest pracą dla ludzi wytrwałych, z charakterem i pasją. Dla ludzi zaangażowanych, którzy nie obawiają się nowych wyzwań zawodowych, ani porażek, którymi droga na szczyt bywa nasycona.

KG

Wysokie standardy wymagają od całego zespołu zaangażowania i poświęcenia. Nie ma lekko, jakkolwiek warto być częścią zespołu Witman. Wspaniała ekipa, która wspólnie zmierza ku celom określonym przez kierownictwo.

Szukam opinii na temat pracy na stanowisku mechanik w tej firmie (atmosfera, zarobki, urlopy itp) . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Witman Mercedes Benz - Gdańsk

• Jak się pracuje w Witman Mercedes Benz?

Zobacz opinie na temat firmy Witman Mercedes Benz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Witman Mercedes Benz?

Witman Mercedes Benz