HOGO GmbH

Opinie o HOGO GmbH

asd

Jakie warunki mieszkaniowe? I bez cfaniactwa typu "to nie hotel 5 *" bo tu nikt o taki nie pyta, konkretnie :mieszkania, domki, bungale? Pokoje do wyboru 1,2 osobowe czy z automatu kilku osobowe? Kwatera darmowa czy sie placi jak tak to ile?

Agnieszka Hogo
@asd

Witam Pokoje jedno osobowe , pensjonaty, hotele robotnicze .My jako Firma oplacamy zakwaterowanie

@asd

jezeli chodzi o cwaniakowanie musial by sie Pan / Pani samemu przekonac co niestety nasi rodacy potrafia .Przykre ale niestety prawdziwe

pawel
@asd

witam nie polecam hotel w walldzel i haus majstra gabora

opole
@HOGO GmbH

Niestety prawda.

Nikt

Zatrudniają team do pracy na budowie po czym okazuje sie ze po jednym dniu budowa sie konczy i pracy dalej nie mają i siedzisz i czekasz. Z prawie tygodnia pobytu przepracowanych doslownie kilka godzin..masakra! Odradzam i nie polecam

Ktoś
@Nikt

W umowie o pracę musi pisać ile godzin firma zapewnia tygodniowo. I tyle godzin musi Tobie zapłacić, oczywiście bez dodatków.

J

Definitywnie nie polecam. Wysyłają ludzi wiadomo własnym transportem mega daleko - człowiek przyjeżdża i co? I okazuje się że praca na 5godzin i panom dziękujemy. Nie zwraca się ani za paliwo ani za jedzenie. To jest normalna niby szanujaca się agencja? Pani, która odpowiada za rekrutację nie powinna się tym zajmowac,poniewaz ona (usunięte przez administratora) wie. Nie wie ani na jaki czas ani o warunkach - NIC KOMPLETNIE NIC. NAJGORSZA AGENCJA.

Oszukany2019

Ta firma to (usunięte przez administratora) sprowadzaja ludzi do Austrii po czym okazuje się ze nie ma pracy. Druzyna stawia sie na 7 rano do pracy na budowie a tam cisza. O 10.00 ktoś w koncu przyjezdza i mowi ze ich nie potrzebuje! OSTRZEGAM OSTRZEGAM. Tylko na koszty narażaja czlowieka a potem siedzenie i czekanie a pracy dalej nie ma! Nie polecam! Szczerze odradzam!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HOGO GmbH? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Oszukany2019

(usunięte przez administratora) OSTRZEGAM! Ściągaja ludzi do Austrii obiecują gruszki na wierzbie po czym roboty jest na kilka godzin a ludzie tam siedzą juz tydzień! Każą na 7 rano być w poniedziałek na budowie a tam o 10.00 nikogo! SZOK! Tylko czlowiek kase stracił na takich oszustach! OSTRZEGAM!

marek

A pokoje ile osobowe? Ile moze elektryk z doswiadczeniem zarobić? Ang komunikatywnie niemiecki w trakcie nauki .I czy za dojazdy do pracy jak ma sie swoje auto zwracacie? Praca na umowe austriacka?

Aktualność
Dorota

@Jacek, a Ty pracujesz lub chciałbyś pracować w HOGO GmbH? @ŁUKASZ, długo pracowałeś w HOGO GmbH? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? @Agnieszka, po Twoich wypowiedziach wnoszę, że jesteś pracownikiem HOGO GmbH. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie?

Agnieszka
@Dorota

Witam na dzien dzisiejsz zatrudniamy ponat 1600 pracownikow. Posiadamy wiele ofert pracy. -produkcja 1400€-1900€ netto (za 160 godzin pracy) na terenie calej Austri -pomocnik budowlany 1800€-1900€ netto -spawacze Mig /Wig/Tig/ 1900€ -2100€ netto -GWH instalatorzy do 2100€ netto i wiele innych branzy. Kazda branza ma inny KV i inne kwoty . - zapewniamy zakwaterowanie -13 i 14 wyplate Warunkiem podjecia pracy przez nasza firme to -znajomosc jezyka zeby w Jakis sposob sie dogadac -Auto do dyspozycji -doswiadczenie w zawodzie Jezeli Maja Panstwo pytania prosze o kontakt +4366488944160 albo A.Kaczmarczyk@hogo.cc @Pan Lukasz pracowal u nas przez pewien czas niestety zostal zwolniony i on sam dobrze wie z jakiego powodu

Agnieszka

Lukasz nie pograzaj sie . Moze napisz co bylo powodem ze juz u nas nie pracujesz ? Pamietaj ze na wszystko sa dowody. I ze to ja ci wszystko zalatwialam.

Jacek

Świetna firma i pewnie mozliwości niektórych osób nie dają szans na pracę!!

Dorota

@AGNIESZKA, wypowiadasz się w tym wątku, więc wnioskuję, że jesteś pracownikiem firmy. Może mogłabyś dodać kilka słów na temat zatrudnienia w firmie? Czy są obecnie przyjęcia do firmy, jakich kwalifikacji pracodawca wymaga od pracownika i jakie proponuje warunki? Czy atmosfera w pracy jest przyjazna dla pracownika? Czekam na Twoją obiektywną opinię.

AGNIESZKA

Witam chciala bym pare nie prawdziwych informacji sprostowac: 1)Wyplaty sa zawsze wysylane w teminie a nawet przed 14-15 kazdego miesiaca. Kiedy to panstwo otrzymujecie zalezy od konta jakie posiadacie .Jezeli jest to konto polskie walutowe przelew trwa do 3 dni roboczych od daty przelewu. 2)Obowiazkiem pracownika jest dostarczenie podpisanych kart godzinowych do 5 kazdego miesiaca .Jezeli karty nie sa w terminie wyslane albo ich brakuje nastepuje opoznienie z naliczaniem pienedzy. Karty godzinowe powino sie dostarczac osobiscie do firmy.U nas tagze za pomoca Maila . 3)Firma nie placi za dojazdy pracownika do pracy . 4)Kazdy pracownik dostaje meldunek w Austrii. Od tego momentu przyslujuja mu takie same prawa socialne kak kazdemu jednemu obywatelowi tego kraju. 5) Chorobowe nie chroni przed zwolnieniem z pracy. 6)Placimy wedlog KV. Wiec nie ma mowy o oszustwie . 7)Na produkcji ,magazynach nie ma diet. 8)Zakwaterowanie to nie piecio gwiazdkowy hotel. Dziekuje

Dorota

@Arek, czemu uważasz, że nie możesz awansować? Jeśli masz odpowiednie wykształcenie i predyspozycje próbuj piąć się po szczeblach kariery. Trzeba w siebie wierzyć. Piszesz, że jesteś zadowolony z atmosfery w pracy. To bardzo ważne, dzięki dobrym stosunkom w pracy chętnie wykonuje się swoje obowiązki. Dodaj więcej szczegółów na temat Twoich obowiązków i jakie dodatki do pensji proponuje pracodawca? Twoja opinia będzie bardzo ważna.

Dorota

Do@Jarek, piszesz, że firma jest świetnym pracodawcą. Mógłbyś rozwinąć ten temat? Jak oceniasz warunki oferowane Ci przez tego pracodawcę? No i atmosfera w pracy to sprawa kluczowa. Proszę o jakieś informacje!

Arek
@Dorota

Firma ok, ja jestem zadowolony, atmosfera spoko, na początek może być, ale kariery się tu nie zrobi :)

Jarek

Firma jest świetnym pracodawcą a tu konkurencja na forum pisze?

Dorota

@anonymous Z jakiego konkretnie powodu polecasz pracę w firmie HOGO? Na pewno wiele użytkowników potrzebuje takich informacji, więc chcę Cię prosić o jedno. Napisz proszę co takiego w firmie jest, że jest Twoim zdaniem godna polecenia?

spoko firma

Polecam!

Dorota

@Jacek Oszczędźmy sobie słownictwa potocznie uważanego za wulgarne. @jan Mówienie w taki sposób, gdzie każdy pracownik wie o, kim mowa (mimo tego że Twoje słowa są pozytywne) niestety jest wbrew regulaminowi. @Slawek Jak wyżej - powstrzymajmy się od wymieniania imion. Co do Twojej wypowiedzi. Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy jesteś zadowolony z tego, jaki pakiet socjalny oferuje Ci firma HOGO GmbH? Będzie to bardzo cenna informacja dla każdego kto tutaj zajrzy.

jan

Pani karolina bardzo uprzejma

Zostaw merytoryczną opinię o HOGO GmbH - Wels

• Jak się pracuje w HOGO GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy HOGO GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOGO GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HOGO GmbH