HOGO GmbH

Filtruj opinie po kryteriach:

marek
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

A pokoje ile osobowe? Ile moze elektryk z doswiadczeniem zarobić? Ang komunikatywnie niemiecki w trakcie nauki .I czy za dojazdy do pracy jak ma sie swoje auto zwracacie? Praca na umowe austriacka?

asd
 Opinia

Jakie warunki mieszkaniowe? I bez cfaniactwa typu "to nie hotel 5 *" bo tu nikt o taki nie pyta, konkretnie :mieszkania, domki, bungale? Pokoje do wyboru 1,2 osobowe czy z automatu kilku osobowe? Kwatera darmowa czy sie placi jak tak to ile?

Agnieszka Hogo
@asd 08.10.2018 22:57

Witam Pokoje jedno osobowe , pensjonaty, hotele robotnicze .My jako Firma oplacamy zakwaterowanie

Pracodawca

@asd 08.10.2018 22:57

jezeli chodzi o cwaniakowanie musial by sie Pan / Pani samemu przekonac co niestety nasi rodacy potrafia .Przykre ale niestety prawdziwe

Pracodawca

Aktualność
 Opinia

@Jacek, a Ty pracujesz lub chciałbyś pracować w HOGO GmbH? @ŁUKASZ, długo pracowałeś w HOGO GmbH? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? @Agnieszka, po Twoich wypowiedziach wnoszę, że jesteś pracownikiem HOGO GmbH. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie?

Agnieszka
@Dorota 17.07.2018 15:37

Witam na dzien dzisiejsz zatrudniamy ponat 1600 pracownikow. Posiadamy wiele ofert pracy. -produkcja 1400€-1900€ netto (za 160 godzin pracy) na terenie calej Austri -pomocnik budowlany 1800€-1900€ netto -spawacze Mig /Wig/Tig/ 1900€ -2100€ netto -GWH instalatorzy do 2100€ netto i wiele innych branzy. Kazda branza ma inny KV i inne kwoty . - zapewniamy zakwaterowanie -13 i 14 wyplate Warunkiem podjecia pracy przez nasza firme to -znajomosc jezyka zeby w Jakis sposob sie dogadac -Auto do dyspozycji -doswiadczenie w zawodzie Jezeli Maja Panstwo pytania prosze o kontakt +4366488944160 albo A.Kaczmarczyk@hogo.cc @Pan Lukasz pracowal u nas przez pewien czas niestety zostal zwolniony i on sam dobrze wie z jakiego powodu

ŁUKASZ
 Opinia

ŁUKASZ lukaszkulczycki78@gmail.com Proszę napisac udostepnie paski z wyplaty oraz zdjęcia mieszkań . NIE POLECAM ODRADZAM.

Agnieszka
@ŁUKASZ 15.07.2018 11:15

Lukasz nie pograzaj sie . Moze napisz co bylo powodem ze juz u nas nie pracujesz ? Pamietaj ze na wszystko sa dowody. I ze to ja ci wszystko zalatwialam.

Jacek
 Opinia

Świetna firma i pewnie mozliwości niektórych osób nie dają szans na pracę!!

Opinia

@AGNIESZKA, wypowiadasz się w tym wątku, więc wnioskuję, że jesteś pracownikiem firmy. Może mogłabyś dodać kilka słów na temat zatrudnienia w firmie? Czy są obecnie przyjęcia do firmy, jakich kwalifikacji pracodawca wymaga od pracownika i jakie proponuje warunki? Czy atmosfera w pracy jest przyjazna dla pracownika? Czekam na Twoją obiektywną opinię.

AGNIESZKA
 Opinia

Witam chciala bym pare nie prawdziwych informacji sprostowac: 1)Wyplaty sa zawsze wysylane w teminie a nawet przed 14-15 kazdego miesiaca. Kiedy to panstwo otrzymujecie zalezy od konta jakie posiadacie .Jezeli jest to konto polskie walutowe przelew trwa do 3 dni roboczych od daty przelewu. 2)Obowiazkiem pracownika jest dostarczenie podpisanych kart godzinowych do 5 kazdego miesiaca .Jezeli karty nie sa w terminie wyslane albo ich brakuje nastepuje opoznienie z naliczaniem pienedzy. Karty godzinowe powino sie dostarczac osobiscie do firmy.U nas tagze za pomoca Maila . 3)Firma nie placi za dojazdy pracownika do pracy . 4)Kazdy pracownik dostaje meldunek w Austrii. Od tego momentu przyslujuja mu takie same prawa socialne kak kazdemu jednemu obywatelowi tego kraju. 5) Chorobowe nie chroni przed zwolnieniem z pracy. 6)Placimy wedlog KV. Wiec nie ma mowy o oszustwie . 7)Na produkcji ,magazynach nie ma diet. 8)Zakwaterowanie to nie piecio gwiazdkowy hotel. Dziekuje

Opinia

@Arek, czemu uważasz, że nie możesz awansować? Jeśli masz odpowiednie wykształcenie i predyspozycje próbuj piąć się po szczeblach kariery. Trzeba w siebie wierzyć. Piszesz, że jesteś zadowolony z atmosfery w pracy. To bardzo ważne, dzięki dobrym stosunkom w pracy chętnie wykonuje się swoje obowiązki. Dodaj więcej szczegółów na temat Twoich obowiązków i jakie dodatki do pensji proponuje pracodawca? Twoja opinia będzie bardzo ważna.

Opinia

Do@Jarek, piszesz, że firma jest świetnym pracodawcą. Mógłbyś rozwinąć ten temat? Jak oceniasz warunki oferowane Ci przez tego pracodawcę? No i atmosfera w pracy to sprawa kluczowa. Proszę o jakieś informacje!

Arek
@Dorota 27.05.2018 16:51

Firma ok, ja jestem zadowolony, atmosfera spoko, na początek może być, ale kariery się tu nie zrobi :)

Jarek
 Opinia

Firma jest świetnym pracodawcą a tu konkurencja na forum pisze?

Opinia

@anonymous Z jakiego konkretnie powodu polecasz pracę w firmie HOGO? Na pewno wiele użytkowników potrzebuje takich informacji, więc chcę Cię prosić o jedno. Napisz proszę co takiego w firmie jest, że jest Twoim zdaniem godna polecenia?

anonymous

spoko firma

anonymous

Polecam!

Opinia

@Jacek Oszczędźmy sobie słownictwa potocznie uważanego za wulgarne. @jan Mówienie w taki sposób, gdzie każdy pracownik wie o, kim mowa (mimo tego że Twoje słowa są pozytywne) niestety jest wbrew regulaminowi. @Slawek Jak wyżej - powstrzymajmy się od wymieniania imion. Co do Twojej wypowiedzi. Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy jesteś zadowolony z tego, jaki pakiet socjalny oferuje Ci firma HOGO GmbH? Będzie to bardzo cenna informacja dla każdego kto tutaj zajrzy.

jan

Pani karolina bardzo uprzejma

Jacek
 Opinia

Zaiebista firma dla matolow

Slawek
 Opinia

Polecam.Trzeba znac jezyk i posiadac Auto.Firma ok dziewczyny to znaczy Aga i Karolina bardzo przyjemne i mile. Kasa na czas .Pracuje tu juz 5 lat w budowlance.

Zostaw opinię o HOGO GmbH - Wels

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOGO GmbH

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Dane kontaktowe

Pracowałeś w tej