4 Dodaj opinię
4 5 41 5 1

Opinie o HOGO GmbH

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w HOGO GmbH?

Nazwa działu: Handlowy

Nowy wpis

Pracodawca

Jeden z moich bylych pracownikow Pan XXX , otrzymal od na zwolnienie dyscyplinarne za niesubordynacje (robil co chcial kiedy chcial, alkohol) mimo ze otrzymal pare upomnien nie dostosowal sie . Niestety bylam zmuszona zwolnic go dyscyplinarnie. Niestety Pan XXX w dniu wczorajszym od godziny 21:07 do godziny 23:29 nie mial nic lepszego do roboty tylko wypisywac nie prawdziwe informacjie na temat naszej Firmy jak i na moj temat . Fakt faktem Pan XXX byl naszym pracownikiem ok 5 miesiecy z przerwami. Firma Hogo jest Austriackim legalnym posrednictwem pracy.Jestesmy 13 lat na Austryjackim rynku pracy i dzialamy na Austriackich zasadach. Pan XXX twierdz ze pracowal u nas po 210 godzin tygodniowo nie prawda i jest to nie relne czasowo. Bulak jest to fundusz Austriacki dla pracownikow zajmujacy sie pracownikam z branzy budowlanej . Do buaku odladane sa pieniazki na urlop i 13 pensie (wakacyjne) naturalnie trzeba jest sobie ten urlop wypracowac wczesniej ) Na turalnie jezeli pracownik zostaje dyscyplinarnie zwolniony przepada mu wakacyjne i swiateczne takie jest prawo austriackie. Kazdy nasz pracownik w brazy budowlane dostaje na dziendobry stawke fachowca u Pana XXX 14,68 € brutto, + dieta ( wszystko jest dokladnie okreslone w prawie pracy a wiec ustawowo ) Podwyzki sa co roku w maju sa one rowniez ustawowe ) Nie odciagamy zadnego podatku koscielnego tak jak wypisuje Pan XXX, odciagany jest tylko podatek dochodowy (ustawowo) i ubezpieczenie socialne . Wszystko jak Najbardziej mozna sprawdzic

Polska Nowy wpis
@HOGO GmbH

W zwiazku z nawiazaniem do dzisiejszej rozmowy smiem twierdzic iz wprowadza pani nie tylko mnie ale i rowniesz wilu nowych pracownikow w blad i dzialjac na niekozysc moja i innych dajac na kontrakcie 14 .68 22diety a po przejsciu w nadgodziny tz ibesztunde stawka za godzine wynosi 14.20 nie ma liczonych 50% tak samo dotyczy sie fajertagi tz SWIETA NIBY SA liczone 100% sadze ze liczy je pani na swoj sposob zeby firma miala lepiej Nie interesuje was doslownie nic tylko mieszkanie i zeby poszli do pracy . Co do alkocholu to swietnie pani zdaje sobie sprawe ze nie zagladam do szklanki i uslyszala to pani nie odemnie ale od judzi z ktorymi jechalem q .

Nowy wpis

@Polska

Panie XXX prosze sprawdzic Pana wydruki i po za tym ja nie jestem ksiegowa i nie ja naliczam wyplaty . Wyplaty Naliczane sa na podstawie godzinowek ktore otrzymujemy od pracownika.Nie stety nie wolno mi umiescic pana paska godzinowego tutaj . Choc chciala bym bardzo jest ochrona danych osobowych . Bardzo chetnie bym panu udowodnila ze wypisuje pan bzdury. To co pan sadzi jest dla mnie malo istotne licza sie fakty a nie Pana domyslenia. Mala prozba zamiast robic szum niech pan podejdzie do jakiegos biura rachungowego i sprawdzi co stoi na pana pasku z wyplaty. Ewentualnie moze sie pan zglosic AK sprawdzaja za darmo bez oplat.Jeszcze jedna nie jestem wlascicielem firmy Hogo tylko jej pracownikiem!!!!

Ja

A pracownik magazynu też do 15 powinien otrzymać wynagrodzenie?

TakNie

Co jaki okres czasu w HOGO GmbH można ubiegać się o podwyżkę?

huzar
@Pytanie

Na podwyżkę trzeba zasłużyć. Trzeba znać język niemiecki, solidnie pracować bez żadnego chorobowego, przede wszystkim wydajnie. Jaką dostaniesz podwyżkę zależy też od doświadczenia. Ogólnie mówiąc na podwyżkę trzeba sobie zasłużyć.

@Pytanie

Witam! Na podwyżkę trzeba sobie zasłużyć. Udowodnić pracodawcy że się zasluguje na podwyżkę. Zależy to przede wszystkim od umiejętności, doświadczenia, posiadanej wiedzy. Znać język niemiecki komunikatywnie, pracować solidnie i jak najmniej chorować, albo wcale nie chorować. Trzeba być precyzyjnym w pracy, nie obijać się tylko robić wszystko jak najlepiej, dokładnie i sprawnie. Po tym wszystkim zadaj sobie pytanie: CZY ABY NA PEWNO ZASŁUGUJĘ NA PODWYŻKĘ?

Paweł
@Marko

Skoro obowiązkowym kryterium przed otrzymaniem ewentualnej podwyżki jest znajomość języka niemieckiego, to chciałbym ustalić, czy firma dofinansowuje kursy dla osób, które chciałyby uczyć się tego języka?

@Paweł

Witam! Niestety firma nie jest od tego żeby finansować naukę języka niemieckiego. Potrzebni są pracownicy którzy znają niemiecki na poziomie komunikatywnym.

Paweł
@Marko

Dzięki za odpowiedź. A co w przypadku kiedy osoba chętna do pracy niestety nie potrafi komunikować się w języku niemieckim? Ma ona jakiekolwiek szanse na to, aby pracować wydajnie za pośrednictwem tego pracodawcy? Daj znać, proszę, jak to wygląda.

Nazwa działu: Handlowy
@Paweł

To ta osoba powinna szukać takiego pracodawcy,który nie wymaga komunikacji w języku niemieckim.

asd

Jakie warunki mieszkaniowe? I bez cfaniactwa typu "to nie hotel 5 *" bo tu nikt o taki nie pyta, konkretnie :mieszkania, domki, bungale? Pokoje do wyboru 1,2 osobowe czy z automatu kilku osobowe? Kwatera darmowa czy sie placi jak tak to ile?

Agnieszka Hogo
@asd

Witam Pokoje jedno osobowe , pensjonaty, hotele robotnicze .My jako Firma oplacamy zakwaterowanie

Tak2Nie1

@asd

jezeli chodzi o cwaniakowanie musial by sie Pan / Pani samemu przekonac co niestety nasi rodacy potrafia .Przykre ale niestety prawdziwe

Tak1Nie
pawel
@asd

witam nie polecam hotel w walldzel i haus majstra gabora

opole
@HOGO GmbH

Niestety prawda.

Nikt
 Rekomendacja

Zatrudniają team do pracy na budowie po czym okazuje sie ze po jednym dniu budowa sie konczy i pracy dalej nie mają i siedzisz i czekasz. Z prawie tygodnia pobytu przepracowanych doslownie kilka godzin..masakra! Odradzam i nie polecam

Ktoś
@Nikt

W umowie o pracę musi pisać ile godzin firma zapewnia tygodniowo. I tyle godzin musi Tobie zapłacić, oczywiście bez dodatków.

J

Definitywnie nie polecam. Wysyłają ludzi wiadomo własnym transportem mega daleko - człowiek przyjeżdża i co? I okazuje się że praca na 5godzin i panom dziękujemy. Nie zwraca się ani za paliwo ani za jedzenie. To jest normalna niby szanujaca się agencja? Pani, która odpowiada za rekrutację nie powinna się tym zajmowac,poniewaz ona (usunięte przez administratora) wie. Nie wie ani na jaki czas ani o warunkach - NIC KOMPLETNIE NIC. NAJGORSZA AGENCJA.

Oszukany2019

Ta firma to (usunięte przez administratora) sprowadzaja ludzi do Austrii po czym okazuje się ze nie ma pracy. Druzyna stawia sie na 7 rano do pracy na budowie a tam cisza. O 10.00 ktoś w koncu przyjezdza i mowi ze ich nie potrzebuje! OSTRZEGAM OSTRZEGAM. Tylko na koszty narażaja czlowieka a potem siedzenie i czekanie a pracy dalej nie ma! Nie polecam! Szczerze odradzam!

Oszukany2019

(usunięte przez administratora) OSTRZEGAM! Ściągaja ludzi do Austrii obiecują gruszki na wierzbie po czym roboty jest na kilka godzin a ludzie tam siedzą juz tydzień! Każą na 7 rano być w poniedziałek na budowie a tam o 10.00 nikogo! SZOK! Tylko czlowiek kase stracił na takich oszustach! OSTRZEGAM!

marek
Nazwa działu: Marketing

A pokoje ile osobowe? Ile moze elektryk z doswiadczeniem zarobić? Ang komunikatywnie niemiecki w trakcie nauki .I czy za dojazdy do pracy jak ma sie swoje auto zwracacie? Praca na umowe austriacka?

TakNie4

Aktualność
Tak1Nie
Dorota

@Jacek, a Ty pracujesz lub chciałbyś pracować w HOGO GmbH? @ŁUKASZ, długo pracowałeś w HOGO GmbH? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? @Agnieszka, po Twoich wypowiedziach wnoszę, że jesteś pracownikiem HOGO GmbH. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie?

Agnieszka
@Dorota

Witam na dzien dzisiejsz zatrudniamy ponat 1600 pracownikow. Posiadamy wiele ofert pracy. -produkcja 1400€-1900€ netto (za 160 godzin pracy) na terenie calej Austri -pomocnik budowlany 1800€-1900€ netto -spawacze Mig /Wig/Tig/ 1900€ -2100€ netto -GWH instalatorzy do 2100€ netto i wiele innych branzy. Kazda branza ma inny KV i inne kwoty . - zapewniamy zakwaterowanie -13 i 14 wyplate Warunkiem podjecia pracy przez nasza firme to -znajomosc jezyka zeby w Jakis sposob sie dogadac -Auto do dyspozycji -doswiadczenie w zawodzie Jezeli Maja Panstwo pytania prosze o kontakt +4366488944160 albo A.Kaczmarczyk@hogo.cc @Pan Lukasz pracowal u nas przez pewien czas niestety zostal zwolniony i on sam dobrze wie z jakiego powodu

ŁUKASZ

ŁUKASZ lukaszkulczycki78@gmail.com Proszę napisac udostepnie paski z wyplaty oraz zdjęcia mieszkań . NIE POLECAM ODRADZAM.

Tak7Nie
Agnieszka
@ŁUKASZ

Lukasz nie pograzaj sie . Moze napisz co bylo powodem ze juz u nas nie pracujesz ? Pamietaj ze na wszystko sa dowody. I ze to ja ci wszystko zalatwialam.

Jacek

Świetna firma i pewnie mozliwości niektórych osób nie dają szans na pracę!!

Dorota

@AGNIESZKA, wypowiadasz się w tym wątku, więc wnioskuję, że jesteś pracownikiem firmy. Może mogłabyś dodać kilka słów na temat zatrudnienia w firmie? Czy są obecnie przyjęcia do firmy, jakich kwalifikacji pracodawca wymaga od pracownika i jakie proponuje warunki? Czy atmosfera w pracy jest przyjazna dla pracownika? Czekam na Twoją obiektywną opinię.

AGNIESZKA

Witam chciala bym pare nie prawdziwych informacji sprostowac: 1)Wyplaty sa zawsze wysylane w teminie a nawet przed 14-15 kazdego miesiaca. Kiedy to panstwo otrzymujecie zalezy od konta jakie posiadacie .Jezeli jest to konto polskie walutowe przelew trwa do 3 dni roboczych od daty przelewu. 2)Obowiazkiem pracownika jest dostarczenie podpisanych kart godzinowych do 5 kazdego miesiaca .Jezeli karty nie sa w terminie wyslane albo ich brakuje nastepuje opoznienie z naliczaniem pienedzy. Karty godzinowe powino sie dostarczac osobiscie do firmy.U nas tagze za pomoca Maila . 3)Firma nie placi za dojazdy pracownika do pracy . 4)Kazdy pracownik dostaje meldunek w Austrii. Od tego momentu przyslujuja mu takie same prawa socialne kak kazdemu jednemu obywatelowi tego kraju. 5) Chorobowe nie chroni przed zwolnieniem z pracy. 6)Placimy wedlog KV. Wiec nie ma mowy o oszustwie . 7)Na produkcji ,magazynach nie ma diet. 8)Zakwaterowanie to nie piecio gwiazdkowy hotel. Dziekuje

Dorota

@Arek, czemu uważasz, że nie możesz awansować? Jeśli masz odpowiednie wykształcenie i predyspozycje próbuj piąć się po szczeblach kariery. Trzeba w siebie wierzyć. Piszesz, że jesteś zadowolony z atmosfery w pracy. To bardzo ważne, dzięki dobrym stosunkom w pracy chętnie wykonuje się swoje obowiązki. Dodaj więcej szczegółów na temat Twoich obowiązków i jakie dodatki do pensji proponuje pracodawca? Twoja opinia będzie bardzo ważna.

Dorota

Do@Jarek, piszesz, że firma jest świetnym pracodawcą. Mógłbyś rozwinąć ten temat? Jak oceniasz warunki oferowane Ci przez tego pracodawcę? No i atmosfera w pracy to sprawa kluczowa. Proszę o jakieś informacje!

Arek
@Dorota

Firma ok, ja jestem zadowolony, atmosfera spoko, na początek może być, ale kariery się tu nie zrobi :)

Jarek

Firma jest świetnym pracodawcą a tu konkurencja na forum pisze?

Dorota

@anonymous Z jakiego konkretnie powodu polecasz pracę w firmie HOGO? Na pewno wiele użytkowników potrzebuje takich informacji, więc chcę Cię prosić o jedno. Napisz proszę co takiego w firmie jest, że jest Twoim zdaniem godna polecenia?

TakNie1

anonymous

spoko firma

anonymous

Polecam!

Dorota

@Jacek Oszczędźmy sobie słownictwa potocznie uważanego za wulgarne. @jan Mówienie w taki sposób, gdzie każdy pracownik wie o, kim mowa (mimo tego że Twoje słowa są pozytywne) niestety jest wbrew regulaminowi. @Slawek Jak wyżej - powstrzymajmy się od wymieniania imion. Co do Twojej wypowiedzi. Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy jesteś zadowolony z tego, jaki pakiet socjalny oferuje Ci firma HOGO GmbH? Będzie to bardzo cenna informacja dla każdego kto tutaj zajrzy.

jan

Pani karolina bardzo uprzejma

Tak2Nie

Jacek

Zaiebista firma dla matolow

Slawek

Polecam.Trzeba znac jezyk i posiadac Auto.Firma ok dziewczyny to znaczy Aga i Karolina bardzo przyjemne i mile. Kasa na czas .Pracuje tu juz 5 lat w budowlance.

Zostaw opinię o HOGO GmbH - Wels

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie