HOGO GmbH

Dodaj opinię

Historia powstania Firmy

Historia powstania Firmy

 Firma HOGO GmbH została założona w styczniu 2007 r. przez rodziny Holzleitner i Golger. Miały one wizjonerski pomysł- wyróżnić się spośród niezliczonych konkurentów, wysoką dynamiką i ekstremalną szybkością.

Osiągnęliśmy ten cel w siódmym roku naszego istnienia, a marka HOGO stała się jedną z wiodących firm zajmujących się zasobami ludzkimi w regionie.

Jako firma rodzinna wiemy, że największą wartością są nasi partnerzy i pracownicy. Tylko zadowoleni pracownicy wykonują swoją pracę z przyjemnością i zaangażowaniem. Wyznajemy, bowiem zasadę, że wzajemny szacunek i uznanie są najważniejsze.

Komunikujemy się z naszymi klientami na równych zasadach i staramy się zapewnić optymalne usługi nawet dla bardzo indywidualnych potrzeb, które zdarzają się bardzo często.

Firma HOGO nadal będzie się dynamicznie rozwijać. Coraz więcej renomowanych firm polega na szerokim spektrum usług i cieszy się wysokim poziomem bezpieczeństwa we współpracy.


www.hogo.cc

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Dane kontaktowe

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!