Opinie o Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda w Tarnów

Klient

Dzisiaj 15.08.2022r.odwiedziliśmy stacje paliw Valdi w Busku-Zdroju i byliśmy bardzo nie miło zaskoczeni, ponieważ na zmianie była tylko jedna kobieta, która musiała robić wszystko sama.Ona nic się nie żaliła, tylko z uśmiechem nalała nam paliwa, a chwilę przedtem innemu klientowi robila hot dogi, to jest nieludzkie, wyzysk w biały dzień.Pozdrawiam

Jacek
@Klient

To prawda tam wszyscy muszą robić wszystko (hot-dogi a zaraz tankowanie),a już żeby panie musiały tankować paliwo klientom to szczyt chamstwa. Ja jako klient zawsze dziękuję panią i sam tankuję. Poprostu wstydził bym się żeby kobiety tankowały mi paliwo żenada.

Mańka Nowy wpis

To jaki jest sekret warunków zatrudnienia kasjerów na stacji, że robią wszystko tak jak piszą klienci i przy tym z uśmiechem pracują? zastanawiam się czy są jakieś lepsze stawki teraz przy tym lub dodatki, nie było o nich mowy w dawniejszych ofertach

Łucja
@Klient

A może to dlatego że było święto była tylko ona? To już pytanie dla pracowników jak grafik ustalają w takie dni.

@Łucja

To nie było żadne święto, tylko zwykły dzień

Kamila
@Klient

A o której to godzinie było? Bo może druga osoba akurat w tym momencie poszła na przerwę?

Jacek Nowy wpis
@Klient

Te nadgodziny faktycznie były płatne do woreczka? Teraz też występują? Nawet jeśli tak to ile z nich mniej więcej wpada? I jak tam stoicie teraz z kasą od nowego roku? Wiem, że pisali o minimalnej, ale nikt do dziś już niczego nie pisał. Szukam roboty w Tarnowie stąd zainteresowanie

Zyta

Praca po 16godzin dziennie za najniższą krajową Wymagania szefa są ogromne a kasa w drugą stronę...

Kamila
@Zyta

co przykładowego przynależy do tych wspomnianych wymagań, że miałyby być tak ogromne? 16 godzin..? opiszesz przykładowy dzień z pracy? codziennie bywało podobnie?

Pracownik Nowy wpis
@Kamila

Praca od 6 rano do 22 około 10-11 dni w miesiącu i uwaga 2700 na rękę ,ewentualne nadgodziny płatne do woreczka ale ja już po 40 i nikt mnie nie chce to tankuje i nie narzekam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Urszula

No ale co zostałeś? i dlaczego szkoda czasu? I jakie problemy niby ma szefostwo?

Barbara

To jak z tymi zarobkami, napisze ktoś konkretnie. Piszecie, że dusigrosz i się tutaj nie dorobisz. A jeśli ktoś nie chce się dorabiać tylko na życie zarobić to jest to w tej firmie możliwe? Jak wyglądają zmiany i grafik? PO ile godzin się pracuje? Możliwe niektóre weekendy wolne?

Grzesiek

Pracodawca dusigrosz Może kiedyś był w porządku ale teraz zwykły dusigrosz nie zarobisz tutaj Chyba że chcesz wegetować jaka to jest firma valihu..

Urszula
@Grzesiek

To ile się tutaj zarabia, że nazywasz pracodawcę "dusigroszem"? Podaj stawkę...

Wiola

Czy pracuję ktoś lub pracował na stacji Valdi 2 jak to wygląda?

Marzena

Czy firma Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda prowadzi obecnie nabór na nowych pracowników? Napiszcie proszę czy można wysyłać aktualnie swoje CV i starać się o pracę w tym miejscu. Byłoby super móc uzyskać informacje na ten temat.

Paula

To z tego co widzę tu są chyba grupki pośród pracowników i nie ma jakiegoś zgrania..

Kazimierz

Witam. Czy Panstwa jest także stacja paliw koło kauflandu Debica?

Mały

Drodzy zainteresowani nie polecam pracy w tej firmie z powodu tego że nie brakuje uczciwych pracodawców i szkoda iść nawet na próbę bo szkoda czasu jeśli ktoś jest zainteresowany szczegulami proszę pisać

Helena
@Mały

@Mały Ja chętnie się dowiem czegoś na temat zatrudnienia w Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda. Byłabym wdzięczna gdybyś rozwinął swoją wypowiedź. Co powiesz odnośnie wynagrodzenia i atmosfery pracy w tej firmie?

Zadowolony

Kolego pija pracownicy z żalu że pracują na czarno kupę godzin

dorotka

Eeeeee.tammm ma waldek myslenie.... czekasz na Przemysłowej zeby obsługa cię obsłużyła więc idzie taki jeden widać że przyy..... ny a wali od niego tak że sam SZYBKO TANKUJESZ I ZA OBSŁUGĘ DZIEKUJESZ!!! MASAAAAKRA!!!!

Grubasek

Firma tragedia nikomu nie polecam kol choz za marne pieniądze pracodawca ciągle obciąża pracowników stosuje mobbing i terroryzuje swoim chamskim zachowaniem.Wtej firmie niczego sie niedorobisz

P.
@Grubasek

A w której się dorobisz ?

@P.

W swojej.

@Grubasek

A miałeś faktycznie tak często kontakt z pracodawcą, że sugerujesz(usunięte przez administratora) bo z tego co wiem, Pracodawca mało kiedy wdaje się w jakiekolwiek rozmowy z pracownikami stacji... co do obciążania pracowników, który prywatny przedsiębiorca tego nie robi? Nie pracowałem w takiej firmie, gdzie nie było by do podpisania odpowiedzialności finansowej... Załóż swoją firmę. Dorób się. Nie wylewaj słabych żali. Powodzenia

@Gość

Rozmawia bo "Miło się rozmawia w gronie wazeliniarzy"

Gumis
@Gość

To pracowales w hu... firmach jak twierdzisz że w każdej firmie obciążają w porządnej firmie to nawet bony na święta dostaniesz i 13 wypłaty

pracownik darmowy

z tego co widze a już tu chwile pracuje to pewnie warunki pracy sie nie polepszą gdyż Pan Wojewoda i jego braciszek nauczyli sie pomiatać pracownikiem jak im pasuje za niedługo sami bedą stali na kasie 24 godziny na dobe bo każdy narzeka i wiem że kilka osób oile nie wszyscy niedługo złożą wypowiedzenie

@pracownik darmowy

Już jest 2019 a oni wciąż nie stoją sami na kasiè

Dawid

@Piotr miałeś okazję tam pracować i dysponujesz merytoryczną wiedzą na temat warunków w tej firmie? Używasz mocnych określeń, rozwiń swoją myśl w bardziej obiektywny sposób. Może jednak da się powiedzieć coś pozytywnego o firmie Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda? Co sądzisz?

@Dawid

Nigdy nie zalegają z wypłatą na konto. Właściciel często wyjeżdża w różne części świata i wtedy jest w miarę spokój, nikt kijem nie zyga.

Tarnowski

Jak tam z zarobkami na stacjach 10 zł za każdą godzinę czy są jakieś czasem dodatki ? i ile godzin w miesiącu z 200 ?czy więcej ?

Gruby2
@Tarnowski

Dodatki są w postaci godzin gdy ktoś zachoruje lub bierze wolne. Gdy słuchasz opiekunów wszystko wygląda normalnie w rzeczywistość jednak jest zupełnie inna, w razie problemów zostajesz sam bez żadnego wsparcia.

L

czy uważasz, że warto podejmować decyzję o podjęciu pracy na podstawie artykuły z gazety? Przyszły pracownik powinien kierować się przede wszystkim wewnętrznymi przekonaniami i wnioskami wyciągniętymi po rozmowie z rekruterem, nie uważasz? Opinie zamieszczone w serwisie także powinny być traktowane jako sugestie - jednak z tym wyjątkiem, że na forum możemy wejść w polemikę z osobami, które takową opinię napisały. W przypadku artykułu rzadko mamy te możliwość a i z pewnością jest ona bardziej problematyczna. Nie neguje treści artykułu ani Twojej wypowiedzi a jedynie zachęcam do refleksji na ten temat.

Boryna

Chcesz być niewolnikiem pracować od poniedziałku do niedzieli po 16 godzin chcesz być poniżany chcesz być obciążony odbijane ci z wypłaty chcesz słyszeć niecenzuralne słowa w twoim kierunku chcesz słyszeć zapier... j twoje stanowisko jest przy tylko przy dystrybutorze jeść kanapki jak na stoliku między dwoma pistoletami do tankowania zatrudnię się na stacji valdi Poszukujemy niewolników najlepiej z bezrobocia by można było wziąć na nich dodatki oczywiście nie dostaniesz ani grosza wszystkie świadczenia treści zabierzemy to jest Atut naszej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda - Tarnów

• Jak się pracuje w Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda?

Zobacz opinie na temat firmy Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda?

Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Przemysłowa 39
    33-100 Tarnów