Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda

Mały

Pali 2 litry więcej ale jeździć nie chce to można uznać za większy problem

Nick
@Mały 11.07.2017 15:33

To ma być opinia o pracodawcy?

Młody

Za duża firma nie wiem co ty wiesz ale napewno nic paliwa cały czas mają z Litwy i Niemiec niewiadomo jakie pochodzenia zapytaj Kierowców z kad wożą paliwa NIE POLECAM UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA

Pan premier

Nie wiem skąd taka informacja, to jest za duża firma żeby mogli handlować lewym paliwem... Z dobrego źródła wiem że 70 % dostaw to Orlen i lotos

MARCIN

NIE POLECAM BARDZO NIEMIŁA WSPÓLPRACA

Cichy

Nie polecam UWAGA

Kierowca

Nie polecam z tego co wiem paliwa z Litwy ładowane po krzakach jakości brak tanio ale do niczego auto pali 2 litry więcej @,

Klient

Uwaga uwaga uwaga ja już tam zatankować miałem przyjemność i niestety auto trzeba było przycholowac do domu a w baku na dnie czarna smoła Nie polecam UWAGA

klient

nie polecam paliwo katastrofa jakość paliwa obsługa i wszystko złe ale nic dziwnego jak ludzie w pracy nie mają dobrych warunków to i pracują jak pracują

pracownik darmowy

z tego co widze a już tu chwile pracuje to pewnie warunki pracy sie nie polepszą gdyż Pan Wojewoda i jego braciszek nauczyli sie pomiatać pracownikiem jak im pasuje za niedługo sami bedą stali na kasie 24 godziny na dobe bo każdy narzeka i wiem że kilka osób oile nie wszyscy niedługo złożą wypowiedzenie

PRACOWNIK1

TAK DOKŁADNIE CO INNE OBIECUJĄ A ZUPEŁNIE INACZEJ JEST NIEEEE POLECAMMM

Zostaw opinię o Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda