Opinie o Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda w Tarnów

counter
2 12 40 5 1
Paula Nowy wpis

To z tego co widzę tu są chyba grupki pośród pracowników i nie ma jakiegoś zgrania..

Kazimierz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.
Klient

Witam. Czy Panstwa jest także stacja paliw koło kauflandu Debica?

Mały Nowy wpis

Drodzy zainteresowani nie polecam pracy w tej firmie z powodu tego że nie brakuje uczciwych pracodawców i szkoda iść nawet na próbę bo szkoda czasu jeśli ktoś jest zainteresowany szczegulami proszę pisać

Helena Nowy wpis
@Mały

@Mały Ja chętnie się dowiem czegoś na temat zatrudnienia w Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda. Byłabym wdzięczna gdybyś rozwinął swoją wypowiedź. Co powiesz odnośnie wynagrodzenia i atmosfery pracy w tej firmie?

Zadowolony

Kolego pija pracownicy z żalu że pracują na czarno kupę godzin

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

dorotka

Eeeeee.tammm ma waldek myslenie.... czekasz na Przemysłowej zeby obsługa cię obsłużyła więc idzie taki jeden widać że przyy..... ny a wali od niego tak że sam SZYBKO TANKUJESZ I ZA OBSŁUGĘ DZIEKUJESZ!!! MASAAAAKRA!!!!

Grubasek

Firma tragedia nikomu nie polecam kol choz za marne pieniądze pracodawca ciągle obciąża pracowników stosuje mobbing i terroryzuje swoim chamskim zachowaniem.Wtej firmie niczego sie niedorobisz

Tak8Nie
P.
@Grubasek

A w której się dorobisz ?

TakNie3

@P.

W swojej.

Tak4Nie
Gość
@Grubasek

A miałeś faktycznie tak często kontakt z pracodawcą, że sugerujesz(usunięte przez administratora) bo z tego co wiem, Pracodawca mało kiedy wdaje się w jakiekolwiek rozmowy z pracownikami stacji... co do obciążania pracowników, który prywatny przedsiębiorca tego nie robi? Nie pracowałem w takiej firmie, gdzie nie było by do podpisania odpowiedzialności finansowej... Załóż swoją firmę. Dorób się. Nie wylewaj słabych żali. Powodzenia

TakNie2
@Gość

Rozmawia bo "Miło się rozmawia w gronie wazeliniarzy"

Gumis
@Gość

To pracowales w hu... firmach jak twierdzisz że w każdej firmie obciążają w porządnej firmie to nawet bony na święta dostaniesz i 13 wypłaty

pracownik darmowy

z tego co widze a już tu chwile pracuje to pewnie warunki pracy sie nie polepszą gdyż Pan Wojewoda i jego braciszek nauczyli sie pomiatać pracownikiem jak im pasuje za niedługo sami bedą stali na kasie 24 godziny na dobe bo każdy narzeka i wiem że kilka osób oile nie wszyscy niedługo złożą wypowiedzenie

Tak8Nie

@pracownik darmowy

Już jest 2019 a oni wciąż nie stoją sami na kasiè

Dawid

@Piotr miałeś okazję tam pracować i dysponujesz merytoryczną wiedzą na temat warunków w tej firmie? Używasz mocnych określeń, rozwiń swoją myśl w bardziej obiektywny sposób. Może jednak da się powiedzieć coś pozytywnego o firmie Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda? Co sądzisz?

Tak1Nie1
@Dawid

Nigdy nie zalegają z wypłatą na konto. Właściciel często wyjeżdża w różne części świata i wtedy jest w miarę spokój, nikt kijem nie zyga.

Tak6Nie
Tarnowski

Jak tam z zarobkami na stacjach 10 zł za każdą godzinę czy są jakieś czasem dodatki ? i ile godzin w miesiącu z 200 ?czy więcej ?

Gruby2
 Rekomendacja
@Tarnowski

Dodatki są w postaci godzin gdy ktoś zachoruje lub bierze wolne. Gdy słuchasz opiekunów wszystko wygląda normalnie w rzeczywistość jednak jest zupełnie inna, w razie problemów zostajesz sam bez żadnego wsparcia.

Tak1Nie
L

czy uważasz, że warto podejmować decyzję o podjęciu pracy na podstawie artykuły z gazety? Przyszły pracownik powinien kierować się przede wszystkim wewnętrznymi przekonaniami i wnioskami wyciągniętymi po rozmowie z rekruterem, nie uważasz? Opinie zamieszczone w serwisie także powinny być traktowane jako sugestie - jednak z tym wyjątkiem, że na forum możemy wejść w polemikę z osobami, które takową opinię napisały. W przypadku artykułu rzadko mamy te możliwość a i z pewnością jest ona bardziej problematyczna. Nie neguje treści artykułu ani Twojej wypowiedzi a jedynie zachęcam do refleksji na ten temat.

Boryna

Chcesz być niewolnikiem pracować od poniedziałku do niedzieli po 16 godzin chcesz być poniżany chcesz być obciążony odbijane ci z wypłaty chcesz słyszeć niecenzuralne słowa w twoim kierunku chcesz słyszeć zapier... j twoje stanowisko jest przy tylko przy dystrybutorze jeść kanapki jak na stoliku między dwoma pistoletami do tankowania zatrudnię się na stacji valdi Poszukujemy niewolników najlepiej z bezrobocia by można było wziąć na nich dodatki oczywiście nie dostaniesz ani grosza wszystkie świadczenia treści zabierzemy to jest Atut naszej firmy

Tak13Nie
Juz

To nie pracodawca to oszust obciaza za byle co i szuka darmowych pracownikow z Urzędu Pracy przyjmuje wszystkich nawet cukrzyka co widok ledwo na nogach stoi i kilka razy już zasnął

Tak6Nie
Gruby

Nie nie polecam tego Pracodawcy to co piszą wszystko prawdę (usunięte przez administratora)

Tak9Nie
Adamos

W umowie wypisuje, że pracownik pracuje 8h dziennie, wynagrodzenie 2100 brutto, w rzeczywistości pracuje się po 16 godzin od 6 rano do 22. Płaci 10zł na godzinę na konto wypłaca minimalną po kilku dniach w woreczkach przywozi osoba z biura i omijając podatek wypłaca nadwyźke minimalnej krajowej.

Tak23Nie

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Tak3Nie

Kwachu
@Administrator

Porażka, nie polecam. Pracowałem u nich i odradzam.

Piotr
@Administrator

Zdecydowanie odradzam. Oszukują ludzi.

Tak9Nie

Pan premier

Nie wiem skąd taka informacja, to jest za duża firma żeby mogli handlować lewym paliwem... Z dobrego źródła wiem że 70 % dostaw to Orlen i lotos

Tak3Nie1

Henryk
@Pan premier

Ale tutaj nie oceniamy handlu paliwami tylko opinie o pracodawcy. Dawanie pracownikom najniższej krajowej na umowie a reszta pod stołem, to u nich standard. Wykorzystywanie na maksa. Nie polecam.

Tak6Nie1

Czy warto zainteresować się firmą Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda jako pracodawcą?

Tak2Nie4

DW
@Administrator

PRACOWAŁEM TAM TRZYMAJ SIE Z DALEKA!!!!

Tak11Nie1
Były klient

Nie polecam brak zasad w handlu z klientami oszustwa to jego drugie oblicze nie radzę z tymi oszustami handlować OSTRZEGAM bardzo mocno

Tak7Nie1

Mały

Pali 2 litry więcej ale jeździć nie chce to można uznać za większy problem

Tak3Nie1

Nick
@Mały

To ma być opinia o pracodawcy?

Młody

Za duża firma nie wiem co ty wiesz ale napewno nic paliwa cały czas mają z Litwy i Niemiec niewiadomo jakie pochodzenia zapytaj Kierowców z kad wożą paliwa NIE POLECAM UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda
2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przemysłowa 39