Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda

Tarnów

Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda
2 6

Opinie o Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dawid

@Piotr miałeś okazję tam pracować i dysponujesz merytoryczną wiedzą na temat warunków w tej firmie? Używasz mocnych określeń, rozwiń swoją myśl w bardziej obiektywny sposób. Może jednak da się powiedzieć coś pozytywnego o firmie Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda? Co sądzisz?

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Piotr
@Administrator 14.04.2018 09:09

Zdecydowanie odradzam. Oszukują ludzi.

Pan premier

Nie wiem skąd taka informacja, to jest za duża firma żeby mogli handlować lewym paliwem... Z dobrego źródła wiem że 70 % dostaw to Orlen i lotos

Henryk
@Pan premier 24.08.2017 22:42

Ale tutaj nie oceniamy handlu paliwami tylko opinie o pracodawcy. Dawanie pracownikom najniższej krajowej na umowie a reszta pod stołem, to u nich standard. Wykorzystywanie na maksa. Nie polecam.

Czy warto zainteresować się firmą Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda jako pracodawcą?

DW
@Administrator 24.02.2018 11:46

PRACOWAŁEM TAM TRZYMAJ SIE Z DALEKA!!!!

Były klient

Nie polecam brak zasad w handlu z klientami oszustwa to jego drugie oblicze nie radzę z tymi oszustami handlować OSTRZEGAM bardzo mocno

Mały

Pali 2 litry więcej ale jeździć nie chce to można uznać za większy problem

Nick
@Mały 11.07.2017 15:33

To ma być opinia o pracodawcy?

Młody

Za duża firma nie wiem co ty wiesz ale napewno nic paliwa cały czas mają z Litwy i Niemiec niewiadomo jakie pochodzenia zapytaj Kierowców z kad wożą paliwa NIE POLECAM UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA

MARCIN

NIE POLECAM BARDZO NIEMIŁA WSPÓLPRACA

Cichy

Nie polecam UWAGA

Kierowca

Nie polecam z tego co wiem paliwa z Litwy ładowane po krzakach jakości brak tanio ale do niczego auto pali 2 litry więcej @,

Klient

Uwaga uwaga uwaga ja już tam zatankować miałem przyjemność i niestety auto trzeba było przycholowac do domu a w baku na dnie czarna smoła Nie polecam UWAGA

klient

nie polecam paliwo katastrofa jakość paliwa obsługa i wszystko złe ale nic dziwnego jak ludzie w pracy nie mają dobrych warunków to i pracują jak pracują

pracownik darmowy

z tego co widze a już tu chwile pracuje to pewnie warunki pracy sie nie polepszą gdyż Pan Wojewoda i jego braciszek nauczyli sie pomiatać pracownikiem jak im pasuje za niedługo sami bedą stali na kasie 24 godziny na dobe bo każdy narzeka i wiem że kilka osób oile nie wszyscy niedługo złożą wypowiedzenie

PRACOWNIK1

TAK DOKŁADNIE CO INNE OBIECUJĄ A ZUPEŁNIE INACZEJ JEST NIEEEE POLECAMMM

Zostaw opinię o Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valdi 2 FHU Dorota i Waldemar Wojewoda