Firma Hydrauliczna KOCIK

Tarnów

Opinie o Firma Hydrauliczna KOCIK

obserwator

usługi bardzo drogie, lekceważące podejście do klienta, zwłaszcza przez ,,Panie'' odbierające telefony na biurze, a które śmią nazywać swoje podejście do klienta jako profesjonalne

BOK
@obserwator 26.05.2017 11:51

Witam Mając na uwadze dobro i zadowolenie naszych klientów prosimy o kontakt z biurem naszej firmy w celu wyjasnienia zaistniałej sytuacji.

burzwa

a moje doświadczenia są zupełnie inne, wszystko w porządku może jedynie to, że raz się zpóźnili 20 min.-

Klientka123

Niestety bylam klientem ... mowie "niestety" poniewaz to niepowazna firma. Umawiaja sie, znikaja, przestaja odbierac telefony. Bardzo lekcewazace podejscie do klienta. Nie polecam.

Zostaw opinię o Firma Hydrauliczna KOCIK - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Hydrauliczna KOCIK