Opinie o Firma Hydrauliczna Kocik Sylwester w Tarnów

2 2 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Romek Nowy wpis

To jest forum pracownicze a nie dla klientów. Może ktoś podpowie mi czy firma potrzebuje pracowników?

Administrator Nowy wpis

Posiadasz bieżące informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Firma Hydrauliczna Kocik Sylwester? Twoja opinia może okazać się cenna.

d

chciałam zgłosić awarie kranu i cóż w sobote awari mieć nie można /należy podłożyć miske tam gdzie cieknie/

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Firma Hydrauliczna KOCIK? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

obserwator

usługi bardzo drogie, lekceważące podejście do klienta, zwłaszcza przez ,,Panie'' odbierające telefony na biurze, a które śmią nazywać swoje podejście do klienta jako profesjonalne

BOK
@obserwator

Witam Mając na uwadze dobro i zadowolenie naszych klientów prosimy o kontakt z biurem naszej firmy w celu wyjasnienia zaistniałej sytuacji.

burzwa

a moje doświadczenia są zupełnie inne, wszystko w porządku może jedynie to, że raz się zpóźnili 20 min.-

Tak3Nie

Klientka123

Niestety bylam klientem ... mowie "niestety" poniewaz to niepowazna firma. Umawiaja sie, znikaja, przestaja odbierac telefony. Bardzo lekcewazace podejscie do klienta. Nie polecam.

Tak15Nie

Jalu62 Nowy wpis
@Klientka123

tak nie profesjonalnej firmy (monterów) i lekceważenia (biuro) długo szukać; części 2x droższe niż można kupić na allegro, arogancka obsługa, kwoty za usługę z sufitu - za każdym razem inne z tendencją 50% wyższe, myślę żeby zniechęcić bo widzą że wiem czego chce - usługa banalna.....

TakNie

Zostaw opinię o Firma Hydrauliczna Kocik Sylwester - Tarnów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad