Opinie o Rohrbogen Sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rohrbogen Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rohrbogen Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rohrbogen Sp. z o.o. w Radom

jabu14

następni rozsądni wieją,,,,,oprócz soboty rano będzie praca na 2 zmianie w sobotę za dzień wolny na tygodniu,,,,,,ciekawe co na to kodeks pracy...p,G,,,mówi że jak komuś nie te tego to niech się zwolni......mobing

Kiero
@jabu14

Przez gebe nie będzie już nikogo w Firmie. Każdy ucieka a on myśli że znajdzie sobie od ręki wykwalifikowanych pracowników. Powodzenia

@jabu14

A gebels sam powiedział że jeżeli jest dzień wolny na tygodniu to za sobotę czy niedziele nie ma obowiązku płacić 50 cz 100

Torpeda

Jedna z gorszych jak nienajgorszych firm w radomiu... Dyrekcja nie ma żadnego poszanowania dla pracowników. Znęcają sie psychicznie wprowadzając tym fatalną atmosferę.

Szary Robak
@Torpeda

A ja słyszałem że w Posten Holska jest gorzej tam,pracownk jest zmanipulowany by brac na siebie odpowiedzialność finansową za wyroby z produkcji ( takie dupochrony prezesów) by móc dalej pracować a ci co wcześniej się zorientowali o co chodzi to sami odeszli.Tam to jest żenada jednym słowem

@Szary Robak

A co ma Rohrbogen do Posten Holska? Siejesz plotki i dezinformacje. W Rohbogen Radom dział techniczny praktycznie nie istrnieje, automatyk dostępny jedynie 6-14 14-22 a jak na nocy coś się popsuje i operator nie ma dostępu do niezbędnych narzędzi to dostaje pismo że następnym razem będzie uwalona premia.A odwołania mimo że jest czas na odpowiedź z góry 14 dni to po miesiącach zostają bez odpowiedzi. Zastanów się michał co piszesz

Gebels

Widzę, że koś tu domaga się naganki!

Związkowiec

Pracownicy Rohrbogen! Proponuję założyć Związki Zawodowe, wtedy napewno poprawią się warunki pracy i finansowe. Odwagi, walczcie z chorym zarządzanie!

Gebels

Jakaś naganka? Ktoś, coś, komu???

Obiektywna

A propo najgorszej firmy w Radomiu . Rusz się osobiście i zweryfikuj rynek radomski. Może wtedy docenisz to co masz . Stare przysłowie głosi „ wszędzie dobrze gdzie nas nie ma” Naucz się chociaż jednego języka skończ studia będziesz miał pracę o jakiej marzysz. Pa. Niektórym to nawet worek pieniędzy b będzie mało . I tak będą marudzić .

Oni
@Obiektywna

Nie "obiektywna" !. Musisz być bardzo nie szczęsliwa myśląc , że do około Ciebie tumani i pospulstwo. :)

@Oni

No to już ty powiedziałeś ze cyt,, dookoła tumani i pospulstwo”. Naucz się czytać ze zrozumieniem nie wyciągaj pochopnych wniosków. Ja nikogo nie obrażam i nie mam takiego zamiaru.

@Obiektywna

Co za podłe ludzie! Zamiast być wdzięcznym , że mają gdzie przyjść na 8 h to tylko piniedze i piniedze. Tfu , jestem zniesmaczony!

@Rozsądny

A możecie przedstawić konkretnie - jakie warunki zatrudnienia oferuje ten pracodawca? Jeśli nie polecacie lub polecacie pracę w Rohrbogen to dlaczego właśnie taka jest Wasza decyzja? Mam nadzieję na wiadomości od Was!

@Ewa

Są plusy pracy w Rohrbogen; pełen socjal, premie świąteczne, umowa o prace nie jakieś umowy zlecenia, możliwość zarobienia dodatkowo za soboty i niedziele. Natomiast atmosfera zrobiła się ostatnio dość nerwowa co jest napewno minusem pracy.

@Obiektywna

Minusy: praca w sobotę. Pracownik jest traktowany przedmiotowo. Brak dialogu między załogą a dyrekcją i kierownikiem pr. Premia źle naliczana bo nie jest brane pod uwagę iż są produkowane duże sztuki gdzie czas produkcji jest dłuższy i trudno jest osiągnąć zamierzony cel. Dodatkowo premia, śmieszne niska nie motywuje do pracy. Brak podwyżki już trzeci rok , przez co doświadczeni pracownicy odchodzą a nowi słabo się angażują. Ogólnie nerwowo i nie przyjemnie.

@Rozsądny

Zapomniałem dodać, że socjal i inne benefity oferują inne zakłady jak również umowę o pracę:)

@Rozsądny

Zgadzam się z Tobą że potrzebny jest dialog między załogą a dyrekcją o kierunku rozwoju , ewentualnych podwyżkach. Natomiast nie byłabym na Twoim miejscu aż tak roszczeniowa. Wyobraź sobie że TY prowadzisz Firmę i stoisz przed dylematami rozwoju Firmy; tworzeniem nowych miejsc pracy, zapewnieniem istniejących. Wówczas już nie jest tak kolorowo...

@Obiektywna

Pani Ilono, zakład idzie pełną parą na starych maszynach. Utrzymanie ruchu dwoi się i troji by maszyny były w dobrej kondycji. Pracownicy starają się by jakość i ilość była na wysokim poziomie. I ciągle słyszą , że zakład się rozwija i ciągle mało. Czy tak trudno zadbać o to by mieć fachowców i o zaangażowaną załogę ktora chce? Jak Pani myśli co zmotywuje ludzi do pracy? Przecież informacje o podwyżkach i premii ma już Pani od dawna. Traci Pani dobrych ludzi! A po złożeniu wypowiedzenia przez pracownika proponuję mu się podwyżkę 80 pln brutto , no to to jest obraza. żegnam ozięble.

Walniety ze ty pracuje
@Obiektywna

Jaka mozluwosc dorobienia za soboty bzdura dadza wam wolny dzien na tygodniu

Obiektywny

Jak dlugo mozna klamac 12 13A moze i dluzej total dno

Rafał
@Obiektywna

Umowa o pracę to na pewno bardzo duży plus, a jak z wynagrodzeniem?

Jan
@Rozsądny

Czy są jakieś inne motywacyjne czynniki, takie jak możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe lub dające nowe uprawnienia?

Czarek

A wystarczy być dobrym pracownikiem i nie byłoby potrzeby narzekania na forum bo to naprawdę dobry pracodawca!!

Jan
@Czarek

Twoja pozytywna opinia jest dobrą rekomendacją dla przyszłych pracowników. Czy jesteś także zadowolony z wypłaty i benefitów? Wyszczególnij proszę jakie są dodatki do pensji.

Jo
@Czarek

Dobry pracodawca nie wybiela sie na siłe! He, he, he

EDMUND
@Czarek

Taki mądry jeśteś cwaniaczku ,to zapraszam na polernie ,zrób 50 sztuk 114 do 0,51 przez cały tydzien ,to wtedy możemy porozmawiać

Niezapominajka
@EDMUND

Co Czarek nie odpowiadaśz ludziom zrobisz czy nie zrobisz HA,HA

Tralala
@EDMUND

Teraz 50, jutro 70 a po jutrze 100. Tak szybko tam targety rosną. Wszystko po to aby wypłacić jak najmniej premii.

Niezapominajka

Atmosfera w pracy zrobiła się ostatnio zła , pracownicy nawet nie poszli nawet na "KOCIOŁEK" organizowany przez dyrekcje. O to jeden z wielu przykładow ktore mozna mnożyć ,chłopcy z polerni dostali nagane , chyba za to ze wykonali dzienny plan ,ktory zlecił im Kierownik, Oni nie są Robotami, i po całym tygodniu pracy nie czują rąk . w ciagu ostatniego roku ich wydajnosc wzrosła o ponad 200%. Pani prezes przyłapała ich jak się rozsiedli na dosłownie kilka minut, a w naganie podała że opuscili stanowisko pracy.Prosze im to udowodnic ze byli gdzie indziej niż na stanowisku pracy,KŁAMIE PANI.Każde rządy totalitarne mają swoj koniec. Ludzie omijajcie tą firme z daleka.(usunięte przez administratora)

EDMUND
@Niezapominajka

BRAWO TO MI SIE. PODOBA ZOBACZYMY CZY BĘDZIE 4000

Nagana dla wszystkich!

Les
@Gebels

Ludzie ten czlek juz global wyprowadzul ratuj sie kto moze ten gosc to totalna porazka

Roman
@Les

Znasz firmę od środka, może podpowiesz mi czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego dla osób bez doświadczenia? Jestem ciekaw czy firma zapewnia jakieś kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Jurny dzięcioł reaktywacja

Jak na maszynie RP 1 przez kilka lat nie działa krańcówka bezpieczęstwa i jak otwierasz drzwi maszyna zamiast natychmiast się zatrzymać normalnie pracuje to nikomu nie przeszkadza, jak na kolankach 12/13 mm pilnujesz schell 3 z otwartymi drzwiami też nikomu nie przeszkadza !!! To BHP jest ok ale jak się koleżka przejechał 15 m na rowerze to strasznie złamał przepisy Bhp. Nosz kur... co za degeneracja społeczna. Co raz mniej maszyn działa poprawnie a utrzymanie ruchu ma wywalone jajca. Ruskich co raz więcej oby tak dalej...Brawo zarządzie KOCHANY

Red

Stef! Tym tchorzu! Nie wiesz z kim tańczysz!

Stef

Cykliści, jesteśmy z Wami!

Stef

Ten " m" to psychopata jakiś!

A kto miał 3 zm. 16. 03? Ha, ha , ten pójdzie na dywanik!

Hilary

Tak jeszcze zatrzymajcie komputery i telefony żeby sprawdzić kto pisze komentarze... ŻENADA!!!!!

Pila

Niestety ale zakład czeka kolejna migracja doświadczonych pracowników których i tak już nie wielu zostało nikt nie chcę być jak niewolnik

Gienek0987

Kilka lat temu przyjemnie się pracowało w tej firmie. Niestety to się zmieniło, a odkąd jest nowy kierownik atmosfera jest beznadziejna. Szkoda tylko że jeden człowiek może tak mącić i psuć wszystko.(usunięte przez administratora) Mam nadzieję że w końcu trafi na kogoś kto go tak samo potraktuje. Ilość sztuk to nie wszystko, atmosfera w pracy też jest niezwykle ważna. Szkoda tylko że Pani Prezes o tym nie pamięta i pozwala na takie akcje w firmie a Pan Dyrektor przyklaskuje kierowniczkowi...

poziomka

Od dłuższego czasu w firmie jest coraz gorzej. Starzy pracownicy odchodzą. Na dwóch odchodzących jest zatrudniany jeden nowy, który ma się uczyć w biegu, ponieważ nie ma go kto przyuczyć. Dodatkowo został zatrudniony nowy kierownik, który zamiast pomóc pracownikom w ich codziennych obowiązkach, to stoi ze stoperem nad tobą z założonymi rękami i szuka czego by się czepić. Niestety ze zwykłej przyjaznej firmy zrobił się to (usunięte przez administratora). Nie zapowiada się, aby było lepiej.

jabu

dalej są jaja z pracowników.ogłaszają się na olx zarbki od 2500 do 4600 kto na produkji tyle zaradia ,zarobki podane w brutto.ale i tak nikt tyle niema

@jabu

Pracowalem tam i masz racje kto takie zarobki mz na produkcji .

Bracownik

Aż miło popatrzeć jak Rohrbogen tonie. A to jeszcze nie koniec złej farsy. Tak to jest jak się ludzi nie szanuję. Pozdrawiam załogę.

@Bracownik

Zgadzam sie z tym niech tonie jak Titanik na oceanie z taka zaloga na pokladzie ha ha

Tamara

Niestety są osoby, które na forum muszą wyrzucić z siebie frustracje!!Nie doceniają tego, że pracują w dobrej firmie.

Vanessa
@Tamara

Ja również jestem szczęśliwa, że pracuje w Rohrbogen;)

Hela
@Vanessa

Pozdrawiam was dziewczeta tryskajaca szczesciem Hela

Irena
@Hela

Ja dalej bym pasała krowy gdyby nie Rohrbogen.

Jolcia
@Irena

Irenko nie badz taka sflustrowana my dziewuchy trzymajmy szwajcarski poziom zarabiamy przecierz podobnie

@Tamara

To chyba tylko w jednej fimir pracojesz i nie masz pojecia jakie sa warunki w innych Radomskich firmach

Zostaw merytoryczną opinię o Rohrbogen Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Rohrbogen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rohrbogen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rohrbogen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rohrbogen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rohrbogen Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rohrbogen Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Grobickiego 21
    26-600 Radom