Opinie o Rohrbogen Sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rohrbogen Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rohrbogen Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rohrbogen Sp. z o.o. w Radom

Taki tam

Etap jest w zasadzie jeden. Przychodzi nowy pracownik, widzi co się dzieje i odchodzi.

Roman
@Taki tam

Aha, super :D Taka duża rotacja jest, poważnie? Są jacyś pracownicy z kilkuletnim stażem?

Prac...ownik

Najpierw jest rozmowa z kierownictwem. Następnie miesięczny okres próbny. Po tym czasie zawierana jest umowa o pracę na 1 rok. Firma stawia na szkolenia nowych pracowników. każdemu nowemu przydzielany jest opiekun na czas wdrożenia. Zależy im na szybkim wdrożeniu pracownika aby był samodzielny. z tym wiąże się wyższe wynagrodzenie.

Prac...ownik
@Roman

Tak. mnóstwo jest takich osób. są nawet tacy co powrócili po kilku latach.

Klimaty 10

Praca w sobotę za dzień wolny....piszą grafik na dwa lub trzy tygodnie do przodu...co na to kodeks pracy.naginają przepisy jak chcą,bo ludzie się zgadzają na wszystko.....niepokorni są ściągani do ,parteru,....albo za brame

Poszukujący pracy.

Umowa zlecenie i najniższa krajowa.Oto Radom właśnie.Praca.I jeszcze na noce w systemie trzy zmianowym.

Obserwator.

Czytam na OLX oferty pracy z tej firmy.Pisze o atrakcyjnych zarobkach.A dalej czytam że najniższa krajowa,trzy zmiany + praca w soboty, no i musisz być fachowiec w czterech zawodach.Operator prasy,szlifierz,tokarz,mechanik.Szok.

Tajemnicza

Ludzie zanim zlozycie CV do tej firmy zastanówcie się poważnie. Kadra kierownicza traktuje przyszłych pracowników jak śmieci. Jednego dnia dzwonią zapraszają na rozmowe po kilku godzinach odwołują rozmowe i mowia że się odezwa żeby ustalić inny termin. Efekt jest taki ze się nie odzywają. Nie polecam składać CV do tej firmy.

Magdalena

Cześć, napiszcie mi proszę, na jaką umowę można liczyć w Rohrbogen? Czy jest to umowa o pracę? Zastanawiam się też czy wpierw jest jakieś szkolenie wstępne lub okres próbny dla nowych pracowników.

Mieciu 11

Od trzech lat żadnych podwyżek...3 procent do premi której niema to żadna podwyżka,brak inwestycji w maszyny(stare trupy ciągle popsute) zero narzędzi(ciągłe braki płytek,oraz nowych oprawek) i do tego koronawirus u pracowników i jeszcze ta sprawa o mobbing..

On

Zmieniam zdanie przepraszam wszystkich za pochlebne wpisy juz przy pierwszej wypłacie orżnieto mnie na ponad 200zł popracuje chyba jeszcze miesiac i sajonara oby tak dalej a podzielicie los innych pseudo-pracodawcow

Prezes doszła do perfekcji w kłamstwach i manipulacji! Gebels znów był na dywaniku , przez jakiś czas będzie spokój;)

Pewnie do końca tygodnia, i później znów to samo, "jak nie pasuje to wypad"

Oby tak nie było bo inaczej firma podzieli los mojego poprzedniego pracodawcy a tak gwoli scislosci to kontakt z KJ bezposredni jest bardzo wazny ale ni przy....nie sie o byle (usunięte przez administratora) a rzetelne informacje dla operatora a prezesostwo niech da wiecej zaufania ludziskom bo maja naprawde dobra załoge szkoda to i sie psuc dajcie chłopakom pracowac normalnie nie twózmy (usunięte przez administratora)

Czy w Rohrbogen Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Kiero

Jak muszą to wyślą, lecz to się zdarza może raz na parę lat.

Dostawca

Nie polecam dostawcy, kontakt z (usunięte przez administratora) bardzo trudny, wiadomości typu Witam, nie, pozdrawiam. Kilka dni wałkowania tematu, nic nie zrobione. Ogólnie z daleka od tej firmy

Co myslicie o Ilonie?

eryk
@Adam

Ta firma to jedna wielka zagadka. Nie wiadomo kto jest za co odpowiedzialny. Dyrektor produkcji nie zajmuje się najwaznieszym filarem firmy jakim jest produkcja. Biega gdzieś nie wiadomo za kim i za czym. System premiowania zupełnie niejasny, powiedziałbym demotywujący. Brak bezposredniego kontaktu z danymi działami i ich problemami. Tylko cyferki, numerki, itp...

Ula

Beznadziejna firma.

Hary

Stawka bidna jak na poczatek moze wiecej info

jabu 14

gebels nie zamówił na czas materiału......to wygonili ludzi na przymusowe urlopy...niezgodne z kodeksem pracy,,,,

Kiero
@jabu 14

I znów to samo, to jest niezgodne z kodeksem pracy!!

Lora

Gebel. gdzie te rekawiczki iplyn do dezynfekcji

Robson

Karzą chorym pracować!! Uważajcie żebyście się nie zarazili.

Pewny

Dobrze, że Wojtek się zwalnia. Przecież on nic nie potrfi, tyle lat ślizgał się na cudzej (usunięte przez administratora) Wredy, kłamczuch i manipulant. Wszystkich obgadywał i wyzywał za plecami. Krzyż mu na drogę!

Qwerty

Wszyscy równi? Dobry żart. Nikogo nie obchodzi tutaj zdrowie pracowników, a szczególnie gbelsa i 'Pani Prezes' - 'Prezes' dobre hehe, chyba gospodarstwa... Nie przejmuj się Wojtek, niedługo docenią to co stracili/stracą. Nas też już tutaj nie będzie. Nie dawajcie się chłopaki!!

U96

Panie G przestan pan miec w oczach numerki icyferki kiedy pomysli pan odezynfekcji rur do cholery ktore przychodza z Wloch i Chin wirus utrzymuje sie na stali nierdzewnej 3 dni

Magdalena

@U96 W pracy wspomniał ktoś o tym szefostwu? Co powiesz na temat atmosfery pomiędzy pracownikami w Rohrbogen? Jest poprawna?

Zostaw merytoryczną opinię o Rohrbogen Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Rohrbogen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rohrbogen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rohrbogen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rohrbogen Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rohrbogen Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rohrbogen Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Grobickiego 21
    26-600 Radom