Opinie o ADD Motor Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ADD Motor Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ADD Motor Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADD Motor Sp. z o.o. w Wrocław

Sławomir

@Klient, zgodnie z regulaminem Gowork.pl, mamy prawo usuwać komentarze, które nie są z nim zgodne. Zachęcam do zapoznania się z naszym regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin ) @Renault, czy Twoja opinia jest z perspektywy klienta czy pracownika? Co możesz dodać na temat warunków pracy w tej firmie? Pamiętaj o zamieszczaniu opinii zgodnych regulaminem Gowork.pl Co chcielibyście dodać do zamieszczonych komentarzy? Czy Waszym zdaniem są one zgodne z prawdą?

Zenek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Może trzeba spojrzeć na swoją pracę?

Dzielnicowy

Panie Solton...Pan jeszcze opisze jak to Pan straszył pracowników Add legitymacją służbową, żeś Pan jest policja i takie tam inne...

Solton1987

Witam, Miałem akurat dzisiaj styczność z ADD Motor Wrocław Renault Dacia stanowczo nie polecam ludzią serwisowania swoich samochodów, mianowicie miałem problem z czujnikami ciśnienia w oponach wiec umówiłem się na wizytę na godzine 11:00 do serwisu moje auto wjechał o godzinie 11:40 czyli już 40 minut spóżnienia , ponadto powiedziano mi że bede oczekiwał ok 2 godzin na załatwienie sprawy. Po dwóch godzinach przyszedłem odebrac auto powiedzieli mi że jednak stwierdzili usterkę i wymienią ją na gwarancji ale nie mają na miejscu dwóch czujników. Dodam że moje auto stało tam już ok 3 godzin między czasie obserwowałem ich prace nikt nic nie robił a zaznaczam zrobienie opon ściągniecie opony załozenie czujniki i załozenie koła czas maksymalnie zgodze sie ok 1 godziny bo w warsztatach innych wymiana samych opon 30 minut. Ale to nic stwierdzili że zrobią to na gwarancji wiec proszę zrobić po chwili przychodzi pracownik i mówi no niestety nie mamy czujników na stanie a zaznaczam że powiedziałem ich że trzeba wymienić czujniki bo cały czas sie pali kontorloka nawet po resecie i dopompowaniu opon. Wkurzyłem sie już 3 godziny auto nabierało mocy urzędowej gość powiedział prosze jutro podjechać zrobimy bez kolejk. W dniu dzisiejszym oczekiwanie znów 3 godziny wymiana dwóch czujników i co na dodateg stwierdzili że są uszkodzone mechanicznie , wczoraj na gwarancji wymiana , dział stwierdzli uszkodzenie mechaniczne i do zapłaty 600 zł. Złożyłem oficjalną skarkę w Warszawie Renault i polecam to wam zrobić wkońcu moze ktoś ich czegoś nauczy, domniemam że być może sami podczas ściągania uszkodzili czujniki a nie chcą sie przyznać bo roczką rosczkę myje. Zobaczymy co w tym temacie dlatego jeśli mozecie nie korzystajcie z Usług ADD MOTOR WROCŁAW!!!!!. Zgadzam sie z opinią że kierownik nie spełni niczyich oczekiwań do Wymiany. Klijent powinien wyjśc zadowolony, a nie zlany.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w ADD Motor Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Doradca Serwisowy?
Leszno
Rambo

Również potwierdzam powyższe. Praca w ADD to strata czasu. Częste zmiany kadrowe nie sprzyjają rozwojowi firmy. Wszyscy stamtąd uciekają. Marna kasa- podstawa najniższa w rejonie, słabe prowizje, bonusy widmo, brak kasy nawet na tankowanie aut Demo. Straszna biurokracja. Nie polecam !

.........

Niestety muszę potwierdzić to co napisano powyżej. Praca tam to strata czasu a na końcu i tak wyleją na Was wiadro pomyj.

DEF

do Guest 2017-07-17 14:16:10 Prawdopodobnie wypowiedź byłego już pracownika, który zdążył odejść, rzutem na taśmę uniknął zwolnienia za zarówno zwykłą nieudolność jak i rażące niedbalstwo. Gdzieniegdzie także za rzeczy cięższego kalibru. Teraz po odejściu śmie on jeszcze próbować szkodzić (ponad to czego tu dokonał) - żenujące i przykre. Życzę powodzenia ale z takim podejściem nie wróżę sukcesu. Dla odmiany: jeśli jesteś uczciwy, pracowity i kompetentny, śmiało aplikuj!

GuestIII

Dokładnie! Syf posprzątany!, Gratulację! Ponieważ takiego syfu w tej firmie jeszcze nikt nie zostawił!

SZ.T

Jak ktoś sprzedaje to zarabia. Jak ktoś improwizuje i ściemnia, z całym szacunkiem niech nie liczy na miliony. Jest tak chyba w każdej pracy uzależnionej od wyników.

...

Dobry wieczór, Sz. Państwo, nie rozumiem wyrzutów odnośnie firmy, odnośnie P. Prezesa, który jest jak mi wiadomo Prezesem firmy. Pretensje i wyrzuty powinny zostać skierowane do Dyrektora Zarządzającego Spółka jak i Szefa Sprzedaży. Nie rozumiem również insynuacji w stosunku do jak to nazwano Kierownika Serwisu cyt,, Szyba"tym bardziej w stosunku do Dyr. Finansowego... Problem polega m.in. w tzw. osobie zajmującej się sprzedażą PRO+ tj. samochodami modyfikowanymi, która na całe szczęście nie pracuje już w tej firmie. Człowiek ten naobiecywał mi rzeczy z których firma się nie wywiązała, Pan odpowiedzialny za samochody dostawcze, po przelaniu zaliczki na samochód wyłączył telefon. O czym świadczy takie podejście? Człowiek pracujący na stanowisku handlowca samochodów modyfikowanych, był w tej firmie i przypuszczam, że jest w innej firmie oszustem z którym mam nadzieję, nie będę współpracował odnosząc się do sytuacji którą zgłosiłem do firmy. w/w Pan obiecał mi rzeczy których nie był w stanie dopilnować.

GuestII

Misiu..kolorowy...na wstępie pozdrowienia dla Napoleonka vel Misia kuleczki... Powodzenia na bezrobociu. P.S. U Nas wszystko OK! syf po was posprzątany. IP ustalony :-) pozdrawiam

Guest

Kpina i żenada. Prezes który nie umie liczyć - 350 000 zysku to dla niego strata. Kierownik serwisu - niejaki "Szyba" - w każdej firmie zarzuty o mobbing i słowne molestowanie. Dyr finansowy uważa że pieniądze z limitu dealera u importera można wypłacać w gotówce. Tak jak napisano powyżej - tylko Kamikaze. Masz wykształcenie podstawowe - spokojnie aplikuj - i tak będziesz najbardziej rozgarniętą osobą.

Praca tylko dla kamikaze. Nie polecam.

Ża..uj

BOTOX HAHA

rouge

Ja z kolei polecam serwis jak i obsługę, jestem zadowolony pod każdym względem ceny jak na salon przyzwoite i terminowa naprawa. Sam pracuję w usługach i wiem że ludzie bywają różni pewnie stąd różnice w opiniach.

Klient

Szkoda ze moja opinia zostala usunieta ! Tragedia to co dzieje sie w tym nie udanym serwisie jest wina dyrektora i kierownika pseudo kierownika i pseudo dyrektora zero pomocy klientowi najlepiej wjedz sam na hale i moze jeszcze napraw sam a jak nie pasuje to wypad

KC

Nie polecam pracy w salonie, kolejna znajoma osoba, którą orżnęli na kasę. Szukają naiwniaków, którym dadzą podstawę i premie bez konkretów. Banda złodziei.

zawiedzony klient

witam!gorąco nie polecam serwisu i kierownika mieli mi wyregulować drzwi od pasażera w renault master i wyregulowali Pan z serwisu nie dał rady,więc postanowił je podgiąc za pomocą narzedzi i tak własnie powstały duże uszkodzenia ,a Pan kierownik z ironią stwierdził że takie coś sie zdarza i to tylko ludzie i mogą poszpachlować dzrwi i błotnik i po problemie.Szkoda słow kto z was chciałby miec dwumieśieczne auto poszpacccccccccccchlowane i malowane przecież w tym momencie auto traci na wartosci.

mały

żenada kierownik do dupy

Zostaw merytoryczną opinię o ADD Motor Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w ADD Motor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ADD Motor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADD Motor Sp. z o.o.?

ADD Motor Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Karkonoska 45
    53-015 Wrocław