ADD Motor Sp. z o.o.
counter
1 5 52 5 1
PT78

Praca jak to praca, ale kierownik fatalny. Ciągłe afery, telefony po pracy i "100 pytań do", grożenie prokuratorami, karami finansowymi itp itd. Kiedyś być może p. Prezesowi (bardzo podządny człowiek i świetny szef) kiedyś się oczy otworzą. Szkoda że taki dobry potencjał ludzki jak i podłoże do biznesu jest marnowane przez jedną osobę, która swoje względy wkupiła tym że siedział w pracy od rana do wieczora (nie mylić z pracowaniem), ale opinii i to co poszło w branży nie da się zmanipulować i takich głosów będzie tylko przybywać, a szkoda bo mógłby to być najlepszy serwis w regionie.

Tak5Nie1
Maciek

Stanowczo odradzam prace w serwisie. Jak coś potrzeba to nikt nic nie wie. Zupełny chaos, brak organizacji pracy. Juz nie wspomne o mobbingu jakiemu jest się poddawanym, szczególnie ze strony kierownika serwisu Jarosława Szybowskiego. Tragedia...

Tak25Nie
Kama

Czy ktoś z pracowników jest mi w stanie powiedzieć dlaczego z dnia na dzień zniknął kier serwisu? Był najlepszy- sprzedawał samochody części zamienne... wszystkich nazywał nierobami. Jak wychodziłam z pracy to jeszcze był w skowronkach. Jak przyszłam do pracy następnego dnia to jego już nie było. Podobno siedział na krześle wstał z niego i wyszedł... nawet się nie pożegnał :(

Kama

Reno

Wziął i uciekł

OjReno
@Kama

Jeśli jest to prawda to ADD Motor podjęło najlepszy ruch jaki kiedykolwiek w tym zasyfiałym serwisie został zrobiony

Reno
@OjReno

Wziął i wrócił

@Kama

Teraz już wiesz ...masz nową panią naszego opiekuna .....tak trzymać ....potrzebny nam nowy prezes

Nowy Nowy wpis
Klient
@Reno

Zulu się z nim męczy. Ale chyba już niedługo...

Lolek

@OjReno czyli nie macie żadnej podstawy?

OjReno Nowy wpis
@Lolek

Wybacz późną odpowiedź. Tak nie ma żadnej podstawy. Oczywiście wynagrodzenie ustawowe minimalne muszą ci zapłacić jeśli jesteś na umowie o pracę aczkolwiek tam tego nie ma. Zwolniłem się jakiś czas temu jak zaczeli mnie oszwabiać na wynagrodzeniu że niby mi się nie należy bo kierownik powiedział że coś tam. Ogółem firma nieuczciwa w stosunku do pracowników jak i klientów. Wielokrotnie widziałem właśnie opisane tu sprzedaż aut demo czy prosto z placów...uszkodzone a sprzedane jako nowe. Zamienniki to też śmiech na sali bo to są te same części które idzie kupić w każdym sklepie z częściami za 150% mniej niż to co oferują w serwisie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w ADD Motor Sp. z o.o.?

DACIA

Zachować szczególną ostrożność kupując od nich auta .Kupiłem od nich auto demo , okazało się że ma uszkodzone mocowanie zderzaka . Kierownik serwisu rżnął głupa (zwykły kondom i pajac) .

Tak12Nie

renault Nowy wpis
Klient
@DACIA

To samo u mnie. Auto demo sprzedali jako nienaprawiane a była poważna naprawa. Przez przypadek dowiedziałem się po latach kiedy wydrukowali historię auta.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 181 dni.

Czy ADD Motor Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

DaciaMan

Od dłuższego czasu poszukiwany jest Doradca Handlowy. Wciąż jest to aktualne? Jak z atmosferą w pracy, zwłaszcza teraz gdy koronawirus paraliżuje wszystko? Utrzyma się Firma na rynku, bo chodzą słuchy, że holding spółek byłego Polmozbytu jest na sprzedaż?

@DaciaMan

Boję się że nie będzie sprzedaży firmy. Z tym prezesem czeka nas syndykat który będzie spłacał długi zarządu. Prezes nie ma nic do sprzedania wszystko jest zabezpieczeniem dał banków i firm ubezpieczeniowych. Macie RN i swoich przedstawicieli. Proszę spytajcie ich

DaciaMan
@Pracownik

Jest aż tak źle? Poznałem waszego Prezesa na targach i zrobił wrażenie osoby bardzo dobrze znającej się na branży, mającej wyznaczony cel, konsekwentnie realizowany. Jest sens tracić czas na rozmowę kwalifikacyjną?

OjReno
@Pytanie

Nie ma podstawowego wynagrodzenia. Dostajesz tyle ile sprzedasz. NIe ważne czy to są samochody, części czy usługi serwisowe. Wszystko tam liczone jest w jakichś śmiesznych procentach. Każą chodzić w koszulach ze niby pracownicy bogaci a tak naprawdę z wynagrodzenia nie stać cię na zakup porządnej koszuli czy garnituru

Monika

@kama a szukają nowego kierownika serwisu?

Maciek

Tak25Nie
Oli
@Maciek

Kierownik to zbyt duże słowo. Ja bym go prędzej nazwała brygadzistą.

PT78

Tak5Nie1
Benek
@PT78

Prezesowi oczy się otworzyły tylko że trochę późno...Byłem tam na przeglądzie i już jest nowa władza. Podobno bardzo dobry kolega poprzedniego szefa serwisu z tym że z innym podejściem do tematu. Poprzednik narobił bałaganu. Oj minie duuuużo czasu zanim się to posprząta.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 388 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w ADD Motor Sp. z o.o.?

Wiktor

@Joanna Jeśli klient ma uwagi dla firmy to lepiej kierować je na inny adres, gdyż to jest forum pracownicze!!

Joanna

Brak kompetencji, brak rzetelności, firma nastawiona na skrojenie klienta zaczynająca naprawy nie koncząca ich. Ogromny niesmak po pseudo dealerze

Henry

Podpowiedzcie czy trudno dostać prace w firmie?

Weronika
@Henry

Wiem jedynie tyle, że poszukują obecnie pracowników na cztery stanowiska. Możesz zobaczyć tutaj http://www.renaultwroclaw.pl/363/praca . Otrzymałeś od czasu napisania swojej opinii jakieś informacje co do rozmowy rekrutacyjnej, warunków itp?

Kicker

Z perspektywy klienta, mam złe doświadczenie. Mam porównanie, kupowaliśmy samochody dwóch różnych marek w różnych salonach. Zupełnie niebo a ziemia. Myślę, że po analizie nie tylko mojej ale i innych osób, które podejmowały działania w celu zapewnienia szybkiego załatwienia sprawy zakupu auta, odnieśliśmy wrażenie, że jesteśmy jednorazowym klientem, a obsługa kończy się po sprzedaży auta i jego wyjechaniu za bramę. Długa praca przed działem handlowym w tej firmie w celu poprawy jakości obsługi sprzedaży jak i całego marketingu.

Abruzzo

Dzisiaj, po raz kolejny, wystawiono mnie do wiatru. 2 lata temu umówiłem się na przegląd, a po przyjeżdzie okazało się że ktoś nie zanotował godziny przeglądu. Na następny dzień dokonano przegląd, ale powiększono go o elementy, które pan w serwisie uznał za niezbędne dla serwisu. Pomyślałem, że po 2 latach zmieniło się na lepsze. Ależ skąd. Zwabiony ofertą, że mogę być obsłużony na następny dzień, umówiłem się na 16:00. Przegląd potrwa około 1:40, usłyszałem. Ok, czekam. Po dwóch godzinach pytam się co z autem? Mamy mały, około 40-minutowy poślizg-usłyszałem. W 40 minut się wyrobicie? TAK. Przez uchylone drzwi widzę swoje auto tam gdzie je zostawiłem. To jeszcze nawet nie zaczeliście go robić? Nie, ale pójdę i go wprowadzę na warsztat. Kazałem oddać dokumenty i kartę i wyjechałem. Ten salon to jakaś porażka. Serwisant, pomimo tego, że widział mnie, i że wiedział o poślizgu czasowym, nie powiadomił mnie. A wymamrotane przepraszam, w żaden sposób nie rekompensuje straty ponad 3 godzin dojazdu, powrotu i pobytu w serwisie(?). Przed kadrą serwisu w Długołęce, całe kierownictwo Serwisu ADD Motor, powinno nisko czapkować. Wolę tam czekać tydzień na przegląd niż 1 dzień na Karkonoskiej. Z czystym sercem - nie polecam.

pitupitu

Przed podjęciem pracy, zawsze sprawdzałam opinie o pracodawcy na internetach. W większości przypadków były to opinie negatywne, a później, gdy rozpoczynałam jakiś etat, okazywało się zgoła inaczej. Tak samo w przypadku ADD Motor. W Polsce mamy tendencje do tego, że jak już nam się coś nie podoba, musimy "hejtować" i wypisywać o tym wszędzie, w każdym zakamarku Internetu. Bo przecież trzeba wylać swoją frustrację! Owszem, w każdej pracy mogą zdarzyć się zgrzyty, niemiłe sytuacje i tak dalej - nie mówię, że nie. Ale wiele razy przekonałam się, że większość opinii jest wyssanych z palca. I często wina leży po stronie osoby, która je pisze, a nie pracodawcy. Zastanówcie się najpierw nad sobą i swoją pracą i zadajcie sobie pytanie, czy faktycznie to nie WY zrobiliście coś źle. I nie dotyczy to tylko ADD Motor, ale ogólnie każdego etatu! Ja ze swojej strony polecam pracę w ADD Motor. Zapewne jest to zależne od stanowiska oraz własnych chęci, ale akurat cenię sobie tę pracę za ogromne możliwości rozwoju. Z podwyżkami nie ma problemu - jeśli się wykazujesz, dostajesz. Proste. Bywają dni słabe i trudne dla wszystkich, szczególnie jak jest bardzo duży ruch, ale pracownicy (zgrana ekipa!) zawsze dają radę!

Tak3Nie1

Ojreno
@pitupitu

Widzę że pan gorące wargi do loda Szybowski się nudzi w pracy i po raz kolejny próbuje wybielić swoją niekompetencje jak i innych pracowników. Kolesiostwo z dyrektorem kiedyś się skończy. Ludzie uciekajcie stamtąd jak najszybciej. Ta firma prędzej pociągnie was na dno niż da jakikolwiek rozwój. Atmosfera? żadna i nie za takie pieniądze

Tak8Nie1

pitupitu
@Ojreno

To, że Panu się tu nie spodobało, czy po prostu nie potrafił się Pan dogadać, nie znaczy, że inne osoby będą miały taką samą lub bardzo podobną sytuację. A Pan Jarosław Szybowski nie jest szefem wszystkich szefów - każdy dział ma swojego szefa, więc nie widzę sensu wyszczególniania akurat jego osoby, szczególnie, jeśli ktoś chciałby aplikować na przykład na handlowca :) "Widzę że pan gorące wargi do loda Szybowski się nudzi w pracy i po raz kolejny próbuje wybielić swoją niekompetencje jak i innych pracowników" - wnioskuję, że myśli Pan, iż mój komentarz został napisany przez Pana Szybowskiego? Otóż, bardzo się Pan pomylił.

Sławomir

@Klient, zgodnie z regulaminem http://Gowork.pl mamy prawo usuwać komentarze, które nie są z nim zgodne. Zachęcam do zapoznania się z naszym regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin ) @Renault, czy Twoja opinia jest z perspektywy klienta czy pracownika? Co możesz dodać na temat warunków pracy w tej firmie? Pamiętaj o zamieszczaniu opinii zgodnych regulaminem http://Gowork.pl Co chcielibyście dodać do zamieszczonych komentarzy? Czy Waszym zdaniem są one zgodne z prawdą?

TakNie

Jak na ten moment wygląda sytuacja w ADD Motor Sp. z o.o.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

Zenek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Może trzeba spojrzeć na swoją pracę?

Tak15Nie

Zostaw merytoryczną opinię o ADD Motor Sp. z o.o. - Wrocław

ADD Motor Sp. z o.o.