ADD Motor Sp. z o.o.

Opinie o ADD Motor Sp. z o.o.

DACIA

Zachować szczególną ostrożność kupując od nich auta .Kupiłem od nich auto demo , okazało się że ma uszkodzone mocowanie zderzaka . Kierownik serwisu rżnął głupa (zwykły kondom i pajac) .

pitupitu

Przed podjęciem pracy, zawsze sprawdzałam opinie o pracodawcy na internetach. W większości przypadków były to opinie negatywne, a później, gdy rozpoczynałam jakiś etat, okazywało się zgoła inaczej. Tak samo w przypadku ADD Motor. W Polsce mamy tendencje do tego, że jak już nam się coś nie podoba, musimy "hejtować" i wypisywać o tym wszędzie, w każdym zakamarku Internetu. Bo przecież trzeba wylać swoją frustrację! Owszem, w każdej pracy mogą zdarzyć się zgrzyty, niemiłe sytuacje i tak dalej - nie mówię, że nie. Ale wiele razy przekonałam się, że większość opinii jest wyssanych z palca. I często wina leży po stronie osoby, która je pisze, a nie pracodawcy. Zastanówcie się najpierw nad sobą i swoją pracą i zadajcie sobie pytanie, czy faktycznie to nie WY zrobiliście coś źle. I nie dotyczy to tylko ADD Motor, ale ogólnie każdego etatu! Ja ze swojej strony polecam pracę w ADD Motor. Zapewne jest to zależne od stanowiska oraz własnych chęci, ale akurat cenię sobie tę pracę za ogromne możliwości rozwoju. Z podwyżkami nie ma problemu - jeśli się wykazujesz, dostajesz. Proste. Bywają dni słabe i trudne dla wszystkich, szczególnie jak jest bardzo duży ruch, ale pracownicy (zgrana ekipa!) zawsze dają radę!

Ojreno
@pitupitu 16.07.2018 08:07

Widzę że pan gorące wargi do loda Szybowski się nudzi w pracy i po raz kolejny próbuje wybielić swoją niekompetencje jak i innych pracowników. Kolesiostwo z dyrektorem kiedyś się skończy. Ludzie uciekajcie stamtąd jak najszybciej. Ta firma prędzej pociągnie was na dno niż da jakikolwiek rozwój. Atmosfera? żadna i nie za takie pieniądze

pitupitu
@Ojreno 26.07.2018 16:03

To, że Panu się tu nie spodobało, czy po prostu nie potrafił się Pan dogadać, nie znaczy, że inne osoby będą miały taką samą lub bardzo podobną sytuację. A Pan Jarosław Szybowski nie jest szefem wszystkich szefów - każdy dział ma swojego szefa, więc nie widzę sensu wyszczególniania akurat jego osoby, szczególnie, jeśli ktoś chciałby aplikować na przykład na handlowca :) "Widzę że pan gorące wargi do loda Szybowski się nudzi w pracy i po raz kolejny próbuje wybielić swoją niekompetencje jak i innych pracowników" - wnioskuję, że myśli Pan, iż mój komentarz został napisany przez Pana Szybowskiego? Otóż, bardzo się Pan pomylił.

Sławomir

@Klient, zgodnie z regulaminem Gowork.pl, mamy prawo usuwać komentarze, które nie są z nim zgodne. Zachęcam do zapoznania się z naszym regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin ) @Renault, czy Twoja opinia jest z perspektywy klienta czy pracownika? Co możesz dodać na temat warunków pracy w tej firmie? Pamiętaj o zamieszczaniu opinii zgodnych regulaminem Gowork.pl Co chcielibyście dodać do zamieszczonych komentarzy? Czy Waszym zdaniem są one zgodne z prawdą?

Jak na ten moment wygląda sytuacja w ADD Motor Sp. z o.o.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

Zenek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Może trzeba spojrzeć na swoją pracę?

Maciek

Stanowczo odradzam prace w serwisie. Jak coś potrzeba to nikt nic nie wie. Zupełny chaos, brak organizacji pracy. Juz nie wspomne o mobbingu jakiemu jest się poddawanym, szczególnie ze strony kierownika serwisu Jarosława Szybowskiego. Tragedia...

Dzielnicowy

Panie Solton...Pan jeszcze opisze jak to Pan straszył pracowników Add legitymacją służbową, żeś Pan jest policja i takie tam inne...

Solton1987

Witam, Miałem akurat dzisiaj styczność z ADD Motor Wrocław Renault Dacia stanowczo nie polecam ludzią serwisowania swoich samochodów, mianowicie miałem problem z czujnikami ciśnienia w oponach wiec umówiłem się na wizytę na godzine 11:00 do serwisu moje auto wjechał o godzinie 11:40 czyli już 40 minut spóżnienia , ponadto powiedziano mi że bede oczekiwał ok 2 godzin na załatwienie sprawy. Po dwóch godzinach przyszedłem odebrac auto powiedzieli mi że jednak stwierdzili usterkę i wymienią ją na gwarancji ale nie mają na miejscu dwóch czujników. Dodam że moje auto stało tam już ok 3 godzin między czasie obserwowałem ich prace nikt nic nie robił a zaznaczam zrobienie opon ściągniecie opony załozenie czujniki i załozenie koła czas maksymalnie zgodze sie ok 1 godziny bo w warsztatach innych wymiana samych opon 30 minut. Ale to nic stwierdzili że zrobią to na gwarancji wiec proszę zrobić po chwili przychodzi pracownik i mówi no niestety nie mamy czujników na stanie a zaznaczam że powiedziałem ich że trzeba wymienić czujniki bo cały czas sie pali kontorloka nawet po resecie i dopompowaniu opon. Wkurzyłem sie już 3 godziny auto nabierało mocy urzędowej gość powiedział prosze jutro podjechać zrobimy bez kolejk. W dniu dzisiejszym oczekiwanie znów 3 godziny wymiana dwóch czujników i co na dodateg stwierdzili że są uszkodzone mechanicznie , wczoraj na gwarancji wymiana , dział stwierdzli uszkodzenie mechaniczne i do zapłaty 600 zł. Złożyłem oficjalną skarkę w Warszawie Renault i polecam to wam zrobić wkońcu moze ktoś ich czegoś nauczy, domniemam że być może sami podczas ściągania uszkodzili czujniki a nie chcą sie przyznać bo roczką rosczkę myje. Zobaczymy co w tym temacie dlatego jeśli mozecie nie korzystajcie z Usług ADD MOTOR WROCŁAW!!!!!. Zgadzam sie z opinią że kierownik nie spełni niczyich oczekiwań do Wymiany. Klijent powinien wyjśc zadowolony, a nie zlany.

Rambo

Również potwierdzam powyższe. Praca w ADD to strata czasu. Częste zmiany kadrowe nie sprzyjają rozwojowi firmy. Wszyscy stamtąd uciekają. Marna kasa- podstawa najniższa w rejonie, słabe prowizje, bonusy widmo, brak kasy nawet na tankowanie aut Demo. Straszna biurokracja. Nie polecam !

.........

Niestety muszę potwierdzić to co napisano powyżej. Praca tam to strata czasu a na końcu i tak wyleją na Was wiadro pomyj.

DEF

do Guest 2017-07-17 14:16:10 Prawdopodobnie wypowiedź byłego już pracownika, który zdążył odejść, rzutem na taśmę uniknął zwolnienia za zarówno zwykłą nieudolność jak i rażące niedbalstwo. Gdzieniegdzie także za rzeczy cięższego kalibru. Teraz po odejściu śmie on jeszcze próbować szkodzić (ponad to czego tu dokonał) - żenujące i przykre. Życzę powodzenia ale z takim podejściem nie wróżę sukcesu. Dla odmiany: jeśli jesteś uczciwy, pracowity i kompetentny, śmiało aplikuj!

GuestIII

Dokładnie! Syf posprzątany!, Gratulację! Ponieważ takiego syfu w tej firmie jeszcze nikt nie zostawił!

SZ.T

Jak ktoś sprzedaje to zarabia. Jak ktoś improwizuje i ściemnia, z całym szacunkiem niech nie liczy na miliony. Jest tak chyba w każdej pracy uzależnionej od wyników.

...

Dobry wieczór, Sz. Państwo, nie rozumiem wyrzutów odnośnie firmy, odnośnie P. Prezesa, który jest jak mi wiadomo Prezesem firmy. Pretensje i wyrzuty powinny zostać skierowane do Dyrektora Zarządzającego Spółka jak i Szefa Sprzedaży. Nie rozumiem również insynuacji w stosunku do jak to nazwano Kierownika Serwisu cyt,, Szyba"tym bardziej w stosunku do Dyr. Finansowego... Problem polega m.in. w tzw. osobie zajmującej się sprzedażą PRO+ tj. samochodami modyfikowanymi, która na całe szczęście nie pracuje już w tej firmie. Człowiek ten naobiecywał mi rzeczy z których firma się nie wywiązała, Pan odpowiedzialny za samochody dostawcze, po przelaniu zaliczki na samochód wyłączył telefon. O czym świadczy takie podejście? Człowiek pracujący na stanowisku Handlowca samochodów modyfikowanych, był w tej firmie i przypuszczam, że jest w innej firmie oszustem z którym mam nadzieję, nie będę współpracował odnosząc się do sytuacji którą zgłosiłem do firmy. w/w Pan obiecał mi rzeczy których nie był w stanie dopilnować.

GuestII

Misiu..kolorowy...na wstępie pozdrowienia dla Napoleonka vel Misia kuleczki... Powodzenia na bezrobociu. P.S. U Nas wszystko OK! syf po was posprzątany. IP ustalony :-) pozdrawiam

Guest

Kpina i żenada. Prezes który nie umie liczyć - 350 000 zysku to dla niego strata. Kierownik serwisu - niejaki "Szyba" - w każdej firmie zarzuty o mobbing i słowne molestowanie. Dyr finansowy uważa że pieniądze z limitu dealera u importera można wypłacać w gotówce. Tak jak napisano powyżej - tylko Kamikaze. Masz wykształcenie podstawowe - spokojnie aplikuj - i tak będziesz najbardziej rozgarniętą osobą.

Nick

Praca tylko dla kamikaze. Nie polecam.

Ża..uj

BOTOX HAHA

rouge

Ja z kolei polecam serwis jak i obsługę, jestem zadowolony pod każdym względem ceny jak na salon przyzwoite i terminowa naprawa. Sam pracuję w usługach i wiem że ludzie bywają różni pewnie stąd różnice w opiniach.

Klient

Szkoda ze moja opinia zostala usunieta ! Tragedia to co dzieje sie w tym nie udanym serwisie jest wina dyrektora i kierownika pseudo kierownika i pseudo dyrektora zero pomocy klientowi najlepiej wjedz sam na hale i moze jeszcze napraw sam a jak nie pasuje to wypad

KC

Nie polecam pracy w salonie, kolejna znajoma osoba, którą orżnęli na kasę. Szukają naiwniaków, którym dadzą podstawę i premie bez konkretów. Banda złodziei.

zawiedzony klient

witam!gorąco nie polecam serwisu i kierownika mieli mi wyregulować drzwi od pasażera w renault master i wyregulowali Pan z serwisu nie dał rady,więc postanowił je podgiąc za pomocą narzedzi i tak własnie powstały duże uszkodzenia ,a Pan kierownik z ironią stwierdził że takie coś sie zdarza i to tylko ludzie i mogą poszpachlować dzrwi i błotnik i po problemie.Szkoda słow kto z was chciałby miec dwumieśieczne auto poszpacccccccccccchlowane i malowane przecież w tym momencie auto traci na wartosci.

mały

żenada kierownik do dupy

Zostaw opinię o ADD Motor Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADD Motor Sp. z o.o.