Sokrates Szkoła Językowa

Opinie o Sokrates Szkoła Językowa

Magda K

Sokrates to dobra szkoła i bardzo dobre miejsce pracy. Panuje tam przyjazna atmosfera, a dyrekcja i pracownicy sekretariatu są bardzo pomocni. Sukcesem szkoły jest to, że przez lata udało się zbudować stabilny zespół nauczycieli, którzy są pasjonatami języka i dbają o wysoką jakość zajęć. Sokrates to też nowoczesna szkoła, która wspiera autonomię i kreatywność nauczyciela- dostępnych jest wiele pomocy dydaktycznych, tablice interaktywne, nie ma "sztywnych reguł", a stawia się raczej na dostosowanie do potrzeb klienta. Podsumowując, to szkoła, w której dzieje się dużo dobrego. Ja sama pracuję tu od dwóch lat i serdecznie polecam!:)

Zadowolony

Pracuje w Sokratesie od samego początku i nie zamierzam zmieniać pracodawcy. Świetna atmosfera, systematyczne szkolenia, cykliczne spotkania zespołu i, co ważne, wynagrodzenie przelewane na czas..

Izabela

Bardzo przyjazna szkoła i dla słuchaczy i dla lektorów pracujących w niej. O profesjonalnym podejściu do klienta oraz idei nauczania może świadczyć fakt, że od wielu lat uczniowie powracają do szkoły dalej rozwijać swoje umiejętności językowe, a kadra lektorska jest bardzo stabilna. Uczę w tej szkole od 13 lat i zawsze wszystkie zobowiązania były uiszczane na czas. Polecam wszystkim!

lektor123

Sokrates to profesjonalna szkoła językowa oraz solidny i uczciwy pracodawca. Fakt, że zespół lektorów pozostaje w większości niezmienny od lat, najlepiej świadczy o tym, że Pani Magda tworzy szkołę, do której wracają zarówno uczniowie jak i lektorzy. Jest osobą słowną i godną zaufania. Pracuję w Sokratesie 5 lat i moja wypłata była zawsze na czas. Atmosfera jest przyjazna i sprzyja nauce i rozwojowi.

Aga 567

Dużo sie tam uczę.Świetne nauczanie przez zabawę

misty

Pracuje tam juz 3 rok i obawiam sie ze lepszego miejsca oracy nigdy nie znajde:). Niezwykle inspirujaca, tworcza atmosfera; szefowa to ciepla osoba umiejaca zbudowac profesjonalna relacje z zespolem; wszyscy nauczyciele maja bardzo wysokie kwalifikacje (lacznie ze mna;-) i sa prawdziwymi pasjonatami jezyka. Jestesmy tez bardzo dobrze orzygotowani metodycznie; szkola czesto organizuje niezwykle ciekawe szkolenia a praca w tym miejscu daje mnostwo satysfakcji. Wyolata zawsze jest na czas, a nawet wczesniej. Oby tak dalej!!:))

Zeitel

Ja chodziłam do sokratesa jak przygotowywałam się do matury z języka angielskiego . Mają na prawdę wykwalifikowaną kadrę , Poza tym ta skzoła daje wiele możlwiości m.in obozy językowe ;)

danka

bardzo dobrze prowadzona zajęcia dla dzieci. najwyraźniej szkoła dba o przygotowanie do prowadzenia lekcji z młodszymi uczniami i nieźle im to wychodzi

mircia

chodziłam na kurs przygotowujący do FCE, wspominam go bardzo dobrze. wykwalifikowana kadra i co najważniejsze - native speakerzy, a nie studenci filologii (z którymi spotkałam się w innych szkołach...)

Robert

Moje dzieci uczęszczają do tej szkoły, jestem bardzo zadowolony, ze je tam zapisałem. Nauczyciele uczą na wysokim poziomie co widać po tym jak teraz moje dzieciaki nieźle mówią po angielsku :)

anglistka

Dobra atmosfera, małe grupy. Nauczycieli traktują fair, organizują bezpłatne szkolenia, pieniądze zawsze są wypłacane na czas.Polecam.

Zostaw opinię o Sokrates Szkoła Językowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokrates Szkoła Językowa