Opinie o Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor w Siedlce

Kowal

Zamierzam aplikować do Jarbudu, ktoś może powiedzieć jak długo czeka się na odpowiedź?

włodek

Polecam pracodawcę!

KOSB

Współpracujemy z firmą już kawał czasu i nie było do tej pory żadnych problemów. Nie zwlekają z płatnościami za faktury i regulują wszystko w określonym terminie

rix

Jak dla mnie firma ok, praca jak praca, spawacza dobrego znaleźć to sztuka, a tutaj nas paru jest ogarniętych :D zarobki dobre, warunki też, ogólnie mogę polecić

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Zatrudnię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
wolverine

Dużym atutem jeśli chodzi o firmę jest to, że przy tak dużej ilości sprzętu po prostu jest bezpiecznie, nie ma poczucia, że coś się może stać. Dużo od nas też zależy, bo jako pracownicy musimy dostosowywać się do pewnych reguł dotyczących bezpieczeństwa, ale z tym nie ma problemu.

Arek

Jeśli chodzi o wypłacalność to jest prawidłowo, kontakt z firmą dobry, odbierają telefony i bez problemu odpowiadają w razie jakichkolwiek pytań

Bartosz

Pracowałem tam przez dwa lata i poza jakimiś drobnymi sprzeczkami na temat bieżących spraw (typowych w każdej pracy) moja współpraca z szefem przebiegała bezproblemowo. Wypłata na czas, warunki pracy jak najbardziej ok. Ogólnie polecam

Woij

Ja z pracy w JarBudzie jestem zadowolony. Trafiłem tam zaraz po szkole i trochę się obawiałem, że nie poradzę sobie, ale z każdym kolejnym dniem było coraz lepiej. Pracowałem 2 lata, bo później wyjechałem za granicę. Płacili naprawdę dobrze i nigdy nie zalegali z wypłatami. W pracy atmosfera dobra, bo jak zlecenia idą dobrze to i nastrój zdecydowanie lepszy

Zimny

Mieliście rację. Przeanalizowałem koszty i teraz wiem, że hala będzie bardziej opłacalna. Z Jarbudem kontakt bardzo dobry. Konkretnie wytłumaczyli mi jak wygląda cały proces realizacji projektu. Chyba się zdecyduję

Patryk

Nie stawiaj budynku, bo zmarnujesz tylko pieniądze. Hala to dużo lepszy pomysł. Ja nie mam chłodni, ale w środku hali produkujemy meble na wymiar, więc jestem pewny, że z taką mroźnią czy też chłodnią nie będzie problemu. Tutaj projekt będziesz miał dopracowany dobrze także śmiało możesz do nich dzwonić.

Niko

Dobrze jest, zleceń sporo teraz to i roboty dużo, ale ogólnie jest ok. Warunki pracy dobre - jest bezpiecznie, więc nie ma co się martwić.

MAG

Pewnie, że się nadadzą. U mnie stoją takie dwie i nie ma żadnych problemów z nimi - żadnej korozji i tego typu rzeczy. Połączenia stabilne.

Zimny

Jak sytuacja wygląda z halami stalowymi - czy nadają się na mroźnie? Potrzebuję czegoś takiego i nie wiem czy stawiać zwykły budynek czy nada się taka hala

trix

Dotychczasowa współpraca przebiega bez żadnych problemów. Trzymają się terminów określonych w umowie, nie mają zaległości i płacą wszystko tak jak zostało to ustalone.

Tomasz

No to sprawa wygląda tak. Pracowałem tam koło 2 lat. Wydaje mi się że nie jest to ani krótko, ani długo. Co mogę powiedzieć o firmie? Profesjonalna i rzetelna. Wykonanie usługi na wysokim poziomie, nie ma z tym problemów. Chłopaków do realizacji jest sporo i to jest dobre. Bo umowy jak najbardziej realizowane są w terminie bez żadnej obsuwy. Osobiście mogę powiedzieć, że warto. Nie chcę jakoś słodzić, ani przesadzać ale firma naprawdę jest warta polecenia. Jak to w pracy bywają dni lepsze i gorsze, ale jak ktoś chce pracować i na tym się skupi to nie będzie miał problemów. Atmosfera jest dobra, bo jak z kimś spędzasz kilka godzin dziennie to idzie się przyzwyczaić.

Bercik

Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu. Praca jak praca. Zleceń jest dużo, ale wiadomo za darmo pieniądze na koncie się nie pojawiają.

Pracowałem trochę ponad rok w tej firmie, było w porządku, jak w każdej pracy są osoby lepiej i gorzej nastawione społecznie do współpracowników, do tych gorzej nastawionych można z czasem wypracować sobie nawyk nie zbliżania się. Warunki zatrudnienia są godne, płaca jest regularna.

Creed

Specyficzny zawód, specyficzna praca. Spawanie, szlifowanie - w tym zawodzie nie ma lekko, ale jak się przyzwyczaisz, to ta robota będzie Cię cieszyła jak nie wiem co. Firma nie stoi w miejscu tylko się non stop rozwija. Płacą dobre pieniądze, nie ma zaległości. polecam

Domino

Witam, ogólnie bardzo dobrze wspominam pracę w firmie. Dobrze współpracowało mi się z resztą pracowników, tworzyliśmy naprawdę fajny zespół. Wypłaty dobre i w terminie.

Maciek

Jako były pracownik mogę zapewnić, że zarówno jakość połączeń spawem jak i montaż będzie bardzo dobra, bo do tego przykładają się wszyscy. Jak tam pracowałem to każdym spaw był sprawdzany przy szlifowaniu kilka razy by zabezpieczyć się przed niestabilnością konstrukcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor - Siedlce

• Jak się pracuje w Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor
4.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul. Powstańców Warszawy 43
    08-110 Siedlce