Opinie o Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor w Siedlce

chorutek

Siedze na zwolnieniu z powodu choroby już drugi tydzien... ech ta angina.. Ale przynajmniej mam czas żeby poszperac troche w internecie. I natknałem się na tą stronę więc i ja coś tu od siebie napiszę. Ta firma zapewnia godne warunki pracy.Np. Jak teraz jestem chory to wiem, że żadnych zaległości mieć nie będę, bo moja praca została rozłożona na inne osoby. I to na tyle osob, ze nawet tego nie poczują. Według mnie to jest super. A poza tym płacą całkiem spoko i atmosfera jest dobra. Czasem ktoś tam ma jakies problemy do kogoś, ale to raczej rzadkość....

okkokokoko

Pracodawca ok.

old

Komentarze mogą znikać bo były kłamliwe, nieprawdziwe i obraźliwe. Ja tu pracuje dlugo i to co tu czytałem to stek bzdur, bo wcale tu tak źle nie jest.

kasa kasa kasa

Praca na produkcji nigdy nie należała do łątwych i przyjenych. Ale jak dadzą ci za nią dobrą kasę to już inaczej na to patrzysz. W Jar-Buudzie dają własnie dobra, dlatego ludziom chce się pracować. Pamiętajcie: KASA to najlepsza motywacja dla pracownika.

Alfons
@kasa kasa kasa

Potwierdzam kasa sie zgadza

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Zatrudnię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Pracow.

Uważam, ze ile pracowników tyle opinii. Natomiast moja jest taka, że tu pracuje się dobrze i za dobrą kasę.

Ząbek

Fimra, w ktorej szanuje się swoich pracownikow i docenia tych którzy na prawdę pracują, a nie tylko udają, że pracują.

andrzej

polecam tę firmę

U.

Witam jesli ktoś chciałby znać moją opinię to jest taka: dobrze się tu pracuje tym co chcą pracować, lenie i nieroby nie są mile widziane. To nie jest firma gdzie przymkną na to oko i będę ci płącic za nic. Ja się nie obijam i dlatego czuję się tu dobrze. Kasa zawsze, co miesiać w terminie gości na moim koncie. I tyle, polecam i pozdrawiam. U.

W.M.

uczciwy pracodawca, polecam

Roman

Firma bardzo profesjonalna. Podejście do klienta- jestem pod wrażeniem. Sama hala też wykonana świtnie, solidnie, do tego nie są jacyś drodzy.

Czaja

Bardzo w porządku firma, uczciwa, wypłącalna. Dobrze traktuje swoich pracownikow. Ja sie tu czuje dobrze, spoko zarabiam, mam stała pracę. nNIE narzekam

Klientka

Wykonali mi świetną halę. Oprocz tego obsluga i szybkosc wykonania zlecenia na najwyzszym poziomie. POLECAM

Glinka

Dobra praca za dobrą kasę. Narzekać nie mogę. Z kiero idzie się dogadać, atmofsera też spoko. JA polecam.

Jack

Dla mnie pracodawca bardzo ok. Nie spóźnia się z wypłatami, wszystko jest tak jak powinno. Do tego całkiem lubię tą pracę bo przede wszystkim jest tu wspaniała atmosfera.

Witam, też muszę wyrazić swoją negatywna opinię na temat tej firmy, powiem krótko nie warto (usunięte przez administratora)na początku jest obiecywane wiele ale rzeczywistość jest inna. NIE POLECAM !!!

Wykorzystany pracownik

(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie.

Współpracuje z firmą Jar-Bud od dłuższego czasu. Nie mam żadnych problemów z płatnościami. Solidni i słowni, tyle mogę powiedzieć. POLECAM

Dominik

Pracodawca godny polecenia. Dobra umowa, sprzęt i zarobki. Spawacz w Polsce wcale nie ma łatwo, bo za granicą dużo lepsze pieniądze. Lepiej jednak zostać tutaj, bo wypłata na czas i można być z rodziną. Polecam!

Kowal

Już wszystko ogarnięte, ale dzięki.

Mizzu

Zadzwoń do nich. W miarę szybko odpowiadają, ja dostałem konkrety tego samego dnia, więc jeśli jeszcze nie zadzwoniłeś to zrób to :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor - Siedlce

• Jak się pracuje w Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor
4.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul. Powstańców Warszawy 43
    08-110 Siedlce