Opinie o Sherwin-Williams w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sherwin-Williams. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sherwin-Williams na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherwin-Williams w Poznań

Mariusz M

Co wy chcecie? firma się rozwija, wszystko poukładane tak jak powinno byc. Miła atmosfera, każdy kto tu pracuje jest godny zaufania. Plany i cele ambitne. Wszyscy odpowiedzialni za swoje stanowisko pracy. Bardzo przejrzyste zasady działania. Nowy dyrektor fajny gość, brakowało takiej osoby w tej firmie. Szacun dla niego za odwagę i mądrość. Uczcie sie od takich ludzi bo wiecznie żyć nie beda. ,,Pamietajmy, kochajmy ludzi tak szybko odchodzą”

Tomcio
@Mariusz M

Oczywiście, nie wiem o co tu chodzi. M. to fajny gość, z poprzedniej roboty zwolnili go z hukiem, ale to na pewno nie jego wina ... SW pomogła mu i wyciągnęła pomocną dłoń i wyciągnęła go z bezrobocia. M. to bardzo zdolny derektor, sprawił, że kilku doświadczonych PH w ciągu miesiąca odchodzi z organizacji, a kolejnych kilkunastu za chwilę też odejdzie. Nie ma co płakać, bo za kolejnych kilka miesięcy w ich miejsce przyjdą nowi, bez doświadczenia, bez kompetencji ( tacy jak M. ) przeszkoli się ich i za 2 miesiące przyjdą nowi, a co ... bogatemu wolno ... Dyr M. wymyślił TOP 25 i to kolejny wielki sukces - ankiety bardzo potrzebne ... super. Mianował się Strażnikiem Postaw. Tak więc nie wiem o co chodzi, same sukcesy, brawo, tak trzymać !

Kuba

Uważajcie na heroda z biegunką, zakłamanego kupca, fałszywą babę z południa i euro'cashowe towarzystwo wzajemnej adoracji

Nieistotne

Hmmm Bo w końcu ktoś Wam karze pracować??? A nie sprzedawać, tylko po to by zrobić plan i po sezonie zabierać towar??? Nabijać sobie sztucznie premie i wygrywać konkursy khr??? Haloooo było fajnie, ale przyszedł ktoś, kto chce rozbujać ten biznes! Trzeba pracować. Mi się podoba i nie narzekam!

Chrystina
@Nieistotne

Miałaś na myśli chyba pozwijać ten biznes?

Mariusz Strażnik Postaw
@Chrystina

Rozbujać biznes? I jakie są efekty? Co miesiąc totalna to masakra z celami i ofertami - nikt nie wiem co/ile/czym ma robić? Z każdym miesiącem coraz większa dziura w sprzedaży? Buja, buja firmę, aż zatonie. Taki to szpec ten Pan M. Ludzie głosują nogami - zaraz odejdą kolejni PH,a nowych nie widać.

Parkingowy M
@Nieistotne

Panie/Pani "Nieistotne", rozbujać to można dziecko na huśtawce i to trzeba uważać aby nie zrobić komuś krzywdy. Na pewno to słowo nie pasuje do obecnych decydentów którzy zasiadają na najwyższych stołkach. Odezwij się proszę po pierwszym kwartale i powiedź jak tam się bujacie bo myślę że będzie niezły rollercoaster:) Najgorsze jest to że nikt w tej firmie nie potrafi się przyznać do błędów, nietrafionych decyzji tylko "góra" brnie w ten pasztet i nie widzi co się dzieje albo nie chce widzieć. Każdy popełnia błędy ale sztuką jest się do nich przyznać i coś zmienić aby było lepiej. Mam wrażenie że szybciej rośnie ilość komentarzy na goworku niż obecna sprzedaż :)......

Babochłop

Kazać to możesz mężowi, nie nam. Nie pozwolimy sobie na to !

Firma Sherwin-Williams prowadziła rekrutację na stanowisko EMEAI Talent Acquisition Business Partner - 6 months contract. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Robo

Popieram...słyszałem ze gdzieś w regionie 3 przedstawicieli w ciągu roku się przewija... Dno!! Zadajcie sobie tylko pytanie co się dzieje, że taka rotacja przedstawicieli jest? Czemu w innych firmach handlowcy pracują po kilka lat i jest ok a tutaj wylot po 3-4 miesiącach? Może to nie jest kwestia przedstawicieli? Pozdrawiam

louis
@Robo

Rotacja wynika z codziennego prześladowania i szykanowania przez (usunięte przez administratora)

Gaweł

Niestety, kiedyś świetna firma, poprzedni dyrektor przez kilka lat zbudował profesjonalny zespół, a firma została liderem w tej branży. Nowy dyr M wszystko rozp... przez kilka miesięcy ale za to wprowadził haos i pociągnął firmę w dół. Przez jeden miesiąc przez 5 handlowców odchodzi i kolejnych 12 szuka intensywnie pracy. Tak to jest jak się zatrudnia niekompetentnych i nieodpowiedzialnych ludzi...

@louis

Chodzi o obecnego dyr sprzedaży M

Wiesia

"To już jest koniec, nie ma już nic" - zostały tam jedynie pionki, marionetki, pantofle i kukły. Każdy kto ma odrobinę szacunku do siebie dawno opuścił pokład tej tonącej łajby :-(

Olo
@Wiesia

Czyli pożal się Boże analityce i specjaliści od excela, którzy poprzychodzili z hurtowni spożywczej i zielonego pojęcia o rynku i klientach nie mają, a wszystkie swoje niepowodzenia zwalają na handlowców. Tylko handlowców za chwilę zostanie garstka i kto na nich będzie pracował ??? Zresztą dystrybutorzy i sieci też już nie chcą współpracować z SW.

Pionek
@Wiesia

Zastanawia mnie dlaczego jeszcze nie tak dawno klepales kumpli po ramieniu zapewniając o swojej sympatii a teraz ich obrażasz. Rozumiem ze mogło Ci sie przestać podobać w Altaxie ale dlaczego obrazasz handlowców? Swoich byłych kolegów i koleżanki bo zakładam ze jeszcze nie tak dawno byłeś wśród nas. To co piszesz jest słabe do bólu.

Hania

Jadowity dyr.sprzedaży zerwany z choinki - całkowity brak kompetencji. dyr.zarządzający przestraszony, znerwicowany i niedojrzały emocjonalnie, hr - marionetka teatralna. Atmosfera zaszczucia i ogłupienia dopełnia całości.

mistrz parkingowy i Gajowy M

Wszystkim którzy szukają pracy serdecznie polecam pracę w tej zacnej firmie:), jeżeli chcesz poczuć się jak w porządnym wariatkowie to lepiej nie mogłeś trafić. Tzw duet trio czyli prezes, dyrektor M oraz kierowniczka z poludnia to zespół ludzi który zapewni Tobie niezapomniane wrażenia:). Jeżeli nikt nie wezwie na pomoc komandosów prosto z USA i nie usunie tego tercetu egzotycznego to w tym roku firma zanurkuje głębiej niż ma Rów Mariański........... tak na marginesie zatrudnienie Parkingowego M było chyba największym błędem tej firmy od lat, szkoda że HRy nie wyciągają żadnych wniosków........

Ogorek
@mistrz parkingowy i Gajowy M

Dyrektor (usunięte przez administratora)znany jako „ strażnik postaw ”, co roku w innej firmie, z każdej wylatuje z hukiem, właśnie rozkłada tą firmę na łopatki i wszyscy udają ze jest ok, paranoja.

joanna

Człowiek "biurko" - chimeryczny dyrektor i pozorant to osobowość paranoiczna.

Tomasz

Poszukują parobków do ciężkiej, mozolnej pracy. Jeżeli oczekujesz codziennej dezinformacji, chaosu i niepewności to jest to idealna robota dla Ciebie.

Lena

Ostatni zgasi światło...

Księżniczka po 6 skrobankach

Nu a my w Polsce E tyż mak zasiali i chętne do roboty zatrudnim Modlić się co wieczora, bo to klątwa Spuszczela nad tym Altax em wisi, Nadzieję mieć, że Jarosław swoich ludzi na wysokie stołki wkręci i jad wyciśnie bo to dobry człowiek jest , może by zechciał pokierować Altaxem i na właściwe tory skierować, trzeba mocno w to wierzyć i na wybory iść Kuniec bo robota w chałupie nu a chłop zaro z siekiera bedzie po polu mnie ganiał

Putinka

Robotę straciłem 2 miechy będzie Teraz widzę, że ktoś mi zrobił dobrze, bo wreszcie żyje jak chce i właśnie za chwilę zacznę zarabiać porządną kaskę, bo w Polsce A roboty od cholery , najnizsze bezrobocie w kraju, się proszą, żebyś chciał przyjść i możesz stawiać warunki Warto dobrze ruski znać to możesz wybierać ile chcesz, to mi pasuje, zawsze Putina lubiłem Łby do góry koledzy bez zwiechy i smutasu na gębie Heja i do przodu

Radzę omijać Sherwin-Williams i Altax który do nich należy, tu jest więcej opinii: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,877258 Firma w rozpadzie.

Krystyna

Dno, wodorosty i kilometr mułu, abstrakcja od wymiany Dyrektora.

Jola

Upadek

Krysia

Gorzej być nie może...

Jacek

Nie polecam, nie warto...

tadek

Dno

Klark

Ostatni zgasi światło...

Zostaw merytoryczną opinię o Sherwin-Williams - Poznań

• Jak się pracuje w Sherwin-Williams?

Zobacz opinie na temat firmy Sherwin-Williams tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherwin-Williams?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherwin-Williams?

Kandydaci do pracy w Sherwin-Williams napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherwin-Williams