Opinie o Sherwin-Williams w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sherwin-Williams. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sherwin-Williams na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherwin-Williams w Poznań

Daria

Widziałam ogłoszenie na dwie osoby w marketingu. Mam wątpliwości - bo opinie na temat firmy są bardzo złe, choć dotyczą w większości sprzedaży. Jaka jest atmosfera biurze w Poznaniu? Jacy ludzie w marketingu? Skąd aż dwa wakaty (zwolnienia?). Warto? Polecacie?

Ech
@Daria

Nie polecam. Atmosferka radioaktywna. Kobiety zachodzą w ciążę, mężczyźni chorują. Karaluchy przetrwają wszystko.

Piotruś Pan

Cisza, bo już brak słów na tą pseudo firmę. Firma już w mule się utopiła razem z Maciusiem Małgorzatką i całym kapitanem zamieszania Mariuszkem kłamczuszkiem. Wielka żenada, za chwilę nie będzie komu tam pracować, lepiej siedzieć bez pracy niż tam pracować dla takiej bandy kłamczuchów. Pensje marne, plany nie realne, cele nie do osiągniecia za które płacą grosze. Pracownice wskakują do lóżka przełożonym żeby jakoś sobie radzić, gorzej ma płeć męska bo nie ma gdzie zadbać o względy. SW Poland to wielkie dno i największym wrogom nie polecam tego pracodawcy. Uwaga na oszustów i złodziei

@Piotruś Pan

Pamiętaj, że karma to kawał suki i zawsze wraca żałosny zgorzknialy kretynie. Kimkolwiek jesteś, mam nadzieję, że przynajmniej nie udajesz dobrego kolegi z pracy.

Gosia
@anonymous

To prawda i trafiła do przełożonego o którym pisze Piotruś Pan.

@Gosia

Czy to forum służy do wylewania pomyji i obrażaniu kolegów i koleżanek którzy tam pracują albo pracowali ??? Czy też wystawianiu obiektywnej opinii ? Pracowałem tam przez wiele lat, bo kiedyś to był bardzo dobry pracodawca, niestety sposób zarządzania i niekompetentny nowy dyrektor i ogólnie sytuacja i atmosfera zmusiły mnie by odejść z tej firmy. Osobiści nie polecam i tyle w temacie, to jest moje osobiste zdanie i proszę się nim nie sugerować. Natomiast obrażanie swoich koleżanek i kolegów, życzenia komuś źle jest trochę nie na miejscu, zwłaszcza, że winni zostali już ukarani. Niech każdy pilnuje swojego życia, a jak mu praca tu nie odpowiada, to niech się zwolni i niech znajdzie inną robotę tak jak ja i nikomu źle nie życzę. Szkoda mi jedynie tego co przez tyle lat pieczołowicie budowaliśmy teraz się wali... Ale to już nie jest moja sprawa. Życzę Wam wytrwałości i wszystkiego dobrego. Ps. Nikomu źle się nie życzy, nawet największemu wrogowi, bo karma zawsze wraca.

Jakub

Przyjdzie taki czas, że hipokryci: Maciusie, Mariuszki i Małgorzatki wesprą szpitalne oddziały onkologiczne tą brudną kasą, okupioną krwią uczciwych, prawych ludzi. Oby im przybrakło - tego im i ich najbliższym z głębi serca serdecznie życzę...

Mati
@Jakub

Taka prawda, karma powraca i los ich kiedyś za to wszystko pokara, kasa, to nie wszystko. Ta trójka nie ma honoru i kręgosłupa moralnego, ale kiedyś kara ich za to spotka niestety, takie jest życie ... Ja nikomu źle nie życzę, ale w takich przypadkach zawsze się tak kończy ...

igorek

firma na dnie, z kapitanem tej łajby który nie potrafi zarządzać. (usunięte przez administratora) na każdym kroku. nie polecam nawet największym wrogom. szkoda ludzi o czasu. lepiej w biedronce będzie niż tam :)

Firma Sherwin-Williams prowadziła rekrutację na stanowisko EMEAI Talent Acquisition Business Partner - 6 months contract. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Wiktoria

@Kewin Duża część opinii dotyczy atmosfery w firmie Sherwin-Williams. Może istniała szansa na jej poprawę? Może warto było jeszcze poczekać z ostateczną decyzją. Jak wyglądają inne aspekty pracy, czy można liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie i premię? Czy możesz liczyć na wsparcie pracowników w trakcie pierwszych dni w pracy?

Wiktoria

@Kewin Odradzasz innym aplikowanie do tej firmy, ale nie podajesz konkretnych powodów. Przyszli pracownicy czytający to forum starają się wybierać wiarygodne opinie. Czy możesz jakoś uzasadnić swoje zdanie? Jakie są plusy i minusy pracy w firmie Sherwin-Williams. Bieżący opis sytuacji w firmie, może być pomocny dla przyszłych i obecnych pracowników tej firmy.

Jacek
@Wiktoria

Zgadzam się z Kewin@. Szkoda czasu i energii zeby tu pracować. Atmosfera jest żenująca, nowy dyrektor bez pomysłu, zero konkretów tylko tuszuje ciagle głupimi opowiastkami, skutecznie ciągnie firmę na dno do totalnej upadłości. palny mega ambitne i nierealne. Handlowcy nie wykonują od wielu miesiącu targetów, sa spadki. Brak kasy na nowe narzędzia. Na wszystko nie ma budżetów juz co było wcześniej o oczywiste. Kompletne dno i nie polecam nikomu, szkoda czasu i nerwowo.

Kewin
@Wiktoria

Wiktoria, po co powtarzać to co inni już dosyć wyczerpująco napisali co tu się dzieje. Zgadzam się, że na tym forum piszą sfrustrowani byli pracownicy, którzy wylewają pomyje na swoich byłych pracodawców i nie do końca można się z tym zgodzić co ludzie tu wypisują, lecz w przypadku tej pseudo korporacji wszystko to niestety prawda. Kiedyś tu było zupełnie inaczej, to była bardzo wartościowa organizacja, wspaniała atmosfera, kompetentny szef sprzedaży, to też już ktoś wcześniej napisał więc nie będę się powtarzał. Są może tacy, którym odpowiada taki „ klimacik ” więc niech wysyłają CV, szanse są dosyć duże by się tam dostać ze względu na bardzo dużą rotację handlowców i brak zainteresowania pracą u kogoś kto ma tak zepsutą opinię, nie trzeba tego czytać wystarczy popytać się w realu co tu się dzieje i jeśli komuś taka sytuacja i atmosfera odpowiada, to zachęcam ...

Jacek

Kolejni handlowcy sie zwalniają, jak tak dalej bedzie to firma nie bedzie miała ludzi do pracy w terenie. Ludzie czy wy nie widzicie co sie dzieje? Za chwile ten tonący statek bedzie pod woda. Kiedyś fajny pracodawca, dzis nie polecam nikomu, nawet największemu wrogowi... współczuje ludziom którzy chcą tu aplikować i pracować.

Kewin
@Jacek

A może tak miało być ? Może celowo zatrudniono nowego dyr handlowego, a jego zadaniem było zepchnąć tą firmę na dno ? Szkoda, aż ciężko uwierzyć, że tak świetna firma z takim zespołem handlowym w tak szybkim tempie znajdzie się w tym miejscu , a doświadczeni handlowcy będą szybko uciekać. Co będzie dalej ? Szczerze odradzam tam aplikować, szkoda nerwów i czasu ...

Lola

To już jest koniec, nie ma już nic ...

Yyy

Ciemność widzę ciemność!!!

NIE Polecam!!

Fatalny klimat, pół roku temu zatrudniono nowego dyrektora sprzedaży. Firma poleciała na łeb. Nie robimy od tego momentu planów. Facet totalnie bez pomysłu na rozwój firmy. Całkowicie odcina się od odpowiedzialności i zrzuca ją na podwładnych. Co złego to nie on. Handlowcy odchodzą nie widząc możliwości dalszej współpracy. Każdy kto nie zgadza się z dziwnymi teoriami obecnego dyrektora zostaje zwolniony. Zarząd chce wymienić cały skład osobowy pamiętający przedniego dyrektora sprzedaży i wcale się z tym nie kryje. Zostało już takich niewielu. Wszystko tylko po to aby utrzymać swoją głowę ponad wodą. Kosztem świetnego zespołu. Winą za beznadziejne wyniki oskarża się handlowców. Za wolno się uczymy. Wszelkie problemy zgłoszone do HR zostają zamiecione pod dywan i przydeptane. Dyrektor twierdzi że plany i zmiana zachodząca w Altaxie jest duża i może nieść za sobą odejścia PH. Dla niego jest to ok. Posypało się ponad 25% składu. Kolejni w drodze. Poza odejsciami ludzi zapowiadanych zmian nie widać ..... Najśmieszniejsze jest to że po wprowadzeniu ogromnych zmian w systemie pracy PH przez poprzedniego dyrektora nie odszedł nikt ale w tej chwili to już nieistotne. Teraz niestety karty rozdaje Mariusz.

Kapucyn

wg czyjejś opinii na Altax Go Work dyr. po usunięciu z ostatniej roboty był zarejestrowany na bezrobociu, czy tak to kolego rozumieć? bo, jeżeli masz rację, to sprawa jest grubsza, lecz wszystko poniżej napisane, może być ewentualnie zasadne, jeżeli jest jak piszesz, doskonale pamiętamy, jak na swoim wystąpieniu inauguracyjnym przy obecności swojego przełożonego i hr ( którzy milcząc, tym samym potwierdzili tę wypowiedż, znając fakty), przekazał swoim podwładnym, że w ostatnim roku realizował jakiś projekt dla firmy X. - czy nastąpiło przekazanie nieprawdy już na początku współpracy ludziom, ludzie - to Firma, Firma to Sherwin-Williams ? - czy na zasiłku bezrobotnego można wykonywać inne zlecenia, wiadomo, że nie charytatywnie ?

Kicia
@Kapucyn

Czy brał zasiłek czy nie brał, nikogo to nie interesuje, niech idzie w diabły, bo reszta ludzi którzy tu zostali nie chce go widzieć i słyszeć. Jeśli chodzi o projekt, to każdy może sobie wymyślić, ja sobie wymyśliłam, że jutr cały dzień po tyłku będę się drapać...

Wicio
@Kapucyn

A ten projekt w firmie X, to rozłożenie firmy na łopatki ? To nie jest forum na pisanie takich bzdur tylko czy warto aplikować, czy nie. Ja nie polecam ze względu na atmosferę i wszystkiego tego co już wcześniej zostało napisane. Gowork, to nie jest forum gdzie dowiemy się prawdy, bo tu wszyscy wylewają pomyje, trzeba dowiedzieć się dzwoniąc i pytając się ludzi, którzy tam jeszcze pracują lub do dystrybutorów, którzy współpracują ( a raczej współpracowali ) i od nich dowiecie się prawdy ... Czy brał zasiłek i co robił w przeszłości wszyscy zainteresowani wiedzą, to żadna filozofia dowiedzieć się jakim cudem i w tak błyskawicznym tempie znaleziono człowieka na tak odpowiedzialne stanowisko ... nikogo to już nie interesuje, należy życzyć powodzenia ludziom którzy znaleźli nowa robotę i tym którzy ją szukają aby szybko ją znaleźli.

Walikita

no i zostało 2 " Z ZAWODU DYREKTORÓW" normalnie, dam podwójnie na tacę w niedzielę, gdy zostaną wywaleni z hukiem

Bolek

warto jeszcze zajrzeć , bo są fajne wpisy na Altax Go Work i oprócz tych dodatkowo wchodzicie na Opinie Przedsiębiorstwo Altax sp.z o.o. to już trzecie miejsce , ciekawe tekściki , niektóre

nik

NIE WARTO! Firma na krawędzi. Nierealnie cele i brak narzędzi powodują,że firma od miesięcy nie robi celów. Przedstawiciele nie dostają premii od września kiedy przyszedł fachura dyrektor sprzedaży co umie gadać, ale nie robić. Jak mówisz co myślisz, to cie wywalą przed świętami, taka tradycja sympatyczna w tej firmie zacnej, z piec osób już poleciało w ten miły sposób. Ludzie uciekają z tonącej łajby, a nowych jak nie było tak nie ma.Tak że te nierealne cele robią się wyższe i wyższe dla reszty. Ci co nie uciekli to siedzą na L4 i chorują.Czyli atmosfera więcej niż podła. Wszyscy kiwamy głowami na ZMIANĘ o której trąbi dyrektorstwo i szukamy nowej roboty. Zmiana oznacza, że jest słabo i będzie gorzej. Poza tym bełkot, że gdzieś idziemy, gdzie indziej i inaczej, ale nikt nie wie gdzie łącznie z generalnym, co trzęsie portkami bo mu się wszystko sypie z rąk i zaraz ktoś go skasuje z centrali, pewnie przed świętami i bez słowa kopnie jak w Szerłinie bywa. Jeśli myślisz o aplikowaniu - NIE WARTO.

Krystyna Czubówna

Mózg zjedzony przez spuszczela, w pustej zakutej bani resztki trocin w zaawansowanym procesie gnilnym

Koolo
@Krystyna Czubówna

Nie wiem czemu takie opinie maja służyć ? Czy to coś wogle znaczy ?powiedz człowieku wprost co cię boli ...

Niezainteresowany
@Koolo

Wpisy mają służyć temu by zachęcić ludzi do pracy tutaj lub odradzić, to chyba oczywiste, a co autora boli ? Wystarczy poczytać te posty i wszystko będzie dla Ciebie jasne. Nie wpisywałem tutaj nic, ale wydaje mi się, że ludzie są zdegustowani, mają dosyć, a w szczególności Pana M.M. Dlaczego ? Przeczytaj wpisy...

Falsyfikat Mariusz

Sprzedażą w irracjonalny sposób zarządza drewniana kukła - Pinokio w przepełnionym pampersie. Codziennie inna decyzja w zależności od tego z której nogawki mu się wylewa.

Zakłamany Maciej

Banda hipokrytów

Gocha

Robota dla desperatów lub wielbicieli cichych sesji na kozetce u psychologa

Krzysiek
@Gocha

Znalazłem ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciela na pomorskie. Piszecie, że w firmie jest generalnie masakra, ale może chociaż na pomorzu jest ok? Może nie jestem desperatem, ale szukam teraz roboty, a to ogłoszenie wygląda sensownie.

Rekrut
@Krzysiek

Aplikuj, pójdź na rozmowę, przekonaj sie, a pózniej napisz tu swoją opinie :) pózniej daj znac ile wytrzymałeś

Gosia
@Krzysiek

Właśnie kolega z długim stażem rzucił papierami z pomorza bo nie widział sensu tkwić w tej firmie. Pan dyr.Handlowy jak choragiewka zmienia decyzję. Brawo Bizon za decyzję.

Zakłamani.pl
@Krzysiek

Uwierz, są w Polsce miejsca w których pracowało się podobnie, m.in. Majdanek, Treblinka. Sam sobie odpowiedz na pytanie jakie masz oczekiwania.

Krzysiek
@Gosia

No to chyba sobie odpuszcze wysylanie CV. Najpierw mnie kierownik zatrudni i potem zwolnie i bede mial dziure w życiorysie.

Gajowy Marucha i spółka z o.o

kiedyś zdecydowany lider w branży, najlepsi handlowcy i managerowie na rynku, od połowy zeszłego roku firma sięgnęła dna.dyr.zarządzający nieudolnymi decyzjami i paniką przed oddaniem stołka każe managerom wyrzucać i zastraszać ludzi, nie robisz tak, usuwa Ciebie, Nowy dyr.sprzedaży od jesieni - rozłoży wkrótce tę firmę do końca, beznadziejny, z profilu widać , ze wszedzie wylatywał po roku,brak predyspozycji nawet do tarcia buroków,.Unikać tzw.kierowniczki z poł.kraju, babochłop chamski bez kompetencji, w tej firmie lizusów i donosicieli , klakierów i nisko czapkujących tylko zostawiają, masz własne zdanie i ciekawe rozwiązania , to jesteś zagrożeniem, HR ci nie pomoże, już zapomniała co to wartości Sherwina, zrobi tak jak każą u góry,, Większość handlowców szuka pracy, Wujek Sherwin powinien wywalić całe (usunięte przez administratora) u góry i wszystkich lizusów i zakłamanych podpierdalaczy z każdego piętra w Poznaniu, Zresztą dni zarządzających są policzone, tylko czy się odkleją sami od stołków dyrektorskich, czy amerykanie będą musieli użyć komandosów, zobaczymy

Kicia

Nic dodać, nic ująć ...

Olas
@Gajowy Marucha i spółka z o.o

Nie jestem zwolennikiem tych wszystkich hejtów na temat pracodawców, ale to niestety szczera prawda

Smutek
@Gajowy Marucha i spółka z o.o

Smuteczek. Nie ze wszystkim się zgadzam np. opinia o kierowniczce z południa. Ale jeśli najlepszy kierownik od supermarketów uciekł rwąc włosy na głowie to był już jakiś sygnał dla innych, że źle się dzieje.

Antek
@Gajowy Marucha i spółka z o.o

Szczera prawda i zastraszania PH jak nie zrobią pierwszego kwartału to będą zwolnienia A co do kier. Z południa cała prawda zastrasza cały swój zespół mało tego gdy przedstawiciele przedstawili to Pani HR to temat mobbingu pozamiatala pod dywan.

Olo
@Antek

Niech straszą, za kilka tygodni kolejni PH rzucą wypowiedzenia ... ciekawe kto tam zechce pracować jak najlepsi ludzie odchodzą, a na ich miejsce nikt nie chce przyjść, przynajmniej z branży. No cóż ...

Mariuszek i Maciuś
@Antek

Pani HR do wymiany #

tom

Az tak źle to wyglada ?? maja ogloszenie na olx o inzyniera w Brodziszewie i ciekawi mnie czy warta oferta ale jak czytam te wszystkie opinie to srednio to wyglada...

Kolega z brodziszewo
@tom

Brodziszewo to inny świat 90% opini dotyczy pracy w poznaniu albo jako PH ale brodziszewo polecam sam tam pracuje i jest świetnie atmosfera ok dyrektor bardzo fajny nie ma wielkich ciśnień można awansować !

Zostaw merytoryczną opinię o Sherwin-Williams - Poznań

• Jak się pracuje w Sherwin-Williams?

Zobacz opinie na temat firmy Sherwin-Williams tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherwin-Williams?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherwin-Williams?

Kandydaci do pracy w Sherwin-Williams napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherwin-Williams