Opinie o SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O w Głuchowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O w Głuchowo

Jaki jest wkład kierownictwa SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

R_o Nowy wpis

Jak tam aktualna sytuacja w Gołuchowie? Jaka atmosfera? Widzę ofertę pracy chyba w laboratorium. Dajcie znać pilnie!

Czy SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Czy pracodawca SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

wieloletni Nowy wpis

a co dla Ciebie jest istotne?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Technolog
Głuchowo
RL CNC Obróbka Skrawaniem, Wróbel, Michalak Sp. Jawna
wieloletni

czytam opinie i chciałem podzielić się moimi: w 2010 przejęli nas amerykanie, także mamy teraz kulturę szwedzko-amerykanską, jestesmy dużą firmą ktorą pod względem etyki i równego traktowania jest naprawdę na najwyzszym poziomie, oczywiscie zdazają się jednostki jak wszędzie, oszczędnosci i optymalizacje - a gdzie ich nie ma, mogę powiedzieć że w Głuchowie atmosfera jest ok, a tworzą ją ludzie, warto zadbać o wynagrodzenie od samego początku, ja polecam

blue

Nie polecam , niestety wrażenia tylko negatywne

Igor

@xXxXxXx Nie przesadzaj z narzekaniem. Może nie jest idealnie ale jeśli ktoś faktycznie pokazał swoje kompetencje to firma będzie potrafiła docenić.

skuter
@Igor

chyba w bonach poklepusach . ta firma to byla (usunięte przez administratora) dawniej jak jeszcze nazywala sie Becker Acroma . teraz to powrot do lat 2000 gdzie przebijala sie przez konkurencje i na nic prawie nie bylo

Praca

Szukam pracy. Warto tam bo opinie zastanawiające

Jarek

Mam pytanie odnośnie aktualnej sytuacji w Sherwin-Williams w Głuchowie. Interesuje mnie jaka panuje tam atmosfera, czy są możliwości awansu, jakie są zarobki w dziale sprzedaży. Czy warto do nich aplikować?

Grażyna
@Jarek

Awans, zapomnij może dla wybrańców. Atmosfera, ekipa ok. w miarę zgrana, notorycznie zastraszana kolejnymi oszczędnościami również na etatach, w ostatnim roku zwolniono 8 osób a 5 zwolniło się samych, kto może ucieka. Brak perspektyw, kurcząca się obsada = więcej roboty.

Barbara
@Grażyna

Fajnie, że można liczyć na dobrą atmosferę. A jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w SHERWIN WILLIAMS POLAND? Coś się może zmieniło po nowym roku? Jak wysokie jest teraz wynagrodzenie? Koniecznie daj znać.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O?

xXxXxXx

Brak możliwości awansu, dlatego pracownicy odchodzą, przynajmniej 5 takich przypadków mogę wymienić w ostatnich 2 latach. Brak drogi awansu, wybitni handlowcy są eksploatowani do granic możliwości, mydli się im oczy a następnie nic się nie dzieje. Obecyny dyr woli zatrudniać osoby z zewnątrz, niż inwestować w wieloletnich pracowników. Tak naprawdę brak pracy HR

Praca fajna kasa marn. (usunięte przez administratora) zciągnięty tc dębica to samo kierownik kj bez pojęcia i kompetencji jeszcze niedawno pracował na walcowni a tu już stanowisko ale tak to jest jak się cmoka wszystkich pi dupi.

@Xxxx Nie zgadzam się z taką oceną. Po prostu nie każdy nadaje się do pewnych prac i żadne szkolenie tego nie zmieni, firma dobra ,więc nie narzekajmy.

Warto się zatrudnić w Sherwin Williams w Dębicy na produkcję? Jakieś opinie nt. pracy? Zarobki, atmosfera itd.?

Jak jest z awansem w SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O?

Xxxx

Brak awansów, lepiej ludzi z zewnątrz zatrudniać z doświadczeniem, niż rozwijać kompetencje obecnych pracowników. Są działania pozorne które kończą się flustracja. O takie podejście ma firma.

Rapa

Niestety aktualnie firma jest cieniem tego czym była przed laty, fatalne decyzje biznesowe nieodpowiedzialnych osób pociągnęły ją na (usunięte przez administratora)

Jakub

Przyjdzie taki czas, że hipokryci: Maciusie, Mariuszki i Małgorzatki wesprą szpitalne oddziały onkologiczne tą brudną kasą, okupioną krwią uczciwych, prawych ludzi. Oby im przybrakło - tego im i ich najbliższym z głębi serca serdecznie życzę...

Koleś
@Jakub

wez sie gosciu ogarnij

Grzegorz
@Koleś

Proszę was o nie prowokowanie sprzeczek na forum. Nie ma firm idealnych, ale też nie ma firm całkowicie złych. Każdy ma prawo wyrażenia swojego zdania. Proszę jednak, żeby było ono związane z tematem i nie naruszało regulaminu forum GoWork.pl. Czy możecie napisać, czy w tym momencie tra rekrutacja do SHERWIN WILLIAMS POLAND?

Kuba
@Grzegorz

Można znaleźć wiele ofert pracy przez nich oferowanych na różne stanowiska w różnych lokalizacjach w całej Polsce. Interesujące wydaje się stanowisko terenowego doradcy sprzedaży. Czy ktoś ma pojęcie o tym stanowisku?

Rapa
@Jakub

kylo

Gdzie w Rzeszowie firma ma siedzibę, bo widzę że są ogłoszenia pracy w tym mieście.

B
@kylo

Na Podkarpackiej

Jasiek

Firma będzie dobrym pracodawcą dla dobrego i sumiennego pracownika , a nie dla przymilających się!!

Jeśli chodzi o Dębice stanowczo nie polecam ,omijajcie tą firmę , najgorszy (usunięte przez administratora) na Podkarpaciu wszystko jest ustawione , nie podlizujesz się np. mistrzom jesteś nikim wszystko masz robić za marne pieniądze a inny pracownik dużo krócej robi od Ciebie mniej umie i siedzi bo się podlizuje takie traktowanie a ja osobiście podlizywania nie nawidzę jestem tego wrogiem

Henry

Może nie jest idealnie ale nie przesadzajmy z narzekaniem!!

Zostaw merytoryczną opinię o SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O - Głuchowo

• Jak się pracuje w SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O?

SHERWIN WILLIAMS POLAND SP Z O O