Opinie o Sherwin-Williams w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sherwin-Williams. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sherwin-Williams na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherwin-Williams w Poznań

Larwa

Sherwin-Williams Poland to cień firmy sprzed lat. Trwająca "restrukturyzacja" pochłonęła już kilkanaście osób, które były kluczowe w budowaniu wartości firmy. Z kilka wyjątkami w firmie pozostały osoby z małym doświadczeniem lub niekompetentne, które od lat czekały na swój moment. Wystarczy spojrzeć na dział sprzedaży , ale też na marketing - i tu i tu pozostała połowa składu sprzed roku, ta mniej ogarnięta. I to nie koniec "dobrej zmiany" - dwóch przyspawanych do stołków nieustannie szuka kolejnych kozłów ofiarnych, których zwolnienie kupi im choć miesiąc przy korycie. Co miesiąc kolejne odejścia, zwolnienia, llikwidacje stanowisk. To oczywiście idealne środowisko dla potakiwaczy bez kręgosłupa i kompetencji, którzy w końcu mają swój czas. Przy okazji - nowym pracownikom nikt nie pomaga. Bo nie ma kto. Brak kierowników regionów, brak szkoleniowca, brak danych, brak ofert, brak pomysłów. Jest tylko ciśnienie i pewność, że premii nie będzie w dłuższym horyzoncie.

Jakub
@Larwa

Przyjdzie taki czas, że hipokryci: Maciusie, Mariuszki i Małgorzatki wesprą szpitalne oddziały onkologiczne tą brudną kasą, okupioną krwią uczciwych, prawych ludzi. Oby im przybrakło - tego im i ich najbliższym z głębi serca serdecznie życzę...

@Larwa

ciekawe ... każdy nowy pracownik przechodzi całodniowe szkolenie produktowe (w zakładzie produkcyjnym lub w biurze, łącznie z testowaniem i robieniem wymalowań) - pomimo chwilowej nieobecności szkoleniowca, który jest na L4; oferty handlowe na kwiecień i maj - każda sieć handlowa, rynek tradycyjny i hurtowy mają dedykowane oferty; dostęp do danych - jest ich aż nadto, tylko trzeba wiedzieć jak z nich korzystać i jak je czytać oraz kogo o nie poprosić (raporty sprzedażowe, porównywanie sklepów co tylko chcesz, wytyczne do przygotowywania trasówek po klientach generujących największy obrót); brak pomysłów - obecnie są uruchomione przynajmniej dwa projekty jeśli chodzi o wsparcie kluczowych produktów. Jeśli pracując w tej firmie tego nie widziałeś - to chyba przespałeś ostatnie dwa miesiące.

Sebcio
@Piotr

O, to super, wreszcie coś się w tej kwestii zmieniło, za moich czasów, przez ostatnie miesiące też ofert było dużo ale były one bardzo słabe i co miesiąc identyczne. Natomiast w internecie można kupować w bardzo atrakcyjnych cenach i to faktycznie jest super, no i w Castoramie kluczowy produkt też na bilbordach widziałem w bardzo fajnej cenie, a i jeszcze w Biedronce, pewnie dystrybutorzy i rynek tradycyjny zacierają ręce i są bardzo zadowoleni.... Ha, ha, ha ... To idzie w bardzo dobrym kierunku, życzę powodzenia i trzymam kciuki, oby tak dalej .

Kewin
@Sebcio

Nie ma to jak pisać sobie samemu laurki, co nie marketingowcy? Niby tak super a cele niezrobione i ludzie dalej odchodzą. Niedługo zostanie trójka wspaniałych i popychadło mistrz suchara.

Sebcio
@Kewin

Eee, to Mariuszek Kłamczuszek pewnie ... :-)

Ooo
@Sebcio

Nie, to przecież Tomcio Paluszek ;)

Rapa
@Jakub

Niestety aktualnie firma jest cieniem tego czym była przed laty, fatalne decyzje biznesowe nieodpowiedzialnych osób pociągnęły ją na (usunięte przez administratora)

Rapa

Widziałam ogłoszenie na stanowisko Regional Sales Manager na LinkedIn. Ktoś może coś więcej napisze o realiach pracy, warunkach, finansach i współpracy z przedstawicielami, o których piszecie. Będę wdzięczna.

@Kandydat

Szczerze odradzam, nie ma co się rozpisywać...

Trrr
@Kandydat

Jeśli chcesz wyręczać kierownika który nic nie robi to spoko ty spać po nocach nie będziesz... Pracownik się nie liczy w tej firmie tylko cyfra . Toksyczne środowisko.

Agatka

Byłam na rozmowie w Poznania w oddziale na pierwszym etapie , jednakże na drugi już wiem że nawet jak zadzwonią to nie pójdę gdyż nie podobało mi się podejście do mojej osoby przez panią HR oraz pana kierownika ....przyszłego , do tego przyszli spóżnieni oraz nie przygotowani do mojej osoby oraz mojego doświadczenia gdyż pytania padały na takim poziomie że wydaje mi się że posiadam większe kompetencje niż oni razem wzięci , na temat już samej pracy się nie wypowiem ale podejrzewam ze jest słabo i dlatego pewnie ludzie nie chcą tam pracować co i sama doszłam do takiego wniosku, a byłam już na kilku rekrutacjach w ostatnim czasie.....

Też byłem
@Agatka

Głupi nie jestem oczy trochę wymydlone. Ale zadzwoniłem do handlowców i wiem że nie warto... Faworyzacja jak mówisz za dużo to do odstrzelenia.

Firma Sherwin-Williams prowadziła rekrutację na stanowisko EMEAI Talent Acquisition Business Partner - 6 months contract. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Ph

Praca dla ludzi ambitnych i lubiących wyzwania. Jeśli daje sie z siebie dużo i rzetelnie pracuje jest to zauważone i docenione, jest sie wtedy obdarzonym zaufaniem ze strony przelozonych i swoboda w dzialaniu. W firmie panuje zasada wzajemnego szacunku i nigdy nie spotkał mnie jego brak. Również ścieżka kariery i perspektywa rozwoju osobistego jest jasno przedstawiona. Jeśli się tego potrzebuje zawsze dostaje się wsparcie i ze strony przełożonych i działu marketingu, który tworzy wiele nowych projektów, do których zaprasza również pracowników terenowych. Firma we wszystkich swoich działach ma jeden wspólny cel, jeden kierunek i to się czuje. Ja polecam.

LOL
@Ph

jeśli jest tak cudownie to odpowiedz proszę skąd tak duża rotacja handlowców????

@Ph

Jakość marketingu SW jest taka, jak wpis kolegów powyżej. Niewiarygodny suchar. Towarzystwo oderwane od rzeczywistości. Wystarczy spojrzeć na ilość wakatów na portalach. Jest tak dobrze, że przez firmę przewinęło się przez ostatnie 2 lata z 40 osób w dziale sprzedaży liczącym 20kilka osób.

???
@Mateusz

Po pierwsze to że Mateusz odszedł nie znaczy żeby się podpisywać za niego... Jak będzie chciał coś napisać to każdy co go zna będzie wiedział że to jego wpis...

Yyy
@Ph

Nie mam pojęcia kto to napisał ale tak idzie zarobić max ok 6tys z premia ( ale kwartalna jak zrobić region ) także szału nie ma ale praca stabilna ciągle ciśnienie każdy miesiąc ważny ... Ścieżka kariery to śmiech, ludzie po 5 lat pracują i bez awansu a osiągnięcia mają... Także nie wiem po co takie ściemy baaa i koordynator to także kpina ludzie się zwalniają przez was ! Tak przez zarzad wartościowi ludzie nie żadne nieroby tylko dobre osoby !!! Weźcie się w garść i przestańcie kręcić Excel się nie kupi tylko ktoś ręcznie majstruje przy planach !!!

Maciej
@Ph

Firma dla desperatów, serdecznie odradzam

Prawy

Nigdy więcej wysyk na magazynie nie polecam !!!

nnnn

Witam, Mam pytanie odnoście targetów w Altaxie. sa do wyrobienia? Firma daje narzędzia do zrealizowania targetów? Ogólnie jaka atmosfera?

Południowy
@nnnn

No raczej jest słabo. Wystarczy poczytać. Ja nie jestem zadowolony, a myślałem że jakoś bedzie. Firma stoi w miejscu. Nie ma żadnych nowości ani reklam. Marketing niewiadomo co robi. No i Szanowny Dyr sprzedaży, wielki Pan, nawet w teren nie pojedzie, nie mówiąc o rozmowie z PH. Tak że nie polecam. Dużo ludzi odchodzi. Atmosfera że niewiadomo komu ufać,dużo konfidentów

Południowy
@Południowy

Dzięki za odpowiedź. A jak targety są realne? Samochód można używać prywatnie? I czy jest GPS?

Julia
@Południowy

Dzień dobry, ja dołączę się do powyższych pytań. Jakiego wynagrodzenia można oczekiwać w tej firmie? I jak rozliczane są wyniki w Sherwin-Williams?

wick
@Julia

Julia nie polecam pracy w żadnym dziale tej firmy, jeszcze tu pracuję ale robię wszystko aby znaleźć inną pracę

Kak
@Południowy

Dawno tu nie zaglądałem, ja się ewakułowałem jak przyszedł tu ten mądrala co nic nie umie wielki Pan derektor M. Myślałem, że ktoś się popuka po głowie i zauważy co to za pajac, myślałem, że go już dawno wywalili , a ten dalej ciągnie łajbę w dół, widocznie tak ma być.

Przemysław
@wick

Co złożyło się na Twoją opinię o firmie? Jakie wymieniłbyś zalety pracy we Sherwin-Williams? Rozwiń swój komentarz. Dzięki.

Prv
@Przemysław

O jakich wy zaletach mówicie ?! To jest koszmar dodawane wartości do planów, dziwne raporty... Wiecznie coś nie pasuje a marketing potrafi tylko jakieś bzdury do półki drukować ...

Północny
@Przemysław

Z zalet - raz do roku wyjazd na konferencję do UK. Reszta to wady. Firma traci rynek. Zarządzający i Dyr Handlowy co gdzieś pojadą to zepsują. Atmosfera fatalna, ludzie nie gadają ze sobą bo chyba drugi to donosiciel. Cele nie robione, bo marketing co najwyżej coś wydrukuje jakaś ulotke, menadżer malowany z marketingu. Dodatkowo analityk co coś wyśle to błąd, trzeba sprawdzać bo zawsze na niekorzyslść PH. Dyr sprzedaży o żart, facet co się boi jechać w teren, profesorek niby a gada trzy po trzy. Dorzuca do planów bez wiedzy PH. Koszmar.

Iza
@Północny

Wspomniałeś, że pracownicy uczestniczą w zagranicznej konferencji- ile taki wyjazd trwa? Czy jest on stricte biznesowy, czy pracownicy mają też czas na zwiedzanie? Wymieniłeś wiele wad, myślę, że znajdziesz też więcej pozytywnych aspektów pracy.

Północny
@Iza

"wyjazd" to pranie mózgu. Hotel w Anglii na końcu świata. Wałkowanie targetów na kolejny rok i nowości. UPS, tylko że nowości brak. Niczego zobaczyć się nie da bo nie na czasu. Chyba że lotnisko po odprawie. Równie dobrze mogłoby to być gdziekolwiek. Coś pozytywnego? Miałem kilka rozmów rekrutacyjnych , w przyszłym tygodniu skladam papier i żegnam to dziadostwo.

Mateusz

Każdy poniżej to tzw. stary pracownik który był przyzwyczajony do starych zasad panujących w firmie i nie odnalazł się w nowej rzeczywistości... Teraz obowiązują nowe standardy pracy nowe wyzwania wszystko jest inne dlatego starej gwardii się to nie podobało stąd zmiany i przestańcie hipokryci...jak macie jaja to podpisywać się a nie spiskować oczernić bohaterzy.

Korbol
@Mateusz

Jak tam wyniki sprzedaży po wprowadzeniu nowych standardów? I jak by tu powiedzieć... głowa starej gwardii i nowej gwardii jakby taka sama... lol

Król Maciuś Pierwszy
@Mateusz

"Starzy pracownicy" to niemal cały zespół sprzedaży, wsparcia sprzedaży i marketingu - łącznie ok 20kilku osób z 40, które zwolniły się, zachorowały, poszły na urlop zdrowotno-macieżyński lub zostały zredukowane w ciągu 6 miesięcy dobrej zmiany. Efekty widać na dłoni - rynek rośnie, SW traci. Przestań ściemniać Mati. Ja, Król Maciuś Pierwszy Tobie to mówię.

@Król Maciuś Pierwszy

Spoko to twoje zdanie, ale co to zmieni wylewanie jakiś żali przez internet... Jak coś boli to w twarz powiedzieć i tyle a nie jakieś dziwne jazdy są tu robione... Myślę że nie ma sensu robienia tutaj zamętu bo kiedyś było inaczej ... Jak nie ta praca to i na proste... I na tym powinniśmy zakończyć to wylewanie żali bo to i tak nic nie da chyba że chcecie ???? tylko jak ktoś do mnie coś to proszę się przedstawić.

@Mateusz

Mateusz, w 100% się z Tobą zgadzam, że na tym forum piszą sfrustrowani byli pracownicy, ale jeśli chodzi o to co pisze się na temat tej firmy, jest to niestety prawda ( ale to moje zdanie i spostrzeżenie, bo może coś w ostatnich dniach sie zmieniło) Nie trzeba czytać tego w Internecie, ale jeśli ktoś dalej jest blisko tej branży, to widzi co się u Was dzieje... A szkoda, bo było bardzo dobrze kiedys, nie zanalem lepszego zespołu handlowego. Pracowałem tam wiele lat jednak nie zdążyłem Cię poznać, bo za moich czasów żaden Mateusz nie pracował, ale życzę Ci Mateusz sukcesów chociaż w tych czasach nie będziesz miał lekko. Jednak zgadzam się z Tobą, że nie ma co bic piany, mnie się nie podobało i zmieniłem i nie żałuję niemniej mam sentyment do Tej firmy i mam nadziej, że będzie kiedyś lepiej. Dodam jeszcze, że forum to jest po to by udzielać opinii, ja nie polecam , Ty polecasz, każdy ma inne zdanie. Najlepiej przyjść na rekrutację i spróbować swoich sił wtedy można samemu wyrobić sobie opinie . Ja do nikogo żalu nie mam, ale czemu w dalszym ciągu taka rotacja ludzi w dziale sprzedaży... to chyba samo mowi za siebie . Wszystkiego dobrego .

Prawda w oczy kole

Franca
@Mateusz

Te wszystkie opinie są wyrazem rozczarowania. SW to firma, która funkcjonowała i odnosiła przez lata sukcesy dzięki pracy zespołu ludzi, którzy się z nią głęboko identyfikowali. Którzy walczyli razem, szanując się nawzajem i zwyczajnie lubiąc. To naprawdę rzadkość. I to wszystko zostało wyrzucone do kosza pod wpływem jednego fałszywego cwaniaka. Gdyby ta zmiana miała sens - rozumiem. Ale wyniki w detalu jak na dłoni pokazują, że zmiana jest wyłącznie na wielki minus. Podobnie atmosfera - wszyscy uciekają, a jeśli jeszcze nie uciekli, to intensywnie szukają nowej roboty. Piszemy dlatego, że w firmie nie ma już z kim gadać, bo premiuje się pokornych sprzedawczyków. I dlatego żeby kolejni pracownicy wiedzieli gdzie aplikują. Proste.

@Franca

Najlepsze jest to, że Wy, byli pracownicy sądzicie, że tu jest tak strasznie, a my jakimś dziwnym trafem tego nie odczuwamy ???? a wręcz przeciwnie...

Bolek
@:)

I stąd co miesiąc rezygnuje co najmniej 1 osoba ?

@:)

To czemu z kim by się nie gadało, to szukają roboty?

@MMM

Kto ? Dlaczego każdy wypowiadający się jest anonimowy? No właśnie tyle warte są te odpowiedzi...

@Mateusz

Bosze, trzymajcie mnie ...

Ojciec Mateusz
@Mateusz

Mateusz, a kim Ty jesteś ? Nie bądź anonimowy jak cała ta reszta dziadostwa , opowiedz jak jest wspaniale i niech już nie piszą tych bzdur, bo moim zdaniem jest super. Tak na serio jest świetny derektor sprzedazy ( prawdziwy profesjonalista, już chyba rok za chwilę będzie jego doswiadczenia w SW, jeszcze nigdzie tak długo nie robił ) i cała kadra pełna profeska, goraco polecam, przyjazna i zdrowa atmosfera. Produkty też są super, naj taniej można kupić w Internecie, prawie darmo. Nie ma żadnych reklamacji. Tak więc nie wiem o co tym starym chodzi, pewnie na niczym się nie znają to ich pozwalniali, a reszta sama w popłochu uciekła, bo to robota dla profesjonalistów takich jak derektor sprzedaży, a nie dla ciemnoty. Tak trzymać ! Brawo !

Maciej
@Mateusz

Hej, kolego Mateuszu minął rok jak pracujesz w SW może pochwalisz się nowymi standardami firmy ?

Ono

Witam, ja tez dodam opinie na temat tego pracodawcy. Niestety nie polecam tej firmy. Podstawa ok, system premiowy ok, ale są niejasności co do wyników i realizacji - analityk nie ogarnia tematu. Bardzo duza konkurencja i praca głównie na relacjach i blatowaniu, ale taka charakterystyka rynku. Auta Renault Clio - złomy i Skody Rapid niby bez gps i do użytku prywatnego. Jeśli jesteś gotów zapieprzac po kilkanaście godzin dziennie bo ktoś obieca Ci dodatkowe 500 zł premii i wyjazd na egzotyczne wyspy, by później zmienić priorytety targetu tak by tego nie wykonać to może i praca jest dla Ciebie. Ludzie są tam mega sfrustrowani i zamiast rozmawiać o rzeczach przyjemnych gadają ciagle o tym jak ta firma jest beznadziejna. Praca dla desperatów. Kiedyś może i fajna firma. Dzisiaj wystarczy się przejechać po rynku kilka dni by przekonać się jak jest. Chciałbym przestrzec wszystkich przed praca w tej firmie.

Johnny

Nie polecam. W firmie jest ciągła karuzela kadrowa. Obroty słabo, czyli targety mało realnem.marketing nic nie robi, ZERO wsparcia, ZERO kompetencji, ZERO nowych produktów. Za to polityka jak na ruskim dworze. śmiechu warta firma, nie polecam.

Stach

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o pracy w firmie?

Ktoś mi może powiedzieć czy w firmie często s delegacje, wyjazdy integracyjne i co tam sie na nich dzieje? Rozważam zlozenie aplikacji ale nie wiem czy wiąże się to z częstymi wyjazdami.

Ktoś podpowie jak wygląda praca w centrali i atmosfera? Prawie wszystkie komentarze dotyczą działu handlowego. Od dawna jest oferta na specjalistę ds trade marketingu. Tak szybko odchodzą czy nie mogą znaleźć?

Wiktoria
@Kasia

Od czasu opublikowania Twojego komentarza minęło kilkanaście dni. Czy powiesz nam, jaka była Twoja decyzja? Rozważałaś aplikację do Sherwin-Williams na konkretne stanowisko. Czy udało Ci się dostać pracę?

@Wiktoria

Stwierdziłam, że nie warto. Dla mnie oprócz wynagrodzenia i rozwoju najwazniejsza jest atmosfera, a tu miałam największe wątpliwości. Negatywne opinie mnie zniechęciły.

Daria
@Wiktoria

Byłam w podobnej sytuacji i podjęłam taką samą decyzję - nie aplikowałam. Szkoda czasu.

Zainteresowana

Co się dzieje na południu że dalej wakat ? Ponoć to tylko zastępstwo a poprzednia ph wraca?

Gites
@Zainteresowana

Brak chętnych - wystarczy popytać na rynku detal hurt jak się pracuje. PH może i wróci, kto wie. Jedno nie da się odebrać dyr handlowemu - od jego przyjęcia chyba z 6 kobiet zaszło w ciążę w SW. Chociaż na jednym polu cel zrealizowany.

Krak
@Gites

Kierowniczka z południa też zapakowała?

Xxxxxxx

Sherwin Williams wspominam miło, do momentu kiedy,, Wielka Pani K,, z biura obsługi klienta w Brodziszewie,, doprowadziła do utraty mojej cierpliwości. Praca, obowiązki, wykonywane czynności coś pięknego. Współpraca z klientami kierownikiem super, ale niestety jest jeden ktoś kto myśli że jest kimś i pozwala sobie za dużo. Nie rozumiem tylko dlaczego takich ludzi się nie zwalnia. Dlatego w skali od 1 do 10, oceniam to biuro na 1. Porażka!!!! Ciągle szukają tam kogos nowego, gdyż nikt nie wytrzymuje z takimi zolxami jakie tam pracują. W dodatku One są z tego dumne i szczyca się swoim zachowaniem. Mam tylko nadzieję, że jakaś sprawiedliwość jest na tym świecie i ktoś po prostu tego pożałuje i ktoś się tym zainteresuje. Moja osoba oczywiście nie ma zamiaru tego tematu tak zostawić. Czekam na odpowiedni moment. Nie pozdrawiam biura obsługi klienta w Brodziszewie.))

Kolega z brodziszewa
@Xxxxxxx

Chyba się coś komuś pomyliło, nie znam bardziej sympatycznych i miłych osób jak dziwczyny z biura obsługi klienta. Ktoś kto to napisał musi być albo pijany albo troluje całe to forum .

poważnie zainteresowany

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygąda rekrutacja w tej firmie na PH?Konkretnie jej trzeci etap.I jak w ogóle wygląda praca na tym stanowisku?Proszę o jakieś sensowne info?pozdrawiam

Fajna
@poważnie zainteresowany

Pogawedka z tzw. Dyr. Sprzedaży, to 3 etap. Poczytaj komentarze ... Przyjazna atmosfera, realne cele, kompetentni ludzie na stanowiskach menagerskich, super ! Polecam :)

@Fajna

Czytałem i dlatego prosiłem o sensowną opinię:)

A
@poważnie zainteresowany

Polecam. Pracuje i jestem zadowolona.

Siwy
@A

Dyr sprzedaży typowy korpopozer. Co drugie słowo po angielsku. Konkretów niewiele. Casting jak do show w tv.

Fajna
@poważnie zainteresowany

Nie polecam, pracowałam wiec wiem co mowie, ale idź, spróbuj, to się przekonasz ... Jesli 98 % opinii jest negatywnych, to cos musi w tym byc.

Czarny.
@poważnie zainteresowany

3 razy dobrze się zastanów zanim podejmiesz decyzję jeśli wybiorą Ciebie, zdecydowanie odradzam, ale zrobisz jak uważasz, a po kilku tygodniach, miesiącach wpomnisz moje słowa jeśli jednak się zdecydujesz.

@Czarny.

No właśnie widziałem rekrutacje tylko na południe,konkretnie chyba sześć regionów i w dodatku wszystko z września.Wygląda na to ,że cały skład będzie nowy.

XXX
@poważnie zainteresowany

Województw faktycznie kilka, ale chodzi o 2 etaty - 2 przedstawicielki w ciąży.

@XXX

powiesz coś więcej o tej robocie?z tego co rzeczywiście tu piszą,to kolorowo nie jest:)

Mihałp
@Siwy

Co znaczy jak do show w tv?cos konkretniej

Mihałp
@poważnie zainteresowany

Czy rekrutacji jakieś zadania,scenki czy normalna pogawędki o pracy?

Siwy

Cześć, bardzo proszę o świeże opinie o firmie coś się poprawiło czy nadal słabo? Jak konkurencja ?

Pytajnik

A co ciekawego dzieje się na tym południu Polski , że tak się zapytam? Kto tu jest kierownikiem, bądź kierowniczką , że tak ludzie się zmieniają? Jakiś mobbbbbing? Włazodupstwo? Czy co takiego?

Fred

Tak, tak, generalny mw pięknie mówił o wartościach Sherwina na jakiejś konferencji. Kilka miesięcy później, na dzień przed Wigilia , wyrzucał ludzi , którzy pracowali dla firmy kilka-kilkanaście lat. Teraz juz każdy wie co się liczy. Siedzieć cicho, nie wychylać się, kiwać głową jak ktoś coś gada. Własne zdanie najlepiej chować do kieszeni.

Fryderyk
@Fred

nie polecam. Jak najdalej od tej firmy

elegant

Czy ktoś z Was wie jaka atmosfera w Głuchowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Sherwin-Williams - Poznań

• Jak się pracuje w Sherwin-Williams?

Zobacz opinie na temat firmy Sherwin-Williams tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherwin-Williams?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherwin-Williams?

Kandydaci do pracy w Sherwin-Williams napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherwin-Williams