URBA Sp. z o. o.
3 41 16 5 1
Ryszard Nowy wpis

@jaro Możesz dodać więcej szczegółów ? Firma ma dobrą opinię jako pracodawca, można to sprawdzić w necie.

jaro Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Jest super.

Hanna Nowy wpis

@JJ, czy możesz napisać coś więcej o pracy w URBA? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane? Można liczyć na premie lub benefity pozapłacowe? Chętnie poznam więcej szczegółów odnośnie pracy w tym miejscu.

niezadowolony

To jedna z gorszych firm w jakich dane mi było pracować. Płace na niskim poziomie, zaś wymagania na "światowym". To była krótka i niezbyt ciekawa przygoda. Nie polecam!

Tak14Nie

JJ Nowy wpis
@niezadowolony

Każdy ma prawo do własnej opinii, ja sie z twoja zupełnie nie zgadzam, praca tutaj to całkiem ciekawa przygoda, mam pozowanie z innymi pracodawcami i tak fajnej atmosfery dawno nie doświadczyłam

Tak3Nie

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z URBA Sp. z o. o. to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

Tak1Nie

Obiektywna

Opinie negatywne są po prostu wyssane z palca. Urba to firma przyjazna pracownikom. Prezes stawia na rozwój załogi, ma świetny kontakt z ludzmi. Wynagrodzenia są tutaj naprawdę dobre, wiec jak ktos pisze, że poniżej standardow rynkowych to zwyczajnie robi sobie jaja :D

@Obiektywna

"Wynagrodzenia są tutaj naprawdę dobre." Tak, jasne, może gdyby je pomnożyć x1.5 to dobiłyby do rynkowych standardów. :) Co prezes obiecał za taką piękną (ale nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością) laurkę? :D

annaHR
@Jacek

Jacek nie pracowales ani nie pracujesz w urba, bo zwyczajnie nikt o takim imieniu tutaj nie pracowal. Twoja pisanina nie ma nic wspolnego rzeczywistoscia. W ostatnim czasie nikt z firmy sie nie zwolnil ani nie zostal zwolniony.

Tak1Nie

@annaHR

Aniu kochana... Nie przyszło Ci do głowy, że Jacek to nie jest moje prawdziwe imię? :) Ja rozumiem, że w HR nie pracują orły ale bez przesady...

Tak3Nie

Hanna

@Obiektywna, a czy URBA stwarza realne możliwości rozwoju swoim pracownikom? Wysyłani są oni może na jakieś szkolenia podnoszące ich kompetencje? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tej firmie? @Tomasz, a czy warunki oferowane przez tego pracodawcę są satysfakcjonujące? Jak oceniasz tę firmę na tle innych, podobnych z branży? @Jacek, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz lub pracowałeś w URBA. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu?

@Hanna

Pracowałem. Z plusów to wymieniłbym bardzo fajne i przyjemne biuro. Z minusów - przede wszystkim niskie pensje, które nijak nie idą w parze z wymaganiami.

Tak2Nie

Tomasz

... Pracowałem tam kilka lat do nie dawna i nie kojarzę was. Firma mocno wymagająca, ale w zamian oferuje dużo możliwości i wsparcia. Raczej każdy spełniał swoje marzenia z osób pracujących w Urba.

Tak6Nie

Daniel

Jak komuś nie udało się utrzymać w firmie to niech teraz nie narzeka!!!

@Daniel

Widzę, że kolega lubi niewolniczo tyrać na prezesa, za pensję poniżej standardów rynkowych. :) No chyba, że to sam prezes napisał. :D

Beata

Jeśli ktoś chce pracować na willę prezesa, to jest to idealna firma. Oszczędzanie na pracownikach to wręcz jego motto. A jak wiadomo, deweloperzy mają przecież minimalne zyski ze swojej działalności. Nie polecam.

Tak22Nie

Zostaw opinię o URBA Sp. z o. o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie