Opinie o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie w Kraków

Abc

Bardzo ciężko uzyskać etat, wszystkie nowo zatrudnione tam pielęgniarki jakie znam pracowały na umowę w zastepstwie"za kogoś"... Płace są chyba najniższe w Krakowie... Pielęgniarki pracują przez kilka miesięcy a potem odchodzą wyszkolone do innego szpitala gdzie swoj etat mają od ręki i do tego wyższą pensję... Taka jest prawda.

Edyta

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie pilnie poszukuje nowych pracowników. Oferują zatrudnienie zarówno dla lekarzy (różne specjalizacje) i pielęgniarek, jak i dla personelu medycznego nielekarskiego. Wszystkie dostępne oferty razem z ich opisem znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej szpitala. Dla ułatwienia od razu wklejam Wam link: https://www.su.krakow.pl/oferty-pracy1 Może ktoś z Was ostatnio aplikował i powie nam, jakie warunki proponują na samym początku? Liczę na Waszą aktywność na forum.

Pluto

Admininistracja to dno dna , co chwile przerwy na kawki papierosek zwłaszcza w dziale teleinformatyki.

xyz

Rekrutacja na Kopernika to jakieś dno i totalna żenada,zero odpowiedzi po rekrutacji bo dyrektor z kierownikiem nie będą traktować ludzi z szacunkiem bo dla nich to zabawa i zrobią wielką łaskę jak dadzą odpowiedz po rekrutacji ,typowe polskie zachowanie i brak szacunku do drugiego człowieka ale czego tu sie spodziewać po menadzerach którzy myslą ze są Bogami Wszechświata,jak ktos lubi rekrutacje na poziomie rynsztoku to na Kopernika na pewno znajdzie cos takiego -omijac z daleka menadzerów na Kopernika bo ich poziom to totalne zeroooooo

Leszek
@xyz

Twoja opinia o procesie rekrutacji w firmie nie jest zbyt pochlebna. Na jakie stanowisko kandydowałaś? Napisz proszę, jakiego rodzaju pytania Ci zadawano i jakich kwalifikacji wymagał pracodawca na tym stanowisku? Co mógłbyś poradzić przyszłym kandydatom? Zachęcam do aktywnej dyskusji.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer - Tools and Infrastructure
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
Janek

Firma zastrzegają sobie przecież, że będą się kontaktować z wybraną osobą

oh yeah

Raczej nie licz na odpowiedz po rekrutacji dla nich to czarna magia taki jest poziom kadry menadzerskiej w tym szpitalu ale to pisało juz pare osób wczesniej ,jak widac menago w tym szpitalu lewitują na wysokiej orbicie i przyziemne ludki trzeba deptac albo ignorowac taki poziom kultury ludzkiej jest w tym szpitalu - pozdrawiamy lewitujących moze kiedys trafią na zbiór empatii i ludzkiego podejscia

Sylwia

@boston, ciekaw jestem, czy znajdzie się ktoś wśród pracowników SP ZOZ Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, kto zechce podważyć Twoją opinię i spróbuje ją uzasadnić. Jednocześnie będzie to może odpowiedź na pytanie @Henry'ego, czy pojawiły się ostatnio jakieś wakaty w administracji tego szpitala?

bąbel

Henry

Podpowiedzcie czy szpital potrzebuje pracowników do administracji?

boston

Praca w SU ? Zależy gdzie, na jakim stanowisku. Lata pracy jako pracownik fizyczny u podwykonawcy szpitala utwierdziła mnie w przekonaniu, że spore grono pracowników administracyjnych nie dość, że jest niekompetentna to ich praca głównie polega na plotkowaniu i piciu kawy. Płaca z tego co pamiętam to jeżeli nie masz wysługi lat zaczyna się od najniższej krajowej. Przerost zatrudnienia w administracji, niegospodarność mieniem szpitala to codzienność. Przykładów mogę wskazać dziesiątki. Słabo opłacani są pracownicy medyczni dolnego szczebla, a więc opiekunowie medyczni, salowe i pielęgniarki. Za to mają masę obowiązków. Wśród lekarzy panuje niezdrowa konkurencja i kurczowe trzymanie się etatów. Nie mówiąc już o wiecznych spięciach na linii lekarze - pielęgniarki. Szanse na awans czy karierę są marne jeżeli nie przyklaskuje się odpowiednim osobom. Oczywiście są kliniki gdzie w miarę wszystko hula tak jak należy bez spięć i nieporozumień.

Może ktoś podpowie coś o ewentualnej pracy?

Nie polecam pracy w tym zakładzie w administracji. Zarobki kiepskie, wyzysk a przede wszystkim potworna presja wywierana przez kierownictwo i dyrekcję. Niech nikogo nie skusi "bogaty pakiet socjalny" pod tą nazwą kryje się karta multisport. Na premie też nie ma co liczyć.

pytanie

A na jakie zarobki mozna liczyc w administracji ???

Zostaw merytoryczną opinię o SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie?

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kopernika 36
    31-501 Kraków