CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.

Opinie o CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.

Robson

Ja jestem we Francji obecnie z tą firmą i otrzymałem kasę, wszystko się zgadza, jestem zadowolony. Fakt, było opóźnienie, ale byliśmy przez kierownikow budowy powiadomieni i wszystko gitara.

RomanBratny
@Robson

Hej Robercik - ulubiony kierowniku Piotra :) Wypłaty były, ale 24 lutego, a nie 15 lutego. Część osób rzeczywiście dostała na początek po 200 euro. Informacji nie było żadnych - ludzie (włączając w to kierowników) dzwonili do biura we Wrocławiu, jak poparzeni.

Bardzo dobra komunikacja z działem kadr, nie ma problemów z urlopami.

adsas

Proces mojego zatrudnienia przebiegł szybko. Od wysłania CV do mojego spotkania w biurze minęły 2 dni. Na rozmowie wszystko się dowiedziałam, potem spotkanie na fabryce, gdzie pracuje aktualnie.

Jajsj

Jak z wypłatą u nich. Jest na czas ?

Piotrek
@Jajsj

Wszystko zgodnie i terminowo

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO w firmie CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
antoninka-anonimka

Trafiłam na tą agencję poszukując elastycznego grafiku w pracy, zaproponowali mi ofertę na kasę. Warunki pracy spoko, stawka godzinowa też, mogę się dogadać odnośnie grafiku, bo studiuje wieczorowo. Rekruterka miła. Zawsze odbierają telefon i odpisują, nie ma z tym problemu.

zrekrutowana

polecam. miła obsługa, wiedzą, co mówią i co mają robić, tylko małe biuro maja i ludzi dużo.

Stefek

Czego wymagają na rekrutacji?

@Stefek

To zależy na jakie stanowisko się zgłaszasz

Szymon
@Michał

Wiesz może, czy są jakieś stanowiska, gdzie pracodawca nie wymaga doświadczenia zawodowego?

xyz
@Szymon

Przeglądam właśnie ich ogłoszenia, bo wróciłem do PL i pracy szukam i wszystko jest tych ogłoszeniach wymagania i inne/

Agata
@xyz

Masz rację - niemal wszystkie niezbędne informacje można znaleźć w ogłoszeniach, które są zamieszczone na stronie CREW FOR YOU. Wspomniałeś, że przeglądasz ich ogłoszenia. Któreś z nich już może wpadło Ci w oko? Daj mi znać.

Kandydatka

Niby agencja profesjonalna, a jak byłam ostatnio na rozmowie, to myślałam, że wybuchnę Pani z rekrutacji w twarz! Przychodzę na rozmowę o pracę, a tu przyjmuje mnie Ukrainka, która tak słabo mówi po polsku , że połowy słów nie rozumiałam ! :) Halo! Jeśli przychodzę na rozmowę o pracę, tracę swój czas, to jednak fajnie byłoby mieć kogoś profesjonalnego! Jeżeli firma, pozwala takiej Rekruterce prowadzić rozmowy po polsku, to może jakiś kurs językowy, albo nie dopuszczać jej do prowadzenia spotkań :) Zdecydowanie jestem na NIE,mimo że oferta w internecie zapowiadała się kusząco, ale co z tego, jak Pani Irina na moje pytania nie znała odpowiedzi ;} słabo!

M

Nie polecam, Pani(usunięte przez administratora) Obiecała pracę, czekałem kilka tygodni po czym tydzień przed wyjazdem nikt się nie odzywa i dostaje wiadomość że ktoś wskoczył na moje miejsce, więcej chyba nie warto komentować.

ciekawski
@M

czego dotyczyła oferta? ja widzę same oferty pracy we Wro lub okolicy. wysyłają ludzi za granicę

@ciekawski

Dobre pytanie. Też chciałbym wiedzieć, jak sprawa ta wyglądała w rzeczywistości. Zastanawia mnie również, czy w sezonie jesienno-zimowym również przyjmowane są nowe osoby?

dp

praca we Francji z nimi super. byłem i polecam xd Pani, co rekrutuje na te solary miła i konkretna. xd

PracownicaA

jeśli zadzwoni się na telefon stacjonarny to bardzo niemiła, arogancka i bezczelna Pani odbiera,po raz kolejny ostatnio na nią trafiłam i nie polecam rozmowy telefonicznej z tą Panią! Pracuje w Macopharmie od dłuższego czasu i miałam kilka pytań, ale niestety nie zostały mi one udzielone... Przyjechałam osobiście do Agencji i na szczęście przyjęła mnie Pani, która od pierwszego kontaktu na rozmowie rekrutacyjnej,była sympatyczna, uśmiechnięta i po prostu ludzka ! :)

Stanislau/Maksym

My pracujemy obecnie na zleceniu przez Agencję i bardzo nam służy praca. Dobrze płacą a praca nie ciężka. Pani (usunięte przez administratora)szybko nam pomogła w znalezieniu pracy. Wytłumaczyła dojazd, stawki i warunki pracy. Dla Nas bardzo dobrze.

Liudmyla

Ja jestem w szoku co piszesz Ty Maksim. Mi agencju bardzo pomogli przy papierach, dali prace i dlugo juz dla nich pracuje. Praca dobra, mieszkam i pracuje we Wroclawiu. Dobrze placą.

Maksim

Agencja pracy wykazała się nieuczciwością. Pomagałem w poszukiwaniu pracy pewnej osobie. Trafiliśmy na "Crew For You". Na początku wydawało się że znaleźliśmy wspólny język. Rozmowa kwalifikacyjna została umówiona. Obiecywano już nawet badania medycyny pracy. Osoba poszukująca pracy była niezmiernie szczęśliwa. Zostało złożone wypowiedzenie u poprzedniego pracodawcy. "Crew For You" wykazało się niezwykłym brakiem szacunku. Dzień przed, rozmowa została odwołana. Nie zaproponowano żadnej alternatywy. Pani rekruter przestała odbierać telefon. Czas został zmarnowany, zaufanie stracone. Nigdy i nikomu nie polecam współpracy z agencją.

anonimowy

polecam, pracowało mi się u nich dobrze. kontakt jest telefoniczny i sms. z wypłatą też na czas inne dokumenty też dostawałem jak potrzebowałem. nawet pity wysłali w styczniu.

Patryk

Współpracuje obecnie i bez zastrzeżeń. Pracuję jako pomocnik budowlany. To co zostało mi przedstawione i zaoferowane na spotkaniu jest spełnione. Pani Justyna sprawnie i szybko załatwiła mi pracę! Dzięki

Adam_K

Jest OK. Miły kontakt. Dziewczyny (chyba wszyscy tam to dziewczyny) wiedza co robią. Generalnie zadowolony.

W.M.

Polecam! jak dla mnie bardzo profesjonalnie przeprowadzona rozmowa rekrutacyjna, bez tzw. ściemy. Oferta pracy produkcji medycznej została mi przekazana ze wszelkimi szczegółami. Po spotkaniu, sprawny przepływ informacji. Obecnie zakończyłam pracę na produkcji, udało mi się w końcu w zawodzie! | Jednak jak ktoś z moich znajomych będzie szukał pracy, to na pewno podam namiar na Panią Justynę.

Marleeen

Agencja jedna z lepszych z jakimi współpracowalam. Jeśli chodzi o Panią, która mnie zatrudniała swego czasu, to profesjonalne i indywidualne podejście do mnie. Przedstawienie oferty ze wszystkimi szczegółami, tak żeby nie było zaskoczenia, np rozpoczynając pracę na produkcji medycznej. Polecam! :) Lubię atmosferę w Crew For You Sp. z o.o. za: Pozytywne podejście do kandydatów starających się o pracę. Uśmiech!

_syl76

Moim zdaniem są w porządku. Pracuję na Maco Pharmie od nich już 3 miesiąc i wypłate zawsze mam do 10. Paska wypłat na początku nie rozumiałam, ale dziewczyna z rekrutacji mi wyjaśniła. Jak nie odbierają po 16 to napiszę sms i rano mi odpiszą albo oddzwonią.

Zostaw merytoryczną opinię o CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. - Wrocław

• Jak się pracuje w CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CREW FOR YOU Sp. z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K.