Opinie o H&M Hennes & Mauritz w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie H&M Hennes & Mauritz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w H&M Hennes & Mauritz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H&M Hennes & Mauritz w Grodzisk Mazowiecki

Gądki

W Gądkach chcą wprowadzić system 2 zmianowy, jak to u Was wygląda, w sensie grafik? Weekendy również pracujące?

HM
@Gądki

Będzie jeden wolny weekend w miesiącu, takie są założenia z powodu braku nocnej zmiany.

Gądki
@HM

Czyli np. pon-pt popołudniówki, sobota wolne i od niedzieli na rano?

STOP&UKRAINA

Patologia. Ukrainiec stoi i się przygląda, a polaczek ostatnie poty przelewa. Takie rzeczy tylko na rozładunku :)

Pick
@STOP&UKRAINA

Jak się daje tak się kraje

Pick

Jaką sobie polacy wywalczyli wolną Polskę taką ją mają

Icoming
@STOP&UKRAINA

Z mojego punktu widzenia wygląda to trochę inaczej, kim kolwiek jesteś. Nie bronie Ukrainy, ale oni są takimi samymi ludźmi jak my Polacy. Przyjechali tu sobie zarobić i ku mojemu zdziwieniu potrafią zasuwać do końca zmiany i robić dobrą robotę - i robią. nie to co poniektórzy z polskich korzeni. To przykre.Mamy teraz fajną ekipę z Ukrainy już dłuższy czas. :) Jeżeli macie coś do powiedzenia, co wam nie pasuje, proszę bardzo, GL, HR, TP i zwykli pracownicy, którzy mają chodź troche oleju w głowie i brak klapek na oczach stoją otworem :) Pozdrawiam :)

Icoming

To akurat ciekawe xd Zdradź który przełożony tyra swoich pracowników tak jak to wygląda z Twojego punktu, bo to aż przykre i smutne co piszesz :) Jakie głupoty gadasz to szok :D I wiem jak wygląda wasza praca, jaki to wysiłek. :)

Niki

Plewka chłopcze, do kobiety trzeba mieć kochoness !!! A nie powietrze !!! Ukraina

Slawko
@Niki

Nie wiem kto tak ładnie pisze, ale ja tam wolę już nie mieć kochones niż mieć takiego grzyba jak wy Ukraincy Pozdrawiam Sławek

Najwidoczniej tylko w pracy mają okazję się dowartościować i pokazać wszystkim, że "są ważne".

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Jarex Sp.z.o.o
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Stach

Dobrze sie pracuje ale dobremu pracownikowi. Cieszmy się, że są obcokrajowcy w pracy bo nie byłoby komu pracować!

@Stach

Oczywiście niezmiernie się cieszę że zabierają Polakom pracę, że nie możemy liczyć na godziwe wynagrodzenie, że musimy za nich nadganiać, że kradną z kantyny wszystko co się da włącznie z sosami, że muszę chodzić do zasranego przez nich kibla. Dobrego pracownika to się próbuje tylko za wszelką cenę zgnębić jak się tylko da. Ale oczywiście cieszmy się :)

@Stach

Hmm... Hahahaha xd Jesteś kimś z biura? Bo nie wierzę, że pracownik magazynowy mógłby takie coś napisać. Oj przepraszam, sprostuję- nie wierzę, że każdy pracownik, który musi stykać się z obcokrajowcami i z nimi ściśle współpracować

Pener

W H&M liderki dobrze potrafią pociągnąć......................................................................................rozmowę ewaluacyjną. Polecam, dostałem dwa plusiki a ona długiego minusa bo była niegrzeczna. Hej

IToJestPraca?
@Pener

W kłamstwach ten magazyn jest liderem

Dzikus

Siema Powiedzcie o co tutaj chodzi....?? Niby w Polsce rządzi partia która jest przeciwko przyjmowaniu imigrantów, a tu połowa zakładu to Ukraińcy. Strach pomyśleć co by było gdyby wybory wygrała partia, która chce przyjmować tych brudasów jak np. Platforma Obywatelska czy inni tam pokurw**ieńcy. Parady LGBT na ulicach są ważniejsze niż interes narodowy.Ludzie, na jakim świecie my żyjemy ????????????? Pozdrawiam normalnych ludzi

Mia

Byłam w tej firmie dokładnie 2 dni... Beznadziejne szkolenie nowych pracowników ( ukrainka która ledwo mówi i rozumie po polsku)... Na drugi dzień odrazu rzucenie na głęboką wodę, i pretensje że się normy nie ma... Za dwa dni pracy wypłacili mi 73,10 zł A z koordynatorem nie można sie skontaktować... Unikajcie tego zakładu... Masakra

Ciekawość
@Mia

Na jakim dziale byłaś ? i o której agencji mówisz, bo Pan z Jagi jest bardzo spoko.

Byłaś zatrudniona przez agencje czy przez firmę?

Dzikus

Siema Jędrek To teraz sobie wyobraź, że gdyby cię przyjęli do tej firmy to na każdym kroku musiałbyś się użerać z takim traktowaniem bo w tej firmie wyznają taką filozofię postępowania z ludźmi. Powinieneś tej babie podziękować, że cię uratowała przed tą patologią. To tutaj normalne, że wszyscy się ładnie uśmiechają, prawią piękne słówka, wmawiają jakieś farmazony o rozwoju a i tak mają cię za popychla magazynowego, chcą po prostu wykreować obraz tej firmy jako wspaniałej korporacji . Kiedy miałem pewien problem i poszedłem do biura H&M żeby to załatwić, jakoś się dogadać to mało, że oni nie byli skorzy do omówienia tej sprawy i osiągnięcia jakiegoś rozwiązania problemu to mój bezpośredni przełożony podśmiechiwał się szyderczo w twarz i po cichu oznajmił, że w biurze mi nie pomogą a on też nic nie zrobi. Tak wygląda podejście do pracownika, który pracuje w tej firmie kilka lat. Żenada. Pozdrawiam i uciekaj chłopie

Rafał
@Dzikus

W którym oddziale firmy pracujesz? Wiesz może czy inne osoby spotkały się z podobną sytuacją? Na jakie zarobki można liczyć na Twoim stanowisku? Dzięki.

@Rafał

Ja pracuję koło Poznania i mam 2 700 zł netto.

mixx

Witam pracował ktoś jako magazynier hm chlebnia jakie zarobki na rękę i atmosfera.

Niem
@mixx

Nie ma tam takiego stanowiska jak magazynier, To sie nazywa "pracownik magazynu" a i magazynem tez nie mozna tego nazwac. Praca polega na byciu jeńcem,nie polecam

Dzikus

Co ty bredzisz Paulinka, w tej firmie nie warto pracować, no chyba że lubisz robić w czynie społecznym z przygłupami, którzy są twoimi przełożonymi. Ta firma to patologia, mają o sobie wygórowane mniemanie, a tak naprawdę to dno, kamienie i dwa metry mułu. Żegnam

Niszczyciel

ZAGADKA: Co to jest ? Robi w dzień i w nocy, w soboty, Niedziele i święta, zarabia żałosne grosze, w robocie spędza tyle czasu, że w domu jest gościem, jego przełożony to nierzadko niekompetentny gamoń, który w innej firmie zamiatałby magazyn a tutaj zarabia dwa razy tyle co jego podwładni, żeby cokolwiek zyskać musi lizać ''cztery litery'' swojego KRÓLA i wciąż ''uprzejmie donosić na kolegów'', firma przeprowadza u niego regularne pranie mózgu, żeby mu wmówić że jest ''wspaniałym miejscem pracy'' jest pozbawiony możliwości rozwoju(raczej zachodzi u niego regres), wstydzi się tego gdzie pracuje, żyje plotkami wygenerowanymi przez tych, którzy chcą tylko wprowadzić dezorientację wśród innych, tkwi w marazmie i monotonni z których nie jest zdolny się wydostać, w okresie zimowym prowadzi życie nietoperza, nie widzi światła słonecznego ponieważ kiedy wychodzi na zewnątrz jest wciąż ciemno. ODPOWIEDŹ: Pracownik magazynowy firmy H&M. Życzę sukcesów w pracy.

xD
@Niszczyciel

W punkt :D

Gość1234

Zdecydowanie nie polecam, jak dla mnie nie do wytrzymania - (usunięte przez administratora).

liderek

hej...chcialbym sie dowiedziec jakie u was zarobki maja liderzy zespolow i ile osob pod soba...rozumiem ze pracownikom czesto pewne zeczy nie odpowiadaja a zmiany nawet na lepsze sa odbierane negatywnie...ja chcialbym aplikowac na lidera zespolu...obecnie zarzadzam 50 osobami i wiem ze to ciezki chleb...dlatego interesuja mnie zarobki na tym stanowisku...

Była

Nie polecam.Najgorsza praca.Ciężka .

była pracownica
@Była

Dokładnie . (usunięte przez administratora)Stawka jaką oferują za taką prace jest po prostu śmieszna. Teraz na każdym magazynie oferują 19 brutto na start a tu 14 zł . Do tego stresujaca atmosfera pracy, ciagle poganianie i i nieprzyjazne spojrzenia .

Hmhmhm
@była pracownica

14 brutto? Nie wierzę...

Ciekawy

Co sądzicie o naszej, w moim mniemaniu, piękniej stołówce i kuchni jaka się tam serwuje? ????

Była

Hej Misiaki? Co nowego w h&m? Zmieniła się w końcu ta żałosna kadra zarządzająca? Chodzi mi o liderów i liderki? Dużo pracy? Zmieniło się coś od paru miesięcy? Nadal masowo zatrudniają ludzi, aby potem powiedzieć że nie ma dla nich pracy?

Sroka Zbigniew
@Była

W mojej ocenie w H&M zmieniło się na lepsze :-)

@Sroka Zbigniew

Oo miło czytać :) A co konkretnie się zmieniło?

Olek

Wszystko na plus

Wat
@Olek

Co?? Hahahahah

Iwona

Hej Misiaczki Jak tam już po aneksikach i jak zadowolone? Pozdrowionka z Gadek Iwonka

Cichociemny niewolnik mobingu.

Ludzie.. Co jest z tą ochroną?! Mamy majtki i staniki pokazywać na kontroli, bez nawet zadnej podstawy jak np nakaz rewizji, bez obecności policji, gdzie przy takiej szczegółowej kontroli powinna być obecna, zeby tylko czasem niczego nie wynieść z magazynu. Do tego obowiązek noszenia paragonu przy(usunięte przez administratora)wie ile czasu na wypadek sprawdzania. Po to są te cholerne bony by kupować ubrania i te rożne akcesoria z H&M i w nich chodzić. Chyba widzą na kamerach że wchodzisz w tych samych ubraniach i wychodzisz w tych samych.. Nie mają prawa robic nam rewizji osobistej. Moze jeszcze mam sie do naga rozebrać bo schowałam kredki do oczu w (usunięte przez administratora)Jak w wiezieniu... Ukucnąć(usunięte przez administratora) i kaszlnąć jeszcze :) Bez przesady, nie róbcie z człowieka złodzieja! UKRAINE przeszukiwać bo oni kradą ile wejdzie a nie skupiać całą swoją uwage na osobach zatrudnionych przez firme... Żenujące i krzywdzące.

Zabka
@Cichociemny niewolnik mobingu.

Przyjmują ludzi którzy nie znają się na przepisach...ludzie z pierwszej łapanki..Pani z ochrony Nowa jakaś grzebie mi na kontroli w majtkach bo szuka metki .dotyka mega ciała ludzie tak nie można...za wszelką cenę chcecie kogoś złapać .Ale poczytajcie sobie USTAWĘ O OCHRONIE OSÓB I MIENIA! No nie umiecie nawet dobrze swojej pracy wykonać...I w pomieszczeniu kontroli powinna być kamerą.ciekawe czy biuro wie co ochrona wyczynia!

Pracownik hm
@Cichociemny niewolnik mobingu.

Weź jej pierdolnij...nie będzie Cię obmacywala (usunięte przez administratora) ona to by do AUSCHWITZ się nadawala

Ochrona
@Cichociemny niewolnik mobingu.

I będziesz przeszukiwana dzień w dzień. Jak Ci się nie podoba to się zwolnij

Pracownik hm

Mocne słowa. :) Równie dobrze mogłabyś dana osobo napisać jeszcze gorsze rzeczy wyssane z palca by na złość komuś zrobić. :) A wydaje mi się , ze takie pomówienia sa karalne i dlaczego administrator nic z tym nie robi?

Driver
@Cichociemny niewolnik mobingu.

Bo to jest chora firma która ma ludzi gdzieś. Wymyśla wszystko żeby ludziom utrudnić życie.

Pawel
@Cichociemny niewolnik mobingu.

Ochrona bez podstaw nie ma prawa do osobistej kontroli pracowników jezeli jest to nagmine wystarczy swiadek takiego zachowania i i wystąpic na droge sadową i bardzo bylo by dobrze aby pani nie pisala o ukraincach tego samego co o polakach sadzi ochrona jestescie w rownym stopniu pracownikami tego H&m

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H&M Hennes & Mauritz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz?

Kandydaci do pracy w H&M Hennes & Mauritz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

H&M Hennes & Mauritz