Opinie o H&M Hennes & Mauritz w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie H&M Hennes & Mauritz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w H&M Hennes & Mauritz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H&M Hennes & Mauritz w Grodzisk Mazowiecki

To prawda ze w firmie jest ogromny problem z rotajcą?

NOOOIA
@Marek

Tam jest problem ze wszystkim. Np z papierami

Były AU
@Marek

Rotacja... to (usunięte przez administratora) pacy w 21 wieku... kompletny brak kompetencji, liderzy i SU to jedna klika, nikt kto może być wartościowym pracownikiem, z własnym zdaniem i kompetencjami jest usuwany, oni nie lubią konkurencji. Dodatkowo niby firma pro eko a tyle marnowania papieru, sterty folii i plastiku nie widziałem od lat. Technologicznie dramat, 80% to ręczna robota ludzi z agencji pracy, z różnych stron świata. Piękne slogany, obiad za 3,5 zł to jednak za mało.

Eks pracownik
@Były AU

Dużo ludzi odchodzi z hali, ale tez mówią że z góry tez znikają jak lody friza z lidla.

xyz
@Marek

kiepska firma to duża rotacja!

Zaciekawiony

Pamiętacie jak w marcu "przedstawicie załogi" - osoby, których nikt z załogi nie wybierał, o których 99% pracowników nie słyszała i bez żadnego porozumienia z pracownikami, podpisała zawieszenie dodatku "Tu Jestem" do końca 2020? Czy ktoś wie, gdzie jest nasz dodatek? Jutro mamy marzec.... Podobno nie uwzględniono go w tym roku budżetowym.... Czy jakiekolwiek info poszło do pracowników? Naturalnie sprawa zamieciona pod dywan. Również w marcu 2020 obniżono wynagrodzenia pracownikom o 20% - na szczęście tylko na kilka miesięcy bo MY - pracownicy, zaczeliśmy się domagać przywrócenia wynagrodzenia - i się udało!!! Wiecie, że osoby pracujące w tamtym czasie na w systemie projektowym - czyli cała "góra" zarabiała dalej 100%?? Zwróćcie uwagę, że wtedy SuperUserów przeniesiono z tego czasu pracy na zmianowy, żeby im też obciąć - większe oszczędności przy jednoczesnym chronieniu swojej (usunięte przez administratora) Spytajcie o to jakiegoś manadżerka - zobaczcie jak się zmiesza w pierwszych paru sekundach W tym zakładzie zdecydowanie jest potrzebny związek zawodowy, inaczej będą nas robić bez mydła ciągle...

T
@Zaciekawiony

Chcialabym Ci powiedzieć, że mniejszym złem było zmniejszyć pensje niz zwolnić pracowników tak jak robily to inne firmy pod byle pretekstem. A pensje wrócimy dzieki 3 liderom, którzy chodzili i walczyli.. a wy jako pracownicy tylko stekaliscie zamiast cieszyć się, że macie tą pracę jaka by ona nie była.. . (Tez jestem pracownikiem, tylko logiczniej myslacym). Dla mnie to tez byl cios, bo jak zapłacić za wszystko itp.. ale jak człowiek patrzył i słuchał ile osób prace straciło.. to doceniam to co firma zrobila. A to czy Góra pracowała za ten sam hajs, tego się nikt nigdy nie dowie.. a jak masz takie info, daj dowody, chętnie się zapoznam.

Old man

Rekrutacja na kontrolera trwa latami. Bylo ich tam chyba z 50. Rotacja pobila chyba rekord swiata. To chyba dowod na to ze ze to jednak problem jest po stronie kadry zarzadzajacej a nie tch 50 osob.

morze przyszly
@Old man

mam pytanko pojawiło się ogłoszenie na pracownika wózek widłowy jak można obecni pracownicy to napiszcie stawkę ile zarabia operator wózka widłowego

@morze przyszly

Witam, Nie polecam aplikowania na stanowisko operator wózka widłowego wysokiego składowania. Stawka jest dosyć śmieszna 3400 zł brutto, brak premi frekwencyjnej, brak premi wydajnościowej, brak premi uznaniowej. Cieszę się że opuściłem tą firmę. Firma nie docenia swoich pracowników. Nie polceam i odradzam apkikowania na te stanowisko - piszę to ze szczerego serca, bo wiem o czym piszę. W tej firmie pracownik nie jest traktowany jak człowiek, tylko jako narzędzie które ma jak najwięcej i jak najniższym kosztem tyrać a lider nawet nie powie ci słowo dziękuję. Tylko wiecznie mało, mało :(

Bakalarski
@morze przyszly

@Adam wyżej pisze prawdę. Mam nadzieje że kolega pytający zdąży przeczytać zanim magicznym sposobem znikną komentarze. Stawka śmieszna, praca z resztą też, liderzy cały czas poganiają, i te robienie dla kolejnych zmian... Ahh szkoda opowiadać żałuje tylko 3 miesięcy tam. Oczywiście podczas rozmowy z HR czy na spotkaniu wykute na blachę co mówić. Wrażenia niesamowite potem zderzenie z szarą rzeczywistością, "Mało, mało. Szybciej i szybciej" - Po kilku tygodniach uświadamiasz sobie że przecież robisz 3 razy tyle co inny wózkowy. No bo przecież jest was tam tak mało bo każdy ucieka i będą uciekać. Zresztą wcześniej czy później przyjdzie taki okres że już nikt nie będzie nawet przychodził.

@Adam

To ktoś tam jeszcze w ogóle został na wysokim składzie? Aż nie chce mi się wierzyć...

NiE
@Adam

Macie nieaktualne dane. Aplikowałem na wózkowego i kasa którą mi zaproponowali była dużo wyższa. Gdyby nie dojazdy już dawno bym tam pracował

Operator
@NiE

Prawda.Miałem rozmowę i kasa która oferują jest o wiele wyższa niż ktoś tu napisał.

Olokolo
@Operator

To napisz ile Ci proponowali czy to jakaś tajemnica? W końcu po to jest forum.

Michał Telo
@Olokolo

Nie odpisze, pewno jeszcze z firmowego komputera wprowadza ludzi w błąd

NiE
@Olokolo

mi dawali ponad 3200 na rękę

Olokolo
@NiE

Nie chce mi się w to wierzyć, (usunięte przez administratora) musi być naprawdę zdesperowany, taka kasa fiu,fiu...... Z drugiej strony co to jest 3200 jako operator w rejonie warszawskim, praca na 3 zmiany świątek ,piątek i weekendy. Nie warto na pewno, wiem coś o tym.

nowy być może
@Old man

prosze o odpowiedzi gdzie są ludzie którzy mieli udt i dlaczego odeszli wyjaśniam pracowali za te same kase co wszyscy i nie mieli aneksy do umowy wszędzie są wyższe pieniądze ha ha ha

KRD
@Old man

O jakim kontrolerze mowisz?

P
@Old man

50 kontrolerów? Pracuje od dłuższego czasu.. i z tego co wiem przez dłuższy czas byla 1 kontrolerka Magda, teraz mamy na Rwh Krystiana ktory przez dluzszy czas byl sam na 2 dzialy..bo Ewelina ogarniała rzeczy bardziej związane z księgowaniem.. i na Awh Jacka.. od jakiegoś czasu. o co chodzi? Czego gadasz głupstwa? Aa przepraszam jeszcze byla kontrolnerka Dc Karolina.. i teraz szkoli się nowy. No szaleństwo kontrolerów.

Powiedzcie coś więcej

Znowu widzę ogłoszenie na kierownika obszaru magazynu. Mam chęć aplikować ale interesują mnie pewne aspekty a mianowicie: jaka atmosfera pracy, czy są premie czy tylko goła podstawa, czemu od dłuższego czasu wisi ogłoszenie na kierownika czy taka duża rotacja? Powiedzcie coś więcej czego niekoniecznie dowiem się na rozmowie. :)

xyz
@Powiedzcie coś więcej

człowieku daj sobie spokój z tą dziwną firmą, szukaj dalej!

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Jarex Sp.z.o.o
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Małgorzata Różniatowska

Dzień dobry , Chcę zadać pytanie obecnie zatrudnionym i byłym pracownikom, a mianowicie : Czy w firmie H&M w Chlebni panuje (usunięte przez administratora) ? Jeśli tak , to proszę Was o opisanie sytuacji kiedy poczuliście się że jesteście mobingowani. Planuje aplikować do tej firmy. Pytam o (usunięte przez administratora) ponieważ w mojej poprzedniej firmie niestety problem związany z mobbingiem występował. Proszę Was o szczere i uczciwe odpowiedzi. Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego wpisu i za jakiekolwiek komentarz odnoszącego się do mojego pytania. Pozdrawiam Małgorzata

Nienawidzę tej fimy

Zarząd ukraiński gdzie Ukraińcy raczej się nie przemeczaja a bynajmniej są zrozumieni za to w czasie 3 dni gdy byłam w pracy to w toalecie spotkałam płacząc a rodaczke która opowiedziała mi sytuacje że stale pracowniczki robią ż agencyjnymi co chcą i po prostu znęcaja się nad nimi nic nie można powiedzieć. 2 dnia pracy gdzie nie było wiadomo gdzie mamy się podziac pchalysmy boksy nogi bolały nas tak że nie wiedziałysmy czy dojdziemy do domu..liderka po złożeniu rezygnacji na drugi dzień przeze mnie nie zgłosiła tego do agencji która ma prawo zabrać 100zl za dzień za niezlozenie wiadomości o braku obecności. Ja sama spotkalam sie z problematyczna pracowniczka przez firme z HM ktora majac obwisla stara maske z rozsciagnietymi zausznikami poprawiajac sie co chwila pouczala nas aby maske zaciagac na nos(zalosne) pozatym pani nie wiedziala co ma z nami zrobic jako z pracownikami i miala do nas o to pretensje bo nas(nowych pracownikow) dopytywala co z tym zrobic?! Bardzo ciężka praca która źle wspominam i nienawidzę firmy HM do tego stopnia że nie będę kupować ich ciuchów. Zegnam

Januszek

Tu jest tak wspaniale, kocham tu robić, no niesamowite. Nasz tęczowy magazyn to jest jak piękny kwiat. Śpiewamy sobie tutaj jak krasnoludki przy pracy, aż jestem posikany. Firma o nas dba, daje nam socjal, robi szkolenia i parady LGBT na mieście. Tu żaden kolorowy chłopak nie musi się ukrywać. Jakie to piękne...aż mi staje

guess who's back
@Januszek

@Januszek Nie narzekaj, to bardzo dobry zakład. Każdego dnia idę szczęśliwy do pracy, mój sąsiad aż się (usunięte przez administratora) bo jest zdziwiony. A to tylko dlatego że jeszcze nie wiem z czego się tak cieszę, ale w głębi wiem że będzie dobra śmiechawka. Bo jak znam tą firmę codziennie musi się coś śmiesznego wydarzyć. Aż pokochałem tą firmę, codziennie coś nowego, zero rutyny. Czasami mam wrażenie że znajomi wyobrażają jak to w ich pracach dzień wygląda tak samo bądź podobnie. Tutaj na pewno się to nie zdarzy.

@guess who's back

Masz rację tu jest wesoło i radośnie, wszyscy się kochają, firma się o nas martwi dlatego nas inwigiluje. To jest dla naszego dobra bo nas kochają i i chcą żebyśmy byli uśmiechnięci dlatego zbiera o nas informacje nielegalnie i dostaje 35 000 000 € kary(usunięte przez administratora)

guess who's back
@Januszek

Nie wyczułeś sarkazmu? Nie powiesz mi że dzień za dniem wygląda tak samo, tutaj zawsze musi się coś wydarzyć. Każdego dnia wychodzi kompetencja G. Liderów. Ale nie tylko ich, generalnie najbardziej lubię się pośmiać z trenerów/ek którym nawciskali kitu i myślą że karierę zrobią, i za takie pieniądze latają jak motorki spuszczając się nad każdym szczegółem. Potem patrzę na ich lidera/kę siedzi w telefonie, na facebooku. No złoto po prostu. To jest jedyna firma która karmi mnie dobrymi słowami (Przełożeni/Góra) a nie pieniędzmi. Polecam ;) Czasy koronawirusa dla firmy są trudne, wiadomo sprzedaż stacjonarna trochę upadła za to online ruszył w górę. Ale dzięki koronce stali pracownicy z umowami na stałe nadal pracują. Bo gdyby nie sytuacja globalna, strach przed pójściem do nowej pracy na umowę 3 mies. mając na stałę, to raczej za wielu by nie zostało w tych śmietniku.

nasza
@Januszek

p.s. proszę zająć się swoją żonką z allo

N000IA

W jaki sposob moge od H&M uzykac pit? Ich obowiązkiem jest wyslanie go do konca lutego. Mamy juz prawie polowe miesiąca i cisza. Wysyłałam pisma na adres email reklamacje o wydanie duplikatu, dalej cisza. Czy jest jakis racjonalny sposob zeby przyspieszyć ten proces? Zalezy mi na czasie

Info
@N000IA

E-mail reklamacje dotyczy obsługi klienta, a nie spraw byłych pracowników.W sprawach pracowniczych należy udać się do działu kadr w miejscu gdzie się pracowało.

N000IA
@Info

Otóż nie do końca. Dzwoniąc do firmy, sami odsyłali, aby w ten sposób ubiegać sie o wysłanie Pitu. Obowiązkiem każdego pracodawcy jest wyslanie dokumentów do konca lutego, w sposób jaki jest zawarty na umowie. Z własnego doswiadczenia wiem, ze dojeżdżając na miejsce, są nikłe szanse by cokolwiek załatwic. Mam w jedna strone ok. 100km wiec, najprawdopodobniej byla by to tylko strata czasu. Juz nie wspomnę, ile trzeba było sie naprosic, o wystawienie świadectwa pracy.

Ktoś???
@N000IA

Z tego co wiem co część pracowników dostała już pity a część jeszcze nie .Pity przychodzą poczta z Wawy od księgowych więc musisz cierpliwie poczekac

@N000IA

Nie mylić mnie proszę z tym użytkownikiem. Pozdrawiam H&M i wszystkich którzy to czytają.

Witajcie. Od jakiegoś czasu widzę sporo ogłoszeń na Kierownika obszaru magazynu. Jestem gotowy aplikować ale chciałbym wiedzieć jaka jest atmosfera wśród kierowników i na magazynie? Czy warto się tu pchać? Proszę o szczere i pomocne opinie.

Amelie_Rylei
@Kandydat

Nie warto się tu pchać, a jeśli chcesz się dowiedzieć dlaczego to przyjdź.

@Amelie_Rylei

@Amelie_Rylei dziękuję za odpowiedź. :) Zależało mi na tym aby dowiedzieć się czegoś wiecej. Czy kierownicy pracują długo czy jest rotacja. Firma oferuje bardzo dobry Socjal ale atmosfera pracy i chec współpracy jest podstawą.

Kandydat2
@Kandydat

Podbijam pytanie gdyż mnie również ten temat interesuje.Czy wśród kierowników jest duża rotacja?Co jest tego powodem: zle zarządzanie czy zła atmosfera?Widzę, że ogłoszenie od kilku mies. nie znika z pracuj.

Bryska
@Kandydat2

W magazynie jest wprowadzany Nowy system , więc potrzebnych jest sporo kierowników z tad ogłoszenie nie znika

Bro

Czy dojeżdża ktoś z Sochaczewa ?

Bro

Bardzo głupi i zbędny komentarz...

RWH

Witajcie Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy - Obecni i byli pracownicy H&M Tak sobie przeglądam i czytam różne wpisy na tym forum i tak się zastanawiam skąd się bierze taka ogromna ilość negatywnych komentarzy ? Czy osoby, które obecnie pracują w H&M nie mogą swoich negatywnych spostrzeżeń dotyczących codziennej pracy - prezentować na mitingach startowych ? lub w trakcie pracy ? To prawda Group Leaderzy są różni - Z jednymi można bez jakichkolwiek problemów porozmawiać o jakimkolwiek problemie z innymi niestety nie za bardzo. Natomiast jest jeszcze HR są również Menagerowie działów z którymi też można porozmawiać , przedstawić swój problem / negatywną ocenę sytuacji. Jestem przekonany , że jeżeli chodzi o Menagerów Działów to są w porządku ludzie i na pewno nie odmówią rozmowy z pracownikiem. Dlatego też moi drodzy , Przestańcie na forum wypisywać swoje historie , jakie to Wy incydenty mieliście - Wg mnie trzeba mieć odwagę i umieć przedstawić swoją opinie w pracy a nie na forum. Pozdrawiam Was , Życzę oby ten nowy rok był dla nas wszystkich rokiem sukcesów w pracy , rozwoju oraz jeszcze większej satysfakcji z pracy w H&M logistics w Chlebni.

@RWH

(usunięte przez administratora) Przecież wiadomo że jak się odezwiesz to już długo tam nie popracujesz. A ludzie mają rodziny do utrzymania.

Zdzichu degustator

Piękne słówka i dyrdymały to esencja tego korpo. Niech sobie wsadzą te kity. Jakby chcieli nas docenić to by dali podwyżkę, a oni zamiast tego wolą mydlić nam oczy.

ЛИТВИНЕНКО
@RWH

Skoro jestesi tak hop do pżodu to trzeba było siem podpisać imieniem i nazwiskiem.

ktos?
@Zdzichu degustator

ŚWIĘTE SŁOWA

Grażyna

Dzień dobry, jak w obecnej sytuacji wygląda praca w H&M? Wszystkie sklepy są zamknięte i nie wiadomo co przyniesie przyszłość. Czy pracownicy są w jakiś sposób zabezpieczani pieniężnie w tym okresie?

Jak szefostwo w H&M Hennes & Mauritz? Spoko traktują ludzi?

BardzoPoważnyNick_87

Daj spokój, w wielu firmach logistycznych przyszło mi pracować, na różnych stanowiskach. Myślałem że już mnie nic nie zaskoczy, tutaj codziennie w pracy jestem zdziwiony przeróżnymi sytuacjami. Jako magazynier (usunięte przez administratora) najlepiej żebyś 7,75 pracował. Ale jak startujesz na liderka no to w sumie za wiele w ciągu dnia nie robisz, na przerwę idziesz pół godziny wcześniej więc masz 1h siedzenia w kantynie, no chyba że wolisz pójść też przy okazji zapalić. Jako S. User to już wgl parodia, idzie się zanudzić na śmierć, przerwa też większa niema problemu, do tego można sobie skoczyć na kantyne będąc na drugiej zmianie po godz. 19 jak już obsługa kantyny wyjdzie. Każdy ci powie że drugie zmiany są dobre, biura niema. To wyższe stanowiska tak walą w kulę że można by o tym serial nakręcić.

Januszek

(usunięte przez administratora) Jakie to jest piękne....jak tu wspaniale... Aż mam mokro w majtach.... Te lidery i menadżery to są wspaniałe lesery... A teraz wszyscy skaczemy i krzyczymy I love H&M

Rzeźnik

Wasz H&M kochany dostał 35 milionów euro kary. Prawidłowo... W końcu się za nich biorą. To mi się podoba Rozmówki, które oni sobie praktykowali z pracownikami po powrocie z L-4 są nielegalne i podlegają karze. Szkopy potrafili z nimi pojechać, a wy się tylko dajecie rąbać. W Niemczech związki działają dla pracowników, a nie przeciwko jak w Polsce. Powinni jeszcze zbadać czy umowy zlecenia na których robią ludzie w tej firmie są legalne ??

Rzeźnik

Ostatnio widziałem ogłoszenie do pracy w H&M W nagłówku napisali, że oferują stawkę od 3 000 - 3 400 zł/mies. brutto i pełen etat. Przejdźmy teraz do realiów tej firmy: Pracownik dostaje tutaj umowę zlecenie, czyli nie ma mowy o żadnym ETACIE ponieważ ETAT jest nierozerwalnie związany tylko z umową o pracę. Na umowie zlecenie nie jesteś nawet pracownikiem, tylko tzw. zleceniobiorcą. Nie posiadasz praw wynikających z Kodeksu Pracy, czyli NIE masz prawa do: ☢ urlopu wypoczynkowego ☢ świadczenia na zwolnieniu lekarskim, ☢ stażu do emerytury, ☢ benefitów pracowniczych, ☢ ogólnie firma H&M cię nie zna bo nie jesteś pracownikiem firmy ani nawet agencji. W świetle polskiego prawa jesteś ZLECENIOBIORCĄ, czyli inaczej mówiąc nikim, ale oczywiście karzą ci przychodzić do pracy każdego dnia jakbyś robił na ETACIE i będą wymagać żebyś pracował tak jak byś był na ETACIE, będziesz rozliczany z pracy tak jakbyś robił na ETACIE, a wypłatę dostaniesz jak na umowie zlecenie. Przejdźmy teraz do stawki: Realna stawka to około 2 200 na rękę i oczywiście byli tacy co robili i dostali około 2 800 zł na wypłatę. Tylko zapomnieli dodać, że tyrali po 13 dni pod rząd i tu ktoś z was powie : ''że nie można tyle robić bo Kodeks nie pozwala !!! '' Ale tu kolejna niespodzianka, bo umowa zlecenie nie jest regulowana przez Kodeks Pracy więc możecie robić nawet 31 dni w miesiącu i teraz najlepsze: W̲S̲Z̲Y̲S̲T̲K̲O̲ ̲ Z̲G̲O̲D̲N̲E̲ ̲Z̲ ̲P̲O̲L̲S̲K̲I̲M̲ ̲P̲R̲A̲W̲E̲M̲ I̲ ̲P̲O̲D̲ ̲E̲G̲I̲D̲Ą̲ ̲Z̲W̲I̲Ą̲Z̲K̲Ó̲W̲ ̲Z̲A̲W̲O̲D̲O̲W̲Y̲C̲H̲,̲ ̲K̲T̲Ó̲R̲E̲ ̲W̲A̲L̲C̲Z̲Ą̲ ̲O̲ ̲P̲R̲A̲C̲O̲W̲N̲I̲K̲A̲, którym wy NIE jesteście. Pozdrawiam was kochani zleceniobiorcy i pamiętajcie, że jedną z cech charakterystycznych umowy zlecenia jest to, że NIE ma się nad sobą przełożonych. Pomyślcie o tym, kiedy przyjdzie wam rozmawiać z liderem na temat waszej pracy bo za niewłaściwie dobraną umowę do charakteru wykonywanej pracy agencja może otrzymać karę w wysokości 10 000 - 30 000 zł.

Pracowałam w tej firmie od początku. Mam bardzo negatywne zdanie!. Ludzią którzy się starają i chcą pracować nie przedłużają umów a innym co nagminnie chadzą na zwolnienia dalej trzymają?! Co to jest za sprawiedliwość?! Przecież jesteśmy jednym zespołem więc wszyscy powinniśmy pracować i być traktowani tak samo!. Jedna pani lider z allo jest nie rozumna jeśli ma ktoś małe dziecko. A jak jest lesba to nigdy nie będzie miała dzieci więc na ten temat nic nie wie! Tylko jedna za drugą lata po hali! Żałosne!

Januszek

Jak adoptują dziecko to będą mieli. Pewnie wezmą jakiegoś pięknego chłopczyka, żeby same baby w chałupie nie zrzędziły. Musisz się dostosować do Unijnych standardów.... Sprawiedliwości nie ma, ale zobacz jak u nas kolorowo....................

z boku

koleżanko nie dość że jesteś młoda to jeszcze małomądra myślisz że nikt się niedowie kto tak napisał nie dali Ci umowy na stałe to jesteś teraz wielce obrażona może w żyrardowie rozejżyj się za pracą

@z boku

Koleżankami to nie jesteśmy więc najlepiej zamilcz. Obrażona?! Chyba żart ????????????.

Łowicz

Ktoś jeździ z Łowicza do H&M chlebni ? jakie są zarobki, ?, jak wygląda praca ? kogo szukają do pracy ?. Co tam się generalnie robi ? kolega mi mówił ze 4 godziny jazdy w dwie strony i tylko jednak zmiana.

@Łowicz

Tu jest fantastycznie. Kasa niesamowita i rozrywkowi przełożeni, tu można zobaczyć jak Polska się rozwija. W pracy jest wesoło, układamy sobie puzzle i rozwiązujemy rebusy czasem bawimy się w badania alkomatem gdzie miła Pani z ochrony mierzy nam stężenie etanolu we krwi. Zabawa polega na tym, że kto zbyt późno przestał pić ten odpada z gry.

@
@Januszek

Polecamy szefa logistyki :D szkoda że się wypięcie

Janusz Kogut

Dzień dobry Mam pytanie do Was co myślicie o dialogach które podobno mają się odbyć niedługo?

Janusz Niekogut
@Janusz Kogut

Nic, co można myśleć? Na prezentacji wszystko na poważnie, miło, sympatycznie. A na dialogu (pracownik i leader) będzie jak zwykle, amatorka, lider nie będzie wiedział co mówić. Więc zacznie opowiadać jakieś bajki, jak to dobrze się nam tutaj pracuje. Oczywiście nie będzie przygotowany, nie będzie miał nic wpisane. Po czym jak w tamtym roku było. Gdzie kilkanaście osób - z długim stażem dostało notkę "O jeszcze większym zaangażowaniu w pracę (śmiech) i więcej uśmiechu w pracy (śmiech x2) Reasumując. Idziesz na spotkanie - prezentacje, bierzesz to na serio, w miarę potrzeb układ sobie co byś powiedział, co napisał. Po czym trafiasz na swojego liderka. Jak zwykle nie przygotowany. Jak zwykle daje odczuć że (usunięte przez administratora) w to. No cóż, tak to już jest. Więc odpowiem ci na szybko, zwykła rozmowa z liderem, jak dla mnie to szybciej byłoby odbyć takie spotkanie podczas przerwy, niż chodzić i tracić czas na spacery po magazynie tylko po to żeby się rozczarować podejściem przełożonych.

bardzo słaba praca.

Pracowałam na stanowisku kontrolera kasowo-administracyjnego - w mojej opinii najbardziej niedocenione stanowisko w strukturze sklepu. Rekrutacja długa i wymagająca, wynagrodzenie baaardzo nieadekwatne do obowiązków, wręcz śmieszne. Premii nigdy na oczy nie widziałam. Dużo skomplikowanych wytycznych, które muszą być wykonane pod ich audyt, obowiązki managerskie, a jak bałagan na sklepie to siedzisz po godzinach i sprzątasz do oporu. Dodatkowo ciągłe ciśnienie z Arei, cotygodniowe telekonferencje i tłumaczenie się. Podziwiam ludzi którzy tam wytrzymują. Dla mnie zmarnowany czas i zszargane nerwy, długo żałowałam zatrudnienia się tam.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H&M Hennes & Mauritz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz?

Kandydaci do pracy w H&M Hennes & Mauritz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

H&M Hennes & Mauritz