Opinie o H&M Hennes & Mauritz w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie H&M Hennes & Mauritz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w H&M Hennes & Mauritz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H&M Hennes & Mauritz w Grodzisk Mazowiecki

bardzo słaba praca.

Pracowałam na stanowisku kontrolera kasowo-administracyjnego - w mojej opinii najbardziej niedocenione stanowisko w strukturze sklepu. Rekrutacja długa i wymagająca, wynagrodzenie baaardzo nieadekwatne do obowiązków, wręcz śmieszne. Premii nigdy na oczy nie widziałam. Dużo skomplikowanych wytycznych, które muszą być wykonane pod ich audyt, obowiązki managerskie, a jak bałagan na sklepie to siedzisz po godzinach i sprzątasz do oporu. Dodatkowo ciągłe ciśnienie z Arei, cotygodniowe telekonferencje i tłumaczenie się. Podziwiam ludzi którzy tam wytrzymują. Dla mnie zmarnowany czas i zszargane nerwy, długo żałowałam zatrudnienia się tam.

BigKing

Szczerze mowiac przepracowalem sporo czasu w tym ( nie bede okreslac tego miejca bo szkoda uzywac przeklenstw) i to co mnie najbardzije uderzylo to zawisc,dwulicowosc i (usunięte przez administratora) wobec siebie nawzajem. mysle ze jakis ulamek ludzi w tej firmie sa w przadku. Wynagrodzeni pff to smiechu warte pierwsze 2 miesiace placa tak jak obiecywali. Pozniej nic tylko szacher macher. Co do ludzi....Powiem tak, pojdz,popracuj i sam ocene ale to na wlasne ryzyku. Nie pozdrawiam, nie dziekuje

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Kamil

Warunki to lipa. Uciekaj...

Look

Co powiecie o pracowniku Team Leader z agencji Jaga Temp Patryku??

Marina
@Look

Bardzo w porządku leader nie ma się do czego przyczepić, pomocny ambitny młody grzeczny chłopak kulturalny. Jeśli znajdą się ty opinie negatywne w stosunku do tego leadera to nie można w to wierzyć. Pozdrawiam

Koordynator

Poszukuje Operatorów Wózków Widłowych Wysokiego Składu do pracy w miejscowości Chlebnia. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu +48 512 379 855

@Koordynator

Szukać zawsze możesz, czy znajdziesz? Wątpię. A już na pewno nie z UDT. Co automatycznie wyklucza taką osobę. Crown'y fajne zabaweczki, 3 lata po produkcji, 3 lata w firmie a ich stan to śmiech na sali. No i ta ciągła walka z PDS'em (Ci co wiedzą będą wiedzieć) Jako były wózkowy wysokiego składowania. Odradzam pracę w tej firmie, a już tym bardziej przez agencję. A jak chcecie się dowiedzieć więcej szczegółów idźcie, zrozumiecie. Podziwiam tych kilku chłopaczków którzy mając takie uprawnienia zostali tam. Ale znając życie oni też się wcześniej czy później pożegnają z firmą.

@Koordynator

Mam pytanie : - Na jakie wynagrodzenie jako operator wózka widłowego wysokiego składowania mogę liczyć? -jaki jest system zmianowy? - jaki rodzaj zatrudnienia, na jaką umowę? -czy istnieje możliwość nadgodzin? - czy funkcjonuje system premiowy, jeśli tak, to na jakich zasadach? Bardzo proszę o odpowiedź. Posiadam uprawnie UDT I kat.

Laskowski
@Zainteresowany

1. Standardowe jako pracownik magazynu 3400 brutto (przez firmę) - odnośnie przez agencje to się nie wypowiem, ale pewno gorsze. Także jak na kat. !WJO idzie się uśmiać. 2. 3 - zmianowy. 3. Aktualnie tylko i wyłącznie umowa zlecenie przez agencje, firma aktualnie przez pandemie nie zatrudnia, także nie ma możliwości umowy o pracę. 4. Oczywiście że tak. 5. Nie istnieje.

quess who
@Marina

Jeśli Patryś jest ok to ty chyba jesteś tą jego panienką która tak samo jak on nie ma ani poziomu ani pionu

who's back?
@quess who

Daj spokój, przecież widać że to fake komentarze. No za nic nie uwierzę że ktoś dostał tak szybką odpowiedź. Wystarczy spojrzeć niżej, ludzie pytają o warunki zatrudnienia, etc. Odpowiedź otrzymują kilka dni później, bądź wcale. A tutaj na zadane pytanie jak oceniają jakiegoś tam Team Liderka która wpadła o 21:58, odpowiedź była 22:01 Pewno ta sama osoba napisała oba komentarze. znając życie 3 minuty zajęło takiej bystrej osobie napisanie 2 zdaniowego komentarza, z błędami bo pisał na szybko. Pewno nad nickiem do odpowiedzi stracił jakoś 1,5 minuty.

Czy to prawda że w Grodzisku z powodu tarczy antykryzysowej mieliście zmniejszone pensje o 20%? Jeśli tak to ile miesięcy?

Gromrr66

Tak, kwiecień i maj,oraz brak premii do odwołania

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Grodzisk Mazowiecki
Imar Service Group Sp. z o.o.
Asertywny

No cóż mogę jedynie podłączyć do wszystkich negatywnych komentarzy. W tej firmie absurd goni absurd. Wszystkie białe i zielone kamizelki to gamonie bez wykształcenia. Większość z nich nie zna nawet podstaw angielskiego ogólnie siedzą na (usunięte przez administratora) i pozorują prace. Każdy dobry pomysł ułatwiający pracę nam prostym pracowników jest zbywany albo cię oleją albo powiedzą że nie mają na to czasu. Niejednokrotnie słyszałem jak sobie Gaworzą, plotkują i cieszą te ryje jak d*pa do czystych majtek. Już nie będę powtarzał opinii kolegów że wyzysk mobbing i jałmużna zamiast wypłaty. A najgorzej wkurzają mnie ci liderzy srerzy itp. Darcie ryja i poganianie. Kolejna sprawa to wywyższanie Ukraińców choć generalnie nic do nich nie mam są pomocni i przyjaźni. Oprócz jednego pana o imieniu zaczynającym się na R gamoń leser zero szacunku do ludzi chodź sam kiedyś był zwykłym pracownikiem magazynowym. Widać gołym okiem że nie znosi Polaków ciągle słyszę pogardę w jego głosie. Niektórym w główce się przewraca od wyższych stanowisk. Odpowiedzcie sobie szczerze na pytanie: Czy nie wkurza was ze Ukrainiec nomen omen wami rządzi? Bo ja się czuje powoli obcy we własnym kraju. W tej firmie nie ma solidarności każdy boi się o własny tyłek, atmosfera po prostu tragiczna. Od tak to moja opinia. Ubiegającym się o prace w tym kołchozie szczerze odradzam. Poczytajcie sobie inne negatywne komentarze gdyż nie napisałem wszystkiego, musiałby powstać obszerny artykuł. Poczytakcie opinie innych kolegów i sklejacie wszystko do kupy 100% racji. Jedna rada na koniec OMIJAJCIE TEN (usunięte przez administratora) Z DALEKA!!!

@Asertywny

CzyToWazne

Witam Czy ktoś z biura kto aktualnie pracuję zdalnie przebywając na kwarantannie mógłby odpowiedzieć mi na pytanie -Dlaczego mimo potwierdzonego przypadku COVID19 u superusera( tak, wiem u kogo dokładnie nie myślcie że można to od tak "ukryć") praca na magazynie dalej trwa? Czy zdajecie sobie sprawę że mimo iż "wszystkie osoby mające kontakt z osobą zakazona zostały podjęte kwarantanną" to ja muszę pracować żeby utrzymać rodzine, a to że JA TEZ miałem kontakt z tą osobą już nikogo nie obchodzi, ani mojego pracodawcy ani sanepidu. Biuro sprytne, nikogo na magazynie nie ma a wasze szczury muszą robić plan. :) I jeszcze pieprzenie na meetingach że nasze zdrowie najważniejsze... I że zakazony nie chodził po magazynie.. (usunięte przez administratora) prawda, my i wy o tym wiecie. Dziękujemy prawdopodobnie za zniszczenie życia wielu osobą na terenie powiatu grodziskiego. Do usłyszenia za 2 tygodnie jak będą o nas mówić w telewizji. Pozdrawiam

Mati
@CzyToWazne

Ten twój wirus to przesada, co ty bredzisz gościu...?.. Ciągle słyszę takich imbecyli co cuda niewidy opowiadają o wirusie, ile zmarło, ile zarażonych, ile na kwarantannie, rzygać się chcę od tego. Przestańcie w końcu oglądać telewizor i zacznijcie myśleć. W ciągu roku więcej ludzi umiera w Polsce na choroby układu krążenia takie jak miażdżyca, cukrzyca, zawały, udary mózgu, zatory płucne, to jest prawdziwa epidemia, a jakoś Rząd z tego powodu McDonaldów nie zamyka, a wy ciągle gadacie o koronawirusie na którego nie wiadomo nawet tak na prawdę ile osób umarło bo Rząd nam prawdy nie powie.

@Mati

Czy Ty mnie zrozumiałeś? Nie chce się tu kłócić teraz czy jest wirus czy nie ma, co robi czego nie robi. Mamy potwierdzony przypadek a sanepid ani pracodawca nic z tym nie robią i wmawiają nam że nasze zdrowie jest dla nich najważniejsze . O to poprostu chodzi.

Patryk
@CzyToWazne

Ten twój wirus to ściema...więcej osób dziennie dostaje zawału serca, miażdżyca, udary mózgu to jest prawdziwa epidemia. Czemu nie liczą ile osób na to zmarło ? A Rząd jakoś nie zamyka McDonaldów, KFC, Burger King'ów i innych...

@Patryk

Skoro tak uważacie że to ściema niech tak będzie, ale dlaczego dziś poinformowali nas o kolejnym potwierdzonym przypadku na naszym magazynie? Jeśli nie obchodzi was że w (usunięte przez administratora) maja nasze życia, to może że wpajają "ścieme" że ktoś ma koronawirusa Który "nie istnieje"?

M.Piekarski

Dzień dobry, Ciekawy jestem jak oceniacie wysokość wynagrodzenia pracownika magazyniwego w porównaniu w z innymi firmami w Grodzisku i okolicach?

@M.Piekarski

Group Leader

Nie rozumiem dlaczego tyle negatywnych opinii jest zamieszczanych przez pracowników firmy H&M....przecież na magazynie są dobre warunki pracy, firma dba o pracowników, kasa jest dobra a jak są nadgodziny to można więcej zarobić. Firma zapewnia dobry socjal i wiele innych benefitów. Pracownicy w innych firmach tego nie mają. Mnie pracuje się fantastycznie tutaj i zarobie dobrze mimo, że praca jest lekka i przyjemna. Nie mam na co narzekać bo firma jest dobrym miejscem. Pamiętajcie: ''jesteśmy jednym zespołem '' Pozdrawiam

Gjenowefa

To nas rozbawiłaś :)

BOLO
@Group Leader

chyba jesteś Leaderem i zarabiasz 5000 brutto co?

Thomas Atkinson
@Group Leader

Skoro jako jedyny piszesz inaczej, czyli chwalisz firmę. To trzeba było mieć na tyle jaj i podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem. Ja wiem, nie chcesz wychodzić z szeregu. A piszesz jedynie zwykły bojkot tak dla zabawy. No szkoda, bo może chociaż być dostał jakąś pochwałę w postaci mailu. A tak nic...

@Gjenowefa

Kajka

Czy ktoś wie co się stało z Martą K z recepcji?

@Kajka

Witam M (usunięte przez administratora) została zwolniona jak zaczął się szał koronowirusa

Kajka
@Piotr

Wiadomo dlaczego została zwolniona?

xd
@Kajka

Jeśli jesteś ciekawa to może do niej napisz i zapytaj.

Hyzio
@Kajka

A dajcie wy już spokój tej Marcie pracowała dziewczyna otrzymała wypowiedzenie zresztą nie tylko ona jedna. Zajmnij ie się ludzie swoim życiem a nie cudzym. Bo Marta poradzi sobie w życiu.. Jest młoda,fajna,i ładna. I życie nie kończy się na pracy w H&m.

kRYSIEK
@Hyzio

Bo dla nich H&M to ich całe życie i myślą że inni też tak to przeżywają.

Hyzio
@kRYSIEK

Osoby znające Martę napewno do niej odezwały się i zapytały. A tu ktoś ewidentnie szuka sensacji i powodu do ponownego obgadywania Marty jaka to ona nie była i jaka to ona nie jest... To jest poprostu Kochana Polska i Kochanie przyjaciele... No przecież jesteśmy jednym zespołem...kochani rodacy Polacy????

Mirek
@Hyzio

Ludzie przestańcie pisać o Marcie. Co ona Wam takiego zrobiła? - Ja ją pamiętam, bardzo inteligentna i pomocna dziewczyna. Aż tak się cieszycie że firma H&M podziękowała jej za współpracę? Tylko to nie ona jest stratna, bo Marta sobie spokojnie pracę znakdzie a firma swą decyzją straciła lojalnego pracownika. Niestety minus naszej firmy jest taki że nie docenia pracowników, którzy od prawie początku w niej pracują, którzy angażują się w swoje obowiązki i są pozytywnie nastawieni do pracy w oparciu o nasze piękne wsrtości. Pozdrawiam bardzo serdecznie Mirosław Ł

Mietas

Ocena firmy 1/5....i komentarz zbędny. Pozdro ludzie

niedowiarek

dlaczego nikt na magazynie nic nie powie tylko tutaj każdy mądry ja to mam wrażenie że ludzie inni im po prostu zazdroszczą to jest ludzka zawiść ale tak się nie da żyć te osoby które to piszą niech same zaczną prowadzić stacje i niech zobaczę czy tak dobrze im to wyjdzie

Kikuś
@niedowiarek

Każdy to mówi na magazynie. Trzeba tylko słuchać ludzi . Chętnych jest wiele tylko nie dają nam możliwości, bo (usunięte przez administratora) nie lubią pracować

@niedowiarek

A w Bangladesz ludzie pracują za 7 zł (cały dzień ).Prawdopodobnie niedługo będą ????

#tag
@anonymous

Przelot za drogi.

Alutka
@niedowiarek

W mojej ocenie po prostu ludzie już stracili wiarę w to - że przełożony weźmie ich sugestie na poważnie. Niestety takie podejście to nie w H&M :-( Ps. Dlatego co niektóre osoby wolą pisać swoje spostrzeżenia na tym portalu aby osoby zainteresowane miały bardzo dobitny przekaz jak wygląda sytuacja w H&M . Niestety z tego co widzę po różnych opiniach to to że H&M ma jedną z najgorszych opini spośród innych firm zlokalizowanych w Grodzisku Mazowieckim i okolicach. Skąś to się jednak bierze! A skąd ? Domyślcie się sami ? :-) Z pełną powagą " Alutka"

Ala
@anonymous

To zacznij pracowac za 2 zeta. Zrób im konkurencję hahahah

Daria Solińska

Witam chciałabym się dowiedzieć jakie tam są zmiany ile tam się zarabia ?

Odpowiedź
@Daria Solińska

Obecnie jest to minimalna, czyli 2600zł brutto. Spadek wynagrodzenia spowodowany jest pandemią i obowiązywać może nawet do końca grudnia 2020.

@Odpowiedź

A czy są i bedą przyjęcia do pracy?

Odpowiedź
@Daria Solińska

Na ten moment wszystkie rekrutacje zostały wstrzymane. Jak się sytuacja uspokoi to zapewne zostaną wznowione.

@Odpowiedź

Czyli jak to wszysko się uspokoi to bedą normalnie przyjmować?

xD

Tak

Ktoś???
@Daria Solińska

Szukaj sobie pracy gdzie indziej bo w tej firmie to tylko strata czasu

Kędzior
@Daria Solińska

Dokładnie...w tej firmie zarabia się grosze nawet gdy jest Boom gospodarczy. (usunięte przez administratora)

Ala
@Odpowiedź

Czy to prawda , ze mozna przychodzić w niedzielę do pracy i wtedy płaca 100% ?

Stachu

H&M nie liczy się nawet z życiem pracowników na magazynie większość dróg ewakuacyjnych jest nie drożnych, ale pracujcie dalej to wspaniała firma, która kłamie na każdym możliwym kroku i nie przejmuje się niczym. Pani Basiu gdzie się pani podziała??? (usunięte przez administratora)

przyszła
@Stachu

przeciez teraz zero reakcji bhp zejdzie po wszystkim to zgloscie pilnie do pip

Group Leader

Ja tam jestem bardzo zadowolony Praca jest lekka, pieniążki ładne, dojazd ładny i można sobie fajnie pracować. H&M to dobra firma.

DobraRada
@Stachu

Jak się posłucha niektórych w ilu magazynach już pracowali to nie dziwi nic, że wracają do domu i wypisują kocopoły na forum.Nie dogodzi się wszystkim.Nie podoba się w firmie to idę do innej.A nie przepraszam - wszędzie się już pracowało.Nara

z boku
@Group Leader

no tak jak piszą wszyscy dla group lidera fajna praca siedzi i nic nie robi pięniądzki lecą to super i jeszcze tych ludzi poganiają pensja obcięta zwykły pracownik bierze około 1800 lub 1900 A TACY GROUPLIDERZY OKOŁO 3600 -4000 ja się niedziwie że FAJNE PIĘNIĄDZKI LECĄ poprostu BRAWO

nikt
@DobraRada

dobra praca co sobie siedzą czy w białych czy w zielonych kamizelkach i nic nie robią i mają dodatek. BIAŁE KAMIZELKI MAJĄ TRENERA PROCESU CZYLI UCZYĆ NOWE OSOBY JAK PRZYCHODZĘ DO PRACY A WCALE TEGO NIE ROBIĄ TYLKO ROBIĄ TO ZWYKLI PRACOWNICY BEZ ŻADNYCH DODATKÓW BIAŁE KAMIZELKI JESZCZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ JACY SĄ PRACOWICI I NIEZASTĄPIENI A ZWYKŁY PRACOWNIK ZASUWA NA DODATEK BIAŁYCH KAMIZELEK OCZYWIŚĆIE GÓRA TEGO NIEWIDZI PRZECIEŻ BIAŁE KAMIZELKI NIECHCĄ SZKOLIĆ NIKOGO NAWET NA ADMINISTRACJI ILE OSÓB TAM BYŁO I SIĘ ZWOLNIŁO LUB ZREZYGNOWAŁO ALBO PŁAKAŁO PO CICHU W KĄCIE OCZYWIŚCIE TWIERDZĄ ŻE NIKT SIĘ NIE NADAJĘ BO ONI SĄ NIEZASTĄPIENI

obca
@Stachu

wystarczy ze biała kamizelka wzięła pojechała i już wpisy są kochana tak się nie robi przecież wszyscy jesteśmy jednym zespołem

wczoraj
@DobraRada

przestancie juz narzekac tylko gadacie i nic wiecej nie robicie bo nigdzie was nie przyjma do pracy . nam z agencji tez zalezy na pracy a zakładowi tylko na nas sie wyżywają i nic dziwnego że nikt niechce tam pracować ja byłam tam 1 dzień przez agencji dastałam 20 zł. na godzine i dojazd do pracy za darmo ale jak mnie potraktowali pracownicy H M to odechciało mi się tam dziś jechac wole u siebie na miejscu mieć 18 zł na godz. i w normalnych warunkach pracować i przedewszystkim jest normalne podejscie do człowieka i fajna atmosfera .JA SIĘ NIE DZIWIE ŻE Z OKOLIC GRODZISKA MAZ. NIKT TAM DO PRACY NIE CHCE IŚĆ

Perszing
@wczoraj

Też się nie dziwię, że normalni ludzie nie chcą pracować w czymś takim jak te H&M-y, Amazony i inne bo to przecież przypomina jakiś łagier a nie firmę. Jeszcze trochę to nam będą nadajniki wszczepiać pod skórę żeby mogli nas kontrolować jak zwierzęta i oni to nazywają postępem. Kpina, to dla normalnego człowieka to jest jakaś kpina i śmieszy mnie jak oni opowiadają o ochronie środowiska, działalności charytatywnej i innych takich. Lipa i tyle.

nowa
@nikt

Nie wszystkich mierzy się jedną miarą. Tak to prawda że siedzą ale czy na pewno wszyscy ? / w białych kamizelkach/ - mi bardzo pomogły, zwłaszcza na allo ,praca wymaga skupienia ,nie można nadążyć ,ja miałam pomoc zwłaszcza jak starzy pracownicy narzucili tempo, to w białych kamizelkach non stop pomagały ,,z uśmiechem.

Chciałbym tylko zauważyć jedno, Białe Kamizelki może i siedzą ale mają więcej na głowie niż pozostali. Dlaczego nikt nie chce się zamienić? Dlaczego nikt się nie zgłasza na Trenera? Dlatego bo jest im wygodnie, Przychodzisz i tylko gasis światełko. A żeby ktoś wyjaśnił niezgodności czy usiadł i realizował nie ma nikogo. Ja rozumiem że tego nie widać ale kamizelki mają dużo, zwłaszcza jak liderzy co chwila coś chcą. P. S. Nie, nie jestem biała kamizelka

odpowiedż

już wyjaśniam Twoje tłumaczenie przypomnij sobie nasz kolega na mitingu głośno powiedział że już ma dosyć i niechcę się już szkolić samo to za siebie mówi albo boją się o swoje stołki bo przestaną siedzieć i będą musiały latać na allo i trochę popracować wyobrażasz sobie bo my nie

odp. dobra rado
@DobraRada

tak gadacie na innych już co niektórzy możemy się domyślać kto tak gada koleżanko blondi ufarbowana też tam jestem i chwilami aż mi się Ciebie słuchać niechce jak się wywyższasz a jesteś tylko podlotkiem trochę szacunku do ludzi pracujących dobrze

Od początku

Może dlatego nie chcą bo nie mają jak jak już ktos sie zacznie szkolic to panie maja to w (usunięte przez administratora) i robia wszystko żeby sami zrezygnowali albo robia to bardzo chaotycznie Prawda jest taka że nie robia nic, tylko siedza nawet jak wszyscy pojda na Pick to one i tak zostana

Escobar

Sami sobie wybrali taką pracę. Co nie zmienia faktu że ranga "Trener procesu" jest dość ironiczna i mnie osobiście mega bawi. Ale uwielbiam to w tym całym pierdolniku, to nawet fajne przyjść tak rano, sobota, 3600 brutto, nie jedna całuje po rączkach liderów za pracę. A pojęcie większe ma większość chłopaków z ochrony. Co gdzie, jak i gdzie. Także odpowiedź nasuwa się sama. Trafił się (usunięte przez administratora)kolejny, aż szkoda słów. W następnym poście nie pisz Imienia i Nazwiska, ale napisz chociaż swoją ksywkę. Jak pisałem wyżej lubię się pośmiać. A jeśli będę wiedział że piszesz takie bujdy, miło będzie cię mijać na magazynie, poprawisz mi humor. Co do firmy, to standardowo, wypowiedzenie poszło i baju. zresztą większość to robi co pracuje pow. 1/2 roku. Przy okazji pozdrawiam panie z pewnego działu które myślą że zrobią wielką karierę ^^

Dawny pracownik
@Perszing

Pracowałam w H&M od momentu powstania magazynu do końca roku , byłam zatrudniona przez agencję. pracowała bym nadal ale dla agencji nie było pracy . to znaczy była dwa, trzy razy w tygodniu, pierwszeństwo miała Ukraina ale praca naprawdę nie była ciężka . Liderzy w większości w porządku i Ci z H&Mu i z agencji też. . Wyjątek stanowiły 'białe kamizelki " , ale też nie wszystkie . Ktoś pytał czy pracownikom z agencji obniżono pobory . odpowiadam że nie obniżono bo pracowali i pracują za najniższą stawkę godzinową i nie mieli i nie mają darmowych , no prawie darmowych obiadów.

Zabijaka
@Dawny pracownik

Agencja pracuje na bardzo słabych warunkach, na umowie śmieciowej, bez stażu do emerytury, bez prawa do urlopu, bez L-4, bez praw pracownika, bez darmowych obiadków i innych benefitów, które oferuje H&M jako firma. Pracownika agencji mogą z dnia na dzień wyrzucić jak śmiecia żeby uratować miejsca pracy dla tych z H&M, a te klauny HMowcy jeszcze by chcieli żeby pracownikom agencji obniżyli wypłatę. Niech się pukną trochę w głowę i zastanowią co wypisują.

XYZ
@Zabijaka

Akurat jak to nazwałeś klauny mają rację bo z tego co wiem zarabiacie praktycznie tyle samo, jak zwykli pracownicy. A o plusach zapomniałeś że nie macie tylu obowiązków, darmowe dojazdy - wielu pracowników musi codziennie dojeżdżać za swoje 20 km nawet do pracy czy ciągłe poranne zniany w przypadku większości agencji...

XYZ

Stwierdzam tylko ze nie macie objaw do narzekania xd ale widzę nie umiesz czytać między wierszami, więc trzeba wszystko podać na tacy jak zwykle zresztą.

Zabijaka
@XYZ

Na moje to jesteś jakimś imbecylem albo sobie jaja robisz bo każdy normalny człowiek widzi, że H&M zatrudnia przez agencje na bardzo niekorzystnych warunkach, a ty mi próbujesz wmówić, że nie mamy na co narzekać. Weź chłopie się puknij w głowę bo się tylko ośmieszasz.

Dawny pracownik
@XYZ

Tak jak napisałam , nie można nawet porównywać poborów pracowników z agencji i firmowych . Nie wiem teraz jak sie sytuacja przedstawia ale pracownicy agencji pracowali za najniższą stawkę godzinową , bez premii , bonusów świątecznych i obiadów,no i bez szatni !, Nie chce tu podawać kwoty jakąś pobierali pracownicy firmowi ale zapewniam , że były to duże kwoty. A jeśli chodzi o obowiązki to były takie same jak pracowników firmowych . A do dojazdów to po pierwsze dopłacaliśmy do busów a po drugie większość tez musiała dojechać kilka lub kilkanaście kilometrów do przystanków przy których zatrzymywał się bus.

Blondyna

Wypłaty nie są takie jak mówią, niby praca na godzinę a jak się okazuje to trzeba robić na akord bo wypłata to dramat, buty strasznie niewygodne i ciężkie, nie polecam tej firmy

obca

tak pracujesz w H M ale przez agencje tak wspaniały kraj

Karuś

Witam. Jak jest z wynagrodzeniem ? Czy płacone jest za godzinę i ile?

Nikuś

Podobno mają zbierać pytania od nas do szefostwa i będą na nie odpowiadać. Mam nadzieję, że pojawią się pytania o płace czy tylko nam obcieli, czy agencji również i czy samo szefostwo miało obcięte. Podobno jesteśmy jednym zespołem W ogóle mówienie, że musimy odrobić najpierw aby pensje wróciły do normy... Co to za tłumaczenie?! nie odrobimy tego bo ludzie kupują mniej. To raz, a dwa to jak mamy wyrabiać norme+odrabianie kiedy zarabiamy mniej, wymagają więcej (norma+nadrabianie), a z każdym dnie będzie tylko cięzej bo ludzi doświadczonych, chętnych do pracy ubywa. W takiej sytuacji spadają morale i rośnie poczucie niesprawiedliwości i na pewno nikt nie będzie pracował ciężej po odpowiedzi na kilka pytań z niedomówień które DAWNO powinny być wyjaśnione. Dla mnie to jest blędne koło. Jeżeli tak nami będą zarządzać to nie wróże nic dobrego

Bartek
@Nikuś

Moim zdaniem to jedynym wyjściem w tej sytuacji jest szukanie innej pracy. Ja właśnie zacząłem. Z resztą w tej firmie już wcześniej płacili psie pieniądze za wysokie normy to pomyślcie sobie sami, ile mogą nam płacić w sytuacji gdzie sprzedaż siadła i nie wiadomo co będzie dalej ?? Druga sprawa to firma może wykorzystywać epidemie jako pretekst i wmawiać pracownikom że nie ma kasy nawet wtedy gdy sytuacja wróci do normy. Ja już im nie wierze i nie chcę mi się z nimi szarpać. Pieniądze są ważne, ale firma, która nie szanuje pracowników nie powinna mieć pracowników...i wszystko w temacie.

Warchlak
@Nikuś

Nie ma sensu dalej siedzieć w tej firmie O co wy chcecie niby walczyć ? Jakich tłumaczeń chcecie słuchać ?? Co oni nam mogą niby powiedzieć ? Warunki już wcześniej w firmie były słabiutkie, a teraz będą jeszcze słabsze i taka jest prawda. Po tych zmianach tylko najtwardsi wielbiciele H&M zostaną żeby dalej służyć szwedzkiemu Panu. Ci co mają olej w głowie nie będą robić za pół-darmo. Persson ma tyle kasy, że prawie całą ulicę w Londynie wykupił w najdroższej dzielnicy, a oni mi będą opowiadać, że biedna korporacja nie ma pieniążków i musi oszczędzać na pracownikach w Polsce, którym i tak już płaci 4-krotnie mniej niż na zachodzie.

Rysiek
@Nikuś

To kpiny, co się dzieje w tej firmie. Te ich tłumaczenia dla lemingów.

Leoś
@Rysiek

Ocena 1/5 odzwierciedla tą firme dobrze.

Samson

Nie polecam tej firmy, radzę wszystkim dobrze się zastanowić zanim będą chcieli się przyjąć do pracy. Najlepszym rozwiązaniem będzie szukanie innej firmy. Strasznie żałuje że straciłem 2,5 roku w tej firmie... Nie będę robił wywodów, każdy zapewne wie jakie są realia w tejże firmie.

Kamil
@Samson

2.5 roku w tej firmie straciłeś i co dalej ? Co teraz zrobisz ? ............................no właśnie, to jest pytanie. Dużo ludzi siedzi jak takie muły zamiast wziąć się w garść i działać, szkolić się, uczyć, szukać innej pracy, nie zazdrościć innym tylko działać. Nie ma sensu się przejmować tą firmą, trzeba iść do przodu.

Daria Solińska

Czyli na ręke ile jest płacone

zawiedziona
@Daria Solińska

Szału nie ma jeśli chodzi o GM.

Dobrze ze w mojej firmie jest odgórny zakaz zatrudniania osób które pracują w HM w Grodzisku.Ludzie sami sobie wystawili opinie w internetach.Brawo!

Mietas

Ha ha ha....chciałeś zabłysnąć gościu, a wyszedłeś na głąba. Nie ma czegoś takiego. Myślisz że każdy co tu pracuje to osioł ? Chociaż tych liderów co tu są to bym nie zatrudnił u siebie, no chyba że do miotły.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H&M Hennes & Mauritz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz?

Kandydaci do pracy w H&M Hennes & Mauritz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

H&M Hennes & Mauritz