counter
2 34 138 5 1
Bond Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Truskawa jak twoja stara wie o twoich numerach z bambusami i chinkami Moze podeslać parę ujęć co koko. A moze walniesz flakona i bedziesz jezdził samochodem po burdelach ? Lubisz to co ?

Tak4Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z SCS Group Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

zadowolony Nowy wpis

To forum pracownicze, firma to dobry pracodawca ,więc nie róbcie z forum magla.

Tak1Nie1
Jarek Nowy wpis

On sam pisze sobie opinie, tam nie ma zadnego starego pracownika bo wszyscy uciekaja jak nie dostana pieniedzy szybciutko

Tomek

To (usunięte przez administratora) i cpun To info na temat twgo typa

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Brat

jeśli ktoś myśli ,ze jestem nie wiarygodny to proszę (usunięte przez administratora)Łukasz od 5 lat ten sam nr telefonu oraz nie karany czekam na info o jarku mam do mojego przyjaciela 25km

Miksior

Masz towar podjade zajaramy ?

@Miksior

mikser ja mam , ale nie na jedynki . durny ty sroczniaku. stać cię 350 za 1g

Brat

Panie mikser a co ty używasz Panie stocznia. komuny paryskiej . przecież trzeba mieć trochę w głowie a nie pisać brednie. zastanów się , co ty piszesz

Brat

witam serdecznie firmy scs group ,nie ma juz na rynku ,jest za to nowa nazwa spolki zarzad bez zmian. ogolnie brak odzewu i informacji co do zaleglosci od mr . Jarka . ja oczywiscie osobiscie nie zostawie sprawy swojej na pastwe losu,dalem tylko czas , ale widze że czlowiek dalej naganie mysli ,ze jest bez karny I wszystko plazem mu ujdzie. nowa nazwa firmy to WMS Industry group sp.Z.o.o Nie wiem jak wygląd sytuacja w chwili obecnej ,ale może są osoby ktore mają wiedzę którą chcą się podzielić. pozdrawiam lukas.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 128 dni.

Czy w SCS Group Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Spawacz
Nazwa działu: Produkcja

Firma Scs zmienila nazwe na Wsm construction w celu dalszego kantowania pracownikow. Prezes ten sam (usunięte przez administratora) i Cpun alkoholik. To nie hejt to prawda . Zgadza Ci sie wszystko ?. Gdzie jest moje wynagrodzenie?

Nazwa działu: Produkcja

Czy odzyskaliście swoje pieniądze za pracę w Belgi? Bo mam dosyć zwodzenia przez twgo oszusta ze zaplaci pózniej . Chce odzuskać swoje pieniądze . Jesli hestescie zainteresowani pozwem zbiorowym proszę napiszcie. Mam dobrego prawnika ,odda wszystko

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 229 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w SCS Group Sp. z o.o.?

Nazwa działu: Handlowy

Dariusz

Skąd masz takie podejrzenie, że firma mogła zmienić swoją nazwę? W internecie nie widzę śladu po tym, aby dochodziło do jakiejś zmiany, dlatego też tym bardziej Twój wpis mnie zaciekawił.

Grażyna

Administrator usuwa wpisy niezgodne z regulaminem serwisu. Nazywanie kogoś oszustem na forum publicznym i podawanie nazwisk pracowników takie właśnie jest. Część osób wypowiada się pozytywnie na temat pracy w SCS Group Sp. z o.o., naprawdę nie ma ona żadnych dobrych stron?

Jerzy

Od jakiegoś czasu nie udzielacie się w tym wątku, co jest tego przyczyną? Możecie powiedzieć, jak obecnie pracuje Wam się w SCS Group? Jesteście zadowoleni z atmosfery panującej w pracy, warunków finansowych, podejścia do pracownika? Jeśli ktoś zechce się podzielić takimi informacjami, to będzie to duża pomoc dla osób które zastanawiają się czy warto wysyłać CV do SCS Group.

Tak1Nie3

Nowy pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Jestem nowym pracownikiem. Praca jest w porządku, wypłata również - wypłacona zgodnie z umową. Polecam

Tak17Nie36
Jeden z dziesięciu
@Nowy pracownik

Co za bzdury znowu się nie zgadza

Tak23Nie4

Przemek B
Nazwa działu: Produkcja

Chłopaki po tyle lat pracują w firmie, zarząd ten sam, pracowników i kontrahentów przybywa - aż sam wróciłem po latach i spotkałem spawaczy z którymi pracowałem dawno temu, wszyscy zadowoleni, kasa się zgadza. Ale - po pierwsze pracują zgodnie z wymogami, chodzą trzeźwi do pracy, nie kradną, są specjalistami w swojej dziedzinie - ale zawsze się jakiś frustrat trafi co to całe życie za 15zł pracował i a nuż się uda - Anuszka tak zwana, jeżdżą tacy ludzie po firmach, nic nie potrafią, narobią tylko problemów i kar umownych na sumy przekraczające ludzkie pojęcie i obsrywają internet - bo im się należy za leżenie, demolowanie kwater, niszczenie materiału, opinii kontrahenta i opinii o firmie jeśli ich rządania nie zostaną spełnione. Jakiś rok temu jeden typ z którym się pożegnaliśmy w innej firmie zasrał cały internet hejtami bo stwierdził że firma go oszukała na 1000zł za bilet na pociąg na 200km z dolnośląskiego na śląsk - takie hrabia miał wymagania - cessna 172 z pilotem kosztuje 600zł na takiej trasie licząc pilota, wypożyczenie samolotu i paliwo - zapamiętajcie sobie: Dobrymi firmami się nikt nie chwali!

Tak16Nie34
Nie wyplacony

Byłem w biurze w Bolszewie dzisiaj o godz 10 tej i pocalowalem klamke, nikogo nie ma .Wszystko pozamykane. (usunięte przez administratora)

Tak43Nie1

@Nie wyplacony

Informujemy, iż biuro w Bolszewie, przy ul. Zamostnej 65 zostało zamknięte i przeniesione pod adres siedziby firmy SCS GROUP Sp. z o.o. Firma funkcjonuje z powodzeniem i nadal zatrudniamy, i poszukujemy nowych pracowników. Pozdrawiamy zawistnych, SCS GROUP Sp. z o.o.

Tak11Nie24

Aktualność
Pozdrawiamy zawistnych, SCS GROUP Sp. z o.o.
Byly

Czy mogę otrzymać numer tel do kogoś kto podejmuje decyzję w tej Firmie, bo tzw Prezes nie odbiera ,proszę o jakiś tel

Tak42Nie

@Byly

Proszę o kontakt na maila: biuro@scsgroup.pl, tam udzielimy takiej informacji.

Tak10Nie12
Zbyszek
@SCS Group Sp. z o.o.

A co Pani mi powie ten bajer co zawsze Proszę dzwonić do (usunięte przez administratora)który nie odbiera Dziecinada

Tak31Nie

Zbyszek
@Byly

Tan rządzi kto pierwszy wstaje

Tak12Nie

@SCS Group Sp. z o.o.

Pracowałem w tej firmie trochę czasu, i wstyd powiedzieć że to prawda co piszecie ale tak jest ,z wynagrodzeniami słabo zawsze opóźnienia (usunięte przez administratora) Odradzam prace w Scs jeśli jesteś normalny i masz rodzinę to nie zaczynaj nawet bo kasę będziesz szukał u Prezesa (usunięte przez administratora)

Tak30Nie

Zostaw merytoryczną opinię o SCS Group Sp. z o.o. - Rąb

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

SCS Group Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 34 ocen.