Opinie o Paweł Plichta w Żukowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Paweł Plichta. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Paweł Plichta o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Plichta w Żukowo

Dariusz Nowy wpis

To co ludzie piszą na jego temat to prawda! Niewypłacalny jest ten pajac... Bo 2 lata temu wynajmował hale w Słupsku i nie płacił za wynajem i właściciel go pogonił bo ile można.. nam chlopaką tu z regionu nadal wisi kasę ja go chciałem łamać ale dałem się przekonać że (usunięte przez administratora) się nie rusza

Jolanta Nowy wpis
@Dariusz

I jakie dalsze konsekwencje może mieć ta wspomniana przez was niewypłacalność? Z tego co widziałam firma wciąż działa. Obecnie jednoosobowo?

@Jolanta

Firma zawsze działała jako jednoosobowa, pracownicy mieli swoje działalności i wystawiali faktury za które zaplaty wciaz oczekują.

Prawda

Paweł Plichta Construction w branży stoczniowej NIEWYPLACALNY.Przestrzegam wszystkich monterów,spawaczy,szlifierzy

Krokodyl
@Prawda

Pan Plichta to (usunięte przez administratora) on i jego cała rodzina ojciec i żona biorą udział w tym procederze (usunięte przez administratora) pracowników,nie wypłacają zarobionych pieniędzy....

@Krokodyl

Piszesz to jako były pracownik z którego okresu? Orientujesz się jak sytucja wygląda tutaj na dzień dzisiejszy? Ile osób pracuje?

Marzena
@Jolanta

A co wspólnego ma z tym dzisiejsza sytuacja pracodawcy skoro według mojej informacji długi pozostały i ludzie są kilka wypłat do tylu, a w tych czasach taka dziura w budżecie to uważam, ze to duży problem.

Prawda
@Krokodyl

Te wyzwiska, które piszesz na tych ludzi są słabe. Pan plichta i jego żona popadli w długi ze zwykłej totalnej nie umiejętności i nie wiedzy prowadzenia firmy i nie brania pod uwagę pewnych rzeczy. Faktem jest, ze ciagle okłamywanie i zbywanie pracowników jest zwykła bezczelnością, ale każdemu trzeba dać szanse. Firma nadal prosperuje, wiec można stwierdzić, ze chcą oddać pieniądze, ale czy do tego dojdzie ? Zobaczymy.

Jolanta Nowy wpis
@Prawda

No i dlatego ja właśnie dopytywałam o aktualną sytuację, ciekawa jestem jak firma się do tego odnosi i czy padła deklaracja zwrócenia należności o ile takie występują. Obecnie zatrudnione osoby w normalny sposób są rozliczane? wiadomo?

Jolanta

Dałby ktoś znać co aktualnie się dzieje w firmie? Podobno były tutaj jakieś zmiany w ekipie czy do dziś jest ona stabilna? Do tego w Internecie widziałam nazwę Paweł Plichta IT Consulting czyli to jest aktualna nazwa firmy?

Czy to prawda że Paweł do dzisiaj nie spłaca zaległych wypłat. Czy też prawdą jest to że ze starej ekipy zostali tylko wierni Darek i Andrzej ?

@Michał

A gdzie o tym wszystkim usłyszałeś?

@Michał

Tak to prawda sami zostali,Pewnie są już Kierownikami

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Paweł Plichta? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Małgorzata

No i co z tymi należnościami, których jeszcze w zeszłym roku pracodawca nie potrafił wypłacić? Czy wszystko jest już uregulowane, czy nadal jest z tym problem?

Ryszard

Czy jest ktoś kto może mi opisać sytuację ? Czy wyjaśniło się coś z tym odzyskaniem należności ?

Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę odzyskać należności. - 603 244 912

poszkodowany9
@Tomasz

polecam

Kontakt 500 467 204

W sprawie płatności proszę o kontakt

Nie płaci, non stop kłamie

Podwykonawca

Podmiot działający pod adresem w Gdyni ul.Hutnicza 36 kompletnie zagubiony w działaniach i zarządzaniu prowadzoną przez siebie działalnością.Paweł Plichta Construction doprowadził do sytuacji w której nie ma nawet pieniędzy na uregulowanie należnych wypłat dla pracowników.Jako podwykonawca również wysłuchuję nieustannych kłamstw odnośnie wypłacenia należności.Ostrzegam przed podjęciem współpracy z tym podmiotem

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Plichta - Żukowo

• Jak się pracuje w Paweł Plichta?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Plichta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Plichta?

Paweł Plichta