Opinie o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amazon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Ile instruktorzy zarabiają więcej od zwykłych pracowników?

@anonymous

Nie maja nic wiecej.Plusem jest to ze zamiast byc w procesie to idziesz szkolic a nie robic norme, a i raz w roku masz bony 400zl.

Farmazon

Amazon to dość specyficzny zakład pracy. Od siebie daje darmowy transport oraz obiady za symboliczną złotówkę a w zamian oczekuje ,aby człowiek zamienił się w robota ,nie popełniał błędów i wykonywał kosmiczne normy :D

Niezdziwiony
@Farmazon

To jest prawo inteligentnych inaczej.

@Farmazon

Nie wszyscy mogą z tego transportu korzystać, weź to pod uwagę i nie pisz w imieniu całości....

Pracuje w amazonie na crecie 2 tygodnie i nadal nie moge zrobić normy...Caly czas w granicach 22-23 Cos czuje,ze po tym okresie ochronnym pojde do zwolnienia

@anonymous

znajdź mnie na fejsie to Ci pomogę robię na becku Grzegorz Pawlak robię tam od listopada krzyż na plecach to Ja dasy rad

andzin
@anonymous

raczej tak jaj miałem 68?% i mało im było 3 adepty i dowidzenia niema co się tam wyśilac

@andzin

nie wiem jakim trzeba być tłukiem żeby normy tyle nie zrobić xDDD i to pewnie na krecie gdzie normę jak się chce można zrobić dwa razy tyle tylko po co?

funy
@lol

ja robilam w pierwszy dzień 28 a w trzecim dniu 31 . da się ale trzeba się narobić. no i niestety albo norma albo idealne sprawdzanie i czyszczenie. porównując możliwość zarobków, pakiety pracownicze , obiady za 1 zł i darmowy transport to mało która firma jest aż tak nastawiona na pracownika. raczej wszędzie jest wyzysk

@funy

Tu chociaż jefna osoba napisała prawdę, ale też jak to innavosoba sprawdzi to możesz dostać adapta jakościowego i też wylecisz, więc tak czy siak to beznadziejna praca.

funy
@Kleo

już ja wiem jak oni sprawdzają po nas. nawet jak się naklei wielką kartkę obok plamy/ dziury czy czegokolwiek to nie widzą. potem człowiek się dowiaduje że towar nie miał wady. gdyby było to sprawdzane przy nas można by to weryfikować a tak każdy sprawdza według siebie i swojego kryterium bo nikt nie pokazał jasno jakie wady są a jakie nie są dopuszczalne. kwestia domyślania się. a adepty powinny być po miesiącu próbnym . w jakim innym wypadku mam się nauczyć . zresztą jak tak będą zwalniać ludzi to za chwile braknie chętnych i będą się mogli zamknąć ten swój magazyn w Polsce . szkoda że na innych magazynach w Polsce zarabiają więcej już nie porównując się do zagranicy

Qwer

52 szt.?

...
@Qwer

52 szt to ja też przerzucić mogę bez sprawdzania :-)

Śmiechnasali

To nie Amazon jest zły, ma swoje specyficzne zasady i reguły na które każdy decyduje się w chwili podpisania umowy o pracę, bo chyba wszyscy świadomie podpisali umowę?! To ludzie są okropni, leniwi, zawistni.... Nawet to że ktoś nosi kamizelkę instruktora jest powodem drwin ze strony kolegów, niektórzy mają nawet problem z tym że kolega nosi kamizelkę instruktora i dokuczaja mu ze świeci kamizelką. Żałosne takie ludzkie płytkie kreaturki. Życzę takim zawistnym i wrednym ludziom wielu kopniakow od życia. Ja nie oceniam i nie krytykuje kto i jak się ubiera do pracy, czy ktoś robi makijaż to jego sprawa.... A najbliższe towarzystwo i tak obrobi Ci (usunięte przez administratora) To nie AMAZON jest zły, to ludzie są beznadziejni.

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja w bardzo nie milej atmosferze. Tekstu typu jaki z Pana fachowiec..Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy żeby kogoś krytykować w taki sposób można okazać troche szacunku i poprostu zakonczyc rozmowę. Atmosfera grobowa. Na podstawie rysunków wydrukowanych na kartce i kilku pytaniach oceniaja czlowieka. No ale fachowcy z Sosnowca są najlepsi więc mogą wysmiewac ludzi w twarz. Nie widząc nawet jak ktoś pracuje. Kontak przez pocztę. Zero na temat zarobków itp. Już od pocztku rozmowy osoba zadajaca pytania wyglądała na nie zainteresowaną. Plus szybka odpowiedź z wynikami rozmowy.

Pytania o karierę zawodową. Kilka pytań technicznych.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
całeszczesciebyła

jeden wielki (usunięte przez administratora)! uciekać i nie przyjmować się lepiej tam! Takie kity wciskają na początku potem są mili a po paru miesiącach wychodzi prawda ! Przeszkolenie na milion działów a płacą grosze , co chwile pretensje że się nie wyrabia norm , straszenie zwolnieniem . Powinni zmienić to na akord ! Jest się kontrolowanym na każdym kroku , jedzenie na czas że wrzodów można dostać zresztą jakościowo takie że Geslerka to by zawału dostała .

Ewcia

Pracuje w amazon do konca misiaca i uciekam.ochrona kaze otwierac portwele traktuja cie jak zlodzieja i sa niemili szczególności jedna kobieta z buta drzwi otwiera chamica i tyle.jedzenie do (usunięte przez administratora) chyba ze masz farta to trafisz na dobre jedzenie na bufecie pani w okularkach jest opryskliwa i niemila.nawet rozmawiac w pracy nie wolno bo cie zwolnia.zarobki najwiecej 2000tys a premie swiateczna dopiero teraz mi wyplacili

heheh e
@Ewcia

kłam dalej ;) pracujesz od końca miesiaca a premie świąteczną dostałaś xDDD która była w kwietniu hehehe lol

@Ewcia

jeden stek bzdur.ciesze ze sie zwalniasz. pozdrawiam

@heheh e

Pracowalam tam od listopada tamtego roku a zrezygnowalam w maju i dopiero teraz wyplacili mi premie swiateczna

Pracuje od listopada

Wolny
@Ewcia

Ewcia przyznaję ci rację i gratuluję tej decyzji i ją poieram e ze starego naboru z zeszłego roku już niedużo pracuje. W amazon jest ogromna rotacja.

@Wolny

Z 30 osobowej grupy 2 osoby zostaly i mi chcecie wmowic ze ta firma jest super zaje....prosze was smieszni jestescie zwykly amerykanski (usunięte przez administratora).zwykla tania sila robocza.

@heheh e

Naucz się czytać człowieku dokładnie, jest napisane "do końca miesiąca" @Ewcia też pracowałam od listopada, jest dramat ja zarobiłam tam takie grosze że śmiech na sali robiłam dużo i chcieli coraz więcej, błędy ze skanerem ? co ich to obchodzi - dostajesz upomnienia i że błędów jest za dużo - skoro to nie Twoja wina nawet. Ja pracowałam 3 miesiące i podziękowałam, nikomu nie życzę tego (usunięte przez administratora) gdzie traktują Cię jak przedmiot. Dziwie się że ludzie tam gnają dalej jak głupie owce. Amazon juz reklamuje się dosłownie wszędzie bo ludzie odchodzą.. bo ludzie też siebie szanują i swoje ZDROWIE. Pracowałam w wielu zakładach i czegoś takiego nie widziałam nigdzie.. Nawet nowi ludzie do ochrony nie chcą iść bo firma wymusza na ochroniarzach pewne zachowania typu przeszukiwanie portfela i innego różnego chamskiego zachowania. Nie wyobrażam sobie zakładać rodzinę przy tym jak tam się pracuje o czasie wolnym można zapomnieć.

@Pickerka

Fakt faktem ja tak samo...poczatki fajne kasa naprawdę spoko aż tu nagle po.pewnym czasie zarobki takie śmieszne że masakra, a pajace się cieszą że zrobił 2-3 dni nadgodzin i ma (usunięte przez administratora)...niby spoko ale robić cały czas żeby normalnie zarobić bo bez nadgodzin to taka kasa wychodzi że nawet się nie chce rzygać, chce się (usunięte przez administratora) A też nie każdy może walić nadgodziny

KatarznaS

Chciałabym się dowiedzieć, tylko interesują mnie informacje prawdziwe! Zastanawiam się nad złożeniem tam Cv bo ponoć jest zapotrzebowanie ludzi i są przyjęcia, a w obecnej pracy już nie chce pracować, a nie mam też zamiaru znowu się rozczarować, tak jak mnie zapewniali w obecnej pracy o warunkach i płacach, dlatego chciałabym uzyskać rzetelne informacje. 1)Jak wygląda praca w Firmie ? Tzn. jak wyglądają zmiany, czy to są brygady, jaki system pracy jest ? 2) Jakie są zarobki ? 3)czy są premie ? i w jaki sposób są one naliczane. 4)Czy są dodatkowe nadgodziny, jakie kol wiek benefity i bonusy ? 5) jak wygląda umowa w Firmie ? 6)Jakie warunki trzeba spełniać, żeby dostać się do pracy ? 7)Czy jest możliwość dogadania się co do grafiku ? 8)jak jest z urlopem, jak go wyliczają i czy jest problem z braniem, czy nie robi przeszkód. 9) Jaka różnica jest w wypłatach bo z tego co czytałam to są ranne i nocne zmiany, ale różnie liczone? Więc jakby ktoś mi to określił ie mogę zarobić najmniej ? Bo niby 160 godzin ma być przerobione, ale z tego co czytam to może być ich mniej albo więcej, więc nie wiem do czego się mam odnosić. Bardzo proszę o rozsądną i rzetelna odpowiedź.

opik
@KatarznaS

nie składaj tam CV a uciekaj

@KatarznaS

praca na dwie zmiany. Od 6do 16:30. I od 18:30 do 5:00. Są premie i benefity. Karty mulisport. Obiad za 1 zł. Umowy. Pierwsza na 3 mies. Druga na rok. Trzecia na nieokreslony czas.

@KatarznaS

odpuść sobie ;d już sam fakt że ciągle potrzebują ludzi o czymś świadczy :) wszystkie negatywne komentarze to prawda.

@KatarznaS

Benefity owszem karty multisport, ubezpieczenie, paczki dla dzieci bony świąteczne z ZFŚS itd.kasa generalnie słaba 2k na rękę bez nadgodzin to w zasadzie maks.Premie masz 2 wydajnosciowa która zależy od całego magazynu i frekwencyjna jak nie bierzesz l4, UZ czy nie wychodzisz wcześniej z pracy to masz 8% od swojej podstawy wychodzącej z ilości godzin.Nadgodziny zależy od działu, generalnie raczej nie ma.Umowa na 3 miesiące później na rok i jak przetrwasz rok to na stałe. Jeżeli chodzi o urlop to nie ma problemu w zwykłym miesiącu wziąć, wyjątkiem są dni wzmożonej wysyłki czyli np.przed świętami Bożego Narodzenia.To co jest powiedziane że 26 dni urlopu to zwyczajne oszustwo, ponieważ tak naprawdę jest tych dni 20,8 dnia.Mowia że w przypadku pracy po 8h to wychodzi 26 dni (w amazonie pracujesz po 10h), ale co nas obchodzi że w pracy po 8h to wyjdzie 26 dni skoro pracuje się po 10h i wychodzi niecałe 21 dni.generalnie na rok masz 208h.Jezeli przyjmujesz się teraz to dadzą ci adekwatną ilość d i urlopowych w stosunku do pozostałych miesięcy do końca roku.Ja przyjmowalem się we wrześniu to dostałem 72h.Co do grafiku nie ma szans się dogadać masz odgórnie narzucone i musisz się tego trzymać w zależności od tego jaka masz zmianę.Amazon ma system rozliczania kwartalny, więc w jednym miesiącu będziesz miał/a 180h w drugim 170 , a w trzecim 150 czy 160h.wyplaty się różnią bardzo, jeden pracuje tak samo jak drugi z czego jeden dostanie 2050zl drugi 2200 a trzeci po miesiącu l4 1980.Generalnie warto chorować.W zasadzie praca nie jest ciężka, jedynie monotonna i wynagrodzenie jak dla mnie slabe.Fakt że jak nadgodziny będą to nadrobisz ale czy po to się pracuje żeby cały czas nadgodziny walić?Jeżeli liczysz na awans po pewnym czasie to możesz sobie darować, najczęściej ci co są "blisko"managerów, mają szansę przejść pozytywnie rekrutację np.na team leadera.I w zasadzie to tyle :)ani nie odradzam ani nie polecam jak dla mnie przeciętna robota dobra na chwilę żeby poszukać czegoś lepszego.Pozdrawiam i powodzenia.

Jerzy

Możecie napisać tak szczerze ile dostaje się netto na start bez nadgodzin? Piszecie 1900-2000. Ciekawe kto by się zgodził za tyle pracować skoro w Brembo, Saint Gobain i innych montowniach są ciągle przyjęcia i 2500 na rękę na start. Proszę o szczerość.

@Jerzy

No 1800-2000 w zależności od liczby dni roboczych :)

Tak było
@Jerzy

Co ty porownujesz Brembo gdzie (usunięte przez administratora)ciezko do tak lekkiej pracy

Deko
@Jerzy

No z tym Brembo to na prawde pojechałeś po bandzie...

@Tak było

Lekkiej i opłacanej gorzej niż za kasą w Biedrze haha :D Ja się Wam dziwie, że gonią Was tam, jak nie wyrobisz 100% normy to (usunięte przez administratora) i zwolnienie, a wy się cieszycie z tych ochłap.

tak było
@On

twoją starą gnoją że urodziła takiego dekla

Jerzy
@Jerzy

Czyli tam sami Ukraińcy pracują czy jak? Jakoś nie wydaje mi się aby w dzisiejszych czasach ktoś się zgodził na pracę na produkcji za 1800zł. Przecież teraz każdy pracodawca prosi się aby u niego pracować.

z
@Jerzy

Myślisz, że każdy tam robi jako pracownik magazynu? Nawet magazynier ma tam więcej niż 1800zł o ile chodzi do tej pracy a nie bierze UŻ i L4. Taki coach i lider ma 23 PLN/h, przyjdzie w dodatkowy dzień popracować to zarobi 46 PLN/h. Ten polski jad i zawiść o to, że ktoś ma lepiej i ma więcej w portfelu aż się wylewa na tym forum.

@z

Ale my mówimy o pracownikach magazynu haha, bo to 90% ludzi którzy pytają o pracę, nie mów o liderach czy kimś tam innym. 15 zł brutto, a nocki liczone tylko 6 godzin na 10 godzinną zmianę xDDDDD (usunięte przez administratora)

Ogarnijsię
@z

Co ty pierdzielisz. Każda firma teraz wypłaca 100% za weekendy - żadna łaska. Pracując na Fiacie albo dla Firm świadczących usług na Fiacie masz dodatkowo tak że od 11 i każdej następnej soboty przepracowanej w roku masz dodatek 120%- także nie spuszczajmy się zbytnio nad tym że ktoś daje podwójna stawkę za dodatkowy dzień. Do tego w większości firm produkcyjnych i usługowych w okolicy osoby dozorujące proces to ludzie którzy znają się na rzeczy a nie pryszcze których kluczem doboru była znajomość języka angielskiego i nic poza tym.

zuza
@Jerzy

Nie wiem jak w amazon ale ja w saint-gobain bez nadgodzin 4 brygadowka swieta nie swieta trzeba isc do pracy bez nadgodzin max 2200 a wymagania nie wiadomo jakie i robota od dzwona do dzwona

Dapu
@Jerzy

2000 netto wyciagniesz ale czy to powala? Skoro nocki naginasz po 10 H przez H cały miesiąc z dodatkiem co prawda ale smiesznym

mlokossinksi
@Dapu

A brembo dowozi do pracy? A jest obiad? Cieżko utrzymać auto za mniej niż 500 zł, to już masz tą różnice, do tego w brembo jest 2300 a to już tylko 300 zł więcej. Obiad. Zrobienie kanapek do pracy to też pi razy drzwi z 5 zł. W miesiąc masz 100 zl.

Qwert
@mlokossinksi

No.wlasnie że dowodzi.. .

Mała
@Jerzy

Ty mówisz że za takie pieniądze człowiek pracuje, spytaj pracujących w fud-menie za jakie pieniądze pracują!!!!!!!!!

Xxxx
@Ogarnijsię

Taaa.? I w tych firmach placa 10 następnego miesiąca.? Bo nie wydaje mi sie a w paru pracowalem. Okres rozliczeniowy 3 miesiące i jak masz za duzo nadgodzin to Ci każą je odebrać. Poza tym umowa przez agencje na 2tygodnie lub miesiąc. Benefitow zero i +40 stopni na hali bez wody bo nie masz czasu podejść do dystrybutora. Przerwa.? 23 minuty nie wiadomo czy po 1h praczy czy po 6....

@Xxxx

Ja was wszystkich zapraszam do pracy w sklepie... Walisz nadgodziny za darmo, przerwy nie masz w ogóle, chyba że ludzkość ci na to pozwoli. Za każdy adept płacisz z własnej kieszeni-manko, niedobory, straty. Do tego praca w stresie- użeraj się z tymi wszystkimi typami, wchodź im w (usunięte przez administratora) żeby utarg był dobry i nigdy ale to przenigdy nie daj się wytrącić z równowagi, bo pracujesz na własne ryzyko. Prawdziwa szkoła życia za marne pieniądze. Musisz wiedzieć wszystko o wszystkim na każdy temat, żeby klient cię polubił i chciał do ciebie wrócić. Urlop po akrobatycznych negocjacjach dostaniesz, ale może być skrócony. O urlopie na żądanie możesz zapomnieć, bo pojęcia takiego nie ma, a L4 to abstrakcja, bo przecież w sklepie chorym być możesz. Coś jeszcze o prywaciarzach? Czasy komuny się skończyły...

@On

Brawo za odwagę

Onaa

Witam praca w Amazonie to produkcja tzn stanie przy linii czy praca jako kompletacja towaru ze skanerem ? I jak zarobki wyglądają?

@Onaa

W porównaniu do tego ile się robi i czasami w jakim tempie to zarobki przeciętne.. .A możesz stać 10h i możesz chodzić różnie zależy od dzialu

@Onaa

Jak masz zdrowe nogi i możesz chodzić po 30 km to pewnie Cię przyjmą....

Asdff

15 brutto na godzinę to atrakcyjne wynagrodzenie?jak ktoś ma zanizona samoocene to może tak....nie róbcie sobie jaj z ludzi!

xyz
@Asdff

Ale wiesz, że jest to praca głównie dla ludzi bez kwalifikacji? Idź i sobie porównaj ludzi z weekendówki z tymi z pełnego etatu, różnica w ambicjach jest ogromna, a dużej części pełnoetatowców to właściwie wszystko jedno byle narzekać zamiast się uczyć i znaleźć jakąś lepszą pracę.

cośtam
@xyz

Typowi ludzie z Amazon: Spotyka się 3 pracowników „A”, „B” i „C”. Wszyscy zgodni, wspaniali kumple, niemal całują się po tyłkach nawzajem. Kiedy jednak „A” odszedł na 5 metrów, „B” i „C” zaczęli na niego wyzywać między sobą, pluć, obrabiać mu zadek, obrzucać gnojem. Kiedy „A” wrócił znów byli najlepszymi kumplami, po chwili jednak „B” musiał się oddalić i znów „A” i „C” zaczęli na niego wyzywać między sobą, pluć, obrabiać mu zadek i obrzucać gnojem. Podobnie kiedy oddalił się „C”, sytuacja znów się powtórzyła… Kto z bohaterów będzie winny? Oczywiście osoba „D”, która powiedziała im w twarz, że są fałszywi oraz manager, który ich ochrzanił, że stoją i nic nie robią. Typowy Amazoński kabaret.

@xyz

No tu ci akurat muszę przyznać rację...

Bkol...
@Asdff

Ja pracuję w innej firmie od niedawna i mam 18,00 zł na godzinę i co ty na to??? Na Amazon świat się nie kończy. Zamknęłam ten rozdział w moim pracowitym życiu, więc nie potępiaj innych gdy chcą zarobić więcej za swoją morderczą pracę..... Bądz rosądny/a i uszanuj to co inni myślą i nie neguj ich wypowiedzi, sam się przekonasz jak jest..... Życzę sukcesów w Amazon, uważaj na adapty, które mogą Cię wyeliminować z pracy. Ja odeszłem/am sam/a, bez takich utrudnień. Bądz wyrozumiały/a dla innych myślących inaczej niż Ty.

@Bkol...

Fajnie fajnie.tylko że pierwsza rzecz ja nikogo nie potępiam od tego zacznijmy tylko jeżeli już użyłas takich słów to co najwyżej potępiać można firmę bo o to w zasadzie mi chodzi.A druga sprawa sukcesów raczej nie odniosę bo sam stamtąd ucieklem.

Zatrudniony
@cośtam

Podstawa to ciągły progres na najniżej zarabiającym pracowniku w firmie Amazon. Milczenie i pracowitość to najcenniejsze cechy dla menagera, który kilkakrotnie więcej zarabia od swoich podwładnych. Ciągłe milczenie i nieoczekiwane wypowiedzenia pracowników robią największe zamieszanie w tej firmie. Negatywne opinie w internecie dolewają oliwy do ognia.

@Bkol...

A co do Twojego pytania odnośnie 18zl, co na to?nic, ta kwota jakoś nie robi na mnie wrażenia.. .

@anonymous

Hola hola a nie fajnie fajnie-stary tryplu

????

Okruch
@xyz

Czytałeś ogłoszenie z amazonu kiedykolwiek ze zrozumieniem???

farelka

Chyba bardzo brakuje im pracowników. W radio Katowice na okrągło lecą reklamy zachęcające do pracy w Amazon.

jestem za !!!

Brrr

Masakra masakra smiech na sali 1700 zl i biegaj zeby norme zrobic

@Brrr

Ja biegałam robiłam więcej ii iii uwaga chcieli jeszcze więcej :D

Zniechęcony

Nie polecam. Pracuję w Amazon szósty miesiąc i uważam,że to była moja wielka pomyłka życiowa.Po urlopie składam wypowiedzenie. Nie życzę nikomu tak ciężkiej oraz mało płatnej pracy poniżej 2000 zł. na rękę. Omijajcie tą firmę jeżeli chcecie godnie i za rozsądne pieniądze pracować.

@Zniechęcony

dziwne że ja też robię 7 miesiąc już prawie a najmniej miałem 2100 ;)

Wolna
@lol

to fakt też miałam parę razy po 1900, jak nie miałam nadgodzin, więc nie śmiej się z innych. nie każdy może chodzić na nadgodziny.

LOL
@Wolna

nie miałem nadgodzin wtedy więc nie wiem o uj ci chodzi ;) jak bierzesz l4 czy inne dziadostwo to potem płaczecie że nie macie tych 2k nawet ci mogę podać email zobaczysz sobie pasek xDDDD

Paula
@Zniechęcony

Dokładnie chodz cały pełny miesiąc bez żetek , l4 to spokojnie 2000 wyjdziesz lub wiecej

Brr

Bo robisz w dni wolne

Mnimni

Hej. Mam rozmowę w tym tygodniu ale szczerze odechciewa się iść przez te 3/4 negatywne opinie. Serio ledwo 2000zl się wyciągnie? Rozumiem że za ranna zmianę a za nocki ? Jak nowi pracownicy pracują? Od pon do czwartku ? Czekam na odpowiedzi

@Mnimni

jak byś miała/ał trochę rozumu w głowie to byś nawet przyszła/edł na tydzień sprawdzić jak faktycznie jest ale widocznie z myśleniem ciężko ;)

Blabla

Hej. Mam rozmowę w tym tygodniu,jednak po opiniach a jest ich 3/4 negatywnych odechciewa mi się tam iść. Zapewne pójdę na rozmowę ale przeraża mnie to że 2000 zł dają za 10h ciezkiej pracy (jakby nie bylo 10h cały czas chodzenia daje w kosc) czy naprawdę tak marnie się tam zarabia? I jak to jest z nowymi pracownikami,jak pracują? Od pon do czwartku czy jak?Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Witam widzę że wszyscy tak narzekają a pracowaliście gdzie indziej Jak się komuś tu nie odpowiada to niech idzie na produkcje np do Unilever na herbatę i zobaczymy co wtedy powie gdzie lepiej piszecie takie rzeczy żeby odstraszyć ludzi a napiszcie coś pozytywnego same narzekania i nic więcej

Wolny
@anonymous

W moim wieku pracowałe/am w wielu zakładach, więc zanim coś namalujesz na temat innych zakładów to proponuję się zastanów.... Bo mam o wiele doświadczenie w pracy niż niejeden z was. W Amazon liderzy Ci słodzą a jak potrzebujesz faktycznie pomocy to Cię olewają...

Ricardo

A ja se chce tam być dyrektorem. Ile dostane ? Poniżej 7000 tysi rozmowy nie zaczynam.

Strzelec

A jak wygląda praca w amazonie jako operator wózka?. I jaka stawka?.

abc

Stawka taka sama jak dla innych pracownikow. 15 brutto

Qwertt
@Strzelec

Nie ma operatora wózka.mozesz mieć uprawnienia to raz na jakiś czas na wózek wskoczysz.ale też będziesz rzucamy po działach jak robota będzie

wolny
@Strzelec

zapomnij o tym że będziesz jezdził na wózku, raczej trafisz na krety lub stof czy jeszcze inny dział to tylko taka gadka rekruterów :))

Memesis

A ja sobie leze na l 4 i mam (usunięte przez administratora) na amazon lubie te robote

Qwert
@Memesis

I prawidłowo ja tam leżałem na el quatro przez miesiac po tym jak zaczeli ze mnie debila robić i na koniec urlopik a w czasie urlopu poszlo wypowiedzonko na dzien nastepny po zakonczeniu urlopu i dziekuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 834.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 627, z czego 112 to opinie pozytywne, 198 to opinie negatywne, a 317 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
1.8/5 Na podstawie 1040 ocen.

Amazon