Opinie o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amazon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Hudnin621

To też , (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Kończę pisać zawiadomienie do prokuratury, w jaki sposób ta forma bezczelnie oszukuję ludzi. Mam już około 100 osób , które znalazłem w internecie, które też zostały oszukane przez tą firmę więc prokuratura będzie musiała się tym zająć. Jeżeli chcecie dołączyć lub zostali przez nich bezczelnie okradzeni proszę ko kontakt na maila luk3000@onet.poczta.pl . Po zweryfikowani obsługą dalej zajmuję się profesjonalną ona kancelaria prawna z Katowic. Zapraszamy takze ludzi poddanych mobbingu itd. Pozdrawiam Łukasz

Saladyn

4892 złote na rękę za wrzesień z 10 nadgodzinami, superowo :)

@Saladyn

I to ostatni miesiąc kiedy tyle zarobiłeś...od października masz wypłatę 2700 najniższą krajową...amazon nie będzie placił za twoje nieróbstwao

@Amazon

Gwarantuje, że nie ostatnia ;)

Amazon666
@Saladyn

Oj zobaczymy pajacu....w przyszłym miesiącu masz bana na nadgodziny

KokainowyBaron
@Saladyn

Nie kłam. Nikt tam tyle nie zarabia.

@Amazon666

Nie ty o tym decydujesz ;) jakbyś przychodził pracować a nie kręcić się po magazynie zauważyłbyś efekty ;)

@KokainowyBaron

Jak się pracuje to się zarabia ;)

Mobbing

Oj powiem wam że zaczyna juz coraz gorzej sie dziać w Amazonie w Sosnowcu, mobbing pełną gębą. Pozdrawiam

Amazon daj wsparcie

Dla PANI liderki zespołu W. Guzek przedstawiam PANI opinie S.Królikowkiej psycholog, trenera biznesu ,eksperta w zakresie charyzmy i sympatycznego przywódcy ,autorki książki siedem wyzwań lidera ,oraz zdobywczyni wyróżnienia #Super niani Liderów : "Uważam, że ma Pani prawo nie życzyć sobie tak nierównego traktowania. Nie ma przepisu w prawie pracy mówiącym o tym, że lider ma prawo wymagać mówienia do siebie „pani X”, podczas gdy do pracowników mówi po prostu na Ty. Pytanie czy macie Państwo w firmie dział kadr (HR) z którym może Pani przedyskutować zachowanie liderki? Pytam bo dla mnie jest to mocno niedojrzała osoba, która nie wie jak budować autorytet i wymyśla takie bzdury. Może potrzebuje wsparcia w budowaniu autorytetu w zespole i dział personalny mógłby ją wesprzeć?" Przy zmianie pampersa radzę wyjąć kija z (usunięte przez administratora) .Pozdrawiam PANIĄ serdecznie PANI Liderko zespołu.

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja w bardzo nie milej atmosferze. Tekstu typu jaki z Pana fachowiec..Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy żeby kogoś krytykować w taki sposób można okazać troche szacunku i poprostu zakonczyc rozmowę. Atmosfera grobowa. Na podstawie rysunków wydrukowanych na kartce i kilku pytaniach oceniaja czlowieka. No ale fachowcy z Sosnowca są najlepsi więc mogą wysmiewac ludzi w twarz. Nie widząc nawet jak ktoś pracuje. Kontak przez pocztę. Zero na temat zarobków itp. Już od pocztku rozmowy osoba zadajaca pytania wyglądała na nie zainteresowaną. Plus szybka odpowiedź z wynikami rozmowy.

Pytania o karierę zawodową. Kilka pytań technicznych.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Pracowałem w Amazonie jakieś 2 lata temu. Chyba zatajają wypadki .Wentylacja była uszkodzona , podesty niektóre się ruszały. Nie wiem jakim cudem ten budynek przechodził kontrolę . Znam się na tym ponieważ jestem inżynierem związanym z wentylacją .Oni nie łamią prawo pracowniczych oni idą po bandzie . Jak tam kiedyś wybuchnie pożar to firmy pogrzebowe zarobione pieniądze takie że głowa boli

Amazon rekrutuje

Uwaga uwaga Amazon rekrutuje ????Ludzie którzy piszą te oferty pracy pouczam iż składanie falywych zeznań grozi odpowiedzialnością karną ;) Wsparcie i opieka wyspecjalizownych instruktorów ????????Menele i menelki spod sklepu ????????Raz poznałam takiego jednego ambasadora dystansu on był tak wyspecjalizowany i uprzywilejowany,że mocą urzędową nadawał swoim patologicznym koleżką nieoficjalne tytuły kierownicze ???? Jak żyje tego w żadnym zakładzie nie widziałam .

Janusz klocinski

Jeśli u Was notoryczne łamane są Prawa Pracownicze To pracodawcę Trzeba Zgłosić do PIP,Sądu Pracy itp.Dosc łamania Praw Pracowniczych a jak macie (usunięte przez administratora) Pracodawcę to trzeba kopnąć w (usunięte przez administratora) Pracodawcę Amazona.Zeby się on nie gniewał.Jest Firma Producent w Kluczach.Zapraszamy.Jak nie umieją Docenić Pracownika to my chentnie Pewnie przyjmiemy.I Żeby się nie gniewał Amazon bo pewnie jest Naszym Kontrahentem.Drogi Amazonie jest Prawo Rynku my Wam nie podkupujemy Pracowników to Oni Odchodzą do Nas.Pozdrawiam Was.

Rzetelna
@Janusz klocinski

Prawda jest taka że w Amazonie nikt nie lamie prawo pracownika. Anonimowo tylko na forum ludzie wylewają swoje żale.

Amazon767
@Rzetelna

Hahaha ale jesteś śmieszną osobą...w sosnowcu na inwestycyjnej nie ma innej lepszej firmy niż amazon która bardziej łamie prawa pracownicze

NataLia

Uważać na tą (usunięte przez administratora) Wiktorie G Panią Liderkę zespołu która nęka ludzi bo ktoś tam kiedyś miał coś z kimś (usunięte przez administratora) nękałaś (usunięte przez administratora) mnie Ja będę (usunięte przez administratora) nękac Ci rodzinę...Jesteś tak (usunięte przez administratora) tępa ,że lustro to chyba pęka jak się w nim przeglądasz widząc taką debilke ....Uważajcie ludzie na tą nieobliczalną (usunięte przez administratora) bo to jest w stanie za swój ukochany Amazon nawet (usunięte przez administratora) zabić ...Powinnaś się (usunięte przez administratora) leczyć psychiatrycznie zamknięta w pokoju bez klamek bo tacy ludzie jak Ty nie powinni w ogóle egzystować wśród ludzi ,a co dopiero nimi zarządzać...Ludzie uważajcie na nią i tylko jak na nią traficie (usunięte przez administratora) gdzie (usunięte przez administratora) rośnie bo ta kobieta ma niezidentyfikowane i nieleczone zaburzenie psychiczne ... Ten człowiek nie myśli racjonalnie ,co w połączeniu z jej zaburzeniem w postrzeganiu rzeczywistości i impusywnoscią w działaniu może doprowadzić do tragedii .Podkreślam również ,że owej Pani chłopaka mamusia również pracuje w Amazonie .Trzymajcie się z dala od tej socjopatki bo to (usunięte przez administratora) nie myśli co robi ,no co jest całkowicie zrozumiałe bo niema czym .

XYZ
@NataLia

Nie chcę być nie miła, ale z Pani tekstu wynika, że Pani ma coś nie tak z głową. Po drugie grozi Pani na forum tej Pani i jak by ta Pani o której jest mowa była złośliwa, to może to złożyć sprawę na policję, bo groźby są karalne, a Pani pisze na forum publicznym, a w dzisiejszych czasach wszystko można w komputerze odzyskać. Radzę pomyśleć racjonalnie, czasami lepiej jest nic nie pisać, wziąć to na klatę i żyć dalej, a tej Pani życzyć wszystkiego najlepszego.

ZYX
@XYZ

Nie chcę nic mówić, ale ty też grozisz policją w tym momencie

Co oznacza informacja na koncie po przesłaniu podania proces został zakonczony? To oznacza odrzucenie aplikacji do dlaszych etapów? Czy przyjęcie?

@Ewa

Chodzi mi o podanie pocztakowe status podania: proces zakonczony.

Kandydatka
@Ewa

Pozytywnie zakończony ja też tak miałam. Dzisiaj już mnie umówili do medycyny pracy. A ile etapów jeszcze kto to wie.

@Kandydatka

Dzięki ile trwalo to mniej więcej Od złożenia podanie do rozmowy tel i do umówienia do lekarza medycyny pracy? Chyba nie umawiają z dnia na dzień? Tylko daja termin?

@Kandydatka

Jak długo od momentu złożenia czekałaś na tel jakikolwiek czy dają jakiś termin na lekarza czy z dnia na dzien?i gdzie trzeba się udać na te badania?

@Kandydatka

Acha no to ok. Ale ile czekałaś mniej więcej na 1 tel od złożonego podania? I jak umawiają do lekarza z dnia na dzien czy na jakiś dzien? I gdzie lekarz przyjmuje w siedzibie firmy?

Magda
@Kandydatka

Gdzie trzeba jechać do lekarza medycyny pracy? Jeśli się jest zatrudionym przez Agencje Czerwona ...Jak wygląda to spotkanie informacyjne online Pani coś mówiła że trzeba się połączyć... muszę jakas apkę ściągać?

Kandydatka666
@Ewa

Jak dzwonią to w ten sam dzień masz badania lekarskie a następnego dnia już (usunięte przez administratora) do roboty na nocke

Kandydatka
@Ewa

Ja czekałam dwa dni, jutro mam termin badania w siedzibie firmy.

Magda
@Kandydatka

A miałaś jakieś spotkanie informacyjne online? Do mnie zadzwonili że do 2 tyg będą się kontaktować w sprawie spotkania informaycjngo online a gdzie lekarz jeszcze?

Uciekać

Radzę się tam nie zatrudniać (usunięte przez administratora), zwolnienia za byle co a umowy na stałe na pewno nie dostaniecie, szkoda nerwów będą wam wyliczać chodzenie do ubikacji i ile w niej siedzicie. Można się depresji narobić. Pracowników na stałe próbują zwolnić na każdy możliwy sposób od szukania pretekstu do propozycji wyprawki. Managerowie nic wam nie pomogą oni maja wyryte w głowie formułki na pamięć które powtarzają każdemu bo w Amazonie jesteście tylko cyferką.

ŁABEDZ

Nie polecam pracować tam (usunięte przez administratora)na kazdy kroku, układziki i dopierdalania za byle do pracownika , nie wliczając ze sa normy i lapanki na ludzi zeby ich zwolnic za byle. Dzial C-ret i od kiedy odeszla Karolina G z Becku do ktw3 to jest totalne dno , nowi mangerowie i (usunięte przez administratora) na kazdym stanowisku.

Ktw1

KTW1 się zwija. Roboty coraz mniej, ludzi coraz mniej na magazynie, nie przedłużają umów, pracowników z umowami na stałe próbują się pozbyć przez wręczanie jakichś (usunięte przez administratora) notatek za byle co. Przez ostatnie pół roku nie widziałem żeby kogoś nowego przyjęli.

BB
@Ktw1

Dobrze że już tam nie pracuję..szkoda było zachodu i stresu tylko. Codziennie człowiek się przejmował czy przedłużą umowę czy nie..W dopiero mają że ktoś ma rodzinę i nagle przed świętami dowiaduje się że po pracy..

Amazon jddjj
@Ktw1

Dobra wiadomość są nowe przyjęcia na ktw1 oraz ktw4 w Sosnowcu na dział stow

@Amazon jddjj

Przyjęcia na chwilę za pośrednictwem agencji pracy żeby na koniec roku nie przedłużyć umowy.

Djjdhffi

I bardzo dobrze właśnie o to chodzi w tym amazonie...jak tam pracować to tylko w tym okresie pod koniec roku dodatki premie na święta itp.przyjemniej raz w roku można wyciągnąć normalną godną wypłatę...i bardzo dobrze że na koniec roku nie przedłużają umowy a komu by się tam chciało tak tyrać przez miesiące kiedy nie ma pracy za najniższą krajową...u mnie to pod koniec roku nie przedłużenie umowy z mojej strony bo od stycznia to tam grosze płacą w tym amazonie...

Toten

W 2019/2020 była fajna praca, atmosfera i aż chciało się chodzić bo ludzie na zmianie dawali jedyny powód by tam chodzić. Zaraz przed pandemią atmosfera spadła na łeb na szyję. Małgorzata Wykręt z Agnieszką Grabowską na czele na dziale PICK rządzą sobie w najlepsze łamiąc prawa pracowników a skargi nc nie dają bo znajomości wyżej na stanowiskach chronią posadke ciepłego stołka. Grabowska odkąd powstał magazyn siedzi na jednym dziale PICK i nigdzie ciężkiego poślada nie potrafi ruszyć tylko drze się na wszystkich. Wykręt daje urlopy pupilkom a jak ktoś jej nie pasuje, coś powie co jej nie leży to nie dostaje urlopów albo pomijany jest na stanowisku indirect z jakimś durnym argumentem. Ogólnie na magazynie pracownik (usunięte przez administratora) jest i jesteście wzywani bo wasza przerwa według ich systemu przedłużyła się o 20/40 sekund i potrafią dawać za to notatki. Nikt nie liczy waszego dościa z końca wieży pick tower na kantyne i że tracicie na to czas. (usunięte przez administratora)liderzy wzywają do biurka i pytają czemu tak długo z przerwy szliście bo są zbyt tępi, żeby sami w systemie sprawdzić, że skaner wam dał lokalizacje po przerwie na samym samym końcu. W regulaminie pracy rozdział VII wyraźnie pisze, że pracownik ma prawo do odbicia się 5 minut przed zakończeniem zmiany na "zegarze" gdzie odbija się przy wejściu / wyjściu a (usunięte przez administratora) menago, którzy chcą się wykazać i podbić swoje statystyki składają ludziom notatki / upomnienia pisemne bo wyszło się o 17:25 mając zmianę do 17:30. Wystarczy posłuchać tych (usunięte przez administratora)liderów / menago na przerwach. W pracy gadają o pracy i po pracy o pracy , na przerwie o pracy. Magazyn jest dla nich całym życiem. Często przychodzą na menago / lidera nie pracując na jakimś dziale i dziefczynka z rocznika 99 świeżo po studiach daje notatki 40/50 letnim matkom, że za długo z przerwy wracały i czemu tak długo im zajmuje przejście z lokalizacji do lokalizacji a nigdy nie pracowała nawet na jakimś dziale albo dali jej popracować 1/3 godziny i myśli, że wszystko wie już a żadnego porównania nie ma do kilku miesięcznej jak nie letniej pracy na monotonnym dziale po 4 dni w tygodniu 10,5 + dojazdy. Ogólnie jak jesteś studentem to spoko robota na dorobienie sobie ale teraz i tak nie przyjmują na pół etatu = robisz 2 dni w weekend i (usunięte przez administratora) do domu. Jak masz jakieś ogarnięcie w życiu i nie jesteś typowym robolem za drobne to omijaj to miejscie. Pracowałem 2019-22 i o ile w 2019 zarobki były mega dobre bo na tamte lata wychodziły wypłaty po ~4000 z jednym dniem nadgodzin tak teraz 1 zł podwyżki to naplucie komuś w ryj po prostu i za taki mobbing w tej pracy nie warte świeczki. Juz nie mówiąc o tym, że pracownik jest tyrany jak (usunięte przez administratora) i nikt nie zwraca uwagi na bezpieczeństwo, masz jeździć z 2 ubotami (wózkami z totami) i tak dalej i tak dalej żeby tylko jak najwięcej przeprocesować a jak na zakładzie pojawia się najwyższy przełożony albo kontrola z pipu co ochrona od razu przelazuje na magazyn to nagle jest skakanie i na czas kontroli wszyscy grzecznie pracują według zasad i bez pośpiechu - Państwotwa Inspekcja Pracy wychodzi i balanga na całego znowu, (usunięte przez administratora) i jak najwięcej przerobić. Bezpieczeństwo i te bajki teoretycznie, które są na plakatach i podczas rekrutacji kończą się zaraz po gadaniu o nich - w praktyce nie istnieją. Na początku zmiany menago z liderem (usunięte przez administratora) puste słowa, że uważajcie na siebie, pamiętajcie o zasadach bezpiezeństwa a później wzywają do biurka bo oczekują od ciebie takiej produktywności i "rejtów", że musisz je wszystkie pominąć aby wyrobić te raty. Typowe (usunięte przez administratora) korpo, które ma tylko generować zysk a jesteś tylko loginem / numerkiem. Znałem ludzi, którzy pracowali po 2/3 lata na jednym dziale a wystarczyła 1 pomyłka w czymś albo podpadnięcie / zmiana menagera, który miał swoich pupilków i szli w odstawkę a ich 2/3 lata nienagannej pracy każdy miał w (usunięte przez administratora) :)

100% prawdy.

NataLia
@Bimbambom

To nie tylko jeden taki wspaniały duet .W Amazonie jest ich więcej. Michta i Guzek to dopiero numery (usunięte przez administratora) jakiś świat nie widział....Mój adwokat jak usłyszał o ich wyczynach ze śmiechu nie mógł się opanować...No ale tak to jest jak się do władzy dopuszcza niedorozwiniete umysłowo Emo dzieci (usunięte przez administratora) goni (usunięte przez administratora) i patolą pogania....

Student
@Toten

Co ty (usunięte przez administratora) za glupoty...kiedy w tej firmie można mieć wypłatę 4tys.pln

Byly pracownik mi
@Toten

Dorzucić do menago Gosii menago z Backu Karoline W to juz w ogole by było kombo. Odkąd Karolina przyszła pracować na KTW1 po transferze bodajże z Sad to nagle wielkie zmiany przyszły, połowa PG poleciała, zmiany liderów jak skarpety. Fajnie się pracowało na Backu jak była tylko Natalia M jako menago i wszystko szło załatwić, atmosfera nie była napięta. Przyszła Karolina i od razu ciągle wezwania do biurka o rate'a i inne duperele.

@Bimbambom

No niestety są grupki, które wspierają się nawzajem i przemykają oko na nich, a z innych chcą wypruć flaki i to jest NIESPRAWIEDLIWE, bo każdy pracuje za taką samą stawkę!!!!

Qwert
@Byly pracownik mi

O tak, pani Karolinka ma tak wysokie ego jak nikt inny, a spróbuj jej wytknąć jakiś błąd :D Wtedy masz u niej przekichane. Nieważne że miałeś rację wytykajać jej pomyłkę. Zrobi focha i próbuje ci kłaść kłody pod nogi. Karolina nie nadaje się na managera, niby się uśmiecha ale dla niej nie liczą się ludzie tylko cyferki. Tylko żeby cyferki się zgadzały to do tego potrzeba ludzi a jak ich nie szanuje to potem ma tego efekty. Magazyn spadł na psy( nie obrażając psiaków) . Kiedyś naprawdę fajnie się tutaj pracowało, przez pierwsze 2 lub nawet 3 lata a teraz to coraz więcej ludzi stąd ucieka. Presja, straszenie notatkami za byle co,brak szacunku do zwykłego pracownika.

Jolanta

Prawda jest taka że w firmie General Logistic System w skrócie GLS z was i waszych norm i niemożliwej do wykonania na określony czas pracę się śmieją

Gffjhf
@Jolanta

Jolanta śmieją to się z ciebie bo nigdzie nie znajdziesz bardziej lajtowej pracy niż amazon...w gls to będziesz zapier...da...lać jak mrówka i podnosić ciężkie kartony nie taki lajcik jak w amazonie

Iza
@Gffjhf

A tutaj to jaki niby masz lajcik? Na którym stanowisku jest najlepiej dla kobiety jak już?

Bimbambom

KTW4, tam dziewczyny robią to notorycznie. Mało tego, gdzie nie spojrzysz, tam hihi haha. I co? Dostają niebieskie badge i bajlando trwa dalej. Nie można powiedzieć, że pracują, obserwując je, ma się wrażenie, że są na wiecznym wywczasie. Faceci nie lepsi. Liderzy na zmianie frontowej to jakaś śmieszna grupka ludzi, która myśli, że wyrzucając kogoś po jedną czy dwie (usunięte przez administratora) bluz, uzbiera się z tego śmieszną "normę". Brak słów by tłumaczyć im, że nie da się zrobić 160 jak co chwilę wywala po jedną bluzeczkę kids, albo po 3 albo po 5 i tak kilka x z rzędu. Jak chcesz (usunięte przez administratora) jeden z drugim pokazać, że się da to zapraszam, zamienimy się. Ja będę chodzić nad tobą z laptopem a ty lataj jak piesek z wózkiem. :D zastanówcie się czasem nad swoim zachowaniem, bo nikt wam tam robić nie będzie i zostaniecie sami z laptopem i całym magazynem żeby go obrobić dla klientów.

Bo ci żyłka pęknie
@Gffjhf

No w Amazonie przenosi powietrze ,myśl trochę chyba że to cię boli to przepraszam

Baw się dalej

Ta firma to dno 1 brak szacunku do człowieka czy się chwała 2 brak bezpieczenstwa 3 brak równości tak gazetki plakaty wszystko przyjmą a rzeczywistość już nie 4 kadra rządząca skąd wzięta spod biedronki serio mało inteligentni ludzie 5 normy które trzeba zrobić zaprzeczają o szacunku dla człowieka krótko i na temat omijać ten cały (usunięte przez administratora) jakim jest amazon

Mieczysław

A ja zawiadamiam główny oddział Amazonu w USA że w Sosnowieckim oddziale występuje nazizm a w dodatku lider z działu pick opowiada niesmaczne żarty o cudzoziemcach.

Bartosz

Dzisiaj zawiadamiam drogą e-mailową Jeffa Bezosa, że w waszym zakładzie występuje problem nazizmu sam padłem jego ofiarą. To że u was nie ma mobbingu to fikcja doświadczyłem tego ze strony swoich Polaków. Nikt tak jak wy mnie nie potraktował a pracowałem w wielu firmach

Bartosz

Ja już prokuraturę zawiadomiłem i w twojej sprawie też. Także możesz się sosnowiecki amozon bmw już bać

Hej! Pracuję w Amazon KTW1 od kilku lat i generalnie jestem zadowolony z pracy, ale... Amazon był fajną pracą na początku, mniej więcej w latach 2018 - początek 2020 roku. Gdy przyszła "pandemia" coś zaczęło się psuć, atmosfera w pracy i podejście przełożonych do pracowników szeregowych znacznie się pogorszyło. Pracy zaczyna brakować, jest problem z nadgodzinami (może poza działem C-Ret). Od jakiegoś czasu krąży informacja między pracownikami, że Amazon KTW1 ma zostać zamknięty. Pracodawca nie potwierdza tej informacji, taka była odpowiedź na pytanie wpisane w tablicy pracownika. Jeżeli chodzi o podwyżkę 1,5 zł, jest to temat rzeka i pozostawię to bez komentarza. Od września wróciły normy, czy to dobrze? Tak, pod warunkiem, że pracodawca nie będzie łamał praw pracownika, jak do tej pory miał to w zwyczaju robić, dając jakieś wymyślone upomnienia pisemne nazywane "Adaptem". Pamiętajcie, że atmosferę w pracy (jaka by nie była nudna lub monotonna) tworzą ludzie, czyli my. Pozdrawiam każdego pracownika Amazon KTW1! Miłej i bezpiecznej zmiany.

Jack

Może menedzment zakładu rzetelnie odniesie się do informacji o planowanym zamknięciu magazynu KTW1 w roku 2025? Jest takie info opublikowane w prognozie działu finansowego.

Eryk
@Jack

Milcza bo juz wiedza.

@Eryk

Jak zwykle nabrali wody w usta. Pewnie napisza ze im nic nie wiadomo. W sunie nie wiem czemu tacy usmiechnieci sa na kantynie. Lepszej roboty nie znajda w dzisiejszych czasach.

Cret

Czy to prawda, ze będą zamykać amazona KTW1?

Amazonofdtu
@Cret

Prawda ponoć mają zamykać ktw1 bo magazyn nie generuje zysków tylko same straty muszą dokładać do tego magazynu na wszystko nawet na premie a w tym miejscu ma być następny magazyn jakaś spożywka chyba biedronka to wykupiła

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 836.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 629, z czego 112 to opinie pozytywne, 200 to opinie negatywne, a 317 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
1.8/5 Na podstawie 1040 ocen.