Opinie o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amazon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Nikki

Zatrudniłam się w październiku i umowę miałam do końca roku, dziś przyszedł do mnie kurier z przesyłką z Addeco - wypowiedzenie umowy z dniem 17.12.22 kurier sam powiedział że cały dzień roznosi wypowiedzenia z addeco i jutro to samo, nawet odwagi nie mieli żeby mi powiedzieć to w twarz tylko listem, zwalniają wcześniej żeby nie musieć płacić dodatku 5 zł bo warunek na to jest żeby pracować do 24.12 żenada po prostu bo ludzie tracą pracę tuż przed świętami. Nie polecam

Kicia

Praca nie jest taka ciężka dla tych co lubią dużo chodzić. Ludzie są BARDZO POMOCNI, SYMPATYCZNI, UŚMIECHNIĘCI aż chce się przychodzić do tej pracy. Objad BARDZO DOBRE. Jedyny minus w tej pracy te odbijanie się i wylogowywanie się za każdym razem na pauzie

były picker
@Kicia

Bo zależy o jakim dziale mówisz bo na picku to jesteś elementem systemu komputerowego pozbawionego sensu. Tam idzie się zajechać. Po każdej przerwie rzuca na inne piętro. W czasie pracy zmienia piętra często jak nie ma zamówień. Teraz pracuje w innym magazynie. Ścieżki są faktycznie przemyślane żeby przejść jak najkrótszą drogę po dany produkt. Chodzę sobie na spokojnie po jednym piętrze a nie jak w amazonie. Praca w amazonie jest ciężka fizycznie a zwłaszcza psychicznie. Czujesz się jak trybik w systemie, gdzie nie ma większego sensu. Ci co tam chodzą tacy uśmiechnięci to są ograniczeni i myślą, że amazon to najlepszy zakład na świecie. Róbcie tam te swoje normy i myślcie, że to fajna praca. Powodzenia

Amazonczyk
@były picker

A gdzie ta praca,bo mi Amazon już też obrzydl?

@były picker

Słuszna uwaga . Pracownicy w Amazonie mają przereklamowane wyobrażenie o swojej firmie . Dlatego brak kultury współpracy .

Ktw1 lover

W październiku nie przedłużyli mi umowy i tęsknie za Amazon kiedy moge starać się o ponowne przyjęcie bo praca jest super

@Ktw1 lover

Jak nie przedłużyli umowy w październiku to już nigdy nie możesz się starać bo i tak będzie odmowa

Ewka
@Ktw1 lover

U mnie to samo niestety ztego co wiem to każdy został zwolniony w tym miesiącu nieważne czy ludzie z procesu czy z poza Amazon się niecertolil

Gal Anonim

Jedną ze sztuczek zarządzania w polskim Amazonie jest badanie opinii pracownika . Podobno jest anonimowe . Ale niektórzy są wyrzucani do pracy na innych działach bez przerwy , i to tam , gdzie nie dają sobie rady . Jeśli nie odpowiadasz pochlebnie , zaczynają sobie tworzyć twój profil psychologiczny . Jeśli sobie zdecydują , że się im nie podobasz , będą cię blokować gdzie się da . Zablokują cię w wewnętrznym systemie . Nie pozwolą ci na szkolenia . Nie pozwolą ci na własny projekt. Nawet urlopu nie dostaniesz . I będą kombinować cię zwolnić . A pomysłów mają na to całą masę . Żadne nie są uczciwe . Żeby zatuszować swoje nieuczciwe poczynania , najpierw będą ci wmawiać , że się bardzo mylisz i że jesteś bardzo (usunięte przez administratora) . Wyciągną podstępem od ciebie wszelkie informacje , żeby zatuszować wszystko . Podstępów też znają całą masę . A jeśli umrzesz w pracy , to w sądzie będzie , że umarł w sposób naturalny . I nic nie wskazywało na to , że ktoś ci utrudniał pracę czy mścił się , czy wogóle cokolwiek . Firma musi być ,,czysta,, za wszelką cenę . To motto wyższych stanowisk . Śmieszne jest to , że , nawet kiedy odpowiadałeś latami pochlebnie , to możesz nie zostać nawet liderem bo wystarczy , żeby wciąż uparcie ktoś ci to utrudniał . I nie będziesz mógł tego udowodnić . Mają swoją watahę . Dopuszczani są tylko albo cwańsi od nich albo lizusy , (usunięte przez administratora) . I takie dzieci będą liderami czy menadżerami . Zupełnie bez etyki zawodu . Takie rozpuszczone dzieci .

Ilona
@Gal Anonim

Ale pracujesz tam czy pracowałeś/pracowałaś? Dużo widzę wymieniasz negatywnych rzeczy, to może wynagrodzenie rekompensuje te gorsze sytuacje? Wiesz może na jaką pensję można liczyć na początek w dziale C-ret? Dzięki za odpowiedź.

@Ilona

To nie są negatywne rzeczy . To jest prawdziwa rzeczywistość . Pensja nie starcza na życie rodziny . A ty zapewne już pracujesz w Amazonie . Wywiad środowiskowy Amazon też sobie robi . Potem to wykorzystuje przeciw pracownikowi w paskudny sposób .

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja w bardzo nie milej atmosferze. Tekstu typu jaki z Pana fachowiec..Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy żeby kogoś krytykować w taki sposób można okazać troche szacunku i poprostu zakonczyc rozmowę. Atmosfera grobowa. Na podstawie rysunków wydrukowanych na kartce i kilku pytaniach oceniaja czlowieka. No ale fachowcy z Sosnowca są najlepsi więc mogą wysmiewac ludzi w twarz. Nie widząc nawet jak ktoś pracuje. Kontak przez pocztę. Zero na temat zarobków itp. Już od pocztku rozmowy osoba zadajaca pytania wyglądała na nie zainteresowaną. Plus szybka odpowiedź z wynikami rozmowy.

Pytania o karierę zawodową. Kilka pytań technicznych.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Norma na dziale C-Ret wzrosła do 35 paczek na godzinę (ścieżka Single). Ludzie nie patrzą w ogóle na te produkty pod kątem jakości, robią po 400-500 paczek na zmianę, a potem się wszyscy dziwią, że normy rosną. Masakra...

Kret

Zwiększająca się ilość paczek przyjętych i przeprocesowanych zwiększa się automatycznie wraz z ilością zatrudnionych nowych pracowników na C-ret. Taka statystyka może wzrosnąć, dotyczy to ogólnego wyniku działu zależnego od przybywającej ilości nowych pracowników. Natomiast zwiększać plan indywidualnie to nieporozumienie i brak wiedzy i rozsądku naszych przełożonych. Oni chcą doprowadzić do upadku działu pod względem jakości, narzucając nam i wymuszając na nas tak wysoką produktywność. Kadra kierownicza do wymiany!

@Kret

już dawno doprowadzili do upadku pod względem jakości

Gal Anonim

(usunięte przez administratora) Przez twoje niegrzeczne wpisy Amazon znajdzie sobie niewinną ofiarę i ją bezczelnie zwolni . W Polskim ludzie boją się pójść do toalety , a menadżerowie się mszczą . Najczęściej na zupełnie niewinnym człowieku . Poznało się dużo ich bezczelnych sztuczek . Twoje doświadczenie to jest nic w porównaniu z tym , co ja znam . Mają wyobraźnię godną naszych chorych polityków .

Hej, jak wyglada przyjęcie przez Adecco?

Magda
@Karolina

Ja złożyłam podanie, zostało zaakceptowane, mają sie kontaktować ze mną w przeciągu 2 tygodni w sprawie spotkania online?informacyjnego? Czy ktoś wie jak to wygląda jaka aplikacje trzeba pobrać?

@Magda

To coś długo czekasz,raczej jest to szybki proces z dnia na dzień. Dostajesz linka na maila z terminem Day 0

Day0

Ile po badaniach średnio oczekuje się na day0 pod agencją?

Daj znać ile czekałaś na Day 0

Bimbambom

Przeważnie na zajutrz.

Kandydatka
@Day0

Ja czekałam dobry tydzień.

nick

badania w poniedziałek, day0 w piątek, day1 w poniedziałek

@Day0

Dzień, góra 2 dni,wszystko szybko się odbywa i sprawnie:-)

Judyta89

Czy to prawda ze po grudniu prawie wszystkich nas zwolnią, czy to prawdą jest ? Że zostaną tylko Ci co robią najwyższa normę albo mają plecy u kierownictwa ??!!!:(. Staram się jak mogę ale ostatnio jusz zemdlałam prawie w pracy,boli mnie czasem też krzyż, nawet nie chodze juz całkiem do ubikacji , mogłabym nawet zrezygnować z przerwy i robić po 15 h jakby się dało dla dobra firmy i ku uciesze managementu . Tak bardzo bardzo się boję zwolnienia;(, ta praca to najlepsze co mnie w życiu spotkało;).Powiedzcie ze to nieprawda o planowanych zwolnieniach , że wszyscy zostaniemy i będziemy dalej szczęśliwie pracować dla dobra naszego i firmy !!.

Maroisz68
@Judyta89

Nie bój żaby, jak wyrabiasz się w normach i jesteś polegliwa wobec kierownictwa , nie zwolnią Cie , nigdy buhahaha, emerytury dopracujesz:p , pytanie czy ktegoslup tez da rade :). Po grudniu zawsze jest redukcja etatów niestety ;(.

@Judyta89

Czas pokaże, jedna wielka niewiadoma,wszystko zależy od ich potrzeby biznesowej także wyluzuj kucyki,bez spiny.Loteria i kwestia przypadku.I głowa do góry, życie na Amazon się nie kończy. Życzę powodzenia:-)

praca mi się podoba

ludzie głupoty opisujecie bo amazon jest nawet bardzo dobrą firmą instruktorzy wszystko ci pomogą jak tylko do nich podejdziesz nie ma już lepszej pracy bo mi się prcuje bardzo fajnie jestem zadowolony że mnie zatrudnili pracownicy też są w porządku co wy wogóle chcecie od tej firmy

Zolza

Dokładnie,te wpisy są beznadziejne

Sdf
@Zolza

Tak jak i ty

@Zolza

Te wpisy są Z życia wzięte i to nie jest żadne kłamstwo bo ludzie się wypowiadają Jaki robicie wyzysk i jak ich traktujecie w tej pracy i śmieciami To wy jesteście którzy traktujecie tak ludzi

stach

pracownicy ochrony nie nadają się nawet do pasania gęsi

Alfonso
@stach

Ochrona na wro 2 jest niegodna tego by traktować ochronę poważnie, zła ochrona, nie ładna

Ciekawski

Co tam u Grzegorza managera Amazonu na dziale C-ret ????

Nik
@Ciekawski

Nie pracuje tu taki człowiek. Za to ten kto wypisuje te wypociny na jego temat jest z pewnością niespełna rozumu, ujmując delikatnie.

Bolek

Witam a jak wygloda praca na pół etatu czy mogę se wybrać dni czy jest tylko np weekendy ?

@Bolek

Tylko weekendy

Pierdy amazońskie
@Bolek

Po co amazon wydaje kase na takie głupie i żenujące reklamy w telewizji z jakąś zjebaną małpą..nawet jakby rozdawali te amazońskie badziewie za darmo to i tak nikt by tego nie chciał bo i tak pewnie dotarłoby rozwalone znając proces wysyłki w tej śmiesznej firmie...ali express dużo lepsze niż amazon

Informacja dla wszystkich co się teraz przyjmują: 1. Większość z Was popracuje tylko do końca roku. Później nie przedłużą Wam umowy, nie ważne jak będziecie się starać. 2. Nie wierzcie w premie do 15%: to jest (usunięte przez administratora) Ponad dwa lata pracowałem i była tylko premia 8% za obecność. Premia za produktywność zazwyczaj wynosiła 1 albo 3 procent. Zazwyczaj 1%. Premii za produktywność 7% nie było NIGDY przez te ponad dwa lata. No i pamiętaj, że premia za obecność jest wypłacana z opóźnieniem- jak przepracujesz cały listopad, to premię 8% dostaniesz dopiero w styczniu. Jeśli zatrudnią cię np. 3 listopada i zwolnią na koniec roku, to nie dostaniesz ANI GROSZA JAKIEJKOLWIEK PREMII za te dwa miesiące. Oni o tym nie mówią przy zatrudnieniu i to jest (usunięte przez administratora) Przechodziłem to samo dwa lata temu, zatrudnienie przez Adecco, umowy na miesiąc i wielkie zdziwienie jak zobaczyłem dwie pierwsze wypłaty i chodziłem do ludzi z Adecco się pytać gdzie jest moja premia. Cyrk.

Bimbambom

Najlepiej samemu uciec w dobrym dla siebie momencie. Polecam. :)

Anonik

Najzabawniejsze jest to, że w lipcu tego norma za produktywność wynosiła 0%. Dziwnym teafem zbiegło się to z podwyżkami.

@12

W jakich godzinach jest praca w Amazonie ktw1 to jest 4 brygadowka czy normalnie 3zmiany? Bo coś słyszałem że po 10godz się pracuje i skąd odjeżdżają autobusy ?

@@12

Niebsą to ani 3 zmiany ani 4 brygady. W zależności na jaką zmiane się tam trafi pracuje się tam niedziela-środa(tzw. front), środa-sobota(back), poniedziałek wtorek czwartek piątek(donat), piątek-poniedziałek(long week) i tylko dla studentów poniedziałek-czwartek. W pracy siedzi się 10,5 godziny bo przerwa obiadowa 0,5 godziny jest bezpłatna i trzeba ją odrobić. Co do autobusów to nie wiem bo dojeżdżałem we własnym zakresie.

@@12

A apomiełem dodać, że zmiana ranna jest od 7 do 17:30 a nocna od 18:30do 4:00

Miron86

Niech zlikwidują faszyzm który ma się całkiem nieźle w Amazonie. Lider Picku opowiadający suchary o cudzoziemcach to takichniby liderów zatrudnia Amazon. Oj dowie się o tym centrala w Stanach Zjednoczonych napewno się dowie.

@nowa

Hej jutro zaczynam Day 1 , jadę z Z-CIA na nocna zmianę KTW 1 , czy jest tu jakaś dobra duszyczka , która jest chętna ze mną jechać i wracać , chciałabym się zapoznać w trakcie drogi z opinią i pracy w tej firmie ????

Miron86
@@nowa

Jak jesteś wolna to chętnie z tobą pojadę. Mam 36 lat

Kret

Ktoś wie co się stało z tą nową menagerka z kretów ? Żegnała się wczoraj ??

I

Podobno VOA to miejsce w którym mamy prawo pisać co nam się nie podoba anonimowo, dlaczego więc OPS Cret zmiana Front black przesłuchuje pracowników i szuka tego co to zrobil, czy większym problemem jest napisanie na voa czy to że para pracuje na jednym dziale i lider laske rzuca na lajtowe zadania. Gdzie polityka firmy, pracownik najwazniejszy a zastraszaja ludzi.

zosiakochazbysia
@I

A co to są dla Ciebie lajtowe zadania? To, że ktoś siedzi a nie stoi? Podejrzewam, że nawet nie wiesz co się robi na poszczególnych rolach PS a się wypowiadasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 836.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 629, z czego 112 to opinie pozytywne, 200 to opinie negatywne, a 317 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
1.8/5 Na podstawie 1040 ocen.