Opinie o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amazon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Uwu

Ile miesięcy trzeba odczekać żeby znowu zatrudnić się do Amazonu? Czy można przez inną agencje?

Amazon_BMW

No to teraz trzeba zwolnić jakoś wszystkich pracowników z Zawiercia a zastąpić ich cudzoziemcami z Ukrainy.

Anty_nato
@Amazon_BMW

Panie teraz NATO to nie jest te pokolenie jak kiedyś...teraz to są chłopcy którzy piją sojowe late macchiato i są weganami...po ruskiej stronie ma pan sołdaków jakie to są mordy jak pan zobaczy takiego to od razu chciałby się poddać zanim on otworzy usta

Wstydzę się że jestem polka
@Amazon_BMW

I bardzo dobrze bo Ukrajincy są bardziej wydajni i potrzebują teraz pomocy od nas polakow. Naszym obowiązkiem jest wspierać naszych braci ze wschodu. Dlatego mieszkania i praca powinni mieć zagwarantowane

W.C
@Wstydzę się że jestem polka

Ukraińcy po tej rewolucji i tym całym maidanie po tym kiedy popieraliśmy dążenie ukrainy do wolności i demokracji okazało się że to państwo przez tyle lat nie jest w stanie zrobić u siebie porządku..jedno z najbardziej skrumpowanych państw na świecie a ciągle chce żeby pakować w te ukraine pieniądze z zachodu no bo mają gorzej a chcą mieć lepiej ale oni w wielu przypadkach słowa nie dotrzymali...

@Amazon_BMW

Proszę o informację w jakich dniach firma Amazon jako posiłek za 1pln serwuje danie..Homar pieczony z masłem szafranowym i kolendrą..bo ponoć doszły takie słuchy że amazon ma teraz serwować taką kuchnie z pierwszej półki

Ukraiński serviser
@Amazon_BMW

Wsparcie dla ukrainy...niech amazon wyśle te posiłki za 1pln na Ukrainę...ja już nie jadam w amazonie i mam nadzieję że znajdzie się więcej chętnych...olej posiłek w amazon i wspomoż ukrainę bo oni tam głodują

Pick
@Wstydzę się że jestem polka

Dokładnie masz rację też jestem za tym żeby amazon zwolnił jak największą ilość osób np.największych nierobów ale nie tylko w sumie to jak leci i stworzył miejsca pracy dla uchodźców z ukrainy min.kobiet które uciekają przed wojną...głównie pick pack c-ret bo to taka bardziej kobieca praca a barieria językowa nie robi problemu na skanerze można zmienić język na ukraiński...pomoc dla ukrainy trzeba pomóc prawie rodakom ja np.bardzo chętnie zrezygnuje z mojego etatu w amazon na rzecz jakiejś starej ukrainki żeby poczuła się dobrze i komfortowo w polsce...jeśli chodzi o zatrudnianie uchodźców z ukrainy w amazon kosztem polskich nierobów jestem 3xna tak oni będą bardziej pracowici i firma amazon pomoże polskiej władzy w znalezieniu pracy dla uchodźców głównie kobiet z ukrainy

Anty_amazon
@Amazon_BMW

I znowu firma amazon (usunięte przez administratora) na kasie i płaci najniższą krajową...2600 za 17dni pracy na cały etat to śmiech na sali...polecam pracę w amazon tam to (usunięte przez administratora) bardziej niż w polskich firmach

Milena

Chciałabym się przyjąć do Amazona... Ale kompletnie nie wiem co znaczy Ktw1 i te inne oznaczenia. Jestem z Zawiercia.... Skąd autobus odjeżdża spowrotem? Jest 15 min czy jest to gdzieś dalko boję się że nie zdążę wrócić na powrotny autobus....

Spankingowiec

Ale mnie jelita rwą

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja w bardzo nie milej atmosferze. Tekstu typu jaki z Pana fachowiec..Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy żeby kogoś krytykować w taki sposób można okazać troche szacunku i poprostu zakonczyc rozmowę. Atmosfera grobowa. Na podstawie rysunków wydrukowanych na kartce i kilku pytaniach oceniaja czlowieka. No ale fachowcy z Sosnowca są najlepsi więc mogą wysmiewac ludzi w twarz. Nie widząc nawet jak ktoś pracuje. Kontak przez pocztę. Zero na temat zarobków itp. Już od pocztku rozmowy osoba zadajaca pytania wyglądała na nie zainteresowaną. Plus szybka odpowiedź z wynikami rozmowy.

Pytania o karierę zawodową. Kilka pytań technicznych.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Moze ktos mnie zdjac z blacklisty? Nie moge przez to w Wawie pracowac :(

Niko
@Kermit

Nie

Klient

Troche to niepoważne, ten "sklep" nie ma nawet infolinii w Polsce. Konta są blokowane bez wyjaśnień, zero kontaktu. Przestrzegam przed zakupami w tym czymś. Jeżeli obsluga tego co stoi frontem do klienta wygląda tak beznadziejnie, to pewnie reszta usług których nie widać nie jest wiele lepsza. Szczerze odradzam.

@Klient

Cześć, rozumiem Twoją sytuację, spotkałem się z tym tak samo. Możesz dokładniej opisać podobną sytuację? Wiem, że na Facebook'u jest mnóstwo takich wątków "że coś nie działa", jednak nie spotkałem się z czymś podobnym. Chciałbym tylko zaznaczyć, że Amazon.pl jest od niedawna w Polsce i na pewno robią co mogą, aby zadowolić swoich klientów. 1.W jakim banku posiadasz kartę i czy to jest VISA? 2.W którym momencie dostałeś informację o zablokowanym koncie. 3.Czy korzystasz z Adblockera lub programu obsługującego VPN? Jeżeli potrzebujesz pomocy 4. Czy zostałeś korzystałeś z usługi Prime Video i otrzymałeś komunikat o konieczności aktualizowania metody płatności? 5. Czy dane przy których zakładałeś konto, zawierały te same informacje jak na karcie kredytowej? 6. Czy korzystałeś z bonu prezentowego Amazon??

Wiesław

Niepodoba się praca w naszym (wólgarne słowo na k) zakładzie to idźcie wszyscy do ANPACARS w Sosnowcu obok Amazona pracować i porównajcie warunki tam a tu.

Czesław
@Wiesław

Ta już wszyscy lecą a kto te stare baby będzie woził do tego AP...lepiej trzymać się amazona bo kto ci zapewni transport do roboty za darmo żeby zaoszczędzić na paliwie

Amazon_bmw
@Wiesław

Popieram (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to najlepsza partia w polsce...wszyscy w amazon są za prawem i sprawiedliwością

Anty_amazon
@Wiesław

A kto tam jeszcze kupuje przez ten amazon żeby wspierać gospodarkę bezosa...ceny w amazonie za wysokie w porównaniu z jakością dostarczonego towaru od przyjęcia przechowywania i wysyłki...paczki sa rzuczane od początku do momentu wysyłki...amazon z taką jakością może pomarzyć o takiej jakości i sprzedaży jaką ma aliexpress wystarczy porównać cenę towarów które są sprzedawane...Chiny i aliexpress zje na śniadanie ten cały amazon

zdzisiekmisiek

Jak znowu dostanę odmowę na rekrutacji "proces wstrzymany" to wparuję sam do amazona ani wiedzieć kiedy bnie będziecie. Dostałem 3 adapty. minął rok i amazon mnie nie chce zatrudnić. Śmierdzący pracownik z Sosnowaca

Dżony Miliarder
@zdzisiekmisiek

A kiedy ostatni raz miałeś umowę w Amazonie ?

Mario
@zdzisiekmisiek

Weź poszukaj innej pracy a nie pchasz się do tego (usunięte przez administratora)

@Mario

Ciekawych rzeczy sie tu dowiaduje

Amazon BMW

A teraz idę robić (usunięte przez administratora)

Łukaszenka jest OK

Dlaczego amazon nie chce osób do bióra jeśli kończyli studia np w 2010roku?

Angelika96
@Łukaszenka jest OK

Bo som za starzy tacy ludzie juz do pracy, amazon premiuje młodych i wyksztauconych.

@Łukaszenka jest OK

A na jakie stanowisko chciałbyś do biura?bo pewnie nie masz kwalifikacji wiesz ile tam ludzi tyra na hali jako zwykły pracownik którzy mają studia i to skończone w późniejszych latach..no taka praca tam liczy się tylko nepotyzm czyli jakie masz znajomości...jeśli masz ciocię albo wujka w biurze to napewno wujek może załatwić ci pracę siedzącą biurową a jeśli nie to możesz o tym pomarzyć a jak się nie podoba to znajdź sobie coś lepszego...

@Angelika96

Jacy starzy niedouku sosnowiecki ja mam ukończone studia w 2011 roku i co już się nie nadaję? Sosnowiecka...... .

@Angelika96

Aha a jak pracuję w DPD to tam z waszego amazona się śmieją. Tak śmieją się wszyscy.

@Angelika96

To do jakiej pracy może iść wykształcony człowiek w wieku 35 lat twoim zdaniem sosnowiecka pracownico ?

@Angelika96

Ta dokładnie amazon stawia na młodych i wykształconych takich jak ty...wszyscy już to wiemy...nikt w amazonie od ciebie nie będzie wymagal za dużo na lepszym stanowisku np. biegłej znajomości języków obcych w piśmie i mowie..ale chociaż znajomość języka polskiego w piśmie bo te twoje byki to tragedia...nikt nie wymaga żebyś znała pare języków ale chociaż ten jeden...

@Łukaszenka jest OK

35lat i wykształcony człowiek...35lat jak to stary (usunięte przez administratora) najlepiej jak już nigdzie nie będzie szedł do pracy tylko na emeryturę

Angelika85
@Łukaszenka jest OK

Nie podniecaj się tym wyzszym, teraz wykształcenie każden jeden mieć może i ono już nic praktycznie nie znaczy, najwyżej mamusia cie pochwali i możesz powiesić nad biureczkiem. No chyba że jesteś lekarzem, prawnikiem czy informatykiem ale to nie twoja bajka bo byś roboty stary dziadu nie szukał.

@Amazon

Zobaczymy jak wykosimy Amazon z Polski a to nastąpi napewno prędzej czy później.

Jeżyko

Cześć szukam pilnie pracy w firmie Amazon w Sosnowcu. Mój nr tel 503-671-767 może mnie ktoś polecić ??. Pozdrawiam

Amazon 3
@Jeżyko

To bardzo dobrze się składa bo ja właśnie składam wypowiedzenie z firmy amazon sosnowiec mając umowę na czas nieokreślony...ok ja mogę ciebie polecić na moje miejsce moj numer 667 630 964

wojtyla
@Amazon 3

pracownik amazon KTW1 sluzy pomoca.

@Jeżyko

Daruj sobie z tą ofertą pracy amazon ma już takich pachołków i niedorajdów życiowych 5000 więc odpuść sobie i wracaj do wsi tam skąd przybyłeś.

Gośka

Też dzwoniłam na ten numer i faktycznie jak pisałaś to jakiś (usunięte przez administratora) telefon

Jernimo
@Jeżyko

A ja porzucam pracę w firmie amazon w trybie natychmiastowym...bo to jakiś (usunięte przez administratora) i pracownicy którzy mają problemy psychiczne

@Jeżyko

Powiem tak daruj sobie synek tę robotę bo my ludzie z Sosnowca zjadamy takich wiejskich kmiotków jak nieprzemierzając ty na śniadanie.

Katarzyna
@wojtyla

Witam ????Mogę prosić o kontakt ? Mój numer telefonu 510981856.

Mariusz 77

Witam Pracuję w Amazon już prawie rok i osobiście uważam że to jedna z najlepszych prac jakie w życiu spotkałem a dodam że mam wspaniałą Menagerke Gosię więc jestem w stu procentach spokojny. Nie narzekajcie na jedzenie bo za 1 zł co niektórzy nawet nie mają tego w domu a jeśli chodzi o posiłek to osobiście polecam i pozdrawiam

Tomasz78

Hellou ludzie pracy, Czy prawdom jest że od stycznia prawie wszyscy co nie są bezpośrednio pod zakładem na bruk? Kiedy nam o tym powiedzą? Ta niepewność jest straszna :(. Mogą nawet pensje obniżyć do tych 2500 byleby zostawili .

@Tomasz78

Niestety chyba tak będzie...chyba że w końcu zwolnią tą bande (usunięte przez administratora) ze zmiany donat którzy są pod amazonem i myślą że są nie do ruszenia i mogą wszystko

NickE
@Tomasz78

Moja znajoma osoba właśnie wyleciała z dnia na dzień- powiedzieli jej że nie ma pracy. Była bardzo produktywna. Była zatrudniona przez pośrednika.

Martag
@Tomasz78

Mnie te zwolnili niestety wczoraj, bardzo się starałam i byłam dobrym pracownikiem, czuje się pokrzywdzona i uważam że Amazon źle traktuje ludzi, nie warto się starać . Praca przez pośrednika.

Amazon_bmw
@NickE

I bardzo dobrze ze wleciała czyli w końcu zaczynają zwalniać...po co jest zmiana nocna jak i tak nie ma pracy to może niech amazon wprowadzi zmianę tylko na rano...jak tam jest za dużo zmian niech w pierwszej kolejności zwalniają z jakiś dziwnych zmian długi weekend same noci wszystko do zwolnienia

Gregory89
@Tomasz78

Najgorsze jest to że mnie też zwolnili z dnia na dzień, łaskę jak zwolnią to pol biedy bo pewnie ma faceta co na nią robi albo zawsze może znaleźć sponsora albo nawet Lody kręcić na pobliiskiej Autostradzie :). A facet? Mega inflacja, wszystko strasznie drogie Hmmm, chyba tylko sznur zostanie :( straszne czasy ;(

Amazon 2
@Martag

No raczej że nie warto się starać w amazonie tam przy przedłużeniu umowy liczy się tylko frekwencja i brak L4 amazon nie uznaje czegoś takiego jak choroba...ale nie przejmuj się jeśli będziesz miała problem ze znalezieniem nowej pracy to możesz ponownie aplikować napewno cię wezmą...tam to jedynie jest problem z wypowiedzeniem jak masz umowę na czas nieokreślony

Pluto
@Gregory89

Sam idź teraz lody kręcić na autostradę, jest równouprawnienie. Nie poniżaj kobiet, bo sam jesteś oferma co pracy nie potrafi utrzymać.

ForeveLiving
@NickE

Również byłam produktywna, zaangażowana, zero notatek służbowych, L4, urlopów, nieobecności i od stycznia, kolejnej umowy brak. Dziękuję za cudowne święta firmie Adecco i Amazon. Tak traktuje się dobrych pracowników a obiboków zostawia dalej.

ForeverLiving

Niestety potwierdzam.

Dramat
@Tomasz78

Pozwalniali ludzi, a w styczniu będą zajeżdżać tych co zostali, władowali dodatkowe dniówki i nocki, więc w styczniu mamy 50 godzinny system pracy prawie co tydzień , ciekawe ile karetek wywiezie ludzi. Ten kto ustawia takie grafiki powinien iść pod sąd.

Amazon_praca
@ForeveLiving

A ja składam wypowiedzenie będąc pod amazonem i mając umowę na czas nieokreślony bo już mi się znudziła ta harówka za marne grosze gdzie nawet nie ma możliwości rozwoju w tej firmie to tylko nepotyzm czyli rodzinka znajomi przy obsadzaniu stanowisk...a jeśli masz taki problem że nie dostałaś umowy to ja bardzo chętnie odstąpię ci swoje miejsce w firmie amazon na nowy rok tylko padaj namiary na siebie a napewno tak to załatwimy że bedziesz tam dalej pracować...

To prawda tylko nepotyzm
@Amazon_praca

Masz rację, znajomi i rodzinka, wzajemna adoracja, taka rzeczywistość. Normalny człowiek nie ma szans na rozwój, no chyba, że jakaś młoda lala lub młody i piękny ogierek. Olać to, robić swoje i mieć w tyle układy, czas zweryfikuje, kto ile jest wart i na kogo było stawiać. Młode lale pójdą na macierzyńskie, wychowawcze a ogierki znajdą dobrze płatną pracę za granicą jak tylko się skapną, że Amazon tylko wykorzystuje i płaci grosze.

Czester
@Tomasz78

Odnośnie kupowania markowego obuwia polecam stronę eobuwie.pl ceny za takie same buty dużo niższe niz w amazonie...amazon ma ceny z kosmosu takie rzeczy w innych sklepach można kupić za pół ceny tego co oferuje amazon...więc się nie dziwię że nie macie tam pracy bo gdzie tu znaleźć (usunięte przez administratora) który kupi stare zakurzone zagrzybione buty które leżą na magazynie od 5lat...tylko (usunięte przez administratora) jeszcze robi zakupy przez firmę amazon

Johny Walker
@Amazon 2

To fakt..

Amazon_bmw_m3
@Martag

Nie pękaj i nie wylewaj swoich żalów na forum...taki okres za miesiąc możesz ponownie starać się o prace w firmie amazon

Roksana
@Tomasz78

Aż miło oglądać jak ludzie trzęsą (usunięte przez administratora) przed zwolnieniem

Maczeta

@Amazon_praca

Czesc mogę za Ciebie wejsc 503 671 767

Jarosław Kaczyński
@To prawda tylko nepotyzm

Dokładnie. W Amazon Sosnowiec pracuje tylko (usunięte przez administratora) Polskie piekiełko w pigułce! Nepotyzm to standard! Masz brata w kierownictwie to masz cały etat i szybki awans na menadżerkę w ICQA! Omijać z daleka. Okropni ludzie i okropne miejsce. Awans? Zapomnij jeśli nie masz układów. Praca dla idiotów i kryminalistów.

Enduro
@NickE

To znajoma mogła robić, a nie pykać w telefonie z kukoldami.

Amazon Sosnowiec

Cześć! Kiedy będą nowe przyjęcia w Sosnowcu ? (Pracownik magazynowy)

@Amazon Sosnowiec

Jak się pozbędziemy pracowników z Zawiercia i zwolni się miejsce dla nas ludzi Sosnowca

Zawiercianin

Całe Zawiercie stoi murem za Łukaszenką na Bbiałorusi. Dosłownie każdy. Szczegolnie ci co w Amazonoe z Zawiercia dojeżdzają są za Łukaszenką tylko wstydzą się głośno o tym mówić u was. Wiem bo sam go popieram i popieram politykę jednego dziecka.

Mimi

Osobiście nie polecam tej firmy.Najgorsza praca w mojej karierze zawodowej.Praca po 10 godzin w tym nocki.Zero kultury pracy a raczej mydlenie przyszłym kandydatom oczu że na kantynie np.jest bilard, pink pink,kącik relaksacyjny itd.Z którego nigdy nie będziesz miał czasu skorzystać.Przerwa w biegu na posiłek toaletę aby zdążyć dojść na swoje stanowisko pracy i się zalogować w system a to że że masz to na drugim końcu magazynu to nikogo nie interesuje a czas dojścia od- 6-8 minut jesteśmy w pracy a tyle ucieka z przerwy na dojście.Jestesmy trybikiem w wielkiej maszynerii, gdzie przełożonych nie interesuje człowiek tylko statystyki,normy i tabelki z których jesteśmy rozliczani.Brak reakcji w systemie skanu,pics,co 3-4 min.wskakuje w poniżej normy tak że do toalety ciężko za co jest nagana trzy to zwolnienie.Trzy nagany za pomyłki zwolnienie.Mozliwość zatrudnienia w firmie Amazon to,bezpośrednio pod Amazon czyli pod zakład pracy lub przez dwie agencje pracy i tu też są dwa światy.Agencja pracy umowa zlecenie na miesiąc pracy,przedłużana co miesiąc na miesiąc jak zachorujesz to już nie.Amazon umowa o pracę na podstawie prawa pracy, lecz nie proponuje chorować bo będziecie nękani i zastraszani pismami że nie otrzymacie wynagrodzenia bo choruje cię co zresztą jest nie zgodne z prawem kontrolami przez firmę zewnętrzną którą wynajmuję Amazon.W toaletach podane ściany i papier toaletowy jak dla więźniów najgorszej jakości a w posiłkach za 1 Pl. Często gęsto można znaleźć włosa

@Mimi

Święte słowa a w konkurencyjnych firmach na stanowisku magazynier się z amazona śmieją. Takie są fakty o tym amerykańskim (usunięte przez administratora). KOCHAM TURCJĘ.

Audi
@Amazon_BMW

Dokładnie potwierdzam w konkurencyjnych firmach, magazynach śmieją się z amazona to taka bardziej praca sezonowa na 2-3 miesiące jak ktoś potrzebuje na szybko kasy i oczywiście nie za dużej bo tam to grosze płacą ale zawsze coś dla alimenciarzy itp i jakieś podstawowe rzeczy do życia...lepiej w cv nie wpisywać pracy w tym śmiesznym magazynie amazon bo cię wyśmieją i od razu robią pod górke bo jak ktoś był w stanie tyrać po 11h to normalna praca po 8h to za krótko i zawsze może zostać na nadgodziny...prawda jest taka że w tych amazonach nikt za bardzo nie chce pracować same minusy praca jest ciężka straszna harówka brak możliwości rozwoju zawodowego jeśli nie masz rodziny w biurze albo kogoś kto ci załatwi lepsze stanowisko...nie polecam pracy w amazon to jedynie strata czasu

Myszków

Czemu wy ludzie ze sosnowca jesteście dziwni.

Kamil

Bezosa trzeba powstrzymać to szalony projekt wariata.

Amazon_BMW

Niech amerykański Jeff Bezos nie niezajmuje się przedłużaniem życia. Ja żwiecznie żyć nie chce gdyż jestem zwolennikiem Jarosława Kaczyńskiego. Słyzycie (usunięte przez administratora)

k.k.

czy sa przyjencia na zaklad w styczniu. Pracowałam w biedronce i mam doswiadczenie ze skanerem

Aleks
@k.k.

Raczej w styczniu nie zatrudnia zbyt wielu nowych pracowników

Angelika85
@k.k.

Tak przyjdz , od razu przyjmom

@k.k.

Ale pracowałaś na magazynie biedronki czy jakiś tam sklep..i czemu zwolnili z biedronki?napewno nie ma w styczniu przyjęć do firmy Amazon w lutym dopiero mają polecieć obiboki ale zawsze możesz złożyć aplikację może ktoś który ma chociaż trochę głowę na karku sam zrezygnuje z tej harówki za marne grosze

Blizna
@Amazon

dla ciebie sosnowicki hamie mało a dla innych majątek

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 836.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 629, z czego 112 to opinie pozytywne, 200 to opinie negatywne, a 317 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
1.8/5 Na podstawie 1040 ocen.