counter
4 7 31 5 1

Oto aspekty pracy w Broekman - Odział w Gdyni - bardzo słaba pensja, - dość korporacyjne podejście w pewnych aspektach - bezpłatne nadgodziny (zdarzało się siedzieć do 20 w biurze), - Jest premia roczna, niestety zaproponowali mi premie roczną w wysokości dwóch premii miesięcznych w mojej nowej firmie. - brak systemu operacyjnego wspierającego prace spedytorów, przynajmniej tak było gdy tam pracowałem (Excel to nie system) - despotyczna szefowa która nie akceptuje niczego co nie jest zgodne z jej myślą. Ale potrafi pochwalić jeśli pracownik zrobi coś zgodnie z jej wolą. - wspólna kuchnia z innymi firmami. Na plus - dość luźna relacja z szefostwem - ciekawe rozwijające tematy z zakresu spedycji morskiej

Czy w Broekman Logistics Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Bon Nowy wpis
@Pytanie

Jedyny bon na jaki można liczyć to bonjour.

Bon1 Nowy wpis
@Bon

Premia świąteczna jest co roku i mi to pasuje. Wolę sama kupić to na co mam ochotę niż dostać bony.

Co wchodzi w socjal Broekman Logistics Sp. z o.o.?

Whitecollarworker Nowy wpis
@Pytanie

Ciastka, herbatki i kawki do wyboru do koloru.oj dopieszcza nas szefostwo i umila nam czas czego nie zaznałem niestety u poprzedniego pracodawcy. Na korzystanie z gwarantowanego pakietu Luxmed i Multisport nie ma szans w istniejących realiach.

Whitecollarworker Nowy wpis
@Whitecollarworker

O pardon. O owocach do biura zapomnialem. ???? Na bogato zatem.

Dawid

Jakie są wasze odczucia związane z firmą?

@Dawid

wszystko na satysfakcjonującym poziomie. fajna atmosfera i ludzie, na których wsparcie zawsze można liczyć.

Ex

Są 3 a w zasadzie 2 oddziały, Poznań - road, warehouse, air, Gdynia - sea i Warszawa - train. O Gdyni nie wiele wiem, o Warszawie nie ma co rozmawiać bo jest tam jedna osoba. Czas rozwiać niektóre wątpliwości i myki aby przetrwać Poznań. Finanse - wedle uznania, ale po otrzymaniu innej propozycji okazało się że 1,5roku pracuje za frytki. - Istnieje coś takiego jak premia roczna która jest owiana magią podczas rozmowy i obiecuje się, że jest ona ok 3-5k brutto, po czym pod koniec roku przy rozmowie wytykają wszelkie błędy i wduszają ciebie byś finalnie dostał 1,5 brutto co jest moim zdaniem śmiechu warte, bo 1000-1200zł na rok to 100zł premii co msc a co to teraz jest... - Podwyżki roczne zależą od tego czy ten ktoś cię lubi, jeżeli tak to nawet 500 brutto jeżeli nie to 100-200. - Podwyżki i premie roczne nie są do negocjacji, a szefostwo stara się wybielić zwalając winę na stanowiska kierownicze, że to oni tak zadecydowali, - Podczas rozmowy o pracę i podwyżek, premii zawsze używają kwot brutto ponieważ "wincyj brzmi" - radzę uważać na to. - Pracodawca wykorzystuje zwolnienie z podatku dla młodych który się należy pracownikowi dla podniesienia pensji - proszę dopytywać o cenę brutto nie netto podczas rozmowy. - Nie można ufać komu co się mówi ponieważ wiele rzeczy mówione w zaufaniu szybko wypływały na forum w postaci naśmiewania - Tak jak ktoś niżej pisał trzeba odróżnić mobbing od ostrego feedbacku, bo jeżeli coś schrzanisz to czasem nie mają litości ale jest to coś normalnego moim zdaniem. - Team w jakim miałem okazję pracować był super i zawsze miło to będę wspominał - Szefostwo będzie ci mówić, że tu się zarabia dobrze albo bardzo dobrze niczym politycy robią w osła Polaków. Plusy - Atmosfera, - Ciekawa praca i fajne tematy, - Duużo roboty, Ogólnie polecam jeżeli ktoś nie myśli by się związać na dłużej, bo dłuższa współpraca nie ma sensu.

Andrzej Stec
@Ex

Serdecznie dziękujemy za tak szczegółową opinię. Szkoda że anonimową, ale oczywiste jest, że gdy ktoś mija się z prawdą woli nie podawać swoich danych. Bardzo nam przykro że nie spełniliśmy oczekiwań Byłego Pracownika i życzymy wszystkiego dobrego w dalszej karierze zawodowej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Broekman Logistics Sp. z o.o.?

Door Manager
@Pytanie

Długopisu, mazaka czy ołówka, na pewno Ci nie zabraknie.

WTF
@Były pracownik

Co masz na myśli pisząc bardzo słaba pensja? Czy uzgodnione wynagrodzenie podpisywales pod przymusem czy z własnej woli? Premia wg tego co mi wiadomo jest uznaniowa, od zasług więc wszelkie żale i pretensje możesz kierować wyłącznie do siebie. Jedno mi się tu jeszcze nie zgadza.(usunięte przez administratora)

@WTF

Broekman płaci bardzo słabo swoim pracownikom. Mogę to stwierdzić jako, że miałem okazje poznać pensje innych spedytorów, które o zgrozo czasami były jeszcze niższe niż moja. Zatrudniani są często ludzie z urzędu pracy, ponieważ nie będą mieli wygórowanych oczekiwań finansowych. BTW. Czy to że ustalisz pensje z pracodawcą na powiedzmy 3000 PLN to znaczy, że będziesz pracował za te pieniądze przez całe życie? Konkurencja płaci znacznie lepiej i ma dużo lepsze warunki :)

Andrzej Stec
@Były pracownik

Dziękujemy za cenną opinię. Od 10 lat staramy się stwarzać satysfakcjonujące warunki dla całego naszego Teamu. Życzymy dalszych sukcesów i rozwoju kariery zawodowej.

@Były pracownik

Nie przyszło Ci pewnie do głowy, że nie dostajesz podwyżki ponieważ na nią nie zasługujesz. Ja nie narzekam na wynagrodzenie. zespół i atmosfera również rewelacja.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Broekman Logistics Sp. z o.o.?

@Pytanie

Zazwyczaj po 3 miesiącach okresu próbnego.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Broekman Logistics Sp. z o.o.?

Umowa o pracę

Jak szefostwo w Broekman Logistics Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Jestem dumny że mieszkam w Pol
@Pytanie

Mam znajomych którzy pracują tam od "zarania" a więc od początku. Trzon firmy stabilny, świadczy o ludziach i chyba dobrze o samej strukturze. Jak ktoś myli zwrócenie uwagi albo wytknięcie błędu z mobbingiem to już jego problem.

Someone
 Rekomendacja

Ja też jestem podobnego zdania że szkalując czyjeś dobre imię chcąc komuś zaszkodzić poprzez bezkarnosc krzywdę tak naprawdę wyrządzamy tylko sobie.

xyz

Naprawdę w dzisiejszych czasach są tu niepłatne nadgodziny? Ciężko mi w to uwierzyć...

Iwo

@Nobody Nie przesadzajmy z takim narzekaniem. Zawsze ludzie zmieniali prace a firma działa!

Nobody
@Iwo

Tak duża rotacja ludzi świadczy tylko o firmie.

Ryszard
@Nobody

Powiesz coś więcej na temat skali rotacji pracowników? Czy faktycznie jest to to tak duży problem? Jak myślisz, czym spowodowane jest o zjawisko?

zcz
@Nobody

@Nobody Czy firma/szefowa coś Ci zrobiła? Przemawia przez Ciebie gorycz. Więc chyba coś Cię ścisnęło. Domyślam się, że pracujesz teraz w innej firmie i nie jest Ci tak dobrze jak było w Broekmanie - więc pewnie stąd te żale... Żałujesz swojej decyzji, a ktoś musi za to oberwać... szkoda tylko, że argumentami szkalującymi, które nie mają żadnego pokrycia.

Ulka

Czy podpowiecie mi jak się pracuje? Czy firma ma jakieś aktualne oferty pracy?

Czy w firmie Broekman Logistics Sp. z o.o. szef dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Broekman Logistics Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad