Opinie o Urban Spa w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Urban Spa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Urban Spa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urban Spa w Wrocław

Czy w Urban Spa możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

XD Nowy wpis

Serio... Kto pisze te pytania. Ciekawe czemu pani A. Hr., Która pracuje w biurze nieruchomości, nie chwali się w swoim cv że byla prezesem tej firmy

Jacek

Witam. Dziwi mnie cisza w tym wątku, dlatego też za Waszym pośrednictwem chciałbym dowiedzieć się, co trzeba ogólnie zrobić, aby móc dobrze zaprezentować się na ewentualnej rozmowie rekrutacyjnej do pracy w firmie Urban Spa? Kwestia ta mocno mnie ciekawi, więc po prostu fajnie by było, gdyby ktoś mi to napisał. Znajdzie się taka osoba?

Sia Nowy wpis
@Jacek

Przecież firma nie istnieje od dwóch lat

Sia Nowy wpis
@Jacek

I jestem ciekawa, jak zakończyła się sprawa sądowa pani prezes na pozew zbiorowy.

Iza

Jakie trzeba mieć wykształcenie ?

Mam nadzieję, że to dobra praca jest przyczyną tej ciszy na forum?

ecurbex
@Marcin

firma zbańczyła, całe szczęście, ponad rok temu

Firma Urban Spa szukała nowego pracownika na stanowisko Zatrudnie tynkarze do tynków maszynowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Jonasz

Niektórym największa przyjemność sprawia pisanie negatywnych opinii. Idealnych firm nie ma a konkurencja czuwa!

exurbanka

Na pewno nie na długo. Bardzo niska stawka i dziwny grafik zmieniany na ostatnią chwilę. Podejmujesz pracę w konkretnej galerii handlowej, ale i tak latasz między pozostałymi, bo są braki. To nie jest praca na wyspie. Tam wymaga się dosłownie łażenia za klientem. Masz zatrzymywać ludzi, narzucać się, zachwalać produkty nie warte tak wysokich cen i robić wszystko, byle był utarg i cyferki się zgadzały. Jak utargu nie ma - są telefony, awantury, tajemniczy klienci, obserwacje prowadzone przez panią prezes - która swoją drogą uważa że zbuduje swój szacunek i wizerunek jedynie krzycząc na pracowników. Na liderki również należy uważać, mają długi język i kopią doły pod pozostałymi. Plusy? Grosze wypłacane na czas. Jeśli podejście się nie zmieni, średnio widzę tak zapowiadany rozwój firmy. Fajnie, gdyby zaczęto inwestować w pracowników i ich rozwój tak samo jak w kupowanie obserwujących i lajków w mediach społecznościowych - ale jak wspomniałam wyżej, cyferki są najważniejsze :-)

Misia
@exurbanka

To jest praca zebraka. Lazic za ludzmi i prosic... a ta prezeska pracowala wczesniej w get back.. Bez komentarza

Sylwia

@pomocny Proszę Cię, żebyś na forum nie posługiwał się danymi personalnymi konkretnych osób. Dysponujesz jakąś aktualną wiedzą dotyczącą warunków pracy w Urban Spa? Może poszukują w chwili obecnej nowych kandydatów do pracy? Proszę Cię o dalszy, aktywny udział w dyskusji.

@Sylwia

Jeżeli nie posługiwać tymi danymi to skąd ludzie będą wiedzieć kto jest oszustą? Normalnie Pani zrobiła wielką pomoc ludziom które kradną pieniądze. Wszystkie negatywne komentarze które były tutaj wcześniej i magicznie zginęli są na 100% prawdziwe

Sylwia

@anonymous Po pierwsze, nie posługuj się na forum publicznym danymi personalnymi konkretnych osób - zabrania tego regulamin serwisu. Po drugie, skąd wiesz, że Urban Spa jest w fazie bankructwa? Nie ma nigdzie takiej informacji, a ich strona internetowa działa normalnie. Jesteś jakoś powiązany z tą firmą?

@Sylwia

To proszę się zapytać prezeski tej firmy. Ludzi tu piszą prawdę. Firma oszukała wiele ludzi. Do tej pory nie mamy pieniądze. Inspekcja pracy nie pomaga. Jestem w szoku ze wszystkie komentarze zginęli.

Sylwia

@Konrad Z Tego, co wiedziałam, to Urban Spa nie prowadzi obecnie rekrutacji. Ale zawsze możesz napisać do nich bezpośrednio i dopytać http://www.urbanspagroup.com/kontakt Z waszych komentarzy wynika, że sytuacja w Urban Spa nie wygląda najlepiej. Jak myślicie - z czego to może wynikać?

Konrad

Czy jakieś rekrutacje są prowadzone w firmie, wiecie coś?

Esmeralda

Czy są jeszcze jakieś wyspy we Wrocławiu?

byly pracownik
@Esmeralda

nie

Ewelina

Podpowiedzcie czy firma daje pracownikom jakieś benefity poza pensją?

Soska
@Ewelina

Nie licz na nic

Soska
@Ewelina

Nawet premii nie wypłacają

Zainteresowana pracą

Czy te kosmetyki się w ogóle sprzedają, czy jest więc szansa zarobić na premię?

@Zainteresowana pracą

Oczywiscie ze premie wyrabiamy - tylko czasami sie nie udaje ale one sa tygodniowe wiec pozniej nadrabiamy. Kosmetyki sie sprzedają i caly czas mamy promocje. ale same sie nie sprzedaja -trzeba pracowac a nie siedziec ani stac bezczynnie.

Weeonika
@anonymous

Hahaha dobry zart! Oczywiscie ze sie nie sprzedaja nawet mimo promocji i tak taniej jest gdzie indziej

Bbbbba
@Weeonika

Haha nigdy nie ma premi oprócz świąt żenada ! Te kosmetyki mimo promocji ciężko sprzedać bo na stronach internetowych połowę tańsze są !

Alex
@Bbbbba

nie tylko na internecie. Rossmann, Hebe i tego typu sklepy mają te same produkty o 30, 40% taniej w reguralnych cenach. Miałam sutuacje, że babka chciała kupić Vita C i tak się podjarałą, że dwa w cenie jednego, a jak usłyszala cene to powiedziała, że nawet jak zapłaci za przesyłkę i zamówi na necie to jej taniej wyjdzie...

Tola
@Alex

No i co z tego? A w Piotrze i Pawle jest duzo drozej niz w biedronce to kupuj w biedronce i tyle. Wiele osob u mnie kupilo vit C w zestawie z kremem. Niektore najpierw wzięly do testowania. Do mnie klienci wracaja - ale ja doradzam a nie podaje towar. Jak chcesz kasowac tanie produkty idz na kasę do rossmana.

Bbbbba
@Tola

Poporostu nie raz choćby nie wiadomo co robiła nie sprzedaż produktu który jest 2 razy droższy i tyle!

heh
@Bbbbba

nawet jak sprzedasz to i tak podwyższą ci próg do premii także ...

Czy firma potrzebuje pracowników? Jaka jest atmosfera w pracy?

@Zainteresowany

Porażka, żenada i tragedia. Inaczej tego traktowania pracowników nie da się opisać

Bjkkkmmkw

Dokładnie wychodzenie z kremem żenada ciągle prowadzą rekrutację a nikt i tak nie chce pracować za to 13 zloty na nogach i nagabywanie ludzi to praca jako hostessa za dwukrotnie większą stawkę a nie za 13 złoty !

Paula
@Bjkkkmmkw

Kiedyś koleżankę karetka zabrała z przepracowania bo szefowa wydzwania i mówi czemu siedzisz widzę Cię i ta z wycienczenia padła.

@Paula

Skąd wy te durne opowiesci bierzecie?

oz

Jest ktoś z Urban Spa z Warszawy kto może podzielić się swoją opinią w oparciu o doświadczenie?

Warszawianka
@oz

Chetnie sie podziele. Jestem z Wawy

Dariazola
@oz

Ja jestem z Warszawy. Uciekaj z tej firmy jak najdalej tam jest koszmar a nie robota. Nawet siku nie można pójść

@Dariazola

Ale bzdura

Fere

To jest jakiś (usunięte przez administratora). Wyjmiesz telefon i zaraz afera że nie pracujesz - nawet w przerwie!!!! Tu się liczy tylko kasa a człowiek to 0!!

Hela

Fakt że liderami sprzedaży zostaje znajoma Pani Prezes też o czymś świadczy. Ewidentnie z Waszych opisów widać że osoba zarzadzajaca nie ma o tym pojęcia. Nic tylko zgłaszać do Inspekcji Pracy - takie zachowania to nic innego jak prostactwo i brak szacunku do ludzi!!!!

Hela

Trzeba

Zdegustowana

Rozumiem, że można być niezadowolonym z tej pracy, jednak nie używajmy słów, których znaczenia nie rozumiemy - zwłaszcza publicznie. MoBBing to nic innego jak terror psychiczny charakteryzujący się agresywnym i nieetycznym zachawniem, które jest POWTARZANE SYSTEMATYCZNIE. Osoba mobbingująca np.: krzyczy, często też wyzywa, publicznie krytykuje i wyśmiewa, utrudnia wykonywanie obowiązków. Ostatecznie osoba mobbingowana jest zastraszona, pozbawiona pomocy oraz odizolowana. Jesteś w stanie potwierdzić, że takie zdarzenia miały miejsce lub przytoczyć konkretne sytuacje? O tym, czy jest/był mobbing decyduje sąd. Jeżeli faktycznie mobbing miał miejsce (sądząc po tym, że piszesz na pubilcznej stronie jesteś tego pewna) powinnaś to zgłosić. Należy bardzo uważać, aby nie przypisać komuś nieprawdziwych zachowań, na które nie ma się odpowiednich dowodów. Przekonanie, że masz rację, nie wystarczą.

Zdegustowana

Chyba uwazaj zeby firma nie podala cie o naruszenie dobr. Rozliczanie z celow ktore przyjmujesz jako swiadomy (?) czlowiek to normalne dzialanie a nie mobbing. Jezeli nie masz ku temu kompetencji ani wiedzy to firma sie z toba rozstaje. Skoro masz tyle dowodow to czemu do sadu nie pojdziesz ? Anonimowo latwo hejtowac bohaterze co? Ja polecam tę firmę -trzeba pracowac i jest to doceniane i to wielki plus!

Zostaw merytoryczną opinię o Urban Spa - Wrocław

Urban Spa