Urban Spa

Wrocław

Opinie o Urban Spa

wrocławianka

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie - szkoda, że wcześniej nie poszukałam opinii, nie traciłabym czasu. W biurze faktycznie straszny bałagan, dodatkowo rozmawiano ze mną przy otwartych drzwiach... więc wszyscy pracownicy (swoją drogą osób było chyba z 20 w tak małym pomieszczeniu) mnie podsłuchiwali, często musiałam powtarzać wypowiedzi, bo był okropny hałas przez rozmowy i śmiechy dookoła. Kilka dni później dostałam telefon, że umowa jest gotowa dla mnie i mogę przyjechać podpisać. Koniec końców nie podpisałam. Dlaczego? Ponieważ kategorycznie odmówiono mi dnia próbnego, kiedy to mogłabym przyjść i NIEODPŁATNIE spróbować czy ta praca jest faktycznie dla mnie. (usunięte przez administratora)Brawo. Szkoda czasu i trzymajcie się z daleka.

Dno

Ta wypowiedź idealnie obrazuje DNO intelektualne osiągnięte przez firmę i jej sługusów, wstyd i średniowiecze.

ex menedżer

MOCNO ODRADZAM pracę w Urban Spa. Pracowałam tam zaledwie kilka dni na stanowisku menedżerskim. Totalne nieporozumienie...

pat

33 oceny i nagle 23 opinie? Widzę, że ktoś ostro się wziął za usuwanie nieprzychylnej prawdy...

Magnoliaaaa

Pracowałam w kilku innych miejscach, również na wyspie ale Urban spa to kompletna katastrofa. Pani prezes, hm zero pomysłu na rozkręcenie biznesu a swoją porażka próbuje obwiniać pracowników. Traktuje wszystkich z góry myśląc ze jest najmądrzejsza kobieta na świecie a potwierdzę ze błyskotliwa i inteligentna to ona nie jest. Robi częste kontrole, które są moim zdaniem dobre, ale Pani prezes myśli ze krzykiem załatwi wszystko, niestety.. Ciągły brak pracowników, czy to na wyspie czy w kadrach. Rotacja jest ogromna gdyż kierownicy nie są w stanie sprostać wymaganiom utargu z tak marnym i drogim towarem. Jesli ktoś z was szuka pracy na krótki okres lub do czasu znalezienia czegoś normalnego to śmiało, ale w innym wypadku szkoda tylko czasu i nerwów.

magnolia

Gdzie pracowalas jesli mozna widziec? magnolia moze?

ola

chyba najgorsza praca z jaka mialam do czynienia a wcale mloda nie jestem i doswiadczenie mam.. pracowalam na jednej z wysp we Wrocławiu ale zrezygnowalam z powodu braku godzin i bardzo złej atmosfery osob funkcyjnych :/ kiedy pracowalam zrezygnowalo tez na wyspie pare innych osob wiec tez o czyms to swiadczy...

żartownisia

Wow, widzę pani A poszalała z próbą poprawy wizerunku firmy - wszystkie pozytywy z jednego IP - tak trzymać! :D

Expracownik

"Prezes jest dla mnie mila" jaki to standard na początku. Miła aż do przesady, nadskakuje i stara się zrobić dobre wrażenie, a potem ciach i po złudzeniu. Przeżyjesz na własnej skórze to pogadamy. Nie ma co komu udowadniać, ale ta firma to syf nad syfem i komu jeszcze została jakaś godność to z niej odchodzi lub się tam nie zatrudnia. Firma bez pomysłu, wystarczy chwile dłużej popatrzeć i posłuchać Prezes, nie dość ze,wyglądem straszy to intelektem nie zachwyci.

Ja

Na umowę o pracę jest stawka miesięczna a na umowę zlecenie jest więcej (nawet 20 zl). Oj nieładnie tak kłamać. Jak juz tam nie pracujesz to pewnie stałas i żarłaś na wyspie bo jak sie czegoś nie umie to dają szkolenia ale jak jesteś leniwa to szukaj sobie gdzie indziej miejsca właśnie za 13 zl brutto bo nikt więcej Ci nie da. Ja mam teraz fajne dziewczyny na wyspie i spokojnie pracujemy. Z tym krzykiem to też pierwsze słyszę no ale może jestem pupilem i lizusem bo prezes jak i całe biuro dla mnie wszyscy mili albo może po prostu dobrze pracuje.

1979

czytajmy ze zeozumieniem- dlatego ze masz L4 na umowe zlecenie to Cie nie wyrzucili. Wystarczy jakbys wziela L4 na Umowe o prace to wtedy do widzenia.

Nick

Pracuje w tej firmie i nie wiem skad są informacje o jej niewypłacalności? Myślę za to, że jeżeli ktoś był mobingowany to powinien iść z tym do sądu a nie wylewać żale na portalu internetowym -No chyba, że został wylany za nieróbstwo, które ktoś zobaczył na kamerze :-) Firma ma jasne zasady i płaci za realizację ich dobre pieniądze- jak ktos chce brać kasę ale nie wywiązuje się z zasad to wylatuje- proste. Na l4 kilka razy byłam i jakoś nikt mnie nie wyrzucił a mam zlecenie.

1979
@Nick 22.09.2017 11:25
To tez nieprawda bo liderka ma umowe o pracę i była na L4 i wróciła do pracy i ma się dobrze -tz. ma pracę a do tego wyzdrowia...

ciekawe która liderka, narazie zadna nie byla na L4. Chyba ze w innych miastach

Nick
@1979 22.09.2017 12:27
ciekawe która liderka, narazie zadna nie byla na L4. Chyba ze w innych miastach

Haha -dokładnie wiesz kto był i kiedy na l4. Znajdź sobie jakąś pracę zamiast hejtowac pod różnymi nikami -chyba że już nikt we Wrocławiu nie chce Cię zatrudnić.

cherry

widze ze komentarze dodaje ta sama osoba. W ten sam dzien o godzinie 21:50, 22:11, 22:18 i 22:20! WSTYD! zeby zmieniac postrzeganie firmy w taki sposob. Firma jest na dnie, podupada, jest niewyplacalna!!!a jeszcze pracownicy biura( byc moze nawet pani prezes) dodaje pozytywne komentarze hahah...wcale tego nie widac ze podczas 30 minut az 4 pozytywne komentarze sa..hahahhahaha...zalosne

cherry

Wlasnie widze kto pisze te komentarze. Ciekawi mnie pozniej jak zmienicie zdanie.Daje Wam 6 miesiacy maxymalnie. Narazie zachwalacie elastycznosc godzinowa bo macie umowe zlecenie. Sprobujcie tylko wziac zwolnienie lekarskie to skonczy sie zwolnieniem na umowie O prace. Dyrektor sprzedazy? juz dawno nie ma Pani N. Nie ma tez dyrektora sprzedazy. Kto pisze w ogole takie bzdury?

Holika

Kosmetyki są super i są zniżki dla pracowników ale są plany i trzeba robić do tego czepiają się o używanie telefonów. Za to można brać dużo godzin a tez wolne na sesję wziąć i bardzo idą z tym na rękę.

Urban ka

Młoda firma więc zmiany częste, ale szanse na rozwój i awans spore. Wiadomo, jak to na początku, szukanie najlepszych metod. Fajny zespół pracowników, jak trzeba każdy każdemu pomoże. Dużo osób odpada, bo nie czuje takiej sprzedaży, ale dla mnie osobiście ok - fajne premie, zniżki na zakupy. A cyferki? To podstawa w sprzedaży..

Kaja

Jest duzo szkoleń a za czas szkoleń jest płacone. No i fajne kosmetyki mają i można ich używać to duży plus. A jak będziesz sprzedawała to te gorsze osoby będą krzywo patrzyły ale później widzisz efekt przy wypłacie. No i te słabe osoby się nie utrzymują a tez nie wszyscy się nadają do takiej sprzedaży. W firmie jest duży luz i jak masz kłopot to możesz dzwonić nawet do prezes i wiesz że Ci pomoże.

exurbanka

Na pewno nie na długo. Bardzo niska stawka i dziwny grafik zmieniany na ostatnią chwilę. Podejmujesz pracę w konkretnej galerii handlowej, ale i tak latasz między pozostałymi, bo są braki. To nie jest praca na wyspie. Tam wymaga się dosłownie łażenia za klientem. Masz zatrzymywać ludzi, narzucać się, zachwalać produkty nie warte tak wysokich cen i robić wszystko, byle był utarg i cyferki się zgadzały. Jak utargu nie ma - są telefony, awantury, tajemniczy klienci, obserwacje prowadzone przez panią prezes - która swoją drogą uważa że zbuduje swój szacunek i wizerunek jedynie krzycząc na pracowników. Na liderki również należy uważać, mają długi język i kopią doły pod pozostałymi. Plusy? Grosze wypłacane na czas. Jeśli podejście się nie zmieni, średnio widzę tak zapowiadany rozwój firmy. Fajnie, gdyby zaczęto inwestować w pracowników i ich rozwój tak samo jak w kupowanie obserwujących i lajków w mediach społecznościowych - ale jak wspomniałam wyżej, cyferki są najważniejsze :-)

amber

Znacie? Pracujecie? Nigdzie nie ma żadnych opinii na temat tej firmy a widuję ostatnio ich ogłoszenia o poszukiwaniu dziewczyn do pracy na wyspy. Firma w miarę nowa, ale i tak podejrzane wydaje mi się to że nikt o nich nie słyszał. Warto? Dajcie znać.

Nowa
@amber 07.08.2017 14:33

Właśnie zaczęłam pracę w urban. Dyrektorka od sprzedaży jest super! Wszystko mowia co dokladnie robic. Dziewczyny sa fajne i pomagaja. Na razie same plusy.

P
@Nowa 20.09.2017 13:50

dyrektorka od sprzedaży to była przez kilka dni w czerwcu i błyskawicznie zrezygnowała przez złą komunikację z panią prezes, więc ktoś tu ściemnia...

Zostaw opinię o Urban Spa - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urban Spa