Na_szczescie_jużniepracujetu 08.03.2018 21:58
Inne
Niestety muszę zgodzić się z negatywnymi opiniami.Pracowalam na stanowisku menadżerskim w Warszawie więc na początku nie byłam świadoma wszystkich zachowań Pani Prezes. Przez pierwsze tygodnie było całkiem ok.Dziwila mnie straszna rotacja wszystkich pracowników (przez 6 miesięcy przez firmę przewinęło się około 25-30 osób).Zawsze dowiadywalam się że to Ci ludzie się nie nadawali...potem odkryłam prawdę..Niestety osoba zarządzającą firmą nie jest osobą godną zaufania,ma problemy w kierowaniu firmą, dlatego myśli że,wymuszanie sprzedażyi pisanie maili które są bliskie mobbingowi są rozwiązaniem problemu niskiej sprzedaży. Firma nie ma jednolitej strategii,pomysły wymyślane są w biegu na kolanie. Tak też było z założeniem firmy,która jest własnością jednego z biznesmenow. Pytanie:po co? Wiele osób po pracy w tej firmiew firmie ma depresję.. nie polecam