Dworek Eureka Marek Kopeć Tomasz Kopeć sp.j.

Czechowice-Dziedzice

Dworek Eureka Marek Kopeć Tomasz Kopeć sp.j.

Opinie o Dworek Eureka Marek Kopeć Tomasz Kopeć sp.j.

Nie polecam.

xxx

Nie Polecam,ładne tylko z wyglądu, reszta to obiecanki cacanki! Omijajcie z daleka.

Zostaw opinię o Dworek Eureka Marek Kopeć Tomasz Kopeć sp.j. - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dworek Eureka Marek Kopeć Tomasz Kopeć sp.j.