Reserved

Opinie o Reserved

sprzedawca

Omijać, szerokim łukiem, 2 osoby na piętro: kasa, przymierzalnia, klienci, paczki, i w cholerę roboty z towarem. Przymierzalnia działu damskiego do dzisiaj śni mi się po nocach, te sterty ciucha na lewą stronę zostawione przez szanowne klientki. Sprzątanie: salonu rano - lustra kurze z półek i z podłogi, porządek przy kasie, sprzątanie salonu wieczorem: ciuchy , magazynów dość często, zdarza się zimą mycie podłóg. Nowi dostają najczęściej przymierzalnię. Kierownictwo trudne we współpracy, z początku było miło a potem się skończyło. Zlecenie lub pół etatu za połowę stawki minimalnej (na dziś 1000 brutto) plus czasem dodatkowe godziny. Jak chcecie pracować w ciuchach to w mniejszym sklepie, a nie w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o Reserved - Jastrzębie-Zdrój

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reserved