Opinie o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Offset Druk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Offset Druk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Offset Druk Sp. z o.o. w Głogów Małopolski

K

plus dla zakładu, za używanie lakierów hybrydowych

Daro

zrównania pensji na pewno nie będzie, bo byłoby to całkowicie bezsensowne i bezpodstawne. Spowodowałoby tylko niezadowolenie pracowników

Olaff

no trudno żeby w tak dużym zakładzie wszyscy mieli taką samą stawkę, skoro są różne stanowiska, różna odpowiedzialność i zakres prac...

Hudinio
@Olaff

z reguły CI co najmniej robią chcieliby zrównania pensji :D

Pat

oj niestety w niektórych zakładach wynagrodzenie, w terminie nadal nie jest normalne ;/ oczywiście, że powinno to być normą i pisanie tutaj, że płacą w terminie nie powinno być niczym wielkim, ale na tle innych zakładów jest.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Offset Druk Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy w branży poligraficznej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
obecny

tak kasa w terminie! W tych czasach to normalne.

oddany pracownik
@obecny

Zgadzam się z ta opinią. I niech szefostwo pomysli o tym bo inaczej zostanie osamotnione ze swoją firmą i może jeszcze kilka osób z rodzinki się ostanie. Nadmieniam iż czasy pracodawcy minęły a nadeszły czasy pracownika i to pracownik w najbliższym czasie będzie dyktował warunki gry na rynku pracy. Pozdrawiam pracowników.

ROcki

zgadam się - nigdy się wszystkim nie dogodzi, ale wszystkich można zdenerwować, bo to łatwiejsze :)

Sam

Wiadomo, że w offsecie nie jest idealnie i jest kilka rzeczy, które można by poprawić, ale to normalne. Nigdzie nie ma 100% zadowolonych pracowników. Po prostu podchodźmy do tematu rozsądnie.

Faust

ale praca i pieniądze same w sobie są w porządku

@Faust

praca jak praca, pracowałem już w kilku. pieniądze mogły by być większe, niektórym wystarcza.

Aglo
@obecny

Pieniądze zawsze mogłyby być większe, czyż nie?

obecny

gdyby nie konkubina "szefofa" , to firma 7/10. z nią 2/10 a i tak zawyzone.

bingo

Ja myślę, że za tymi negatywnymi wpisami stoi konkurencja, bo przecież offset druk ostatnio bardzo szybko się rozwija, a co za tym idzie zbiera klientów od konkurencji, a oni ratują się jak mogą.

brawo

brawo dla nich, że nie schodzą z jakości

Bastek

Ja znam kilka osób, które tam pracują i ogólnie na narzekają. Czasem po marudzą na to czy na tamto, ale to jak wszędzie i pracy nie zamierzają zmieniać

Tomasz

zgadzam się. Narzekać i szukać dziury w całym to każdy potrafi, a pracować nie ma komu

rzetelny
@Tomasz

To idz se popracuj cwaniaku to zobaczysz jak jest naprawde. Kołchoz druk. Tak bym nazwał tą firme

Miłosz

jak ktoś jest robotny to nie będzie miał problemów z tą pracą, ale potrzeba trochę chęci

Czy ktoś tam pracuje/pracował jako maszynista offsetowy i może powiedzieć coś więcej na temat tej pracy?

Ex maszynista

Daj sobie spokój,chyba że chcesz dostać nerwicy albo iść od razu na L4

Kostek
@Marek

ja pracowałem jako maszynista, co prawda nie długo, bo kilka miesięcy, ale w sumie nie wspominam źle. Pieniądze w miarę konkretne jak na naszą rzeczywistość, ale praca zmianowa. I niezbędne było doświadczenie, więc jeśli chcesz tam pracować to musisz trochę siedzieć w temacie

Obecny maszynista
@Marek

Można bardzo dobrze zarobić, ale szef wymaga dobrej jakości, maszyny są nowoczesne- trzeba się wdrożyć w ich obsługę Praca bardzo ciekawa, bo firma obsługuje prestiżowych Klientów Nie wiem skąd bierze się opinia ex-maszynisty bo przez ostatnie lata odszedł tylko jeden i to tylko dlatego, że wrócił do rodzinnego miasta. Najsłabsi przyjęli strategię oczerniania firmy, żeby odstraszać ewentualną konkurencję, ale maszynistów ten problem nie dotyczy:)

@Obecny maszynista

Wymagającego szefa się nie boje, bo praca to praca i nie idę tam odpoczywać. Kwestia czy pieniądze są adekwatne do stanowiska i czy w terminie są na koncie.

Obecny maszynista
@Marek

Pieniądze są wypłacane wg ustaleń, każde stanowisko ma swoją stawkę. Nigdy się nie zdażyło, żeby kasa w terminie nie był wypłacona.

wer
@Kostek

Chyba jako ,,mosznista".

Kiti

o tak, jakości nie można im odmówić

Jolka

Ja także chwalę sobie współpracę z offsetem, wszystko zgodnie z umową.

Greg

polecam współpracę. Profesjonalne podejście do zlecenia. Wysoka jakość zamawianych produktów. Mogłoby być taniej, aczkolwiek za jakość trzeba zapłacić.

Nicki

Jaki jest u nich termin realizacji zamówienia?

Klient
@Nicki

Terminy zależą od nakładów i stopnia skomplikowania Ale zawsze są elastyczni, można się dogadać:)

kora
@Nicki

dokładnie tak jak napisał Klient, a od siebie dodam jeszcze, że termin jest też trochę uzależniony od okresu w jakim składasz zamówienie :) są momenty, że zamówień jest mniej i wtedy czas realizacji jest krótszy, ale są też okresy, że jest sezon i wszyscy coś na hura zamawiają, więc automatycznie czas realizacji może się wydłużyć :)

Ejdzi

polecam druk wielkoformatowy

Zostaw merytoryczną opinię o Offset Druk Sp. z o.o. - Głogów Małopolski

• Jak się pracuje w Offset Druk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Offset Druk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Offset Druk Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Św. Maksymiliana Kolbego 16
    36-060 Głogów Małopolski