Grafores

Rzeszów

Opinie o Grafores

...

Pracuję w tej firmie kilka lat i jestem zadowolony/zadowolona. Moim zdaniem uczciwa firma jeśli ktoś zakłada że będzie się obijał i chował po kątach a nie pracował (był taki przypadek:) to może być rozczarowany. Ja na obecną chwile nie mogę narzekać, na początku na pewno nie ma kokosów ale z czasem też i pieniądze znacznie lepsze i zawsze są na czas, co w tych czasach nie jest wcale takie normalne wśród firm.

Bardzo niskie zarobki, brak przerw, pracownicy non stop się zmieniają. Nie polecam.

Olek

Firma wykorzystuje ludzi, nie ma czasu na zjedzenia czegoś w ciągu pracy, a ubikacja to w ramach wyjątku ale wtedy patrzą z pod byka na człowieka. Jak mają nadmiar roboty to biorą ludzi na 1-3 dni, po czym mówią że pracownicy "Cię" nie widzą na tym stanowisku pracy, co jest oczywiście bzdurą. Nie polecam nikomu tej bandyckiej firmy!

Zostaw opinię o Grafores - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafores